Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perná u Mikulova - Děvín

8.6.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Perná u Mikulova - Děvín
  • datum konání: 8.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

František Kolínek, Perná 244, 691 86 Mikulov na Moravě
tel.: 519 517 155,+420 606 527 724, fax: 519 517 155

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ177Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:48:2240
2MJ6749Rigolov JanMikulov Ekolux8601:06:4638
Muži A (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:40:0060
2MA258Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:40:2158
3MA313Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:0356
4MA415Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:2354
5MA521Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:42:1852
6MA634Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5150
7MA756Kadlec PetrAC Čejkovice6500:43:1648
8MA99Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1346
9MA1450Krajča RudolfBrno6500:46:5444
10MA2273Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:49:3542
11MA2466Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:50:0640
12MA2614Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:50:1438
13MA288Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:51:2436
14MA2963Dragolov DanielBrno6700:51:3934
15MA3076Kopecký JanAK Perná8200:51:5332
16MA3224Bielčik PetrLichkov7100:52:1930
17MA3737Černý MaxOlomouc7200:55:2528
18MA4775Zíta JaroslavXXX7500:57:5226
19MA6177Šmerda JiříTleskač Team Brno7701:04:3624
20MA6844Rašner TomášOlomouc6901:07:0322
21MA6979Rabata JaroslavSokol Perná7901:07:3720
22MA7274Krejčíř JanTleskač Team Brno8001:09:0818
23MA7981Jeřábek PetrLekva Třešt8101:19:3816
Muži B (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB81Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3640
2MB1135Horák PavelAHA Vyškov6100:45:2338
3MB1227Vévoda IvanSokol Švábenice6000:46:2036
4MB1310Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:2934
5MB1540Martinec JindřichJokl Radostice6100:47:2332
6MB1632Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:0430
7MB1746Patočka PetrTEPIZ Brno6300:48:2228
8MB2147Nožka JiříBiskoupky6300:49:2826
9MB232Gajdoš JaroslavAK Perná5600:49:5024
10MB3155Gottwald VáclavKřižanovice5500:52:0222
11MB3353Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:53:1220
12MB3726Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:55:2518
13MB4328Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3316
14MB4568Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:57:2714
15MB4911Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:58:1812
16MB5460Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:01:1410
17MB5912Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:278
18MB7180Kopecký AntonínAK Perná5501:09:036
19MB7348Hrabec JosefMikulov Ekolux6101:09:344
Muži C (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1039Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:5540
2MC1916Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:48:4838
3MC2033Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:1736
4MC2559Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:50:0834
5MC4152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:0732
6MC4265Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:56:3130
7MC4822Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:58:0928
8MC5064Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:59:5026
9MC6070Martínek JiříAK Zlín4901:04:3424
10MC6578Kopeček IvanMS Brno4901:06:3022
11MC6672Linhart MilošAC Náchod4401:06:3220
12MC7719Plch AloisPlki Tým Brno4901:16:1218
Muži D (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3954Haberland JanSokol Brno4200:55:4020
2MD4029Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:55:5018
3MD4636Hána KvětoslavOU Svatobořice3700:57:3416
4MD5123Bielčik JindřichLichkov4001:00:1114
5MD5267Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:2112
6MD7069Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4201:08:2210
7MD8020Domanský IvoAVC Praha3801:37:068
-MD-61Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Juniorky (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5817Zárybnická LucieAC Maraton Třebíč8701:04:1420
2ŽJ633Kopecká DagmarAK Perná8401:06:0518
3ŽJ7562Kociánová AnnaKřenovice8401:14:2416
4ŽJ7818Plchová KateřinaTJ Přísnotice8701:19:1114
Ženy A (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2745Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7200:50:2320
2ZA3555Ammerová JanaAK Hodonín7700:54:3718
3ZA4431Navrátilová LucieLoko Trutnov8000:57:0216
4ZA5341Kociánova JiřinaVŠK VUT Brno8101:01:1014
5ZA564Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:02:2912
6ZA645Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:06:2510
Ženy B (trať 8,6 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3457Doubravová IvanaAK Kyjov6600:53:4520
2ZB3625Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:2218
3ZB5530Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:01:2716
4ZB5751Novotná EvaLetohrad4801:03:2920
5ZB626Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:4818
6ZB7471Janečková AnežkaAK Zlín4701:12:1616
7ZB7642Kociánová MarieKřenovice4601:14:4014
Trať 8,6 km, 580 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:40:0060
2MA258Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:40:2158
3MA313Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:0356
4MA415Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:2354
5MA521Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:42:1852
6MA634Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5150
7MA756Kadlec PetrAC Čejkovice6500:43:1648
1MB81Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3640
8MA99Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1346
1MC1039Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:5540
2MB1135Horák PavelAHA Vyškov6100:45:2338
3MB1227Vévoda IvanSokol Švábenice6000:46:2036
4MB1310Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:2934
9MA1450Krajča RudolfBrno6500:46:5444
5MB1540Martinec JindřichJokl Radostice6100:47:2332
6MB1632Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:0430
1MJ177Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:48:2240
7MB1746Patočka PetrTEPIZ Brno6300:48:2228
2MC1916Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:48:4838
3MC2033Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:1736
8MB2147Nožka JiříBiskoupky6300:49:2826
10MA2273Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:49:3542
9MB232Gajdoš JaroslavAK Perná5600:49:5024
11MA2466Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:50:0640
4MC2559Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:50:0834
12MA2614Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:50:1438
1ZA2745Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7200:50:2320
13MA288Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:51:2436
14MA2963Dragolov DanielBrno6700:51:3934
15MA3076Kopecký JanAK Perná8200:51:5332
10MB3155Gottwald VáclavKřižanovice5500:52:0222
16MA3224Bielčik PetrLichkov7100:52:1930
11MB3353Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:53:1220
1ZB3457Doubravová IvanaAK Kyjov6600:53:4520
2ZA3555Ammerová JanaAK Hodonín7700:54:3718
2ZB3625Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:2218
12MB3726Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:55:2518
17MA3737Černý MaxOlomouc7200:55:2528
1MD3954Haberland JanSokol Brno4200:55:4020
2MD4029Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:55:5018
5MC4152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:0732
6MC4265Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:56:3130
13MB4328Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3316
3ZA4431Navrátilová LucieLoko Trutnov8000:57:0216
14MB4568Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:57:2714
3MD4636Hána KvětoslavOU Svatobořice3700:57:3416
18MA4775Zíta JaroslavXXX7500:57:5226
7MC4822Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:58:0928
15MB4911Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:58:1812
8MC5064Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:59:5026
4MD5123Bielčik JindřichLichkov4001:00:1114
5MD5267Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:2112
4ZA5341Kociánova JiřinaVŠK VUT Brno8101:01:1014
16MB5460Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:01:1410
3ZB5530Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:01:2716
5ZA564Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:02:2912
4ZB5751Novotná EvaLetohrad4801:03:2920
1ŽJ5817Zárybnická LucieAC Maraton Třebíč8701:04:1420
17MB5912Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:278
9MC6070Martínek JiříAK Zlín4901:04:3424
19MA6177Šmerda JiříTleskač Team Brno7701:04:3624
5ZB626Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:4818
2ŽJ633Kopecká DagmarAK Perná8401:06:0518
6ZA645Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:06:2510
10MC6578Kopeček IvanMS Brno4901:06:3022
11MC6672Linhart MilošAC Náchod4401:06:3220
2MJ6749Rigolov JanMikulov Ekolux8601:06:4638
20MA6844Rašner TomášOlomouc6901:07:0322
21MA6979Rabata JaroslavSokol Perná7901:07:3720
6MD7069Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4201:08:2210
18MB7180Kopecký AntonínAK Perná5501:09:036
22MA7274Krejčíř JanTleskač Team Brno8001:09:0818
19MB7348Hrabec JosefMikulov Ekolux6101:09:344
6ZB7471Janečková AnežkaAK Zlín4701:12:1616
3ŽJ7562Kociánová AnnaKřenovice8401:14:2416
7ZB7642Kociánová MarieKřenovice4601:14:4014
12MC7719Plch AloisPlki Tým Brno4901:16:1218
4ŽJ7818Plchová KateřinaTJ Přísnotice8701:19:1114
23MA7981Jeřábek PetrLekva Třešt8101:19:3816
7MD8020Domanský IvoAVC Praha3801:37:068

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Nevím od čeho vznikl název Perná, ale v tom vedru a hlavně po sobotním Loukově to pro mě perný bylo a měl jsem starosti se dostat do cíle. Nohy se mnou nemluví ještě dnes. Jinak nezbývá než pořadatelům poděkovat za pěkný závod.
astransky
Na rozdil od Loukova byl cil na vrchu a tak se mi to líbilo stejně jako celá organizace závodu. Jedinou výtku mám k absenci sprch. Cestou vlakem do Ostravy jsem odpuzoval všechny spolucestující.
skapamarek
vedro,vedro,vedro... Ale jinak skvělý závod.
evans

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód