Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka

5.10.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka
  • datum konání: 5.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, hotel Anenská huť
11 hodin

Přihlášky

od 9 hodin v Tréninkovém středisku TJ Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi u Rýmařova naproti hotelu Anenská huť, kde jsou i šatny.

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Náročná s převýšením 430 m na prvních 7 km. Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati 1100 m. n. m. Celková délka 14 km.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku. Mezi všechny účastníky bude vylosováno deset cen.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

PhDr. Miloslav Čermák, Masarykova tř. 32, 772 00 Olomouc
tel.: mob.:+420 602 752 447, byt: 585 222 96

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ652Zapalač MartinFenix Jeseník8600:55:4520
2MJ753Holec PavelAK Zlín8500:55:5219
3MJ1254Strnadel OndřejSKI Klub Šumperk8500:58:0718
4MJ1355Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:58:3817
5MJ1656Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:59:2516
Muži A 20-39 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:49:5830
2MA22Polášek JanKRESPO Hranice8300:52:3929
3MA33Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:54:1628
4MA84Velička AlešSK Jiří TEAM7300:56:0627
5MA95Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:56:2726
6MA106Brýdl PavelHotárek Hronov8000:57:4325
7MA117Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:58:0624
8MA148Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:58:4323
9MA159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0822
10MA1710Pánek LiborAsics Team7901:00:3121
11MA1811Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7901:00:5220
12MA2212Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:02:0519
13MA2613Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:04:0118
14MA3214Rašner TomášOlomouc6901:06:5517
15MA3415Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:0216
16MA3916Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:2315
17MA4417Peřina MichalŠK Olomouc6901:11:0314
18MA4818Michalík Petrwww.diasport.cz7101:12:4513
19MA5119Stržínek KarelCK Stará Ves6401:24:1312
-MA-20Roubalík RadovanFORTEX Moravský Beroun64DNF-
Muži B 40-49 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB421Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3420
2MB1922Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:01:1019
3MB2923Kubeša JiříTAS Šternberk5901:05:0118
4MB3324Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:07:0617
5MB3825Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:5916
6MB4126Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:09:5215
Muži C 50-59 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC527Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:4020
2MC2128Koštoval JiříJeseník5101:01:2619
3MC2329Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5301:03:1618
4MC2430Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:5217
5MC3031Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:05:5716
6MC3632Krejsa VáclavBering Praha5201:08:4115
7MC4033Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:2614
8MC4234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:09:5713
9MC4435Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:0312
10MC5036Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:23:1811
11MC5337Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:31:3110
Muži D 60-69 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2538Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:5710
2MD3139Janků LadislavSokol Bystročice4201:06:529
3MD3740Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:478
4MD4341Herbst ManfredJeseník4101:10:107
5MD5242Cahel PavelSokol Brno3801:25:136
6MD5443Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:41:105
Muži E 70 let a starší (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5544Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:55:1510
Juniorky 19 let a starší (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4457Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:0310
Ženy A 20-34 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2045Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:01:2510
2ZA3546Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:08:369
-ZA-47Paštěková JanaATEX Tufo75DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2848Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:229
Ženy C 45 let starší (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2649Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:0110
2ŽC4450Novotná EvaLetohrad4801:11:0310
3ŽC4951Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:17:379
Trať 14,000 km, 430,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:49:5830
2MA22Polášek JanKRESPO Hranice8300:52:3929
3MA33Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:54:1628
1MB421Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:3420
1MC527Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:4020
1MJ652Zapalač MartinFenix Jeseník8600:55:4520
2MJ753Holec PavelAK Zlín8500:55:5219
4MA84Velička AlešSK Jiří TEAM7300:56:0627
5MA95Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:56:2726
6MA106Brýdl PavelHotárek Hronov8000:57:4325
7MA117Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:58:0624
3MJ1254Strnadel OndřejSKI Klub Šumperk8500:58:0718
4MJ1355Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:58:3817
8MA148Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:58:4323
9MA159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0822
5MJ1656Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:59:2516
10MA1710Pánek LiborAsics Team7901:00:3121
11MA1811Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7901:00:5220
2MB1922Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:01:1019
1ZA2045Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:01:2510
2MC2128Koštoval JiříJeseník5101:01:2619
12MA2212Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:02:0519
3MC2329Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5301:03:1618
4MC2430Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:5217
1MD2538Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:5710
1ŽC2649Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:0110
13MA2613Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:04:0118
1ZB2848Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:229
3MB2923Kubeša JiříTAS Šternberk5901:05:0118
5MC3031Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:05:5716
2MD3139Janků LadislavSokol Bystročice4201:06:529
14MA3214Rašner TomášOlomouc6901:06:5517
4MB3324Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:07:0617
15MA3415Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:0216
2ZA3546Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:08:369
6MC3632Krejsa VáclavBering Praha5201:08:4115
3MD3740Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:478
5MB3825Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:5916
16MA3916Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:2315
7MC4033Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:2614
6MB4126Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:09:5215
8MC4234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:09:5713
4MD4341Herbst ManfredJeseník4101:10:107
1ŽJ4457Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:0310
17MA4417Peřina MichalŠK Olomouc6901:11:0314
9MC4435Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:11:0312
2ŽC4450Novotná EvaLetohrad4801:11:0310
18MA4818Michalík Petrwww.diasport.cz7101:12:4513
3ŽC4951Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:17:379
10MC5036Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:23:1811
19MA5119Stržínek KarelCK Stará Ves6401:24:1312
5MD5242Cahel PavelSokol Brno3801:25:136
11MC5337Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:31:3110
6MD5443Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:41:105
1ME5544Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:55:1510

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód