Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Hejšovina

21.9.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Hejšovina
  • datum konání: 21.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhoťáci

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Oldřich Rucker, Lhota 45, 549 63 Machov
tel.: 491 547 270, mob.:+420 737 537 832

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2221Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:41:3640
2MJ2957Rapa PiotrWKB Walbrzych - Polsko8600:43:14-
3MJ4632Sedláček PavelZa sebe8400:46:1438
4MJ5485Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:47:2236
5MJ6554Hornych VítPastorek Závrchy8800:51:3434
6MJ7564Kysela PetrPolice nad Metují8800:54:1332
7MJ7615Listoň MarekHronov9100:54:3830
8MJ8112Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:56:4328
Muži A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:35:1160
2MA271Lazarowicz JaroslawWrocław7000:35:35-
3MA31Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:36:2656
3MA358Brýdl PavelHotárek Hronov8000:36:2656
5MA566Hornych JosefSokol Jetřichov6700:37:1954
6MA639Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2652
7MA840Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:5550
8MA922Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:5048
9MA1144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:3046
10MA1245Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:3244
11MA1324Vaš MatějSparta Praha8300:39:4242
12MA1559Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:1440
13MA1650Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:40:3838
14MA2082Pohl JanSK Jíra7600:41:2236
15MA2117Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:2634
16MA2662Martin JanValteřice8000:42:2132
17MA2811Šrůtek DavidLhota u Machova8000:43:0930
18MA3968Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:4928
19MA4073Kubeček ŠtěpánTereza7600:44:5026
20MA4328Moštěk JanKokořín8200:45:4824
21MA4452Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:45:4922
22MA5977Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:49:0120
23MA6872Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:52:26-
24MA7460Soukup Václav Hronov6700:54:1218
25MA8270David VáclavSmiřice7400:56:5516
26MA8675Rataj JanDukla Praha7301:21:2714
Muži B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB610Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:2640
2MB1016Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:39:2038
3MB1455Henczka MarekWKB Walbrzych - Polsko5700:40:01-
4MB1756Kuczuga MiroslawWKB Walbrzych - Polsko6300:40:48-
5MB1881Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:5436
6MB2329Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:41:3934
7MB2442Mikyska PavelNáchod6300:42:0032
8MB313Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:43:5230
9MB3313Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:0228
10MB3433Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1126
11MB3619Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:2524
12MB387Širůček JaromírAgit Bike Team6200:44:3422
13MB4169Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:2220
14MB4534Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:0618
15MB5127Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:46:5716
16MB6453Klimas RyszardWKB Walbrzych - Polsko5700:50:04-
17MB7183Rücker OldřichLhota5500:53:1814
Muži C (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1963Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:41:1740
2MC2520Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2038
3MC3778Winter PavelSokol Zbečník5000:44:3036
4MC4231Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:4734
5MC4780Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:1632
6MC576Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:3430
7MC6038Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:0728
8MC6174Kubeček VáclavHronov4700:49:4326
9MC6667Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:51:5124
10MC6776Polej JiříHronov4600:52:1522
11MC7765Tučný JanMK Pardubice4700:54:4220
12MC784Král AntonínLesy ČR4600:55:0518
13MC7984Linhart MilošVAK Náchod4400:55:4916
14MC809Čepelka OldřichTima Liberec4800:56:0514
15MC8486Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:01:2912
16MC8547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3910
Muži D (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2736Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:42:3320
2MD4923Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:3218
3MD5014Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5116
4MD535Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:47:1914
Muži E (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME628Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:49:4920
Juniorky (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7249Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:4920
Ženy A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3030Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:43:2420
2ZA3279Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:43:5918
3ZA5241Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:1216
4ZA5535Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:2314
5ZA5651Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:48:2212
6ZA6325Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:0010
7ZA6946Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:538
8ZA7243Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:53:496
Ženy B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3526Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:1320
2ZB482Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:3018
3ZB5861Martinová EvaSokol Valteřice5800:48:5416
4ZB8348Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:1714
Ženy C (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7037Novotná EvaLetohrad4800:52:5420
Trať 9,000 km, 480,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:35:1160
2MA271Lazarowicz JaroslawWrocław7000:35:35-
3MA31Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:36:2656
3MA358Brýdl PavelHotárek Hronov8000:36:2656
5MA566Hornych JosefSokol Jetřichov6700:37:1954
1MB610Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:2640
6MA639Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2652
7MA840Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:5550
8MA922Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:5048
2MB1016Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:39:2038
9MA1144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:3046
10MA1245Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:3244
11MA1324Vaš MatějSparta Praha8300:39:4242
3MB1455Henczka MarekWKB Walbrzych - Polsko5700:40:01-
12MA1559Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:1440
13MA1650Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:40:3838
4MB1756Kuczuga MiroslawWKB Walbrzych - Polsko6300:40:48-
5MB1881Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:5436
1MC1963Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:41:1740
14MA2082Pohl JanSK Jíra7600:41:2236
15MA2117Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:2634
1MJ2221Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:41:3640
6MB2329Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:41:3934
7MB2442Mikyska PavelNáchod6300:42:0032
2MC2520Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2038
16MA2662Martin JanValteřice8000:42:2132
1MD2736Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:42:3320
17MA2811Šrůtek DavidLhota u Machova8000:43:0930
2MJ2957Rapa PiotrWKB Walbrzych - Polsko8600:43:14-
1ZA3030Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:43:2420
8MB313Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:43:5230
2ZA3279Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:43:5918
9MB3313Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:0228
10MB3433Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1126
1ZB3526Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:44:1320
11MB3619Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:2524
3MC3778Winter PavelSokol Zbečník5000:44:3036
12MB387Širůček JaromírAgit Bike Team6200:44:3422
18MA3968Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:4928
19MA4073Kubeček ŠtěpánTereza7600:44:5026
13MB4169Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:2220
4MC4231Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:4734
20MA4328Moštěk JanKokořín8200:45:4824
21MA4452Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:45:4922
14MB4534Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:0618
3MJ4632Sedláček PavelZa sebe8400:46:1438
5MC4780Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:1632
2ZB482Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:3018
2MD4923Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:3218
3MD5014Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5116
15MB5127Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:46:5716
3ZA5241Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:1216
4MD535Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:47:1914
4MJ5485Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:47:2236
4ZA5535Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:2314
5ZA5651Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:48:2212
6MC576Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:3430
3ZB5861Martinová EvaSokol Valteřice5800:48:5416
22MA5977Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:49:0120
7MC6038Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:0728
8MC6174Kubeček VáclavHronov4700:49:4326
1ME628Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:49:4920
6ZA6325Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:0010
16MB6453Klimas RyszardWKB Walbrzych - Polsko5700:50:04-
5MJ6554Hornych VítPastorek Závrchy8800:51:3434
9MC6667Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:51:5124
10MC6776Polej JiříHronov4600:52:1522
23MA6872Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:52:26-
7ZA6946Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:538
1ŽC7037Novotná EvaLetohrad4800:52:5420
17MB7183Rücker OldřichLhota5500:53:1814
1ŽJ7249Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:4920
8ZA7243Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:53:496
24MA7460Soukup Václav Hronov6700:54:1218
6MJ7564Kysela PetrPolice nad Metují8800:54:1332
7MJ7615Listoň MarekHronov9100:54:3830
11MC7765Tučný JanMK Pardubice4700:54:4220
12MC784Král AntonínLesy ČR4600:55:0518
13MC7984Linhart MilošVAK Náchod4400:55:4916
14MC809Čepelka OldřichTima Liberec4800:56:0514
8MJ8112Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:56:4328
25MA8270David VáclavSmiřice7400:56:5516
4ZB8348Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:1714
15MC8486Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:01:2912
16MC8547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3910
26MA8675Rataj JanDukla Praha7301:21:2714

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Závod který mám moc rád, pestrý, s opravdu vrchařským závěrem. Bloudit se nedalo, ale nováčkům určitě chyběla kilometráž. Těším se za rok!
jdvorak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód