Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Radvanice - kvalifikace MS

1.6.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Radvanice - kvalifikace MS
  • datum konání: 1.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Radvanicích
13 hodin - veteráni a veteránky
14 hodin - ostatní

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Okruhová trať horského běhu simuluje profil tratí zářijového MS v běhu do vrchu v okolí Anchorage na Aljašce (USA). Juniorky běží 2 kola, ženy, junioři a veteráni všech kategorií 3 kola, muži 5 kol.
Délka:
náběh na okruh cca 500 m
1 okruh je dlouhý 2.200 m s převýšením 150 m
juniorky - 2 okruhy - 5.400 m
veteráni, veteránky, ženy a junioři - 3 okruhy - 7.600 m
muži - 5 okruhů - 12.000 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ MARATONSTAV, Palackého 344, Úpice 542 32
tel.: 499 781 341, mob.:+420 602 152 296, fax: 499 881 359

Internetové stránky

http://www.volny.cz/maratonstav

E-mailová adresa

maratonstav@volny.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Radvanice - kvalifikace MS

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,600 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ137Pavlišta VítAFK Chrudim8500:37:4660
2MJ228Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:38:2757
3MJ317Kalenda JanAK Zlín8500:39:0754
4MJ42Holec PavelAK Zlín8500:39:3451
5MJ512Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:40:0748
6MJ71Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:41:2945
7MJ818Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:41:5342
8MJ1110Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:43:2039
9MJ123Blažek MiroslavLuky Team8600:43:5436
10MJ148Bartoň EduardSK Štíty8500:46:1333
11MJ1720Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:47:5830
12MJ2011Kozel MartinLOKO Trutnov8900:52:0827
13MJ2242Štěpánek MichalKB Staré Město pod Laštejnem8600:58:3724
-MJ-9Vaculka PetrAK MVS Most85DNF-
Muži A (trať 9,800 km, 600,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:47:3990
2MA245Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:47:5087
3MA348Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:48:0384
4MA414Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:0481
5MA549Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:49:0078
6MA632Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:50:0975
7MA715Brýdl PavelVŠK VŠB-TU Ostrava8000:50:4272
8MA822Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:0669
9MA941Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:53:2466
10MA1047Kolář RadekSK Hronov6900:55:5563
11MA1135Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:57:0660
12MA1224Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:3357
13MA1330Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:58:0854
14MA1436Šrůtek DavidBKL Machov8001:02:4251
15MA1527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:4848
16MA1640Burdych TomášSK Hronov8201:06:4545
17MA1744Havlíček IvoLánov6601:09:3542
-MA-25Myška JiříISCAREX Česká Třebová73DNF-
-MA-46Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk75DNF-
Muži B (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1113Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3060
2MB2137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:5457
3MB4127Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:26:5354
4MB5144Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:28:1451
5MB6140Horák JiříSKP Trutnov5800:28:2848
6MB7131Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:4345
7MB8103Trnka MilanTrutnov5600:29:0142
8MB9143Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:0739
9MB12138Malatín ŠtefanAAC Brno5500:29:4736
10MB13110Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:5333
11MB16139Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:31:0130
12MB18135Hynek PetrNové Město n. Metují6300:31:3127
13MB21145Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:0824
14MB23109Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice SPV6200:32:2521
15MB29114Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:33:4118
16MB33105Janovský StanislavPraha6000:34:1815
17MB34104Pečenka LiborKHB Radegast6100:34:2712
18MB39119Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:35:469
19MB41132Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:576
Muži C (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3128Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1460
2MC10130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:1357
3MC11142Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:4154
4MC22141Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:32:1051
5MC26125Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:0248
6MC30117Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:33:4845
7MC37111Les JosefKČT Třemošná4700:35:0342
8MC47136Linhart MilošAC Náchod4400:40:3739
9MC51118Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:44:1936
Muži D (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17122Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:31:2430
2MD27108Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:1727
3MD36116Bielčik JindřichLichkov4000:35:0224
4MD40106Fejgl ZdeněkTIS-VILHELM Frýdek Místek4200:35:5421
5MD42124Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:36:0518
6MD44101Kašpar JosefAVC Praha3800:37:4615
7MD45121Dufy PeterNorthern Veteran A. C.3500:38:21-
Muži E (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14123Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:30:2930
2ME48107Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:1227
3ME49129Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:42:1924
4ME52102Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:45:1721
Juniorky (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1434Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:30:2930
2ŽJ196Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:31:3227
3ŽJ2013Zuzánková TerezaTJ Jablonec OB8600:31:3524
4ŽJ2519Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:32:5621
5ŽJ2826Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:4018
6ŽJ355Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:34:4915
7ŽJ504Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:42:2512
Ženy A (trať 7,600 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA633Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:40:5830
2ZA938Schorná Matyášová PavlaCZE8000:41:5627
3ZA107Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:42:3824
4ZA1339Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7200:44:2121
5ZA1550Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:3518
6ZA1631Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:47:1715
7ZA1829Navrátilová LucieLOKO Trutnov8000:48:3112
8ZA1943Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:49:149
9ZA2123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:106
10ZA2321Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:59:303
Ženy B (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24112Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4230
2ZB31120Martinová EvaSokol Valteřice5800:33:5327
3ZB32115Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:1024
4ZB46134Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:3621
Ženy C (trať 5,400 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC38126Novotná EvaLetohrad4800:35:4330
2ZC43133Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:2127
Trať 5,400 km, 300,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1113Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3060
2MB2137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:5457
1MC3128Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1460
3MB4127Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:26:5354
4MB5144Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:28:1451
5MB6140Horák JiříSKP Trutnov5800:28:2848
6MB7131Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:4345
7MB8103Trnka MilanTrutnov5600:29:0142
8MB9143Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:0739
2MC10130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:1357
3MC11142Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:4154
9MB12138Malatín ŠtefanAAC Brno5500:29:4736
10MB13110Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:5333
1ME14123Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:30:2930
1ŽJ1434Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:30:2930
11MB16139Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:31:0130
1MD17122Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:31:2430
12MB18135Hynek PetrNové Město n. Metují6300:31:3127
2ŽJ196Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:31:3227
3ŽJ2013Zuzánková TerezaTJ Jablonec OB8600:31:3524
13MB21145Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:0824
4MC22141Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:32:1051
14MB23109Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice SPV6200:32:2521
1ZB24112Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4230
4ŽJ2519Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:32:5621
5MC26125Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:0248
2MD27108Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:1727
5ŽJ2826Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:4018
15MB29114Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:33:4118
6MC30117Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:33:4845
2ZB31120Martinová EvaSokol Valteřice5800:33:5327
3ZB32115Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:1024
16MB33105Janovský StanislavPraha6000:34:1815
17MB34104Pečenka LiborKHB Radegast6100:34:2712
6ŽJ355Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:34:4915
3MD36116Bielčik JindřichLichkov4000:35:0224
7MC37111Les JosefKČT Třemošná4700:35:0342
1ZC38126Novotná EvaLetohrad4800:35:4330
18MB39119Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:35:469
4MD40106Fejgl ZdeněkTIS-VILHELM Frýdek Místek4200:35:5421
19MB41132Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:576
5MD42124Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:36:0518
2ZC43133Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:2127
6MD44101Kašpar JosefAVC Praha3800:37:4615
7MD45121Dufy PeterNorthern Veteran A. C.3500:38:21-
4ZB46134Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:3621
8MC47136Linhart MilošAC Náchod4400:40:3739
2ME48107Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:1227
3ME49129Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:42:1924
7ŽJ504Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:42:2512
9MC51118Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:44:1936
4ME52102Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:45:1721
Trať 7,600 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ137Pavlišta VítAFK Chrudim8500:37:4660
2MJ228Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:38:2757
3MJ317Kalenda JanAK Zlín8500:39:0754
4MJ42Holec PavelAK Zlín8500:39:3451
5MJ512Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:40:0748
1ZA633Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:40:5830
6MJ71Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:41:2945
7MJ818Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:41:5342
2ZA938Schorná Matyášová PavlaCZE8000:41:5627
3ZA107Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:42:3824
8MJ1110Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:43:2039
9MJ123Blažek MiroslavLuky Team8600:43:5436
4ZA1339Kynčlová DagmarAO TJ Jilemnice7200:44:2121
10MJ148Bartoň EduardSK Štíty8500:46:1333
5ZA1550Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:3518
6ZA1631Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:47:1715
11MJ1720Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:47:5830
7ZA1829Navrátilová LucieLOKO Trutnov8000:48:3112
8ZA1943Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:49:149
12MJ2011Kozel MartinLOKO Trutnov8900:52:0827
9ZA2123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:106
13MJ2242Štěpánek MichalKB Staré Město pod Laštejnem8600:58:3724
10ZA2321Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:59:303
Trať 9,800 km, 600,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:47:3990
2MA245Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:47:5087
3MA348Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:48:0384
4MA414Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:48:0481
5MA549Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:49:0078
6MA632Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:50:0975
7MA715Brýdl PavelVŠK VŠB-TU Ostrava8000:50:4272
8MA822Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:0669
9MA941Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:53:2466
10MA1047Kolář RadekSK Hronov6900:55:5563
11MA1135Žilák FrantišekSK Redpoint Teplice nad Metují8100:57:0660
12MA1224Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:3357
13MA1330Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:58:0854
14MA1436Šrůtek DavidBKL Machov8001:02:4251
15MA1527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:4848
16MA1640Burdych TomášSK Hronov8201:06:4545
17MA1744Havlíček IvoLánov6601:09:3542

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

Super, obzvlaste sjezdovka byla vypecena.
tomaaas
Super, škoda, že ta "prasečina" nebyla na více kol.
lev.bill
Nejdriv zklamani a ted radost. Jelikoz a protoze treti juniorka to vzdala :-))). Trat narocna a pocity ze zavodu nyni uz dobry :-))
slunicko.13
je co zlepšovat ale dobrý....
zelvak.b

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód