Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

6.9.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 6.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LO Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin v budově ZŠ

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Převážná část tratě vede po lesních cestách.
Délka 7 km
Převýšení 361 m

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních 5 obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první tři, finanční prémie za překonání traťového rekordu, startovní čísla budou slosována v tombole

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Miroslav Křenek, Výprachtice 94, 561 34 Výprachtice
tel.: 465 391 222

Ubytování:

z 5. 9. na 6. 9. 2003 je možnost přespání v tělocvičně ZŠ ve vlastním spacím pytli, písemné přihlášky nejpozději do 4. 9. 2003 na výše uvedenou adresu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2003

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6415
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Zdeněk Bílý5912
Šimůnek Jan8212
Keprtová Miloslava4811
Fajfr František7211
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Krňávek Vojtěch548
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Šesták Karel717
Zapalač Martin867
Zajíc Jan537
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1062Pavlišta VítAFK Chrudim8500:30:3420
2MJ1659Zapalač MartinFenix Jeseník8600:32:1019
3MJ1929Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:33:0718
4MJ2636Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:1517
5MJ278Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:34:2616
6MJ3361Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5715
7MJ3734Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:3914
8MJ5469Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:39:2813
9MJ5570Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:39:3312
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:0330
2MA263Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:28:2729
3MA328Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:3928
4MA430Dobšíček PavelSK Hronov8000:28:5627
5MA573Stanka PetrNový Jičín6900:29:0926
6MA853Abrahám LuděkSK Hronov7500:30:1625
7MA917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3324
8MA127Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:30:5723
9MA1339Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1022
10MA1814Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5221
11MA2041Dostálek PetrTěchonín6700:33:1620
12MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:5319
13MA2446Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:34:0118
14MA2523Dragolov DanielBrno6700:34:1317
15MA3138Novotný JiříKateřinky7100:35:5116
16MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:5415
17MA3560Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:36:1314
18MA3847Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:36:4913
19MA4254Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:37:2512
20MA4451Beran JindřichSokol Výprachtice6800:38:0111
21MA4712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:2710
22MA4971Kulhánek JiříTJ Sokol Výprachtice6900:38:439
23MA5350Rašner TomášOlomouc6900:39:268
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:5420
2MB749Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:0819
3MB1456Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:2718
4MB1522Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:31:4717
5MB1776Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:3116
6MB3427Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:0915
7MB3932Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:36:5014
8MB5177Krejčí StanislavTěchonín6300:39:1613
9MB5678Šilar TomášPardubice6300:39:5312
10MB574Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:2111
11MB6111Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:4810
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1133Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:5020
2MC2126Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:1819
3MC2215Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:33:5318
4MC2957Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:34:4217
5MC3048Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:3416
6MC4155Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:1515
7MC465Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:38:1214
8MC5072Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:39:1313
9MC5768Ehrig RudolfSemanín4800:40:2112
10MC6674Tučný JanMK Pardubice4700:43:5311
11MC721Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:47:3310
12MC732Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:349
Muži D (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2867Biemann GötzSKI Harrachov4300:34:3810
2MD5224Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:219
3MD6252Bielčik JindřichLichkov4000:42:018
4MD6921Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:527
5MD7625Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:346
6MD7775Kalousek JanSK Žamberk4100:53:065
Juniorky (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ656Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:43:2910
2ŽJ7042Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:539
3ŽJ7420Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:498
3ŽJ7416Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:50:498
5ŽJ7831Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:316
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4065Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:37:1110
2ZA4310Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:489
3ZA4544Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:078
4ZA4866Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:38:357
5ZA5945Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:486
6ZA6040Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:40:585
7ZA6458Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:43:204
8ZA719Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:183
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3664Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:2410
2ZB6843Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:369
Ženy C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6335Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:3110
2ŽC673Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:279
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:0330
2MA263Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:28:2729
3MA328Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:3928
4MA430Dobšíček PavelSK Hronov8000:28:5627
5MA573Stanka PetrNový Jičín6900:29:0926
1MB619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:5420
2MB749Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:0819
6MA853Abrahám LuděkSK Hronov7500:30:1625
7MA917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3324
1MJ1062Pavlišta VítAFK Chrudim8500:30:3420
1MC1133Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:5020
8MA127Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:30:5723
9MA1339Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1022
3MB1456Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:2718
4MB1522Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:31:4717
2MJ1659Zapalač MartinFenix Jeseník8600:32:1019
5MB1776Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:3116
10MA1814Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5221
3MJ1929Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:33:0718
11MA2041Dostálek PetrTěchonín6700:33:1620
2MC2126Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:1819
3MC2215Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:33:5318
12MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:5319
13MA2446Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:34:0118
14MA2523Dragolov DanielBrno6700:34:1317
4MJ2636Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:1517
5MJ278Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:34:2616
1MD2867Biemann GötzSKI Harrachov4300:34:3810
4MC2957Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:34:4217
5MC3048Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:3416
15MA3138Novotný JiříKateřinky7100:35:5116
16MA3213Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:5415
6MJ3361Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5715
6MB3427Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:0915
17MA3560Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:36:1314
1ZB3664Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:2410
7MJ3734Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:3914
18MA3847Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:36:4913
7MB3932Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:36:5014
1ZA4065Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:37:1110
6MC4155Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:1515
19MA4254Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:37:2512
2ZA4310Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:489
20MA4451Beran JindřichSokol Výprachtice6800:38:0111
3ZA4544Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:078
7MC465Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:38:1214
21MA4712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:2710
4ZA4866Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:38:357
22MA4971Kulhánek JiříTJ Sokol Výprachtice6900:38:439
8MC5072Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:39:1313
8MB5177Krejčí StanislavTěchonín6300:39:1613
2MD5224Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:219
23MA5350Rašner TomášOlomouc6900:39:268
8MJ5469Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:39:2813
9MJ5570Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:39:3312
9MB5678Šilar TomášPardubice6300:39:5312
10MB574Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:2111
9MC5768Ehrig RudolfSemanín4800:40:2112
5ZA5945Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:486
6ZA6040Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:40:585
11MB6111Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:4810
3MD6252Bielčik JindřichLichkov4000:42:018
1ŽC6335Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:3110
7ZA6458Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:43:204
1ŽJ656Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:43:2910
10MC6674Tučný JanMK Pardubice4700:43:5311
2ŽC673Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:279
2ZB6843Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:369
4MD6921Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:527
2ŽJ7042Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:539
8ZA719Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:183
11MC721Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:47:3310
12MC732Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:349
3ŽJ7420Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:498
3ŽJ7416Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:50:498
5MD7625Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:346
6MD7775Kalousek JanSK Žamberk4100:53:065
5ŽJ7831Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:316

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

super, na bukovku se mi proste beha dobre :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód