Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

26.4.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 26.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Jiří Javůrek, Horská 212, 542 24 Svoboda nad Úpou
tel.zam.: 499 874 171 ,byt: 499 771 207

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2119

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Vacek Martin698
Špacír Ladislav558
Král Jindřich738
Balcar Luboš588

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4880Holec PavelAK Zlín8501:09:3340
2MJ5681Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:11:3138
3MJ8682Šofr MartinJiskra Horní Maršov8701:23:5636
4MJ9983Satranský DavidDVÚ Horní Maršov8801:49:3734
5MJ10084Fišer LadislavDVÚ Horní Maršov8701:49:4232
Muži A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - PUMA ČR7200:53:1260
2MA22Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:54:1858
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:54:5856
4MA54Ulich PetrMaterial Technology6800:56:3854
5MA65Beran OndřejLoko Trutnov7500:56:4352
6MA76Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:56:5250
7MA87Abrahám LuděkSK Hronov7500:57:3248
8MA108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:2046
9MA119Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:0844
10MA1210Brýdl PavelHotárek Hronov8000:59:2142
11MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:0140
12MA1512Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:1138
13MA1913Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7501:01:2236
14MA2114Malý JanSokol Nová Paka7301:03:1034
15MA2715Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:04:4632
16MA2816Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:04:5630
17MA3017Bolehovský PavelKER TEAM7101:05:3328
18MA3118Bielčik PetrLichkov7101:05:3826
19MA3419Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:06:1424
20MA4220Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:3622
21MA4421Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:08:2820
22MA4622Šrůtek DavidBKL Machov8001:09:1418
23MA5023Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:1316
24MA5224Vodseďálek JanDukla Liberec8301:10:4614
25MA6525Havlíček IvoLánov6601:15:4712
26MA7326Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:17:4310
27MA8027Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:22:088
28MA8528Blažek MartinSK Janské Lázně7101:23:516
Muži B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB429Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:55:5240
2MB930Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1538
3MB1331Kolínek FrantišekAK Perná5600:59:2936
4MB1632Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:00:2134
5MB1733Vaněk PetrRT Praha6101:01:1132
6MB1834Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5601:01:1530
7MB2035Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:02:5728
8MB2236Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:03:2126
9MB2437Pešek MilanCONSYS6001:03:4524
10MB2538Fohler DonaldVESPO Jičín6301:03:5422
11MB2639Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6201:04:0820
12MB2940Tichý PavelAC Náchod6301:05:2818
13MB3241Dvořák JiříViking Jilemnice6301:05:5016
14MB3342Plašil MilanJičín5901:06:0214
15MB3543Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:06:2212
16MB3644Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:06:2910
17MB3745Slabý JosefSedlec - Prčice6101:06:348
18MB4546Trnka MilanTrutnov5601:09:026
19MB4947Hynek PetrNové Město n. Metují6301:09:404
20MB5348Zdeněk BílýMK Pardubice5901:10:572
21MB5449Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:10:590
22MB5950Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:13:180
23MB6051Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:13:340
24MB6852Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:16:210
25MB6953Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:16:260
26MB7754Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:18:530
27MB8955Rücker OldřichLhota5501:25:360
Muži C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2356Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:3240
2MC3857Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:06:4238
3MC4058Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:5836
4MC4159Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:07:2134
5MC4760Kober JosefW-Stav Vrchlabí5001:09:1632
6MC5861Melišík MilanTrutnov4701:13:0330
7MC6262Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:2528
8MC6363Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:14:4726
9MC6464Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5201:15:0424
10MC6765Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:1322
11MC7166Kůtek VladimírLužany5001:16:4320
12MC8167Linhart MilošAC Náchod4401:22:5018
13MC9068Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:26:3316
14MC9169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:5514
15MC9470Čepelka OldřichTima Liberec4801:32:3212
Muži D (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3971Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:5720
2MD4372Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:07:3718
3MD5573Šteinc LudvíkVrchlabí4101:11:1216
4MD7274Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:17:0014
5MD7675Bielčik JindřichLichkov4001:18:1612
6MD9276Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:29:5610
Muži E (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži E (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7477Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:17:5820
2ME9678Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:37:2118
3ME9879Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:48:4216
Ženy A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5185Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7201:10:1920
2ZA5786Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:11:4618
3ZA6687Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:16:0816
4ZA7088Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:16:3014
5ZA7889Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:19:3212
6ZA8390Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:2010
7ZA8491Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:488
8ZA8792Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:25:266
9ZA8893Kynčlová JanaCyklo Špicar Jilemnice6901:25:294
10ZA9594Kleplová EsterLS Vrchlabí7601:32:392
Ženy B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6095Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:13:3420
2ZB7496Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:5818
3ZB9397Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:5516
4ZB9798Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:37:2314
Ženy C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF7999Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:3620
2ŽF82100Novotná EvaLetohrad4801:22:5918
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - PUMA ČR7200:53:1260
2MA22Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:54:1858
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:54:5856
1MB429Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:55:5240
4MA54Ulich PetrMaterial Technology6800:56:3854
5MA65Beran OndřejLoko Trutnov7500:56:4352
6MA76Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:56:5250
7MA87Abrahám LuděkSK Hronov7500:57:3248
2MB930Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1538
8MA108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:2046
9MA119Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:0844
10MA1210Brýdl PavelHotárek Hronov8000:59:2142
3MB1331Kolínek FrantišekAK Perná5600:59:2936
11MA1411Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:0140
12MA1512Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:1138
4MB1632Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:00:2134
5MB1733Vaněk PetrRT Praha6101:01:1132
6MB1834Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5601:01:1530
13MA1913Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7501:01:2236
7MB2035Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:02:5728
14MA2114Malý JanSokol Nová Paka7301:03:1034
8MB2236Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:03:2126
1MC2356Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:3240
9MB2437Pešek MilanCONSYS6001:03:4524
10MB2538Fohler DonaldVESPO Jičín6301:03:5422
11MB2639Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6201:04:0820
15MA2715Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:04:4632
16MA2816Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:04:5630
12MB2940Tichý PavelAC Náchod6301:05:2818
17MA3017Bolehovský PavelKER TEAM7101:05:3328
18MA3118Bielčik PetrLichkov7101:05:3826
13MB3241Dvořák JiříViking Jilemnice6301:05:5016
14MB3342Plašil MilanJičín5901:06:0214
19MA3419Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:06:1424
15MB3543Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:06:2212
16MB3644Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:06:2910
17MB3745Slabý JosefSedlec - Prčice6101:06:348
2MC3857Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:06:4238
1MD3971Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:5720
3MC4058Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:5836
4MC4159Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:07:2134
20MA4220Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:3622
2MD4372Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:07:3718
21MA4421Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:08:2820
18MB4546Trnka MilanTrutnov5601:09:026
22MA4622Šrůtek DavidBKL Machov8001:09:1418
5MC4760Kober JosefW-Stav Vrchlabí5001:09:1632
1MJ4880Holec PavelAK Zlín8501:09:3340
19MB4947Hynek PetrNové Město n. Metují6301:09:404
23MA5023Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:1316
1ZA5185Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7201:10:1920
24MA5224Vodseďálek JanDukla Liberec8301:10:4614
20MB5348Zdeněk BílýMK Pardubice5901:10:572
21MB5449Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:10:590
3MD5573Šteinc LudvíkVrchlabí4101:11:1216
2MJ5681Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:11:3138
2ZA5786Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:11:4618
6MC5861Melišík MilanTrutnov4701:13:0330
22MB5950Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:13:180
1ZB6095Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:13:3420
23MB6051Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:13:340
7MC6262Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:2528
8MC6363Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:14:4726
9MC6464Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5201:15:0424
25MA6525Havlíček IvoLánov6601:15:4712
3ZA6687Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:16:0816
10MC6765Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:1322
24MB6852Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:16:210
25MB6953Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:16:260
4ZA7088Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:16:3014
11MC7166Kůtek VladimírLužany5001:16:4320
4MD7274Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:17:0014
26MA7326Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:17:4310
1ME7477Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:17:5820
2ZB7496Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:5818
5MD7675Bielčik JindřichLichkov4001:18:1612
26MB7754Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:18:530
5ZA7889Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:19:3212
1ŽF7999Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:3620
27MA8027Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:22:088
12MC8167Linhart MilošAC Náchod4401:22:5018
2ŽF82100Novotná EvaLetohrad4801:22:5918
6ZA8390Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:2010
7ZA8491Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:488
28MA8528Blažek MartinSK Janské Lázně7101:23:516
3MJ8682Šofr MartinJiskra Horní Maršov8701:23:5636
8ZA8792Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:25:266
9ZA8893Kynčlová JanaCyklo Špicar Jilemnice6901:25:294
27MB8955Rücker OldřichLhota5501:25:360
13MC9068Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:26:3316
14MC9169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:5514
6MD9276Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:29:5610
3ZB9397Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:5516
15MC9470Čepelka OldřichTima Liberec4801:32:3212
10ZA9594Kleplová EsterLS Vrchlabí7601:32:392
2ME9678Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:37:2118
4ZB9798Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:37:2314
3ME9879Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:48:4216
4MJ9983Satranský DavidDVÚ Horní Maršov8801:49:3734
5MJ10084Fišer LadislavDVÚ Horní Maršov8701:49:4232

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

jsem první haaa
prvni

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód