Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šternberk - ECCE - HOMO

24.8.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šternberk - ECCE - HOMO
  • datum konání: 24.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hutař Zdeněk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Zdeněk Hutař, Kopečná 2, 785 01 Šternberk
tel.: 585 014 099

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ75Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:2520
2MJ1611Zapalač MartinFenix Jeseník8600:19:5119
3MJ198Holec PavelAK Zlín8500:20:1118
4MJ5813Miler VladimírOB Šternberk8500:27:5617
Muži A (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Vymazal PetrAsics Team7500:17:1230
2MA257Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:17:1829
3MA319Dedek AlešAsics Team7500:17:4128
4MA423Vlach JaromírOK 99 Hradec Králové8100:17:5627
5MA643Polášek JanKRESPO Hranice8300:18:1726
6MA947Kostrzewski JaroslavGlucholazy (PL)7600:18:57-
7MA1039Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:18:5825
8MA1112Rončák JanSK Přerov6700:19:0124
9MA143Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:19:2523
10MA1536Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:19:3022
11MA1852Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:20:0421
12MA2046Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:20:1520
13MA2165Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:20:2819
14MA2231Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:20:3118
15MA237Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:20:3317
16MA2514Suchý BronislavHolice8000:20:4216
17MA2661Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:20:4815
18MA2749Suchánek LukášKHB Radegast7900:20:4914
19MA3460Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:22:0713
20MA3621Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:1012
21MA3762Frankovič JanLipník7600:22:2111
22MA4030Rašner TomášOlomouc6900:22:3910
23MA4122Teplíček LiborOlomouc6800:23:049
24MA4229Řoutil LadislavŠternberské listy8100:23:078
25MA5145Vaněk PetrOlomouc7000:25:127
26MA5217Jakab DanielAsics Team Přerov7600:25:396
27MA5728Koksa VítBlackfield Brno6800:27:105
-MA-25Kňáva MartinLOS RAPIDOS70DNF-
Muži B (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB538Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:18:1120
2MB84Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:18:3519
3MB1235Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:19:0318
4MB139Václavek TomášSOKOL Nové Sady5800:19:1417
5MB1718Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0116
6MB2463Filip VáclavAK Kroměříž6000:20:3515
7MB2948Kubeša JiříTriatlet Šternberk5900:20:5714
8MB3232Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5500:21:5413
9MB382Gromus PetrAK Olomouc5600:22:2212
10MB3926Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:22:3011
Muži C (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2816Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:20:5520
2MC3050Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:21:0019
3MC3155Koštoval JiříJeseník5100:21:1218
4MC336Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:22:0317
5MC3544Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:22:0816
6MC4620Vychodil LojzaŠternberk4600:23:3715
7MC4854Lerch VladislavŽST Olomouc4800:24:0814
8MC5537Tučný JanMK Pardubice4700:26:1813
9MC5934Husička JiříOlomouc4800:28:1212
10MC6158Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:30:0611
Muži D (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD451Lajčík AloisAK Olomouc4000:23:1710
2MD4756Herbst ManfredJeseník4100:23:589
3MD5459Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:088
4MD6024Dostalík VáclavAK Olomouc4000:28:407
5MD6251Horák ZdeněkŠternberk3800:30:596
6MD6315Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:33:255
7MD6478Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:33:2610
Juniorky (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4341Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0910
2ZA4427Jedenástíková PavlínaBCC Mrsklesy7300:23:139
Ženy B (trať 4,900 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4933Novotná EvaLetohrad4800:24:2410
2ZB5010Václavková ZdenkaSOKOL Nové Sady6400:24:3010
3ZB5340Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:479
4ZB5642Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:309
Trať 4,900 km, 200,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Vymazal PetrAsics Team7500:17:1230
2MA257Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:17:1829
3MA319Dedek AlešAsics Team7500:17:4128
4MA423Vlach JaromírOK 99 Hradec Králové8100:17:5627
1MB538Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:18:1120
5MA643Polášek JanKRESPO Hranice8300:18:1726
1MJ75Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:2520
2MB84Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:18:3519
6MA947Kostrzewski JaroslavGlucholazy (PL)7600:18:57-
7MA1039Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:18:5825
8MA1112Rončák JanSK Přerov6700:19:0124
3MB1235Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:19:0318
4MB139Václavek TomášSOKOL Nové Sady5800:19:1417
9MA143Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:19:2523
10MA1536Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:19:3022
2MJ1611Zapalač MartinFenix Jeseník8600:19:5119
5MB1718Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0116
11MA1852Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:20:0421
3MJ198Holec PavelAK Zlín8500:20:1118
12MA2046Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:20:1520
13MA2165Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:20:2819
14MA2231Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:20:3118
15MA237Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:20:3317
6MB2463Filip VáclavAK Kroměříž6000:20:3515
16MA2514Suchý BronislavHolice8000:20:4216
17MA2661Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:20:4815
18MA2749Suchánek LukášKHB Radegast7900:20:4914
1MC2816Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:20:5520
7MB2948Kubeša JiříTriatlet Šternberk5900:20:5714
2MC3050Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:21:0019
3MC3155Koštoval JiříJeseník5100:21:1218
8MB3232Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5500:21:5413
4MC336Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:22:0317
19MA3460Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:22:0713
5MC3544Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:22:0816
20MA3621Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:1012
21MA3762Frankovič JanLipník7600:22:2111
9MB382Gromus PetrAK Olomouc5600:22:2212
10MB3926Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:22:3011
22MA4030Rašner TomášOlomouc6900:22:3910
23MA4122Teplíček LiborOlomouc6800:23:049
24MA4229Řoutil LadislavŠternberské listy8100:23:078
1ZA4341Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0910
2ZA4427Jedenástíková PavlínaBCC Mrsklesy7300:23:139
1MD451Lajčík AloisAK Olomouc4000:23:1710
6MC4620Vychodil LojzaŠternberk4600:23:3715
2MD4756Herbst ManfredJeseník4100:23:589
7MC4854Lerch VladislavŽST Olomouc4800:24:0814
1ZB4933Novotná EvaLetohrad4800:24:2410
2ZB5010Václavková ZdenkaSOKOL Nové Sady6400:24:3010
25MA5145Vaněk PetrOlomouc7000:25:127
26MA5217Jakab DanielAsics Team Přerov7600:25:396
3ZB5340Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:479
3MD5459Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:088
8MC5537Tučný JanMK Pardubice4700:26:1813
4ZB5642Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:309
27MA5728Koksa VítBlackfield Brno6800:27:105
4MJ5813Miler VladimírOB Šternberk8500:27:5617
9MC5934Husička JiříOlomouc4800:28:1212
4MD6024Dostalík VáclavAK Olomouc4000:28:407
10MC6158Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:30:0611
5MD6251Horák ZdeněkŠternberk3800:30:596
6MD6315Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:33:255
7MD6478Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:33:2610

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 15%
Zvolená trasa závodu: 55%
Značení závodu: 10%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 45%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 15%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
37%

Názory na závod

Byl jsem na tomto závodě poprvé a nevím co si mám myslet. Start byl o více než hodinu pozdějí, na jiném místě a běželo se úplně někam jinam. Hlavní pořadatel vypadal jako by dělal závody poprvé v životě.
skapamarek
škoda,že na původní trati byly jiné závody,a že muselo být vše jinak,ale jak bylo vidět pořadatelům to moc nevadilo.Doufejme , že příští rok bude již vše ok.
khbradegast

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód