Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

7.9.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 7.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna, budova ZŠ
9.30 hodin

Přihlášky

v budově ZŠ od 8 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka 7,9 km, převýšení 393 m
Převážně terénní běh vede z větší části lesem.

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii získají finanční cenu, pro účastníky běhu bude připravena tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Marta Chmelíková, Sázava 123, 563 01 Lanškroun
tel.: 465 323 336

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2027

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Šrutek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Sejkorová Lenka638
Ouřecká Renáta708
Zálešák František378
Mazač Jaroslav688
Tempír František498

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ732Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:0120
2MJ1045Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2719
3MJ1358Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:5718
4MJ1835Zapalač MartinFenix Jeseník8600:35:5517
5MJ3466Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:41:2116
6MJ4744Siegel JosefAC Choceň8600:46:0915
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:2630
2MA27Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:5929
3MA331Michl PetrDukla Liberec7000:32:3428
4MA429Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:3827
5MA620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5626
6MA830Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1325
7MA1126Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4124
8MA153Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3423
9MA1933Stránský TomášSparta Praha6500:36:0422
10MA204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3821
11MA211Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:5820
12MA2249Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:2519
13MA2418Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:38:0118
14MA2551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:0717
15MA2763Novotný JiříKateřinky7100:38:5716
16MA2940Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:4315
17MA3021Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:3714
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:5020
2MB922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:2019
3MB1243Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:5118
4MB1412Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:35:2717
5MB1615Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:3816
6MB2657Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:4915
7MB336Eppert RomanCanis Lupus City5900:41:2014
8MB3655Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:4413
9MB469Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:0512
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1711Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:4920
2MC3147Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:4319
3MC3946Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0818
4MC4150Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:5717
5MC4260Ehrig RudolfSemanín4800:43:1816
6MC4456Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:0115
7MC5641Volf BřetislavLanškroun5200:49:4714
8MC5848Tučný JanMK Pardubice4700:51:0113
9MC5910Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:51:1912
10MC6265Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:5611
11MC632Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1510
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2338Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:5410
2MD3762Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:42:019
3MD4954Bielčik JindřichLichkov4000:47:298
4MD5517Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:237
5MD6061Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:1810
6MD6434Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:576
7MD6537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:385
8MD6664Kalousek JanSK Žamberk4100:57:344
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ578Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:50:2310
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2859Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0210
2ZA3525Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:269
3ZA3719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:018
4ZA4052Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:42:427
5ZA4542Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:056
6ZA5053Dostálková LenkaTěchonín7700:47:465
7ZA5136Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:47:594
8ZA525Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:48:173
9ZA6123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:262
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3239Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:5010
2ZB4314Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:449
3ZB5424Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:428
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4828Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:5810
2ZC5327Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:349
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:2630
2MA27Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:5929
3MA331Michl PetrDukla Liberec7000:32:3428
4MA429Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:3827
1MB513Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:5020
5MA620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5626
1MJ732Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:0120
6MA830Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1325
2MB922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:2019
2MJ1045Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2719
7MA1126Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4124
3MB1243Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:5118
3MJ1358Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:5718
4MB1412Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:35:2717
8MA153Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3423
5MB1615Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:3816
1MC1711Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:4920
4MJ1835Zapalač MartinFenix Jeseník8600:35:5517
9MA1933Stránský TomášSparta Praha6500:36:0422
10MA204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3821
11MA211Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:5820
12MA2249Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:2519
1MD2338Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:5410
13MA2418Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:38:0118
14MA2551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:0717
6MB2657Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:4915
15MA2763Novotný JiříKateřinky7100:38:5716
1ZA2859Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0210
16MA2940Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:4315
17MA3021Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:3714
2MC3147Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:4319
1ZB3239Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:5010
7MB336Eppert RomanCanis Lupus City5900:41:2014
5MJ3466Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:41:2116
2ZA3525Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:269
8MB3655Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:4413
3ZA3719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:018
2MD3762Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:42:019
3MC3946Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0818
4ZA4052Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:42:427
4MC4150Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:5717
5MC4260Ehrig RudolfSemanín4800:43:1816
2ZB4314Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:449
6MC4456Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:0115
5ZA4542Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:056
9MB469Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:0512
6MJ4744Siegel JosefAC Choceň8600:46:0915
1ZC4828Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:5810
3MD4954Bielčik JindřichLichkov4000:47:298
6ZA5053Dostálková LenkaTěchonín7700:47:465
7ZA5136Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:47:594
8ZA525Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:48:173
2ZC5327Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:349
3ZB5424Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:428
4MD5517Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:237
7MC5641Volf BřetislavLanškroun5200:49:4714
1ZJ578Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:50:2310
8MC5848Tučný JanMK Pardubice4700:51:0113
9MC5910Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:51:1912
5MD6061Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:1810
9ZA6123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:262
10MC6265Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:5611
11MC632Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1510
6MD6434Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:576
7MD6537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:385
8MD6664Kalousek JanSK Žamberk4100:57:344

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Pekny zavod, kupodivu se mi bezelo celkem dobre. Akorat me stve, ze me Namka zase vomastila... :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód