Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

31.5.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 31.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník, Masarykovo náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100 Kč (žáci zdarma)

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 540 m

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu. První tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek. Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

FENIX SKI TEAM Jeseník
Tomáš Tejchman
Lipová 411
790 63 Lipová-lázně
tel. zam. 584 491 128
mobil 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

tejchman@priessnitz.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 757

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Špacír Ladislav5511
Merta Jaroslav3511
Vraštilová Miloslava569
Žák Jiří718
Dvořák Pavel828
Horák Ondřej758
Jirásková Eva648
Pechek František538
Kovář Daniel807
Milesová Iva777
Zátopek Jiří607
Dvořáková Eva557
Kobliha Milan576
Horáček Michal756
Delingerová Marie766
Weissová Gabriela916
Tučný Jan476
Fellner Adam936
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Stránská Adéla915
Vacarda Vladimír595
Šimůnek Jan495
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Stránský Aleš605
Les Josef475
Fritscher Adam755
Zapalač Dušan905
Šmerda Tomáš914
Krejčí Josef494
Blaha Tomáš764
Portyšová Lucie904
Poulíková Karolína004
Horčička Jiří904
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Růžička Karel564
Pechoušek Jan974
Šimůnková Pavla774
Šmída Oldřich484
Sporek Miroslav544
Tomečka Libor624
Ožana Václav644
Gaman Jaroslav354
Strouhalová Anna014
Novotný Viktor824
Keprtová Miloslava484
Teplíček Libor683

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5,5 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD222Pňáček TomášFenix Jeseník9400:34:16-
2MD323Salva PavelFenix Jeseník9500:34:45-
3MD729Pěkný MartinFenix Jeseník9500:37:10-
4MD924Medek FilipFenix Jeseník9700:37:33-
5MD109Pňáček JanFenix Jeseník9600:37:46-
6MD1135Profous DanielFenix Jeseník9600:38:00-
Junioři 18-19 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:40:0470
2MJ2145Bajza JakubAK Kroměříž9000:40:2962
3MJ6160Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:42:0154
4MJ8155Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:43:0948
5MJ12148Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:44:0944
6MJ1336Ondrášek PavelRD Mont9200:44:2040
7MJ16151Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:44:5538
8MJ18159Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:45:2236
9MJ19149Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:3234
10MJ21165Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:45:5232
11MJ22157Kaminski PetrSlavia Havířov9200:45:5330
12MJ27146Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:5828
13MJ28166Šmerda TomášFENIX Jeseník9100:47:0226
14MJ35156Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:49:1224
15MJ40167Čáň DanielFenix Jeseník9300:50:2522
16MJ46152Kodl JanRD Mont9300:52:0820
17MJ47161Knotek OndřejFenix Jeseník9000:52:1918
18MJ51147Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:53:0616
19MJ53153Macháček ZdeněkRD Mont9200:53:3014
20MJ60162Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:57:5512
21MJ63150Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:59:5010
Muži A 20-39 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA344Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:41:2170
2MA462Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:2762
3MA565Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:41:4254
4MA1026Zajac LeszekWalbrzych8300:43:42-
5MA1551Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:44:3848
6MA1716Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:45:0644
7MA2368Svoboda TomášVšechovice7000:46:0840
8MA2430Kruml Kamilneregistrován7200:46:1038
9MA2670Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:46:4036
10MA3210Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:47:3234
11MA3375Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:0832
12MA3766Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:0830
13MA4969Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:4628
14MA5715Rohan Petrneregistrován7600:55:3326
15MA7032Bořuta Martinneregistrován7401:03:3924
16MA7134Dubský Martinneregistrován7301:05:3022
Muži B 40-49 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB725Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:2270
2MB941Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:2962
3MB1133Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:44:0854
4MB365Kaván LubomírChřibská6100:49:5648
5MB3878Valenta MichalAVC Praha6200:50:1344
6MB4464Beznoska KamilČermná6300:51:4040
7MB501Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:52:5938
Muži C 50-59 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1412Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:3370
2MC2059Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3762
3MC3031Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:2654
4MC347Gombita JosefLoučná 9565800:48:2148
5MC4128Zajac LeszekWalbrzych5000:50:45-
6MC4576Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:52:0244
7MC4853Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:52:3340
8MC5479Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:0938
9MC5571Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:54:3436
10MC598Jelínek KarelRadlik5100:57:1034
11MC6261Krupka MilanTJ Rumburk5600:58:5332
12MC6472Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:00:1030
13MC6836Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:3228
Muži D 60-69 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3960Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:1770
2MD5837Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:5962
3MD7211Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:05:3454
4MD7356Tučný JanMK Pardubice4701:06:4348
5MD7550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:4644
6MD8057Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:26:2840
Muži E 70 let a starší (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7755Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:5870
2ME7840Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:15:5662
Dorostenky (trať 5,5 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D143Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:34:1370
2D520Horká LudmilaHSK Benecko9200:35:5054
3D1239Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:38:4140
4D1418Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:41:2036
5D172Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:47:0330
6D184Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:47:1228
7D193Kolomazníková KláraFenix Jeseník9600:49:1726
Juniorky 18-19 let (trať 5,5 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ427Vévodová MartinaAK Perná9000:35:0662
2ŽJ617Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:36:4848
3ŽJ814Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:37:2544
4ŽJ1342Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:2938
5ŽJ1547Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:0534
6ŽJ1658Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:0732
-ŽJ-19Schutzová SandraHSK Benecko91DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2521Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:46:2470
2ZA2954Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:0562
3ZA5245Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:0854
4ZA5648Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:4848
5ZA6674Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:0544
6ZA6713Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8601:01:5240
Ženy B 35-44 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3138Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:47:2770
2ZB4246Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:5362
Ženy C 45-54 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6149Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4670
2ŽC656Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:5262
3ŽC6977Valentová KvětaAVC Praha5601:02:4054
4ŽC7963Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:19:1248
Ženy D 55 let a starší (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4373Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:0570
2ZD7452Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:08:1062
3ZD7667Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:1054
Trať 8,5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:40:0470
2MJ2145Bajza JakubAK Kroměříž9000:40:2962
1MA344Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:41:2170
2MA462Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:2762
3MA565Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:41:4254
3MJ6160Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:42:0154
1MB725Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:2270
4MJ8155Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:43:0948
2MB941Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:2962
4MA1026Zajac LeszekWalbrzych8300:43:42-
3MB1133Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:44:0854
5MJ12148Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:44:0944
6MJ1336Ondrášek PavelRD Mont9200:44:2040
1MC1412Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:3370
5MA1551Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:44:3848
7MJ16151Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:44:5538
6MA1716Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:45:0644
8MJ18159Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:45:2236
9MJ19149Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:3234
2MC2059Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3762
10MJ21165Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:45:5232
11MJ22157Kaminski PetrSlavia Havířov9200:45:5330
7MA2368Svoboda TomášVšechovice7000:46:0840
8MA2430Kruml Kamilneregistrován7200:46:1038
1ZA2521Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:46:2470
9MA2670Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:46:4036
12MJ27146Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:46:5828
13MJ28166Šmerda TomášFENIX Jeseník9100:47:0226
2ZA2954Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:0562
3MC3031Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:2654
1ZB3138Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:47:2770
10MA3210Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:47:3234
11MA3375Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:0832
4MC347Gombita JosefLoučná 9565800:48:2148
14MJ35156Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:49:1224
4MB365Kaván LubomírChřibská6100:49:5648
12MA3766Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:0830
5MB3878Valenta MichalAVC Praha6200:50:1344
1MD3960Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:1770
15MJ40167Čáň DanielFenix Jeseník9300:50:2522
5MC4128Zajac LeszekWalbrzych5000:50:45-
2ZB4246Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:5362
1ZD4373Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:0570
6MB4464Beznoska KamilČermná6300:51:4040
6MC4576Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:52:0244
16MJ46152Kodl JanRD Mont9300:52:0820
17MJ47161Knotek OndřejFenix Jeseník9000:52:1918
7MC4853Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:52:3340
13MA4969Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:4628
7MB501Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:52:5938
18MJ51147Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:53:0616
3ZA5245Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:0854
19MJ53153Macháček ZdeněkRD Mont9200:53:3014
8MC5479Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:0938
9MC5571Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:54:3436
4ZA5648Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:4848
14MA5715Rohan Petrneregistrován7600:55:3326
2MD5837Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:5962
10MC598Jelínek KarelRadlik5100:57:1034
20MJ60162Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:57:5512
1ŽC6149Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4670
11MC6261Krupka MilanTJ Rumburk5600:58:5332
21MJ63150Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:59:5010
12MC6472Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:00:1030
2ŽC656Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:5262
5ZA6674Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:0544
6ZA6713Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8601:01:5240
13MC6836Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:3228
3ŽC6977Valentová KvětaAVC Praha5601:02:4054
15MA7032Bořuta Martinneregistrován7401:03:3924
16MA7134Dubský Martinneregistrován7301:05:3022
3MD7211Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:05:3454
4MD7356Tučný JanMK Pardubice4701:06:4348
2ZD7452Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:08:1062
5MD7550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:4644
3ZD7667Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:1054
1ME7755Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:5870
2ME7840Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:15:5662
4ŽC7963Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:19:1248
6MD8057Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:26:2840

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód