Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Stachy - Zadov

21.6.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Stachy - Zadov
  • datum konání: 21.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jindřich Linhart

Sociální sítě

Místo konání

Stachy náměstí
15.00 hodin

Přihlášky

Stachy základní škola (100 m od náměstí)
od 13.00 hodin

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

asfalt 5,6 km, terén 1,5 kmí
Délka 7,1 km
Převýšení 410 m

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné dle možností pořadatele.
Finanční odměny za překonání traťových rekordů mužů i žen.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Jindřich Linhart, Vondroušova 1162, 163 00 Praha 6 - Řepy
tel. byt: 235 313 686, mob.: 723 304 588í

Doprava zavazadel do prostoru cíle zajištěna pořadatelem.
Dopravu zpět do prostoru startu pořadatel nezajišťuje.
Parkování vozidel doprovodu závodníků pouze na parkovišti před lyžařským stadionem a penzionem U Churáňů.
Zdravotní zabezpečení: MUDr. Bohumil Doul.
Sprchy: v prostoru lyžařského stadionu.
Závodníci startují na vlastní nebezpečí a náklady.
Závod se koná za každého počasí.
Vyhodnocení bude provedeno před penzionem U Churáňů v 16.30 hodin.
Ubytování možno objednat do 15. června 2003 na tel.: 602 495 622 (p. Nehoda)

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2002Stachy - Zadov, Velká cena Zadova53

Statistika závodu Stachy - Zadov

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 53

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Randáková Růžena772
Šimůnek Jan492
Šír Václav482
Jirásková Eva642
Jirásková Hanka892
Rus Zdeněk522
Krňávek Vojtěch542
Neubauer Ludvík492
Poduška Josef622
Jirásková Bára912
Ešner Ludvík562
Picková Hana842
Janda Antonín582

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:26:1820
2MJ48Brchl JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8500:29:1619
3MJ627Novák JanSKI Klub Šumava Vimperk8600:31:0418
4MJ84Linhart TomášPSK Olymp Praha8400:31:3917
5MJ2031Daněk LukášSKI Klub Šumava8900:34:5516
6MJ2334Marek KarelSKI Klub Šumava8700:36:1115
Muži A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA239Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:5930
2MA522Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:29:2729
3MA725Beránek JanUSK CS Plzeň7200:31:2428
4MA910Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:31:5027
5MA2121Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:1226
Muži B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB35Poduška JosefAC Kladno6200:28:0420
2MB1040Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:3919
3MB141Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:33:5118
4MB222Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:5117
5MB2412Ambrož JaroslavAC Praha5400:36:3116
6MB276Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:37:4415
7MB3214Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:0214
Muži C (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1137Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:32:4620
2MC1211Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:1119
3MC139Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:33:3918
4MC1843Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:34:4017
5MC2539Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:37:0116
6MC263Flegl VlastimilBrtev5300:37:1815
7MC3313Krejsa VáclavBering Praha5200:40:1914
8MC3632Čenovský VítCyklohec Strakonice5300:43:2213
9MC4020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:1712
10MC4333Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:50:4911
Muži D (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3724Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:0310
2MD4123Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:47:499
Juniorky (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2841Krocová JanaSKI Klub Šumava8800:38:3010
2ŽJ2935Svobodová JulieUSK Praha8800:38:539
3ŽJ3019Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:078
4ŽJ3526Picková HanaSKI Klub Šumava8400:42:147
5ŽJ3818Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:106
6ŽJ4216Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:235
Ženy A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1536Dibelková BarboraUSK Praha8300:34:0410
2ZA1638Štroblová EvaUSK Praha8300:34:229
3ZA1730Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:34:308
4ZA1928Pavlásková KamilaSKI Klub Šumava Vimperk7500:34:487
5ZA3415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:386
Ženy B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3142Martinová EvaSokol Valteřice5800:39:1410
2ZB3817Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:109
Trať 7,100 km, 410,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:26:1820
1MA239Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:5930
1MB35Poduška JosefAC Kladno6200:28:0420
2MJ48Brchl JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8500:29:1619
2MA522Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:29:2729
3MJ627Novák JanSKI Klub Šumava Vimperk8600:31:0418
3MA725Beránek JanUSK CS Plzeň7200:31:2428
4MJ84Linhart TomášPSK Olymp Praha8400:31:3917
4MA910Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:31:5027
2MB1040Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:3919
1MC1137Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:32:4620
2MC1211Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:1119
3MC139Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:33:3918
3MB141Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:33:5118
1ZA1536Dibelková BarboraUSK Praha8300:34:0410
2ZA1638Štroblová EvaUSK Praha8300:34:229
3ZA1730Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:34:308
4MC1843Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:34:4017
4ZA1928Pavlásková KamilaSKI Klub Šumava Vimperk7500:34:487
5MJ2031Daněk LukášSKI Klub Šumava8900:34:5516
5MA2121Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:1226
4MB222Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:5117
6MJ2334Marek KarelSKI Klub Šumava8700:36:1115
5MB2412Ambrož JaroslavAC Praha5400:36:3116
5MC2539Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:37:0116
6MC263Flegl VlastimilBrtev5300:37:1815
6MB276Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:37:4415
1ŽJ2841Krocová JanaSKI Klub Šumava8800:38:3010
2ŽJ2935Svobodová JulieUSK Praha8800:38:539
3ŽJ3019Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:078
1ZB3142Martinová EvaSokol Valteřice5800:39:1410
7MB3214Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:0214
7MC3313Krejsa VáclavBering Praha5200:40:1914
5ZA3415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:386
4ŽJ3526Picková HanaSKI Klub Šumava8400:42:147
8MC3632Čenovský VítCyklohec Strakonice5300:43:2213
1MD3724Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:0310
2ZB3817Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:109
5ŽJ3818Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:106
9MC4020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:1712
2MD4123Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:47:499
6ŽJ4216Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:235
10MC4333Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:50:4911

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Pozitivní byla možnost sprchy v cíli závodu, drobným kazem bylo faux pas při vyhlašování výsledků
vf
Jeden z nejlepších závodů B kat.
michalj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód