Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

17.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 17.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PJR Frenštát p. R.

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků na Horečkách, Frenštát pod Radhoštěm
10.00 hodin

Přihlášky

Písemné na adresu pořadatele, na internetu www.jetcom.cz/prihlaska nebo při prezentaci za zvýšené startovné
prezentace u startu (v kluboně správní budovy) od 7.30 do 9.15 hodin

Startovné

25,- Kč dorost, 50,- Kč dospělí

Popis tratě

Celá trať vede po silnici od skokanských můstků až na vrchol Velkého Javorníku.
Délka: 7,1 km
Převýšení: 520 m

Ceny pro vítěze

Věcné 1.-3. místo

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Ing. Jan Šrubař, CSc.,Střelniční 1065, 744 11 Frenštát p. Radhoštěm
tel.: domů: 556 831 423 , zam. 556 837 246

E-mailová adresa

jan.srubar@siemens.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2370

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Tománek Pavel5511
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Žák Jiří7111
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Vraštilová Miloslava5611
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Wálek Bronislav579
Krejčí Lukáš769
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Gaman Jaroslav358
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637
Kebrle Milan757

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 17 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29103Orság JosefSG Jablonec nad Nisou8700:37:4034
2MD4550Rašovský MatějLK Veřovice8800:40:4232
3MD5299Pavlica MarekŠSK Rožnov p. R.8800:41:5130
4MD5370Valenta DominikTJ Frenštát p. R.8900:41:5228
5MD5959Sýkora LiborLK Veřovice8700:43:2026
6MD6695Vavřín ZbyněkŠSK Rožnov p. R.8900:45:0024
7MD9129Krupka MichalTJ Frenštát p. R.8900:51:3322
8MD102104Štábl PatrikTJ Frenštát p. R.9100:56:4320
Dorostenky 17 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6172Vévodová MartinaAK Perná9000:43:4618
2ŽD697Brožová DominikaTj Frenštát p. R.8900:45:4616
3ŽD7831Kuběnová EvaTJ Frenštát p. R.8900:47:3214
4ŽD8458Stuchlíková EliškaSport. škola Englišova, Opava8800:48:5012
5ŽD8673Vícenová KarolínaAK ASICS Kroměříž8600:49:4110
6ŽD898Bryknarová KristýnaTJ Frenštát p. R.9200:51:238
7ŽD9075Vrlíková VandaTJ Frenštát p. R.8900:51:276
8ŽD9234Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:51:364
9ŽD9494Melenová KateřinaBranky na Moravě8700:53:182
10ŽD9920Hanzelková TerezaTJ Frenštát p. R.9200:56:100
Junioři (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1122Holec PavelAK Zlín8500:33:3940
2MJ1341Pálka JiříValašská Bystřice8500:34:1938
3MJ22106Sosna JakubCK YOGI Racing Ostrava8500:36:3936
Muži A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:4460
2MA388Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:31:2458
3MA56Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:32:1856
4MA862Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:1354
5MA9105Szebesta PavelTJ Jakl6800:33:1952
6MA103Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:33:2650
7MA1490Prášil VítězslavVSK VŠB - TU Ostrava8100:34:3648
8MA1582Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:4346
9MA1785Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:1144
10MA2559Suchánek LukášKHB Radegast7900:37:0542
11MA2769Václavek PavelFrýdek Místek8100:37:2840
12MA2886Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:3438
13MA3010Černý MaxOlomouc7200:38:0236
14MA3213Drahoňovský RomanZáběhlice6700:38:3934
15MA3387Rajnošek EmilAmatér7700:38:4332
16MA43107Jorík LiborFrenštát p. R.7000:40:1330
17MA4492Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:40:2928
18MA4977Krejčí LukášFrýdek Místek7600:41:1926
19MA58101Krompolc ZbyněkFrenštát p. R.7800:42:5724
20MA6398Ploc LeoAlve Team7700:44:2622
21MA8081Bryknar PetrFrenštát p. R.7000:48:0320
22MA8511Čmelík MichalLiberec7300:49:3218
Muži B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:30:5040
2MB428Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:4238
3MB693Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:32:4136
4MB771Vévoda IvanSK Švábenice6000:33:1034
5MB1230Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:5932
6MB169Buček MichalRacing Olešná5400:34:5630
7MB18102Němec OndřejAK ASICS Kroměříž5700:35:1428
8MB2027Keller AntonínAK Kroměříž6300:36:0126
9MB2463Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:5724
10MB2619Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:37:1922
11MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1820
12MB4166Tománek PavelSokol Veřovice5500:39:5118
13MB4712Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:41:1316
14MB4815Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:41:1714
15MB5076Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:2012
16MB5552Rinka ErichBK Kravaře5400:42:2110
17MB5642Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:248
18MB6057Stuchlík KarelBK Kravaře6100:43:286
19MB65108Michalčík KarelBK Kravaře5900:44:514
20MB6791Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:45:032
21MB7014Endl AntonínVětřkovice5400:46:010
22MB8233Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:48:100
23MB9348Přívětivý JiříBranky6100:53:010
Muži C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19109Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:35:2440
2MC23110Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:4938
3MC3149Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:38:2336
4MC3425Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:38:4834
5MC3521Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:38:5732
6MC3655Smola JosefMKS Ostrava5100:39:0130
7MC374Bednařík JiříMniší4500:39:1328
8MC391Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:39:3526
9MC4054Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:39:4124
10MC4218Flegl VlastimilBrtev5300:39:5422
11MC5132Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:41:3620
12MC572Balko PeterFrýdek Místek4400:42:3718
13MC7140Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:46:0616
14MC7351Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:46:2114
15MC8383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:2212
Muži D (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5445Piskoř KarelTichá3800:41:5420
2MD6416Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4200:44:4818
3MD7239Nanke WernerBK Kravaře3800:46:1616
4MD7656Stuchlík KarelBK Kravaře3700:47:0514
5MD8874Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:50:4912
6MD100111Zapletal JosefAK Kroměříž4300:56:1110
Muži E (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME985Bezecný MilanKB Ostrava3200:55:4920
2ME10167Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:56:1718
3ME10496Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:04:5116
Juniorky (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ46100Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:40:5720
Ženy A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2123Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:36:1520
2ZA6865Šrubařová MarieLK Veřovice8000:45:1418
3ZA7738Matalová JanaPraha7300:47:1916
4ZA8797Piteráková MonikaVeřovice7400:49:4714
5ZA9644Petranyiová JitkaLiberec7400:54:4012
Ženy B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6264Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:43:5020
2ZB7468Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:46:3518
3ZB7935Lednická ZdenkaAK Zlín5600:47:3916
4ZB8184Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0914
5ZB9546Procházková IrenaTJ Háje5700:54:0812
6ZB9761Sýkorová RadanaLK Veřovice6200:54:5710
7ZB10347Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:03:428
Ženy C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7524Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:5020
Trať 7,100 km, 520,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:4460
1MB217Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:30:5040
2MA388Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:31:2458
2MB428Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:4238
3MA56Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:32:1856
3MB693Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:32:4136
4MB771Vévoda IvanSK Švábenice6000:33:1034
4MA862Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:1354
5MA9105Szebesta PavelTJ Jakl6800:33:1952
6MA103Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:33:2650
1MJ1122Holec PavelAK Zlín8500:33:3940
5MB1230Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:5932
2MJ1341Pálka JiříValašská Bystřice8500:34:1938
7MA1490Prášil VítězslavVSK VŠB - TU Ostrava8100:34:3648
8MA1582Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:4346
6MB169Buček MichalRacing Olešná5400:34:5630
9MA1785Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:1144
7MB18102Němec OndřejAK ASICS Kroměříž5700:35:1428
1MC19109Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:35:2440
8MB2027Keller AntonínAK Kroměříž6300:36:0126
1ZA2123Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:36:1520
3MJ22106Sosna JakubCK YOGI Racing Ostrava8500:36:3936
2MC23110Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:4938
9MB2463Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:5724
10MA2559Suchánek LukášKHB Radegast7900:37:0542
10MB2619Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:37:1922
11MA2769Václavek PavelFrýdek Místek8100:37:2840
12MA2886Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:3438
1MD29103Orság JosefSG Jablonec nad Nisou8700:37:4034
13MA3010Černý MaxOlomouc7200:38:0236
3MC3149Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:38:2336
14MA3213Drahoňovský RomanZáběhlice6700:38:3934
15MA3387Rajnošek EmilAmatér7700:38:4332
4MC3425Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:38:4834
5MC3521Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:38:5732
6MC3655Smola JosefMKS Ostrava5100:39:0130
7MC374Bednařík JiříMniší4500:39:1328
11MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1820
8MC391Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:39:3526
9MC4054Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:39:4124
12MB4166Tománek PavelSokol Veřovice5500:39:5118
10MC4218Flegl VlastimilBrtev5300:39:5422
16MA43107Jorík LiborFrenštát p. R.7000:40:1330
17MA4492Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:40:2928
2MD4550Rašovský MatějLK Veřovice8800:40:4232
1ŽJ46100Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:40:5720
13MB4712Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:41:1316
14MB4815Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:41:1714
18MA4977Krejčí LukášFrýdek Místek7600:41:1926
15MB5076Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:2012
11MC5132Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:41:3620
3MD5299Pavlica MarekŠSK Rožnov p. R.8800:41:5130
4MD5370Valenta DominikTJ Frenštát p. R.8900:41:5228
1MD5445Piskoř KarelTichá3800:41:5420
16MB5552Rinka ErichBK Kravaře5400:42:2110
17MB5642Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:248
12MC572Balko PeterFrýdek Místek4400:42:3718
19MA58101Krompolc ZbyněkFrenštát p. R.7800:42:5724
5MD5959Sýkora LiborLK Veřovice8700:43:2026
18MB6057Stuchlík KarelBK Kravaře6100:43:286
1ŽD6172Vévodová MartinaAK Perná9000:43:4618
1ZB6264Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:43:5020
20MA6398Ploc LeoAlve Team7700:44:2622
2MD6416Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm F-M4200:44:4818
19MB65108Michalčík KarelBK Kravaře5900:44:514
6MD6695Vavřín ZbyněkŠSK Rožnov p. R.8900:45:0024
20MB6791Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:45:032
2ZA6865Šrubařová MarieLK Veřovice8000:45:1418
2ŽD697Brožová DominikaTj Frenštát p. R.8900:45:4616
21MB7014Endl AntonínVětřkovice5400:46:010
13MC7140Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:46:0616
3MD7239Nanke WernerBK Kravaře3800:46:1616
14MC7351Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:46:2114
2ZB7468Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:46:3518
1ZC7524Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:5020
4MD7656Stuchlík KarelBK Kravaře3700:47:0514
3ZA7738Matalová JanaPraha7300:47:1916
3ŽD7831Kuběnová EvaTJ Frenštát p. R.8900:47:3214
3ZB7935Lednická ZdenkaAK Zlín5600:47:3916
21MA8081Bryknar PetrFrenštát p. R.7000:48:0320
4ZB8184Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0914
22MB8233Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:48:100
15MC8383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:2212
4ŽD8458Stuchlíková EliškaSport. škola Englišova, Opava8800:48:5012
22MA8511Čmelík MichalLiberec7300:49:3218
5ŽD8673Vícenová KarolínaAK ASICS Kroměříž8600:49:4110
4ZA8797Piteráková MonikaVeřovice7400:49:4714
5MD8874Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:50:4912
6ŽD898Bryknarová KristýnaTJ Frenštát p. R.9200:51:238
7ŽD9075Vrlíková VandaTJ Frenštát p. R.8900:51:276
7MD9129Krupka MichalTJ Frenštát p. R.8900:51:3322
8ŽD9234Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:51:364
23MB9348Přívětivý JiříBranky6100:53:010
9ŽD9494Melenová KateřinaBranky na Moravě8700:53:182
5ZB9546Procházková IrenaTJ Háje5700:54:0812
5ZA9644Petranyiová JitkaLiberec7400:54:4012
6ZB9761Sýkorová RadanaLK Veřovice6200:54:5710
1ME985Bezecný MilanKB Ostrava3200:55:4920
10ŽD9920Hanzelková TerezaTJ Frenštát p. R.9200:56:100
6MD100111Zapletal JosefAK Kroměříž4300:56:1110
2ME10167Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:56:1718
8MD102104Štábl PatrikTJ Frenštát p. R.9100:56:4320
7ZB10347Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:03:428
3ME10496Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:04:5116

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Moc pěkný závod- počasí se vyvedlo
pavel.vaclavek
pěkný, bylo krásně
rasovskym
Oceňuji viditelné označení pořadatelů a přítomnost pořadatelů na rozcestích
flegl
Super trasa, idealni pocasi, jako vzdy zavod na urovni...
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód