Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice - Běh Dlouhými záhony

8.11.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice - Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 8.11.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Lány, Úpice
první kategorie v 10.30 hodin
hlavní kategorie ve 12.00 hodin

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

Hlavní kategorie 11 300 metrů
převýšení + - 408 metrů, 80 % terén, 20 % asfalt.

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí: 500-400-300-200-100 Kč
Ostatní kategorie dospělých: 300-200-100 Kč
Děti: věcné
Bohatá tombola pro všechny závodníky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Karel Šklíba, Puškinova 961, 542 32 Úpice
tel.: mob.: +420 602 152 296

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
8.11.1997Úpice - běh Dlouhými Záhony78
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Úpice - Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 1940

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrutek Stanislav5821
Javůrek Jiří4821
Brunclík Ivo5819
Friebelová Eva6218
Mach Václav5518
Pechek František5318
Vašíček Martin7116
Mazač Jaroslav6816
Kubeček Ladislav6215
Marek František4114
Stránský Aleš6014
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6413
Kolínek František5613
Lanta Jiří4413
Šír Václav4812
Vašíček Roman7412
Holub Petr6612
Šmída Oldřich4812
Havlíček Zdeněk3512
Nečas Josef5811
Paulů Blanka5411
Krejcar Petr4510
Vojáček Pavel5110
Kozel Karel5210
Groh Stanislav4610
Vanta Josef6210
Vacková Hana5610
Balcar Luboš5810
Sadílek Ota469
Pechková Jana859
Šimůnek Jan829
Libra Jiří379
Grohová Jaroslava519
Šlégr Jiří548
Šesták Karel718
Vacek Martin698
Soukup Ladislav588
Horáček Michal758
Plecháček Jiří448
Kubečková Radka698
Tomíček Josef598
Cejzlar Roman718
Bureš Jindřich537
Biemann Götz437
Valenta Michal627
Čáp Bohuslav517
Rücker Oldřich557
Krejcar Daniel757
Farář Jaroslav507

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Holec PavelAK Zlín8500:30:23-
2MJ42Zapalač MartinFenix Jeseník8600:31:02-
3MJ53Matěna JosefSKI Radvanice8400:31:48-
4MJ74Vondera PavelSE 4 team8400:32:39-
Muži A (trať 11,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:42:09-
2MA211Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:42:46-
3MA412Martin JanSokol Valteřice8000:44:49-
4MA813Holub PetrPETE Adrteam6600:46:27-
5MA1014Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:52-
6MA1115Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:47:54-
7MA1216Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:48:02-
8MA1317Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:48:21-
9MA1418Duch MiroslavSE 4 team7900:48:22-
10MA1519Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:48:30-
11MA1620Doucha JiříStart Náchod7100:48:34-
12MA1721Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:48:50-
13MA1822Čipera RadekSKI Radvanice6400:49:20-
14MA2023Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:49:52-
15MA2324Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:50:42-
16MA2425Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:51:12-
17MA2526Vašíček MartinSKI Radvanice7100:51:14-
18MA2827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:22-
19MA2928Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:52:35-
20MA3129Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:53:03-
21MA3230Soukup VáclavZa sebe6700:53:07-
22MA3331Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:53:13-
23MA3632Skalský MilošTsunami Náchod6700:54:31-
24MA3833Tomšů PetrMlýn Janderov6400:56:34-
25MA3934Koutský TomášKrampolna8300:56:48-
26MA4335Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:07:09-
27MA4436Janek MiroslavModrá Pyramida Praha6701:07:56-
28MA4537Pavlík IvanSpišská Nová Ves7801:17:16-
29MA4638Papranec NorbertRajec7201:17:17-
Muži B (trať 11,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB339Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:21-
2MB540Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:59-
3MB641Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:45:19-
4MB742Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:55-
5MB943Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:46:50-
6MB1944Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:49:34-
7MB2145Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:50:03-
8MB2246Králíček TomášSokol Puškvorec6300:50:33-
9MB2647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:25-
10MB2748Nečas JosefÚpice5800:51:37-
11MB3049Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:42-
12MB3450Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:53:59-
13MB3551Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:54:23-
14MB3752Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:06-
15MB4053Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5801:01:24-
16MB4154Lanta StanislavLoko Hronov6301:03:57-
17MB4255Rücker OldřichLhota5501:04:42-
Muži C (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC156Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:29:54-
2MC857Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:41-
3MC958Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:00-
4MC1159Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:33:34-
5MC1360Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:00-
6MC2261Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:36:10-
7MC2962Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:02-
8MC3363Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:23-
9MC3464Polej JiříHronov4600:40:08-
10MC3665Linhart MilošAC Náchod4400:42:22-
11MC4066Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:44:39-
Muži D (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1267Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:33:47-
2MD1568Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:34:49-
3MD1669Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:35:29-
4MD2870Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:59-
5MD3571Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:40:12-
6MD3972Lanta JiříSokol Zbečník3400:44:07-
Juniorky (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ245Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:36:41-
2ŽJ276Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:50-
3ŽJ327Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:39:16-
4ŽJ388Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:42:52-
5ŽJ419Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:59-
Ženy A (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA273Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:30:11-
2ZA674Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:32:25-
3ZA1075Schorná Matyášová PavlaCZE8000:33:16-
4ZA1776Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:35:34-
5ZA1978Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:50-
5ZA1977Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:35:50-
7ZA2179Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:36:05-
8ZA2380Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:11-
9ZA2681Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:25-
10ZA4282Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:00-
Ženy B (trať 7,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1483Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:34:32-
2ZB1884Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:35:40-
3ZB2585Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:36:58-
4ZB3086Martinová EvaSokol Valteřice5800:38:48-
5ZB3187Novotná EvaLetohrad4800:39:05-
6ZB3788Vacková HanaSK Hronov5600:42:33-
7ZB4389Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:51:16-
Trať 7,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC156Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:29:54-
1ZA273Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:30:11-
1MJ31Holec PavelAK Zlín8500:30:23-
2MJ42Zapalač MartinFenix Jeseník8600:31:02-
3MJ53Matěna JosefSKI Radvanice8400:31:48-
2ZA674Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:32:25-
4MJ74Vondera PavelSE 4 team8400:32:39-
2MC857Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:41-
3MC958Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:00-
3ZA1075Schorná Matyášová PavlaCZE8000:33:16-
4MC1159Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:33:34-
1MD1267Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:33:47-
5MC1360Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:00-
1ZB1483Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:34:32-
2MD1568Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:34:49-
3MD1669Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:35:29-
4ZA1776Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:35:34-
2ZB1884Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:35:40-
5ZA1978Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:50-
5ZA1977Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:35:50-
7ZA2179Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:36:05-
6MC2261Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:36:10-
8ZA2380Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:11-
1ŽJ245Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:36:41-
3ZB2585Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:36:58-
9ZA2681Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:25-
2ŽJ276Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:50-
4MD2870Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:59-
7MC2962Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:02-
4ZB3086Martinová EvaSokol Valteřice5800:38:48-
5ZB3187Novotná EvaLetohrad4800:39:05-
3ŽJ327Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:39:16-
8MC3363Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:23-
9MC3464Polej JiříHronov4600:40:08-
5MD3571Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:40:12-
10MC3665Linhart MilošAC Náchod4400:42:22-
6ZB3788Vacková HanaSK Hronov5600:42:33-
4ŽJ388Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:42:52-
6MD3972Lanta JiříSokol Zbečník3400:44:07-
11MC4066Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:44:39-
5ŽJ419Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:59-
10ZA4282Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:00-
7ZB4389Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:51:16-
Trať 11,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:42:09-
2MA211Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:42:46-
1MB339Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:21-
3MA412Martin JanSokol Valteřice8000:44:49-
2MB540Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:59-
3MB641Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:45:19-
4MB742Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:55-
4MA813Holub PetrPETE Adrteam6600:46:27-
5MB943Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:46:50-
5MA1014Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:52-
6MA1115Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:47:54-
7MA1216Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:48:02-
8MA1317Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:48:21-
9MA1418Duch MiroslavSE 4 team7900:48:22-
10MA1519Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:48:30-
11MA1620Doucha JiříStart Náchod7100:48:34-
12MA1721Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:48:50-
13MA1822Čipera RadekSKI Radvanice6400:49:20-
6MB1944Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:49:34-
14MA2023Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:49:52-
7MB2145Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:50:03-
8MB2246Králíček TomášSokol Puškvorec6300:50:33-
15MA2324Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:50:42-
16MA2425Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:51:12-
17MA2526Vašíček MartinSKI Radvanice7100:51:14-
9MB2647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:25-
10MB2748Nečas JosefÚpice5800:51:37-
18MA2827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:22-
19MA2928Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:52:35-
11MB3049Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:42-
20MA3129Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:53:03-
21MA3230Soukup VáclavZa sebe6700:53:07-
22MA3331Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:53:13-
12MB3450Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:53:59-
13MB3551Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:54:23-
23MA3632Skalský MilošTsunami Náchod6700:54:31-
14MB3752Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:06-
24MA3833Tomšů PetrMlýn Janderov6400:56:34-
25MA3934Koutský TomášKrampolna8300:56:48-
15MB4053Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5801:01:24-
16MB4154Lanta StanislavLoko Hronov6301:03:57-
17MB4255Rücker OldřichLhota5501:04:42-
26MA4335Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:07:09-
27MA4436Janek MiroslavModrá Pyramida Praha6701:07:56-
28MA4537Pavlík IvanSpišská Nová Ves7801:17:16-
29MA4638Papranec NorbertRajec7201:17:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód