Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME

18.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME
  • datum konání: 18.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KHB Radegast

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Lukáš Suchánek, Poličná 323, Valašské Meziříčí 757 01
tel.:+420 604 585 329

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2825

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Špacír Ladislav5514
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Vojkůvka Zdeněk6113
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Škapa Marek7111
Horák Ondřej7511
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Šimůnek Jan8211
Vévoda Ivan6011
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Karban Jiří539
Stránský Aleš609
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Marek Dalimil609
Tvrdá Zdeňka569
Vodička Jan459
Rys Jaromír649
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558
Kacíř Zdeněk568
Zálešák František378
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ717Kreisinger JanSK České Budějovice8400:33:3660
2MJ25135Luliak AntonBK Lysá8400:38:05-
3MJ33100Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:39:1557
4MJ345Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:39:2454
5MJ38107Holec PavelAK Zlín8500:39:4951
6MJ5169Gerža Jiříneregistrován8700:41:4548
7MJ5418Brchl JanSK České Budějovice8500:42:1445
8MJ62144Blažek MiroslavLuky Team8600:43:2942
9MJ7279Zabloudil RostislavŠSK Rožnov p. R.8800:45:3739
10MJ7342Orság JosefSport. gym. Jablonec8700:45:3836
11MJ764Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:46:0533
12MJ8022Kříž AdamŠSK Rožnov p. R.8700:46:2230
13MJ8371Šurčina Jiříneregistrován8700:46:3827
14MJ9256Němeček JaroslavBiatlon Karviná8400:47:5924
15MJ9772Rašovský MatějLK Veřovice8800:48:3421
16MJ10247Chumchal jaroslavŠSK Rožnov p. R.8900:49:0318
17MJ10757Stošek PavelBiatlon Karviná8400:49:4915
18MJ11650Kosa AdamŠSK Rožnov-Zetor8700:51:0012
19MJ12641Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:52:409
20MJ14259Kovanda MarekŠSK Rožnov p. R.8800:58:436
21MJ14455Olejník MartinŠSK Rožnov-Zetor8700:58:573
22MJ15566Groš JakubPJR Radhošť9501:15:380
Muži A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Havlíček JanASK Slavia Praha7900:31:1990
2MA298Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:31:4787
3MA399Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:31:5584
4MA4151Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:2181
5MA533Dúbravčík ZdeněkSSC Mariánské Lázně6400:32:4078
6MA632Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:1475
7MA8127Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:4872
8MA9101Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:33:5769
9MA1015Maceček VladoAK Kroměříž7500:34:1266
10MA11121Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4463
11MA12124Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:4860
12MA1384Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:34:5157
13MA1570Pop TomášATEX Tufo7100:34:5954
14MA1648Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:1451
15MA1821Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:36:0648
16MA1988Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:36:1145
17MA20156Zajíc AlešTufo Zlín6900:36:1742
18MA2335Glajcar RomanSKIALP Třinec6700:37:5439
19MA26123Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:38:0736
20MA2839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6500:38:1433
21MA2963Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:38:2930
22MA308Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:38:4127
23MA3564Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:39:3224
24MA3761Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:4721
25MA3989Prášil VítězslavVSK VŠB - TU Ostrava8100:39:5418
26MA40132Velička AlešSK Jiří TEAM7300:39:5615
27MA4383Jurák TomášMK Kopřivnice7500:40:1412
28MA44109Rys JaromírBK ASICS Holešov6400:40:419
29MA46120Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:40:476
30MA4911Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:41:293
31MA5085Dragolov DanielBrno6700:41:310
32MA53142Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:42:000
33MA63149Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:43:370
34MA6458Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:390
35MA6581Melčák TomášMK Kopřivnice7500:44:120
36MA6616Vrbka Pavelneregistrován7100:44:160
37MA68105Fiala Lubomírneregistrován7500:45:180
38MA6980Černý MaxOlomouc7200:45:270
39MA74110Čampa Radekneregistrován7900:45:490
40MA84141Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:420
41MA857Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:46:490
42MA8740Skřičil Vlastimilneregistrován6700:46:530
43MA8952Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:180
44MA9078Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:47:380
45MA95154Kryške Renéneregistrován7300:48:180
46MA96136Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:48:310
47MA983Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:48:380
48MA9930Polách ZdeněkBT Frenštát6800:48:430
49MA10029Trojanec MarekNC Vyškov7500:48:450
50MA104143Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:290
51MA105116Bucca Martinneregistrován6900:49:440
52MA106145Bůbela Tomášneregistrován7100:49:460
53MA111117Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:50:200
54MA113157Foldyna PetrSTS Chvojkovice Brod7100:50:330
55MA11560Rušar DanielWeles7500:50:500
56MA11967Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:130
57MA12093kocourek Lubošneregistrován7400:51:200
58MA125103Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:52:190
59MA127130Vojkůvka JanChuchelná6800:52:420
60MA129152Rašner TomášOlomouc6900:53:420
61MA13362Černík MilanOB Vsetín6500:54:560
62MA13497Masařík PetrČD Bohumín6600:55:230
63MA13731Skýpala KarelBT Frenštát6900:56:000
-MA-26Čotov IvanDatalusk Jihlava66DNF-
Muži B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1412Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:34:5760
2MB1713Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:4057
3MB2149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:4554
4MB2295Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:37:4151
5MB2445Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:38:0248
6MB3187Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:38:4945
7MB32113Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:39:0842
8MB3644Švihel MiroslavBS Sloupné5800:39:3839
9MB41134Sobek MiroslavMatador Púchov5600:40:10-
10MB48114Vévoda IvanSK Švábenice6000:41:0536
11MB55133Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:3733
12MB57102Slabý JosefSedlec - Prčice6100:42:4630
13MB5828Šnevajs RadomírVsetín6300:43:0127
14MB59147Muck ArnoštHranice5900:43:1124
15MB6065Groš ŠtefanFoto Morava6100:43:1521
16MB67146Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:44:4018
17MB70125Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:45:2915
18MB75139Tománek PavelSokol Veřovice5500:46:0412
19MB9434Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:179
20MB108153Tesař VlastimilKopřivnice5600:49:516
21MB11094Kalandra StanislavSvitavy6000:50:183
22MB112150Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:50:310
23MB1142Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:50:340
24MB121148Rinka ErichBK Kravaře5400:51:410
25MB1301Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:54:090
26MB138115Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:56:180
Muži C (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC47111Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:41:0260
2MC52155Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:5257
3MC61112Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:43:2854
4MC7877Kvita JosefMK Kopřivnice5100:46:1151
5MC81137Smola JosefOstrava5100:46:3448
6MC8873Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:0145
7MC9175Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4142
8MC93140Mizan LadislavTJ Gumárny Zubří5300:48:1139
9MC101128Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:48:4936
10MC10986Martínek Jiříneregistrován4900:50:1233
11MC11737Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:51:1130
12MC1236Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:4927
13MC14668Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:1924
14MC15123Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:07:5021
15MC15492Krejčí JosefFrýdek Místek4901:13:5618
Muži D (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12276Bielčik JindřichLichkov4000:51:4430
2MD124126Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4200:52:1227
3MD13296Nanke WernerBK Kravaře3800:54:5324
4MD141129Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:57:4421
5MD14882Geoff William11.004201:02:4018
Muži E (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14746Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:5530
2ME150138Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:05:2727
3ME15624Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:17:1624
Juniorky (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8654Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:5030
2ŽJ10351Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:49:1527
3ŽJ118118Bečajová JanaŠSK Rožnov p. R.8800:51:1224
4ŽJ12853Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:5721
5ŽJ13925Vícenová KarolínaAK ASICS Kroměříž8600:56:4918
6ŽJ143119Dlabajová PavlínaŠSK Rožnov p. R.8800:58:5615
7ŽJ15336Pauliková RenataAL TJ Rožnov9101:10:2112
Ženy A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2738Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:1330
2ZA4243Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:40:1127
3ZA45122Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:4424
4ZA5614Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:42:4221
5ZA71104Blažková LadaTJ Nové Město na Moravě7600:45:3118
6ZA77106Uchytilová MonikaVSK VŠB - TU Ostrava7700:46:0915
7ZA79131Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:46:2112
8ZA8220Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:359
9ZA13610Matalová Jananeregistrována7300:55:596
Ženy B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13527Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:55:4230
2ZB14591Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:0627
3ZB1499Procházková Irenaneregistrována5701:02:4124
Ženy C (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13074Novotná EvaLetohrad4800:54:0930
2ZB140108Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:1227
3ZB15290Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:08:0624
Trať 6,500 km, 734,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Havlíček JanASK Slavia Praha7900:31:1990
2MA298Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:31:4787
3MA399Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:31:5584
4MA4151Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:2181
5MA533Dúbravčík ZdeněkSSC Mariánské Lázně6400:32:4078
6MA632Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:1475
1MJ717Kreisinger JanSK České Budějovice8400:33:3660
7MA8127Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:4872
8MA9101Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:33:5769
9MA1015Maceček VladoAK Kroměříž7500:34:1266
10MA11121Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4463
11MA12124Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:4860
12MA1384Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:34:5157
1MB1412Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:34:5760
13MA1570Pop TomášATEX Tufo7100:34:5954
14MA1648Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:1451
2MB1713Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:4057
15MA1821Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:36:0648
16MA1988Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:36:1145
17MA20156Zajíc AlešTufo Zlín6900:36:1742
3MB2149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:4554
4MB2295Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:37:4151
18MA2335Glajcar RomanSKIALP Třinec6700:37:5439
5MB2445Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:38:0248
2MJ25135Luliak AntonBK Lysá8400:38:05-
19MA26123Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:38:0736
1ZA2738Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:1330
20MA2839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6500:38:1433
21MA2963Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:38:2930
22MA308Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:38:4127
6MB3187Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:38:4945
7MB32113Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:39:0842
3MJ33100Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:39:1557
4MJ345Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:39:2454
23MA3564Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:39:3224
8MB3644Švihel MiroslavBS Sloupné5800:39:3839
24MA3761Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:4721
5MJ38107Holec PavelAK Zlín8500:39:4951
25MA3989Prášil VítězslavVSK VŠB - TU Ostrava8100:39:5418
26MA40132Velička AlešSK Jiří TEAM7300:39:5615
9MB41134Sobek MiroslavMatador Púchov5600:40:10-
2ZA4243Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:40:1127
27MA4383Jurák TomášMK Kopřivnice7500:40:1412
28MA44109Rys JaromírBK ASICS Holešov6400:40:419
3ZA45122Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:4424
29MA46120Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:40:476
1MC47111Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:41:0260
10MB48114Vévoda IvanSK Švábenice6000:41:0536
30MA4911Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:41:293
31MA5085Dragolov DanielBrno6700:41:310
6MJ5169Gerža Jiříneregistrován8700:41:4548
2MC52155Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:5257
32MA53142Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:42:000
7MJ5418Brchl JanSK České Budějovice8500:42:1445
11MB55133Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:3733
4ZA5614Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:42:4221
12MB57102Slabý JosefSedlec - Prčice6100:42:4630
13MB5828Šnevajs RadomírVsetín6300:43:0127
14MB59147Muck ArnoštHranice5900:43:1124
15MB6065Groš ŠtefanFoto Morava6100:43:1521
3MC61112Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:43:2854
8MJ62144Blažek MiroslavLuky Team8600:43:2942
33MA63149Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:43:370
34MA6458Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:390
35MA6581Melčák TomášMK Kopřivnice7500:44:120
36MA6616Vrbka Pavelneregistrován7100:44:160
16MB67146Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:44:4018
37MA68105Fiala Lubomírneregistrován7500:45:180
38MA6980Černý MaxOlomouc7200:45:270
17MB70125Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:45:2915
5ZA71104Blažková LadaTJ Nové Město na Moravě7600:45:3118
9MJ7279Zabloudil RostislavŠSK Rožnov p. R.8800:45:3739
10MJ7342Orság JosefSport. gym. Jablonec8700:45:3836
39MA74110Čampa Radekneregistrován7900:45:490
18MB75139Tománek PavelSokol Veřovice5500:46:0412
11MJ764Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:46:0533
6ZA77106Uchytilová MonikaVSK VŠB - TU Ostrava7700:46:0915
4MC7877Kvita JosefMK Kopřivnice5100:46:1151
7ZA79131Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:46:2112
12MJ8022Kříž AdamŠSK Rožnov p. R.8700:46:2230
5MC81137Smola JosefOstrava5100:46:3448
8ZA8220Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:359
13MJ8371Šurčina Jiříneregistrován8700:46:3827
40MA84141Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:420
41MA857Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:46:490
1ŽJ8654Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:5030
42MA8740Skřičil Vlastimilneregistrován6700:46:530
6MC8873Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:0145
43MA8952Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:180
44MA9078Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:47:380
7MC9175Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4142
14MJ9256Němeček JaroslavBiatlon Karviná8400:47:5924
8MC93140Mizan LadislavTJ Gumárny Zubří5300:48:1139
19MB9434Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:179
45MA95154Kryške Renéneregistrován7300:48:180
46MA96136Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:48:310
15MJ9772Rašovský MatějLK Veřovice8800:48:3421
47MA983Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:48:380
48MA9930Polách ZdeněkBT Frenštát6800:48:430
49MA10029Trojanec MarekNC Vyškov7500:48:450
9MC101128Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:48:4936
16MJ10247Chumchal jaroslavŠSK Rožnov p. R.8900:49:0318
2ŽJ10351Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:49:1527
50MA104143Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:290
51MA105116Bucca Martinneregistrován6900:49:440
52MA106145Bůbela Tomášneregistrován7100:49:460
17MJ10757Stošek PavelBiatlon Karviná8400:49:4915
20MB108153Tesař VlastimilKopřivnice5600:49:516
10MC10986Martínek Jiříneregistrován4900:50:1233
21MB11094Kalandra StanislavSvitavy6000:50:183
53MA111117Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:50:200
22MB112150Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:50:310
54MA113157Foldyna PetrSTS Chvojkovice Brod7100:50:330
23MB1142Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:50:340
55MA11560Rušar DanielWeles7500:50:500
18MJ11650Kosa AdamŠSK Rožnov-Zetor8700:51:0012
11MC11737Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:51:1130
3ŽJ118118Bečajová JanaŠSK Rožnov p. R.8800:51:1224
56MA11967Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:130
57MA12093kocourek Lubošneregistrován7400:51:200
24MB121148Rinka ErichBK Kravaře5400:51:410
1MD12276Bielčik JindřichLichkov4000:51:4430
12MC1236Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:4927
2MD124126Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4200:52:1227
58MA125103Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:52:190
19MJ12641Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:52:409
59MA127130Vojkůvka JanChuchelná6800:52:420
4ŽJ12853Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:5721
60MA129152Rašner TomášOlomouc6900:53:420
25MB1301Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:54:090
1ZB13074Novotná EvaLetohrad4800:54:0930
3MD13296Nanke WernerBK Kravaře3800:54:5324
61MA13362Černík MilanOB Vsetín6500:54:560
62MA13497Masařík PetrČD Bohumín6600:55:230
1ZB13527Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:55:4230
9ZA13610Matalová Jananeregistrována7300:55:596
63MA13731Skýpala KarelBT Frenštát6900:56:000
26MB138115Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:56:180
5ŽJ13925Vícenová KarolínaAK ASICS Kroměříž8600:56:4918
2ZB140108Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:1227
4MD141129Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:57:4421
20MJ14259Kovanda MarekŠSK Rožnov p. R.8800:58:436
6ŽJ143119Dlabajová PavlínaŠSK Rožnov p. R.8800:58:5615
21MJ14455Olejník MartinŠSK Rožnov-Zetor8700:58:573
2ZB14591Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:0627
13MC14668Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:1924
1ME14746Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:5530
5MD14882Geoff William11.004201:02:4018
3ZB1499Procházková Irenaneregistrována5701:02:4124
2ME150138Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:05:2727
14MC15123Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:07:5021
3ZB15290Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:08:0624
7ŽJ15336Pauliková RenataAL TJ Rožnov9101:10:2112
15MC15492Krejčí JosefFrýdek Místek4901:13:5618
22MJ15566Groš JakubPJR Radhošť9501:15:380
3ME15624Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:17:1624

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 72%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 73%
Vyhlášení výsledků: 57%
Zpracování výsledků: 57%
Ceny vítězům: 76%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

trasa dost těžká, ale pěkný - dobré počasí
rasovskym
dobré,ale pro kvalifikaci ME krátké
xbral04
Pohoda,lip se mis nad bezet ani nemohlo. Cekani na vysledky mohlo byt trosku kratsi, ale mohlo by byt i hur :))
slunicko.13
Bylo krásné počasí,hrozný kopec,nádherný výhled po výběhu.Něco tak těžkého jsem ještě neběžela ,jsem ještě trochu v šoku.Moje tělo mi to dává od pondělí najevo.Téma "KOLENO" se hodí,pěkně se ozývá.Řídím se heslem "co bolí,to sílí." Nevzdávám se a těším se na další boje.Zdravím všechny sportovní nadšence běhání a blázny,kteří se umí trošku potrápit.L
LadaBlazkova
Ž já se vždycky na Radhošť tak těším a pak si v průběhu závodu připadám jako úplná lemra, která to má každým krokem zabalit? Vždy jen doufám, že tyto pocity nemám jen já. Ale co si stěžuji, Nominaci mám v kapse, tak co bych chtěla víc. Asi dobrý pocit z běhu, ale to na Radhošti asi nehrozí. Takže už aby tu bylo další trápení.Zdravím všechny masochisty.
pajinkam
Ja sem se na Radhost moc netesil, pac sem tusil jak to dopadne... Ze zacatku dobry, ale postupne ubyvaji sily a nakonec ta sjezdovka... Proste drsnej kopec. Ale stalo to za to! :)
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód