Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

4.10.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 4.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál
13 hodin

Přihlášky

od 11 hodin, parkoviště Hvězda

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka 9600 metrů, převýšení 660 metrů. Start v n. v. 832 metrů, cíl v nadmořské výšce 1492 metrů. Běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7. km - cíl stoupání. Trať bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční a věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2.500 Kč). Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s motivem závodu.
Vyhlášení vítězů se uskuteční cca v 15 hodin v prostoru cíle na vrcholu Pradědu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

PhDr. Miloslav Čermák, Masarykova tř. 32, 772 00 Olomouc
tel.: mob.:+420 602 752 447, byt: 585 222 96

ubytování:

Zajištěno v penzionu RELAXA ve Staré Vsi, Žďárský Potok 64, 793 43 Stará Ves, tel. 554 283 198, 606 720 344 - p. Jiří Hala. Cena za osobu a noc 100 Kč. Přihlášky písemně nebo telefonicky. Celá kapacita penzionu je vyhrazena pro účastníky závodu. V místě je zajištěno i stravování ve velmi příznivých cenových relacích. V sobotu večer se zde od 19 hodin uskuteční přátelské posezení se skupinou PIRÁTI z Olomouce.

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11163Pavlišta VítAFK Chrudim8500:41:2760
2MJ19164Zapalač MartinFenix Jeseník8600:42:5757
3MJ23165Sosna JakubCK YOGI Racing Ostrava8500:43:2954
4MJ37166Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:45:1351
5MJ114167Maťátko DanielPunk Horní Čermná8600:54:1048
6MJ126168Ratiborský JanBK Prostějov8700:56:3945
-MJ-169Holec PavelAK Zlín85DNF-
Muži A 20-39 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:38:2490
2MA22Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:4487
3MA33Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:39:0384
4MA44Pohanka MartinAAC Brno7300:39:5281
5MA55Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:0478
6MA86Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:5475
7MA107Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2572
8MA128Zajíc AlešAK Kroměříž6900:41:3569
9MA139Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:41:4966
10MA1410Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:5963
11MA2011Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:43:0660
12MA2112Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:43:1757
13MA2413Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:3154
14MA2514Zahrádka TomášSOK Rýmařov7100:43:3851
15MA2615Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:43:4548
16MA2716Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:1345
17MA2817Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:44:2142
18MA2918Velička AlešSK Jiří TEAM7300:44:3539
19MA3019Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:3636
20MA3220Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:4333
21MA3321Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:4630
22MA3422Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:44:4827
23MA3523Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:4924
24MA3624Karkoška PetrBC Orlová7300:45:0621
25MA3825Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:45:1818
26MA3926Rapčan LukášOrel Bystřice pod Hoštejnem7800:45:2015
27MA4027Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:45:2312
28MA4428Rys JaromírSKP Holešov6400:46:049
29MA4529Pánek LiborAsics Team7900:46:056
30MA4630Horný PavelPřerov7300:46:123
31MA4731Dragolov DanielBrno6700:46:130
32MA4832Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:46:140
33MA5133Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:46:450
34MA5234Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:500
35MA5335Bačík JaroslavAK Olomouc8000:46:540
36MA5536Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:030
37MA5737Rovenský MilanRANGERS Olomouc7700:47:170
38MA5938Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:47:430
39MA6139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:510
40MA6540Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:48:080
41MA6741Moštěk JanKokořín8200:48:160
42MA6842Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:48:200
43MA6943Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:48:210
44MA7144Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:48:340
45MA7545Zátopek StanislavNový Jičín7200:49:060
46MA7846Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:49:230
47MA8047Černý MaxOlomouc7200:49:310
48MA8548Karl Tomášneregistrován7800:50:140
49MA8949Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:51:010
50MA9550Kučera PavelDatalusk Jihlava6500:51:490
51MA9951Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:290
52MA10152Skřičil VlastimilZa sebe6700:52:580
53MA10953Řoutil LadislavŠternberské listy8100:53:510
54MA11354Mynář MiroslavOlomouc6800:54:090
55MA11755Rašner TomášOlomouc6900:54:390
56MA11956Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:55:420
57MA12757Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:56:530
58MA13258Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:420
59MA13459Kuděla Rdovanneregistrován6900:58:330
60MA13560Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:59:310
61MA13861Janek MiroslavKUNZ Hranice6701:00:080
62MA15162Pokorný PavelSK Ježíš8101:05:490
63MA15463Tomčík PavelSK Ježíš8001:07:250
-MA-64Kopecký TomášSOS Strahov83DNF-
-MA-65Pokorný JanTJ VOKD Poruba88DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB666Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1660
2MB767Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:40:42-
3MB968Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:0457
4MB1569Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:42:0154
5MB1670Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:2551
6MB1871Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:42:4748
7MB3172Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:3945
8MB5073Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:4142
9MB5874Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:47:2539
10MB6275Ryboř MaxmilianŠtěpánkovice6200:47:5836
11MB6476Bořucký JiříŠtěpánkovice6100:48:0433
12MB7077Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:48:2830
13MB7278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:48:4527
14MB7479Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:5624
15MB7680Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:1521
16MB7781Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:49:2118
17MB7982Kubeša JiříTAS Šternberk5900:49:2515
18MB8283Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:4112
19MB8484Rychlý JanPřerov5700:49:529
20MB9485Rinka ErichBK Kravaře5400:51:456
21MB10286Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:063
22MB10387Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:53:080
23MB10488Eppert RomanCanis Lupus City5900:53:150
24MB10689Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:360
25MB11590Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:54:120
26MB12891Martínek VladimírSKP Holešov5600:56:550
27MB12992Oršový Zdeněkneregistrován6100:57:090
28MB13193Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:150
29MB14894Jelínek JiříTK Opava5501:04:170
30MB15295Přívětivý JiříBranky6101:05:520
31MB15596Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:08:150
32MB15897Novák LubomírZa sebe5801:09:420
Muži C 50-59 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1798Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:4360
2MC4199Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:2557
3MC43100Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:45:5354
4MC49101Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:46:2151
5MC54102Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:5748
6MC60103Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:4745
7MC63104Stuchlík PavelAO Koběřice5000:48:0142
8MC81105Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:49:3539
9MC86106Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:3136
10MC88107Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5200:50:5633
11MC90108Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:05-
12MC100109Martínek JiříZlín4900:52:4130
13MC105110Vychodil LojzaŠternberk4600:53:3327
14MC108111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4424
15MC110112Krejsa VáclavBering Praha5200:53:5921
16MC112113Lerch VladislavŽST Olomouc4800:54:0518
17MC116114Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3115
18MC118115Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:55:2712
19MC124116Volek IvoKASARA Rýmařov4800:56:199
20MC125117Tučný JanMK Pardubice4700:56:356
21MC142118Soviš IvanHS Skřítek4601:01:433
22MC143119David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5101:02:190
23MC145120Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:03:330
24MC147121Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:03:590
25MC150122Husička JiříOlomouc4801:05:120
26MC153123Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:050
27MC159124Kučera LadislavSK Rover Praha5001:10:160
28MC160125Pikal KarelSK Haná Olomouc4901:10:410
Muži D 60-69 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD56126Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:47:1030
2MD92127Janků LadislavSokol Bystročice4200:51:2127
3MD98128Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:1924
4MD107129Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:53:4121
5MD122130Nanke WernerBK Kravaře3800:56:0418
6MD140131Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:1015
7MD146132Engliš JiříCVK Opava3801:03:4512
8MD157133Kubík JosefSK Ptačina3801:09:119
9MD162134Hejduk JaroslavBK Opava3901:17:436
10MD163135Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:17:463
Muži E 70 let a starší (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME164136Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:19:5330
2ME168137Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:27:4727
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ97170Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:1230
2ŽJ129171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:0927
3ŽJ139172Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:0924
4ŽJ141173Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:01:3321
Ženy A 20-34 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22138Šádková IrenaAC Pardubice6900:43:1930
2ZA42139Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:2727
3ZA66140Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:1024
4ZA73141Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:5021
5ZA91142Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:51:0918
6ZA93143Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4115
7ZA96144Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:5612
8ZA110145Paštěková JanaATEX Tufo7500:53:599
9ZA121146Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:476
10ZA137147Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:59:533
11ZA149148Bednaříková ŠtěpánkaVŠB TU Ostrava8301:04:550
12ZA156149Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:08:380
13ZA165150Volčková MartinaSK Ježíš8101:24:330
13ZA165151Mertinová RomanaSK Ježíš8101:24:330
13ZA165152Němečková LenkaSK Ježíš8001:24:330
16ZA169153Pořízková JanaSK Ježíš8001:45:270
16ZA169154Pelzlová PetraSK Ježíš8101:45:270
Ženy B 35-44 let (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB83155Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4230
2ZB119156Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:55:4224
3ZB136157Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:3621
4ZB144158Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:03:2118
5ZB161159Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:0315
Ženy C 45 let a starší (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC87160Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:3427
2ŽC123161Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:1530
3ŽC133162Novotná EvaLetohrad4800:58:1527
Trať 9,600 km, 660,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:38:2490
2MA22Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:4487
3MA33Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:39:0384
4MA44Pohanka MartinAAC Brno7300:39:5281
5MA55Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:0478
1MB666Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1660
2MB767Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:40:42-
6MA86Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:5475
3MB968Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:0457
7MA107Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2572
1MJ11163Pavlišta VítAFK Chrudim8500:41:2760
8MA128Zajíc AlešAK Kroměříž6900:41:3569
9MA139Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:41:4966
10MA1410Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:5963
4MB1569Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:42:0154
5MB1670Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:2551
1MC1798Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:4360
6MB1871Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:42:4748
2MJ19164Zapalač MartinFenix Jeseník8600:42:5757
11MA2011Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:43:0660
12MA2112Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:43:1757
1ZA22138Šádková IrenaAC Pardubice6900:43:1930
3MJ23165Sosna JakubCK YOGI Racing Ostrava8500:43:2954
13MA2413Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:3154
14MA2514Zahrádka TomášSOK Rýmařov7100:43:3851
15MA2615Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:43:4548
16MA2716Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:1345
17MA2817Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:44:2142
18MA2918Velička AlešSK Jiří TEAM7300:44:3539
19MA3019Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:3636
7MB3172Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:3945
20MA3220Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:4333
21MA3321Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:4630
22MA3422Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:44:4827
23MA3523Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:4924
24MA3624Karkoška PetrBC Orlová7300:45:0621
4MJ37166Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:45:1351
25MA3825Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:45:1818
26MA3926Rapčan LukášOrel Bystřice pod Hoštejnem7800:45:2015
27MA4027Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:45:2312
2MC4199Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:2557
2ZA42139Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:2727
3MC43100Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:45:5354
28MA4428Rys JaromírSKP Holešov6400:46:049
29MA4529Pánek LiborAsics Team7900:46:056
30MA4630Horný PavelPřerov7300:46:123
31MA4731Dragolov DanielBrno6700:46:130
32MA4832Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:46:140
4MC49101Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:46:2151
8MB5073Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:4142
33MA5133Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:46:450
34MA5234Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:500
35MA5335Bačík JaroslavAK Olomouc8000:46:540
5MC54102Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:5748
36MA5536Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:030
1MD56126Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:47:1030
37MA5737Rovenský MilanRANGERS Olomouc7700:47:170
9MB5874Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:47:2539
38MA5938Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:47:430
6MC60103Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:4745
39MA6139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:510
10MB6275Ryboř MaxmilianŠtěpánkovice6200:47:5836
7MC63104Stuchlík PavelAO Koběřice5000:48:0142
11MB6476Bořucký JiříŠtěpánkovice6100:48:0433
40MA6540Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:48:080
3ZA66140Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:1024
41MA6741Moštěk JanKokořín8200:48:160
42MA6842Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:48:200
43MA6943Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:48:210
12MB7077Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:48:2830
44MA7144Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:48:340
13MB7278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:48:4527
4ZA73141Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:5021
14MB7479Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:5624
45MA7545Zátopek StanislavNový Jičín7200:49:060
15MB7680Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:1521
16MB7781Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:49:2118
46MA7846Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:49:230
17MB7982Kubeša JiříTAS Šternberk5900:49:2515
47MA8047Černý MaxOlomouc7200:49:310
8MC81105Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:49:3539
18MB8283Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:4112
1ZB83155Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4230
19MB8484Rychlý JanPřerov5700:49:529
48MA8548Karl Tomášneregistrován7800:50:140
9MC86106Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:3136
1ŽC87160Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:3427
10MC88107Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5200:50:5633
49MA8949Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:51:010
11MC90108Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:05-
5ZA91142Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:51:0918
2MD92127Janků LadislavSokol Bystročice4200:51:2127
6ZA93143Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4115
20MB9485Rinka ErichBK Kravaře5400:51:456
50MA9550Kučera PavelDatalusk Jihlava6500:51:490
7ZA96144Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:5612
1ŽJ97170Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:1230
3MD98128Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:1924
51MA9951Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:290
12MC100109Martínek JiříZlín4900:52:4130
52MA10152Skřičil VlastimilZa sebe6700:52:580
21MB10286Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:063
22MB10387Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:53:080
23MB10488Eppert RomanCanis Lupus City5900:53:150
13MC105110Vychodil LojzaŠternberk4600:53:3327
24MB10689Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:360
4MD107129Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:53:4121
14MC108111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4424
53MA10953Řoutil LadislavŠternberské listy8100:53:510
15MC110112Krejsa VáclavBering Praha5200:53:5921
8ZA110145Paštěková JanaATEX Tufo7500:53:599
16MC112113Lerch VladislavŽST Olomouc4800:54:0518
54MA11354Mynář MiroslavOlomouc6800:54:090
5MJ114167Maťátko DanielPunk Horní Čermná8600:54:1048
25MB11590Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:54:120
17MC116114Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3115
55MA11755Rašner TomášOlomouc6900:54:390
18MC118115Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:55:2712
56MA11956Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:55:420
2ZB119156Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:55:4224
9ZA121146Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:476
5MD122130Nanke WernerBK Kravaře3800:56:0418
2ŽC123161Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:1530
19MC124116Volek IvoKASARA Rýmařov4800:56:199
20MC125117Tučný JanMK Pardubice4700:56:356
6MJ126168Ratiborský JanBK Prostějov8700:56:3945
57MA12757Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:56:530
26MB12891Martínek VladimírSKP Holešov5600:56:550
2ŽJ129171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:0927
27MB12992Oršový Zdeněkneregistrován6100:57:090
28MB13193Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:150
58MA13258Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:420
3ŽC133162Novotná EvaLetohrad4800:58:1527
59MA13459Kuděla Rdovanneregistrován6900:58:330
60MA13560Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:59:310
3ZB136157Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:3621
10ZA137147Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:59:533
61MA13861Janek MiroslavKUNZ Hranice6701:00:080
3ŽJ139172Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:0924
6MD140131Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:1015
4ŽJ141173Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:01:3321
21MC142118Soviš IvanHS Skřítek4601:01:433
22MC143119David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5101:02:190
4ZB144158Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:03:2118
23MC145120Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:03:330
7MD146132Engliš JiříCVK Opava3801:03:4512
24MC147121Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:03:590
29MB14894Jelínek JiříTK Opava5501:04:170
11ZA149148Bednaříková ŠtěpánkaVŠB TU Ostrava8301:04:550
25MC150122Husička JiříOlomouc4801:05:120
62MA15162Pokorný PavelSK Ježíš8101:05:490
30MB15295Přívětivý JiříBranky6101:05:520
26MC153123Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:050
63MA15463Tomčík PavelSK Ježíš8001:07:250
31MB15596Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:08:150
12ZA156149Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:08:380
8MD157133Kubík JosefSK Ptačina3801:09:119
32MB15897Novák LubomírZa sebe5801:09:420
27MC159124Kučera LadislavSK Rover Praha5001:10:160
28MC160125Pikal KarelSK Haná Olomouc4901:10:410
5ZB161159Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:0315
9MD162134Hejduk JaroslavBK Opava3901:17:436
10MD163135Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:17:463
1ME164136Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:19:5330
13ZA165150Volčková MartinaSK Ježíš8101:24:330
13ZA165152Němečková LenkaSK Ježíš8001:24:330
13ZA165151Mertinová RomanaSK Ježíš8101:24:330
2ME168137Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:27:4727
16ZA169154Pelzlová PetraSK Ježíš8101:45:270
16ZA169153Pořízková JanaSK Ježíš8001:45:270

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč