Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh Jablonné - Jamné - Suchý vrch

13.9.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 13.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

8:00 - 10:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

asfalt a lesní cesty, převýšení 535m
délka 9,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 465 642 618-zam., 605 310 007

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ565Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:0770
2MJ2236Nechvíl PetrAC Choceň9100:46:0862
3MJ4524Živný MarekOrel Orlice9100:51:1354
4MJ621Schmid RudolfDolní Dobrouč9600:58:1048
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5214Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:53:3470
2ŽJ6312Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:2762
3ŽJ655Kociánová KarolínaSVS Jablonec nad Nisou9200:59:5754
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:38:4770
2MA278Dedek AlešAD PEMAP Brodek7500:38:5962
3MA323Janata MilanMaratonstav Úpice8500:40:0054
4MA439Bogdał RomanMiedzygorze7900:40:19-
5MA672Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:2848
6MA820Herda JanDobřichov8300:41:5744
7MA1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:1040
8MA137Mrklovský MiroslavSTALAK7200:43:1638
9MA1427Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:43:5436
10MA1857Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:45:2234
11MA2071Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:45:5232
12MA2163Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:46:0730
13MA2456Kosek PetrSPV Těchonín7900:46:2128
14MA2573Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4526
15MA2869Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:47:2924
16MA3130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:47:4822
17MA3242Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:48:1120
18MA4170Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:49:4118
19MA4248Moravec KamilSK Kyšperk7600:49:5716
20MA4479Polách RostislavAD PEMAP Brodek7500:50:2914
21MA4955Šimek Ladislavneregistrován7500:53:0912
22MA5335Sejkora PatrikLanškroun7800:53:3610
23MA5425Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:228
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB74Holický MilanPardubice6500:41:3470
2MB929Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:42:0262
3MB1780Tichý PavelAC Náchod6300:44:3254
4MB2745Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:47:1048
5MB2967Strnad TomášSK Žamberk6900:47:3944
6MB3368Novotný LuděkSK Žamberk6200:48:1240
7MB3674Březina RadomírOstrava - Vítkovice6700:48:3138
8MB372Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:48:3236
9MB3921Krátký LubošLanškroun6200:49:1734
10MB4032Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:49:2832
11MB4654Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4830
12MB5628Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:55:2428
13MB7966Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6601:15:3426
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1210Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:1370
2MC156Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:1462
3MC1631Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:2354
4MC3043Černý VladimírHAC Praha5200:47:4748
5MC3433Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:2144
6MC4361Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:0140
7MC4764Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:52:1138
8MC5577Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:55:1536
9MC6053Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:57:0834
10MC6940Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:01:2232
11MC7738Krejsa VáclavRentia Praha5201:11:4530
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1922Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:45:4270
2MD3518Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:2562
3MD5034Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:1254
4MD5150Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:53:2548
5MD5876Krumer MiroslavOstrov4900:55:5244
6MD6858Bielčik JindřichLichkov4001:00:5440
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7016Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:3270
2ME719Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:4862
3ME7351Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:5254
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1046Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:3070
2ZA2347Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:46:1662
3ZA2641Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:0254
4ZA383Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:0748
5ZA648Stříhavková PetraAC Choceň7900:58:2944
6ZA6662Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:00:3840
7ZA7575Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:09:3438
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4844Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:4170
2ZB5726Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:3362
3ZB6119Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:57:1554
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5960Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:57:0470
2ŽC6715Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:4362
3ŽC7437Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:4254
4ŽC7859Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:14:3348
5ŽC8049Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:36:4444
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:0070
2ZD7617Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:09:3962
Lidový běh (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB13Bartoš PavelJablonné nad Orlicí9300:00:01-
2LB215Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:01-
3LB310Petřík RobertJablonné nad Orlicí9700:00:01-
4LB41Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
5LB55Hubálek DavidJablonné nad Orlicí9600:00:01-
6LB64Šreflová LucieSlatina nad Zobnicí9500:00:01-
7LB711Doleček RadimJablonné nad Orlicí0100:00:01-
8LB812Beneš JanAtletika Jablonné Nad Orlicí9900:00:01-
9LB92Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
10LB107Poborská EliškaPraha 30300:00:01-
11LB1113Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:00:01-
12LB1214Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:01-
13LB136Radová AnetaJablonné nad Orlicí0100:00:01-
14LB148Poborská ZdenaPraha 30500:00:01-
-LB-9Míčová MarieOstrava09DNF-
Trať 9,5 km, 535 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:38:4770
2MA278Dedek AlešAD PEMAP Brodek7500:38:5962
3MA323Janata MilanMaratonstav Úpice8500:40:0054
4MA439Bogdał RomanMiedzygorze7900:40:19-
1MJ565Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:0770
5MA672Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:2848
1MB74Holický MilanPardubice6500:41:3470
6MA820Herda JanDobřichov8300:41:5744
2MB929Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:42:0262
1ZA1046Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:3070
7MA1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:1040
1MC1210Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:1370
8MA137Mrklovský MiroslavSTALAK7200:43:1638
9MA1427Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:43:5436
2MC156Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:1462
3MC1631Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:2354
3MB1780Tichý PavelAC Náchod6300:44:3254
10MA1857Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:45:2234
1MD1922Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:45:4270
11MA2071Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:45:5232
12MA2163Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:46:0730
2MJ2236Nechvíl PetrAC Choceň9100:46:0862
2ZA2347Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:46:1662
13MA2456Kosek PetrSPV Těchonín7900:46:2128
14MA2573Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4526
3ZA2641Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:0254
4MB2745Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:47:1048
15MA2869Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:47:2924
5MB2967Strnad TomášSK Žamberk6900:47:3944
4MC3043Černý VladimírHAC Praha5200:47:4748
16MA3130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:47:4822
17MA3242Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:48:1120
6MB3368Novotný LuděkSK Žamberk6200:48:1240
5MC3433Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:2144
2MD3518Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:2562
7MB3674Březina RadomírOstrava - Vítkovice6700:48:3138
8MB372Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:48:3236
4ZA383Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:0748
9MB3921Krátký LubošLanškroun6200:49:1734
10MB4032Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:49:2832
18MA4170Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:49:4118
19MA4248Moravec KamilSK Kyšperk7600:49:5716
6MC4361Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:0140
20MA4479Polách RostislavAD PEMAP Brodek7500:50:2914
3MJ4524Živný MarekOrel Orlice9100:51:1354
11MB4654Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4830
7MC4764Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:52:1138
1ZB4844Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:4170
21MA4955Šimek Ladislavneregistrován7500:53:0912
3MD5034Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:1254
4MD5150Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:53:2548
1ŽJ5214Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:53:3470
22MA5335Sejkora PatrikLanškroun7800:53:3610
23MA5425Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:228
8MC5577Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:55:1536
12MB5628Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:55:2428
2ZB5726Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:3362
5MD5876Krumer MiroslavOstrov4900:55:5244
1ŽC5960Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:57:0470
9MC6053Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:57:0834
3ZB6119Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:57:1554
4MJ621Schmid RudolfDolní Dobrouč9600:58:1048
2ŽJ6312Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:2762
5ZA648Stříhavková PetraAC Choceň7900:58:2944
3ŽJ655Kociánová KarolínaSVS Jablonec nad Nisou9200:59:5754
6ZA6662Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:00:3840
2ŽC6715Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:4362
6MD6858Bielčik JindřichLichkov4001:00:5440
10MC6940Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:01:2232
1ME7016Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:3270
2ME719Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:4862
1ZD7213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:0070
3ME7351Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:5254
3ŽC7437Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:4254
7ZA7575Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:09:3438
2ZD7617Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:09:3962
11MC7738Krejsa VáclavRentia Praha5201:11:4530
4ŽC7859Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:14:3348
13MB7966Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6601:15:3426
5ŽC8049Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:36:4444

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Pěkný závod, za 50Kč až nevídaný servis. Výborný řízeček v ZŠ! Jen ty km by zasloužily umístit přesněji. fotky ode mne : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Jablonne_n_O_-_Suchy_vrch_13_09_09/
honzaherda
Po úpravě a prodloužení trasy je závod ještě lepší než dříve
hartmank

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód