Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loukov - Kelčský Javorník - MČR veteránů

7.6.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Loukov - Kelčský Javorník - MČR veteránů
  • datum konání: 7.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OÚ Loukov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Jaromír Rys, E. Přemyslovny 1259, Praha 5, 156 00
tel.: 974 835 721, 776 761 774, fax: 974 835 688

E-mailová adresa

Loukov2003@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1244Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:0960
2MJ1870Holec PavelAK Zlín8501:00:3357
3MJ27111Gerža Jiříneregistrován8701:02:4254
4MJ3774Blažek MiroslavTJ Valašské Meziříčí8601:05:5051
5MJ81112Svrčina JiříXXX8701:15:4548
6MJ9473Bartal Petrneregistrován8401:23:4445
7MJ99109Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8801:29:5442
8MJ102100Petřík RichardTJ Prusinovice8401:31:4239
Muži A (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:49:3390
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:49:3587
3MA322Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:51:1084
4MA494Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:52:16-
5MA640Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:1181
6MA7107Vabroušek PetrAuthor Team Praha7300:53:4278
7MA981Polášek JanKRESPO Hranice8300:55:0875
8MA14102Rončák JanSK Přerov6700:58:1672
9MA1539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:1769
10MA2168Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:00:5766
11MA2326Rapčan LukášAKA FUKA Team7801:01:3663
12MA2669Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:02:1860
13MA2927Pánek LiborAKA FUKA Team7901:04:1957
14MA3095Mráček MichalOtrokovice7301:04:2354
15MA3666Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:05:4351
16MA4072Zeman ZdeněkVšechovice6801:06:1148
17MA4698Suchánek LukášKHB Radegast7901:07:2045
18MA5352Černý MaxOlomouc7201:08:2442
19MA5683Vodička JanAsics Přerov7801:09:0139
20MA713Krejčí LukášFrýdek Místek7601:13:0436
21MA8085Daněk IvoUherské Hradiště6701:15:2033
22MA9167Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:21:1230
Muži B (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB512Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:53:0260
2MB1041Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:55:1457
3MB1119Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:0254
4MB1396Švihel MiroslavB.S. Slopné5800:57:1951
5MB1731Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:00:2048
6MB1910Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:00:4445
7MB2086Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:5142
8MB2590Zátopek JiříTJ Štramberk6001:02:1339
9MB2830Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:03:2936
10MB32106Link RenéRožnov pod Radhoštěm6201:04:5033
11MB3328Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:5330
12MB3475Tomečka LiborCetris Hranice6201:04:5627
13MB376Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:05:5024
14MB41110Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:06:4421
15MB44108Tureček JiříAK Kyjov5601:07:1118
16MB48101Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6101:07:2315
17MB4932Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:2512
18MB54105Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:08:299
19MB5554Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:08:386
20MB57104Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:09:063
21MB6147Rinka ErichBK Kravaře5401:09:580
22MB64103Prokop JiříKonty G Zlín5601:11:400
23MB6543Eppert RomanCanis Lupus City5901:11:520
24MB6978Pečenka LiborKHB Radegast6101:12:580
25MB7035Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:13:010
26MB7584Martínek VladimírSKP Holešov5601:14:360
27MB7617Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:440
28MB8951Oršový ZdeněkSK Prestav Opava6101:19:470
29MB9348Michalčík KarelBK Kravaře5901:22:230
30MB10349Papesch VilémBK Kravaře5701:34:040
31MB10492Přívětivý JiříBranky6101:39:050
Muži C (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC85Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:5260
2MC1655Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:00:0357
3MC2224Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:2754
4MC2438Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:02:0151
5MC3523Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:05:3048
6MC4120Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:4445
7MC4377Bednařík JiříMniší4501:06:5542
8MC4545Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:1639
9MC4687Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:07:2036
10MC5962Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:09:2733
11MC6060Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:4930
12MC622Smola JosefMKS Ostrava5101:10:5027
13MC6353Lerch VladislavZST Olomouc4801:11:0324
14MC6861Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:12:3821
15MC8476Kakač JosefAVC Praha4801:17:1618
16MC868Linhart MilošAC Náchod4401:19:1315
17MC9856Tučný JanMK Pardubice4701:25:3912
18MC10821Krejčí JosefFrýdek Místek4901:54:389
-MC-79Chytil VladimírCidem Hranice50DNF-
Muži D (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD314Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4101:04:4630
2MD5225Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:07:3027
3MD5899Janků LadislavSokol Bystročice4201:09:1124
4MD6715Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:12:3221
5MD7411Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4201:14:3318
6MD8389Bejdák SilvestrBrusné4301:17:0815
7MD881Kašpar JosefAVC Praha3801:19:4312
8MD9064Kousal OldřichSK Přerov3801:20:059
9MD9246Stuchlík KarelBK Kravaře3701:21:316
10MD9550Nanke WernerBK Kravaře3801:24:243
11MD9771Tkadleček JosefUherský Brod3401:24:380
12MD10688Kolomazník MilanChomýž3401:44:470
13MD10916Domanský IvoAVC Praha3801:55:150
-MD-65Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Muži E (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME669Buchar JanKVG Vrchlabí3301:12:0430
2ME10157Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:31:3327
3ME10759Dominik OldřichGrygov2501:50:0324
4ME11080Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:58:0621
Juniorky (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8282Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:16:5130
Ženy A (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA517Navrátilová LucieLoko Trutnov8001:07:2930
2ZA7834Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:14:5927
3ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:19:2624
Ženy B (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3942Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:05:5830
2ZB5029Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:07:2827
3ZB7314Pštrossová MarieAVC Praha5901:13:1024
4ZB7718Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:14:5221
5ZB9693Lednická ZdenkaAK Zlín5601:24:3218
6ZB10033Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:31:0115
7ZB10591Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:42:1412
Ženy C (trať 13,4 km, převýšení +- 525 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7236Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:13:0630
2ZB7963Novotná EvaLetohrad4801:15:0427
3ZB8597Janečková AnežkaAK Zlín4701:18:0224
Trať 13,4 km, převýšení +- 525 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:49:3390
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:49:3587
3MA322Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:51:1084
4MA494Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:52:16-
1MB512Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:53:0260
5MA640Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:1181
6MA7107Vabroušek PetrAuthor Team Praha7300:53:4278
1MC85Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:5260
7MA981Polášek JanKRESPO Hranice8300:55:0875
2MB1041Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:55:1457
3MB1119Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:0254
1MJ1244Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:0960
4MB1396Švihel MiroslavB.S. Slopné5800:57:1951
8MA14102Rončák JanSK Přerov6700:58:1672
9MA1539Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:1769
2MC1655Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:00:0357
5MB1731Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:00:2048
2MJ1870Holec PavelAK Zlín8501:00:3357
6MB1910Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:00:4445
7MB2086Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:5142
10MA2168Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:00:5766
3MC2224Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:2754
11MA2326Rapčan LukášAKA FUKA Team7801:01:3663
4MC2438Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:02:0151
8MB2590Zátopek JiříTJ Štramberk6001:02:1339
12MA2669Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:02:1860
3MJ27111Gerža Jiříneregistrován8701:02:4254
9MB2830Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:03:2936
13MA2927Pánek LiborAKA FUKA Team7901:04:1957
14MA3095Mráček MichalOtrokovice7301:04:2354
1MD314Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4101:04:4630
10MB32106Link RenéRožnov pod Radhoštěm6201:04:5033
11MB3328Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:5330
12MB3475Tomečka LiborCetris Hranice6201:04:5627
5MC3523Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:05:3048
15MA3666Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:05:4351
4MJ3774Blažek MiroslavTJ Valašské Meziříčí8601:05:5051
13MB376Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:05:5024
1ZB3942Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:05:5830
16MA4072Zeman ZdeněkVšechovice6801:06:1148
14MB41110Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5801:06:4421
6MC4120Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:4445
7MC4377Bednařík JiříMniší4501:06:5542
15MB44108Tureček JiříAK Kyjov5601:07:1118
8MC4545Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:1639
17MA4698Suchánek LukášKHB Radegast7901:07:2045
9MC4687Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:07:2036
16MB48101Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6101:07:2315
17MB4932Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:2512
2ZB5029Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:07:2827
1ZA517Navrátilová LucieLoko Trutnov8001:07:2930
2MD5225Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:07:3027
18MA5352Černý MaxOlomouc7201:08:2442
18MB54105Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:08:299
19MB5554Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:08:386
19MA5683Vodička JanAsics Přerov7801:09:0139
20MB57104Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:09:063
3MD5899Janků LadislavSokol Bystročice4201:09:1124
10MC5962Kadavý JanJablonec nad Jizerou4701:09:2733
11MC6060Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:4930
21MB6147Rinka ErichBK Kravaře5401:09:580
12MC622Smola JosefMKS Ostrava5101:10:5027
13MC6353Lerch VladislavZST Olomouc4801:11:0324
22MB64103Prokop JiříKonty G Zlín5601:11:400
23MB6543Eppert RomanCanis Lupus City5901:11:520
1ME669Buchar JanKVG Vrchlabí3301:12:0430
4MD6715Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:12:3221
14MC6861Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:12:3821
24MB6978Pečenka LiborKHB Radegast6101:12:580
25MB7035Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:13:010
20MA713Krejčí LukášFrýdek Místek7601:13:0436
1ZB7236Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:13:0630
3ZB7314Pštrossová MarieAVC Praha5901:13:1024
5MD7411Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4201:14:3318
26MB7584Martínek VladimírSKP Holešov5601:14:360
27MB7617Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:440
4ZB7718Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:14:5221
2ZA7834Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:14:5927
2ZB7963Novotná EvaLetohrad4801:15:0427
21MA8085Daněk IvoUherské Hradiště6701:15:2033
5MJ81112Svrčina JiříXXX8701:15:4548
1ŽJ8282Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:16:5130
6MD8389Bejdák SilvestrBrusné4301:17:0815
15MC8476Kakač JosefAVC Praha4801:17:1618
3ZB8597Janečková AnežkaAK Zlín4701:18:0224
16MC868Linhart MilošAC Náchod4401:19:1315
3ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:19:2624
7MD881Kašpar JosefAVC Praha3801:19:4312
28MB8951Oršový ZdeněkSK Prestav Opava6101:19:470
8MD9064Kousal OldřichSK Přerov3801:20:059
22MA9167Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:21:1230
9MD9246Stuchlík KarelBK Kravaře3701:21:316
29MB9348Michalčík KarelBK Kravaře5901:22:230
6MJ9473Bartal Petrneregistrován8401:23:4445
10MD9550Nanke WernerBK Kravaře3801:24:243
5ZB9693Lednická ZdenkaAK Zlín5601:24:3218
11MD9771Tkadleček JosefUherský Brod3401:24:380
17MC9856Tučný JanMK Pardubice4701:25:3912
7MJ99109Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8801:29:5442
6ZB10033Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:31:0115
2ME10157Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:31:3327
8MJ102100Petřík RichardTJ Prusinovice8401:31:4239
30MB10349Papesch VilémBK Kravaře5701:34:040
31MB10492Přívětivý JiříBranky6101:39:050
7ZB10591Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:42:1412
12MD10688Kolomazník MilanChomýž3401:44:470
3ME10759Dominik OldřichGrygov2501:50:0324
18MC10821Krejčí JosefFrýdek Místek4901:54:389
13MD10916Domanský IvoAVC Praha3801:55:150
4ME11080Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:58:0621

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Závod na velmi dobré úrovni. Chybělo mi značení km. Též obíhání betonového zátarasu cesty bylo úzké. Vyhlášení výsledků bylo asi poznamenáno vyhodnocováním MČR. Mohla být i verze výsledků po kategoriích MČR.
trejbalkarel
Organizace závodu byla super, ale nechápu co to má společného s během do vrchu, kdyz jsem vetší část závodu bežel z vrchu.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód