Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

3.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 3.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Josef Zvoníček, Mezihoří 11, 507 81 Lázně Bělohrad
tel.: 493 792 828

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4154

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Karlík Michal6418
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Záveský Vojtěch7815
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vávra Radek6313
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Kutnar Jiří4812
Zajíček Tomáš9212
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Jirásková Eva6410
Šorm Jaroslav7010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ35138Leplt JiříSokol Nová Paka8501:04:5620
2MJ4066Janata MilanStračov8501:05:1919
3MJ46129Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:07:0518
4MJ4759Holas VáclavMnichovo Hradiště8601:07:1517
5MJ55131Rejfek LubošSKI Radvanice8701:07:5616
6MJ56123Kozel MartinACPV Trutnov8901:08:0115
7MJ65134Doležal TomášSKI Radvanice8501:10:0614
8MJ91133Šimek JakubSKI Radvanice8601:15:0213
9MJ11488Dytrych MartinSK Lob Nová Paka8501:21:0212
10MJ1165Fišer VojtěchAtletika Jičín9101:21:3211
11MJ11771Svatoň JiříHořice8501:21:4510
12MJ141125Fišer LadislavDVÚ Horní Maršov8701:36:479
Muži A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:50:4630
2MA2127Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:51:0529
3MA376Linhart RadekTJČZU Praha7600:52:5928
4MA542Vodička JanSport Centrum Jičín8200:54:1527
5MA693Brýdl PavelHotárek Hronov8000:54:4326
6MA860Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:2025
7MA9153Martin JanCSB Team8000:56:3424
8MA1064Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:56:5823
9MA11130Davídek DušanVrchlabí8100:57:0622
10MA1226Vodička JosefSportcentrum Jičín8000:58:3521
11MA1345Friček MartinPlzeň7900:58:4420
12MA14154Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:59:0119
13MA1513Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:1118
14MA169Hochman FilipMercy Praha7300:59:1617
15MA1865Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7501:00:2216
16MA21126Cihlář DavidTTCentrum Praha7701:01:0915
17MA2472Pour PavelCykloski Žitník6801:01:1614
18MA26132Čipera RadekSKI Radvanice6401:02:3213
19MA27147Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:02:5212
20MA2890Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:1611
21MA3492Šrůtek DavidBKL Machov8001:04:4710
22MA3887Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7701:05:149
23MA42139Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:05:438
24MA4444Keclík PavelTikov7001:06:567
25MA5353Kubíček MichalValdice7301:07:486
26MA57100Kuřík JanOrel Studenec6601:08:085
27MA58111Šubr PetrTT Lázně Bělohrad6501:08:104
27MA58149David PavelJaroměř7201:08:104
29MA6282Havlíček IvoLánov6601:09:002
30MA67110Paďour MichalLázně Bělohrad6601:10:301
31MA6827Rampas VáclavTPC Jičín6701:10:380
32MA7114Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:11:180
33MA7381Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7301:11:400
34MA79128Peterka LuděkTJ Milovice6801:12:370
35MA8411Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:13:250
36MA86156Šandera MartinPrachov7601:14:120
37MA893Šulc JanTeves Continental Jičín7001:14:480
38MA9077Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:14:540
39MA92142Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:15:190
40MA94107Bíško JiříSkimax Jičín6401:15:330
41MA96135Kraus AlešŠtikov7201:15:480
42MA9779Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:16:060
43MA9951Pour MartinŠárovcova Lhota8201:16:180
44MA10025Woide MichaelNové Město pod Smrkem 01:16:23-
45MA10637Vasátko MartinMercy Praha7301:18:270
46MA10950Trnka JiříŠárovcova Lhota7601:19:330
47MA110152Karel RadimLO Stará Paka7101:19:590
48MA11536Kotyska JiříDEPRAG Jičín6701:21:110
49MA11932Kutnar VladmírMlázovice8201:22:530
50MA1201Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:23:31-
51MA1274Střelka HynekHaD Elektronika Čelákovice6801:26:430
52MA12843Keclík PetrTikov7001:26:500
53MA13516Gernat VladimírRonal Supersport tea Jičín7501:28:500
54MA13941Romaniuk MilošSQS Vláknová optika Nová Paka6601:35:260
55MA14517Vysloužil AlešRonal Supersport tea Jičín7101:41:340
56MA146151Skořepa JiříDvůr Králové7501:48:220
57MA147150Holeček MartinDvůr Králové7401:48:230
58MA1487Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:51:560
-MA-21Pleva StanislavRonal Supersport tea Jičín76DNF-
Muži B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB458Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:53:2720
2MB1752Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:59:4619
3MB20117Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:01:0118
4MB22148Plašil MilanJičín5901:01:1217
5MB2395Pešek MilanConsys Dvůr Králové6001:01:1416
6MB25145Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:01:2215
7MB30137Leplt JiříTT Miletice6101:03:3714
8MB3119Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:04:0713
9MB3257Beliov PetrAlbrechtice6301:04:1512
10MB4115Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:05:3211
11MB4355Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:5310
12MB4578Vávra MartinJiskra Hořice6301:07:039
13MB5034Hynek PetrNové Město n. Metují6301:07:378
14MB5149Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:07:447
15MB5429Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:536
16MB6484Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:09:295
17MB6610Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:10:254
18MB102109Šubr PavelLázně Bělohrad5901:17:023
19MB105103Fendrych TomášTenis Lázně Bělohrad5401:18:032
20MB11822Buzek OldřichPraha6101:21:481
21MB12370Svatoň JiříHořice8501:24:530
22MB12686Dytrych DobroslavSK Lob Nová Paka5401:26:230
23MB1306Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:27:240
24MB13391Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:28:180
25MB14439Beyr PavelSQS Vláknová optika Nová Paka5501:41:200
Muži C (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC712Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:0120
2MC19124Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:5319
3MC29119Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:03:2418
4MC3397Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:04:3617
5MC36121Kober JosefW-STAF Vrchlabí5001:04:5916
6MC37146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:05:1215
7MC48112Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:07:1814
8MC6047Smola JosefOstrava5101:08:1113
9MC6180Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:08:1612
10MC6999Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:10:5411
11MC70118Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:1010
12MC7294Flegl VlastimilBrtev5301:11:299
13MC7463Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:008
14MC7835Mach LadislavSokol Lužany4701:12:357
15MC8189Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:12:576
16MC82106Bílek VratislavTJ Butoves4801:13:135
17MC9356Lerch VladislavŽST Olomouc4801:15:254
18MC9573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:463
19MC107136Krejsa VáclavBering Praha5201:18:392
20MC12185Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:24:201
21MC124101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:140
22MC125120Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:25:420
23MC13633Horčičko VratislavKonecchlumí4701:31:030
24MC140105Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:35:440
25MC14338Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:41:150
Muži D (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49115Šteinc LudvíkVrchlabí4101:07:3310
2MD75116Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:12:1210
3MD7654Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:169
4MD98114Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:16:078
5MD129113Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:27:027
6MD13861Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:069
7MD14248Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:36:598
Juniorky (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8596Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:13:2910
2ŽJ111122Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8401:20:079
Ženy A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3967Kynčlová DagmarJilemnice7201:05:1610
2ZA52104Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:07:479
3ZA7774Mikásková MichaelaAC Vrchlabí7101:12:328
4ZA83108Navrátilová LucieLoko Trutnov8001:13:217
5ZA8868Kynčlová JanaCyklo Špicar Jilemnice6901:14:276
6ZA103140Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:17:035
7ZA112143Kleplová EsterLS Vrchlabí7601:20:354
8ZA11346Linhartová LadaSokol Plzeň8201:20:553
9ZA131141Coubalová RadkaFC-LS Vrchlabí7601:27:262
10ZA132155Antošová MartinaSOKOL Nová Paka7601:27:591
11ZA13428Rampasová RenataTPC Jičín7101:28:440
Ženy B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6320Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:09:2510
2ZB8075Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:12:3810
3ZB8731Martinová EvaSokol Valteřice5801:14:209
4ZB101144Vergeinerová EvaOsečná6201:17:018
5ZB10462Novotná EvaLetohrad4801:17:489
6ZB10898Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:258
7ZB122102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:397
8ZB13783Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:31:366
Trať 13,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1189Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:0111
1MA169Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:50:4630
2MA2127Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:51:0529
1MS2150Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1411
3MA376Linhart RadekTJČZU Praha7600:52:5928
2MD326Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí8600:03:149
1MB458Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:53:2720
2MS4145Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:159
4MA542Vodička JanSport Centrum Jičín8200:54:1527
3MS528Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:158
3MD625Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:178
5MA693Brýdl PavelHotárek Hronov8000:54:4326
4MS727Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:187
1MC712Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:0120
5MS8146Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:236
6MA860Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:2025
6MS9131Červ JakubAtletika Polička8900:03:255
7MA9153Martin JanCSB Team8000:56:3424
8MA1064Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:56:5823
4MD10125Siegel JosefAC Choceň8600:03:277
9MA11130Davídek DušanVrchlabí8100:57:0622
7MS11128Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:314
10MA1226Vodička JosefSportcentrum Jičín8000:58:3521
1ŽS12149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:3611
8MS1343Kristejn LukášKB Letohrad8900:03:363
11MA1345Friček MartinPlzeň7900:58:4420
12MA14154Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:59:0119
5MD1496Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:03:376
13MA1513Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:1118
6MD1586Novotný MichalATC Nekoř8700:03:375
14MA169Hochman FilipMercy Praha7300:59:1617
9MS16127Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:382
2MB1752Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:59:4619
7MD17141Řemínek MatějAC Choceň8600:03:384
2ŽS18151Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:389
15MA1865Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7501:00:2216
2MC19124Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:5319
1Ž319152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4211
3MB20117Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:01:0118
1MM20303Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4311
1M321155Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:4411
16MA21126Cihlář DavidTTCentrum Praha7701:01:0915
1ŽM22154Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:4711
4MB22148Plašil MilanJičín5901:01:1217
5MB2395Pešek MilanConsys Dvůr Králové6001:01:1416
2MM2347Faltus LukášKB Letohrad9000:03:479
17MA2472Pour PavelCykloski Žitník6801:01:1614
3MM2448Exler OndřejKB Letohrad9000:03:488
2Ž325153Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:529
6MB25145Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:01:2215
4MM2695Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:557
18MA26132Čipera RadekSKI Radvanice6401:02:3213
5MM2745Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:556
19MA27147Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:02:5212
20MA2890Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:1611
6MM2818Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:585
3MC29119Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:03:2418
7MM2944Novotný JanKB Letohrad9000:03:594
8MM3046Ďuran TomášKB Letohrad9100:03:593
7MB30137Leplt JiříTT Miletice6101:03:3714
8MB3119Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:04:0713
2ŽM31159Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:009
3Ž332158Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:018
9MB3257Beliov PetrAlbrechtice6301:04:1512
4MC3397Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:04:3617
9MM3340Exler KamilKB Letohrad9000:04:012
2M334165Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:029
21MA3492Šrůtek DavidBKL Machov8001:04:4710
10MS35163Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:04:041
1MJ35138Leplt JiříSokol Nová Paka8501:04:5620
11MS3649Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:050
5MC36121Kober JosefW-STAF Vrchlabí5001:04:5916
6MC37146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:05:1215
1ŽD3790Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0711
12MS3897Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:04:090
22MA3887Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7701:05:149
1ZA3967Kynčlová DagmarJilemnice7201:05:1610
2ŽD3988Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:099
3M340172Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:098
4Ž340160Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:097
2MJ4066Janata MilanStračov8501:05:1919
10MB4115Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:05:3211
5Ž342157Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:116
23MA42139Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:05:438
11MB4355Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:5310
4M3431Řehák AdamKB Letohrad9200:04:117
24MA4444Keclík PavelTikov7001:06:567
5M344307Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:116
6M345124Siegel JakubAC Choceň9200:04:115
12MB4578Vávra MartinJiskra Hořice6301:07:039
6Ž346162Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:135
3MJ46129Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:07:0518
7M347306Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:134
4MJ4759Holas VáclavMnichovo Hradiště8601:07:1517
7MC48112Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:07:1814
8M34877Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:1511
10MM4958Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:161
1MD49115Šteinc LudvíkVrchlabí4101:07:3310
13MB5034Hynek PetrNové Město n. Metují6301:07:378
7Ž35017Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:184
11MM51119Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:180
14MB5149Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:07:447
2ZA52104Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:07:479
3ŽM5239Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:208
8Ž353166Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:04:203
25MA5353Kubíček MichalValdice7301:07:486
12MM5416Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:210
15MB5429Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:536
5MJ55131Rejfek LubošSKI Radvanice8701:07:5616
9M35515Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:233
6MJ56123Kozel MartinACPV Trutnov8901:08:0115
13MM5611Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:250
26MA57100Kuřík JanOrel Studenec6601:08:085
14MM5719Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:260
27MA58111Šubr PetrTT Lázně Bělohrad6501:08:104
27MA58149David PavelJaroměř7201:08:104
4ŽM58139Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:277
3ŽS59168Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:278
5ŽM60169Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:286
8MC6047Smola JosefOstrava5101:08:1113
9MC6180Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:08:1612
6ŽM61117Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:305
29MA6282Havlíček IvoLánov6601:09:002
15MM6235Šembera JiříKB Letohrad9100:04:340
7ŽM63118Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:354
1ZB6320Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:09:2510
9Ž36433Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:362
16MB6484Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:09:295
7MJ65134Doležal TomášSKI Radvanice8501:10:0614
8ŽM65170Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:393
9ŽM66161Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:392
17MB6610Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:10:254
30MA67110Paďour MichalLázně Bělohrad6601:10:301
10Ž36779Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:391
31MA6827Rampas VáclavTPC Jičín6701:10:380
4ŽS68167Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:407
10M3692Exler LiborŽamberk9200:04:422
10MC6999Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:10:5411
11MC70118Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:1010
11M37098Bříza VáclavŽamberk9300:04:441
10ŽM71173Festová LucieŽamberk9100:04:441
32MA7114Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:11:180
12MC7294Flegl VlastimilBrtev5301:11:299
12M37278Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:450
13M373110Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450
33MA7381Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7301:11:400
13MC7463Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:008
11ŽM74174Šmídová Lucieneregistrována9100:04:470
12ŽM75133Novotná VendulaŽamberk9000:04:470
2MD75116Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:12:1210
14M37620Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:490
3MD7654Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:169
3ZA7774Mikásková MichaelaAC Vrchlabí7101:12:328
15M377103Lukes MatějSokol Žamberk9400:04:509
11Ž37834Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:500
14MC7835Mach LadislavSokol Lužany4701:12:357
34MA79128Peterka LuděkTJ Milovice6801:12:370
16MM79108Hlaváč PetrŽamberk9000:04:530
2ZB8075Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:12:3810
13ŽM80109Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:540
16M381302Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:540
15MC8189Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:12:576
16MC82106Bílek VratislavTJ Butoves4801:13:135
12Ž382106Drtilová EvaŽamberk9300:04:560
14ŽM83136Řeháková BáraŽamberk9000:04:590
4ZA83108Navrátilová LucieLoko Trutnov8001:13:217
35MA8411Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:13:250
13Ž384193Faltová Ingridneregistrována9200:04:590
1ŽJ8596Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:13:2910
17M385104Hlaváč JanSK Žamberk9400:05:018
36MA86156Šandera MartinPrachov7601:14:120
14Ž38630Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:020
15Ž387115Drtilová PetraŽamberk9200:05:030
3ZB8731Martinová EvaSokol Valteřice5801:14:209
5ZA8868Kynčlová JanaCyklo Špicar Jilemnice6901:14:276
18M388164Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:050
37MA893Šulc JanTeves Continental Jičín7001:14:480
19M389198Suchodol JiříŽamberk9200:05:080
38MA9077Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:14:540
20M39057Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:05:137
15ŽM91135Langerová KristýnaŽamberk9000:05:150
8MJ91133Šimek JakubSKI Radvanice8601:15:0213
16ŽM92116Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:190
39MA92142Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:15:190
17MC9356Lerch VladislavŽST Olomouc4801:15:254
16Ž39332Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:1911
40MA94107Bíško JiříSkimax Jičín6401:15:330
17Ž39431Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:05:209
21M39581Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:05:236
18MC9573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:463
41MA96135Kraus AlešŠtikov7201:15:480
17ŽM9694Výprachtická Šárkaneregistrována9000:05:250
42MA9779Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:16:060
18ŽM9793Pachlová Veronikaneregistrována9000:05:270
18Ž397305Novotná DoraŽamberk9700:05:278
4MD98114Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:16:078
43MA9951Pour MartinŠárovcova Lhota8201:16:180
22M3993Petrlák DanielŽamberk9200:05:370
44MA10025Woide MichaelNové Město pod Smrkem 01:16:23-
19Ž3100137Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:377
4ZB101144Vergeinerová EvaOsečná6201:17:018
23M31014Kovář RadimŽamberk9300:05:380
18MB102109Šubr PavelLázně Bělohrad5901:17:023
19ŽM102112Matějíčková LucieŽamberk9000:05:390
20Ž3103105Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:406
6ZA103140Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:17:035
5ZB10462Novotná EvaLetohrad4801:17:489
21Ž310429Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:440
19MB105103Fendrych TomášTenis Lázně Bělohrad5401:18:032
22Ž310524Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:05:455
24M310523Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:455
45MA10637Vasátko MartinMercy Praha7301:18:270
19MC107136Krejsa VáclavBering Praha5201:18:392
23Ž3107111Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:030
6ZB10898Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:258
25M3108310Suchodol Mikulᚎamberk9800:06:494
24Ž310964Šemberová TerezaŽamberk9700:07:184
46MA10950Trnka JiříŠárovcova Lhota7601:19:330
47MA110152Karel RadimLO Stará Paka7101:19:590
25Ž3110184Pavelcová LindaŽamberk9500:07:283
26Ž3111183Strnadová ZuzanaŽamberk9500:07:282
2ŽJ111122Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8401:20:079
26M3112114Kalous PatrikŽamberk9800:07:313
7ZA112143Kleplová EsterLS Vrchlabí7601:20:354
27M31139Morávek PavelŽamberk9900:11:582
8ZA11346Linhartová LadaSokol Plzeň8201:20:553
9MJ11488Dytrych MartinSK Lob Nová Paka8501:21:0212
48MA11536Kotyska JiříDEPRAG Jičín6701:21:110
10MJ1165Fišer VojtěchAtletika Jičín9101:21:3211
11MJ11771Svatoň JiříHořice8501:21:4510
20MB11822Buzek OldřichPraha6101:21:481
49MA11932Kutnar VladmírMlázovice8201:22:530
50MA1201Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:23:31-
20MC12185Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:24:201
7ZB122102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:397
21MB12370Svatoň JiříHořice8501:24:530
21MC124101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:140
22MC125120Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:25:420
22MB12686Dytrych DobroslavSK Lob Nová Paka5401:26:230
51MA1274Střelka HynekHaD Elektronika Čelákovice6801:26:430
52MA12843Keclík PetrTikov7001:26:500
5MD129113Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:27:027
23MB1306Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:27:240
9ZA131141Coubalová RadkaFC-LS Vrchlabí7601:27:262
10ZA132155Antošová MartinaSOKOL Nová Paka7601:27:591
24MB13391Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:28:180
11ZA13428Rampasová RenataTPC Jičín7101:28:440
53MA13516Gernat VladimírRonal Supersport tea Jičín7501:28:500
23MC13633Horčičko VratislavKonecchlumí4701:31:030
8ZB13783Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:31:366
6MD13861Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:069
54MA13941Romaniuk MilošSQS Vláknová optika Nová Paka6601:35:260
24MC140105Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:35:440
12MJ141125Fišer LadislavDVÚ Horní Maršov8701:36:479
7MD14248Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:36:598
25MC14338Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:41:150
25MB14439Beyr PavelSQS Vláknová optika Nová Paka5501:41:200
55MA14517Vysloužil AlešRonal Supersport tea Jičín7101:41:340
56MA146151Skořepa JiříDvůr Králové7501:48:220
57MA147150Holeček MartinDvůr Králové7401:48:230
58MA1487Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:51:560

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Předností tohoto závodu je speaker v cíli závodu a odvoz zpět do místa startu autobusem. Trať je dobrá až na hustý provoz na silnici v závěrečné fázi závodu.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód