Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

10.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 10.10.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda
13:00 hodin

Přihlášky

Parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 10.45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,6 km
Převýšení: 660 m
asfaltový povrch

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2500 Kč). Všichni účastníci závodu získají grafický list a medaili.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Liga 100
PhDr. Miloslav Čermák CSc.
Dolní nám. 38
772 00 Olomouc
tel. byt 585 224 855
mobil 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1952

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Živělová Vladimíra618
Král Jindřich738
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Němeček Radim818
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Vojkůvka Zdeněk618
Keprtová Miloslava488
Horák Ondřej758
Kovář Daniel807
Bronec Jaromír677
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Kňáva Martin707
Komárek Bedřich537
Večeřa Roman807
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Mazač Jaroslav687
Šimůnková Zdena586
Kozák Radim806
Kopecký Tomáš836
Švidernoch Milan586
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Bacho Jiří746
Kolínek František566
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Pechková Jana856
Šír Václav486
Soviš Ivo716

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9169Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:41:11105
2MJ12189Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:41:5593
3MJ19191Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:43:2381
4MJ27193Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:44:2372
5MJ36196Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:45:4666
6MJ40190Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:46:1560
7MJ46194Thomas PatrikFortex Mor.Beroun9300:47:0657
8MJ49173Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:1754
9MJ61177Orság LubomírRýmařov9100:48:4945
10MJ116116Herman JakubSebe9300:57:0942
11MJ136160Bližňák Jaroslavneregistrován9401:00:4539
12MJ162185Skácelová AndreaRMC Lipník nad Bečvou9201:10:0536
13MJ171195Polášek VítAO Slávia Havířov9401:12:5533
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ82175Vévodová MartinaAK Perná9000:52:18105
2ŽJ103186Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3193
3ŽJ119171Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:3381
4ŽJ122197Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:58:1472
5ŽJ160181Obšelová MonikaAC Prostějov9101:08:0266
6ŽJ177161Fleischmanová LucieTK Precolor Přerov9101:16:0860
7ŽJ179159Vlachová KarolínaNeregistrován9101:16:5457
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Bednář TomášRýmařov8500:38:54105
2MA214Polášek JanAO Slavia Havířov8000:38:5993
3MA388Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:39:0581
4MA449Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1072
5MA51Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0766
6MA67Dedek AlešAD PEMAP Brodek7500:40:2060
7MA794Řemínek MatějAC Choceň8600:40:5157
8MA886Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:0954
9MA1015Polášek JanSK Hranice8300:41:2551
10MA1357Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:42:1948
11MA146Janata MilanMaratonstav Úpice8500:42:2445
12MA1691Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:0942
13MA20112Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:43:3139
14MA2126Kruml KamilSpálené7200:43:4336
15MA2265Vysloužil LiborAC Prostějov8900:43:4533
16MA2375Raida PavelSZZ Krnov7400:43:4930
17MA2456Sedláček VáclavFeje 8600:43:5427
18MA2553Vymazal PetrAD PEMAP Brodek7500:44:0324
19MA2835Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:44:2521
20MA2928Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:44:4218
21MA3361Svoboda TomášVšechovice7000:45:1315
22MA3493Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2812
23MA3771Navrátil JanHelia Bruntál8900:45:549
24MA3848Barabáš JanTTC Olomouc7600:46:096
25MA4189Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:46:233
26MA4273Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:46:383
27MA4383Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:503
28MA4563Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:013
29MA4717Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:47:073
30MA4881Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:47:153
31MA5036Najvert StanislavFialové kobry7200:47:403
32MA5166Slezák VáclavTJ Zatrest Alojzov8800:47:413
33MA562Šplíchal JanTJ Starkoč8300:48:2151
34MA57115Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:48:273
35MA58124Hlobil VladimírSG Vrbno pod Pradědem8900:48:293
36MA6322Nowak Pawełededi OPOLE7700:49:11-
37MA64134Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:49:173
38MA6974Polách RostislavAD PEMAP Brodek7500:50:093
39MA70126Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:50:313
40MA7132Neset TomášHo Horal Rýmařov7700:50:493
41MA74102Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:51:043
42MA7734Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:51:223
43MA7872Hrouza MichalKOS Krnov7800:51:463
44MA8010Slaměník OndřejNeregistrován7500:52:033
45MA8141Němeček RadimSK Ježíš Olomouc8100:52:113
46MA8399Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:52:433
47MA8431Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:52:463
48MA85125Huml MiloslavZHOR TEAM8200:52:493
49MA86114Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:52:583
50MA88119Zeman TomášSoko Písek7800:53:143
51MA9585Šišma MartinAC Prostějov8900:54:193
52MA9677Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:54:233
53MA98104Křenek AlešRýmařov8500:54:543
54MA9937Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7200:55:033
55MA100136Popík RomanHO Vrbno pod Pradědem8600:55:043
56MA10239Kozák RadimSK Ježíš8000:55:253
57MA107100Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:56:003
58MA108105Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:56:013
59MA11296Valenta JosefOlomouc7200:56:403
60MA11313Večeřa ZdeněkFN United OV8300:56:453
61MA11598Haluzík MarekDracy7400:57:073
62MA118130Žídek RomanKravaře7700:57:283
63MA12040Štěpánek JiříSK Ježíš8300:57:443
64MA12355Škurek Viktorneregistrován7100:58:163
65MA12644Štefík DušanSK Ježíš7400:59:043
66MA13897Jurkulák Mariánneregistrován7301:01:463
67MA140123Holub PavelCK Stará Ves7301:02:163
68MA15150Vronka DavidTTC olomouc7401:04:213
69MA16182Kovář DanielJesník8001:09:273
70MA163107Vodák JiříSmart team Olomouc7101:10:143
71MA16546Tomčík PavelSK Ježíš8001:10:363
72MA16645Pokorný PavelSK Ježíš8101:10:563
73MA170103Kozák PavelSK Ježíš7601:11:573
74MA172138Casidlo RadekNeregistrován7601:12:593
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1195Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:34105
2MB15140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:3993
3MB1830Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:43:2081
4MB31117Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:56-
5MB3242Minařík MartinTTC Olomouc6700:45:1272
6MB5252Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:47:4566
7MB53101Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:47:5360
8MB5568Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:48:1657
9MB60109Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:4754
10MB7238Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:50:5151
11MB75133Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:51:0548
12MB7654Kovařík OldřichOK Design Olomouc6000:51:1345
13MB79132Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:51:5942
14MB8769Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:53:0139
15MB895Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:2036
16MB9025Zapletal PetrZlaté Hory6300:53:2233
17MB9751Vodička JanTTC Olomouc6800:54:3130
18MB106113Heger JiříSMART Team6900:55:5927
19MB110129Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:56:0924
20MB128139Pytela PavelHO Vrbno pod Pradědem6300:59:2421
21MB131137Georgiadis DimitrisGamp Vrbno pod Pradědem6500:59:4318
22MB14384Stuchlík KarelBK Kravaře6101:03:1415
23MB153120Stržínek KarelCK Stará Ves6401:05:0612
24MB15829Halbrštat PetrTK Znojmo6701:07:199
25MB169110Háger IvoSmart Team6701:11:546
26MB183108Martínek RadekSmart Team6701:25:463
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1727Kolínek FrantišekAIC Perná5600:43:16105
2MC3018Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:5093
3MC3560Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:3281
4MC3978Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:1272
5MC549Flegl VlastimilBrtev5300:48:0966
6MC59121Černý VladimírHAC Praha5200:48:4248
7MC7392Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:0360
8MC9312Růžička KarelČeská Ves5600:53:5357
9MC10147Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:55:1554
10MC104135Jelínek KarelRadlík5100:55:3651
11MC10587Prokop JiříKonty G Zlín5600:55:5048
12MC10916Švrček JiříOstrava5300:56:0745
13MC11462Mareš BohumilLEAR Brno5100:56:5542
14MC12133Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:58:1239
15MC124106Šíma JosefSKP Bruntál5300:58:2936
16MC12723Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:1833
17MC139127Urbiš VilémAK Kobeřice5401:02:0330
18MC142118Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:02:4927
19MC144128Rinka ErichMKS Ostrava5401:03:2324
20MC14690Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:03:5821
21MC14770Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:04:0718
22MC14867Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:1015
23MC157131Komárek BedřichSK Hlubočky5301:07:0412
24MC167111Bouček MilanSokol Studenec5801:11:259
25MC18143Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:19:586
26MC184141Štverák JaroslavDolany5901:26:003
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD268Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:44:04105
2MD4458Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5593
3MD6719Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:4681
4MD9459Vodička JanMK Radslavice4500:54:1072
5MD12921Charvát JanTR JME Brno4700:59:3266
6MD13576Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:00:3860
7MD13724Kubíček FrantišekDobré Pole4601:01:1857
8MD14164Beskydský DědekKlub Důchodců4501:02:3654
9MD1504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:04:1451
10MD164122Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:2448
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15411Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:28105
2ME15620Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:1593
3ME1743Engliš JiříCVK Opava3801:14:3281
4ME18079Stuchlík KarelBK Kravaře3701:18:1472
Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA65198Stonová TamaraFialové kobry8400:49:38105
2ZA68167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:5693
3ZA91174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:3381
4ZA92178Cermanová AlenaDoubravice7600:53:4272
5ZA111170Valentová BarboraOlomouc8000:56:1566
6ZA130172Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:3560
7ZA145176Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:03:3757
8ZA159162Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:07:3654
9ZA173183Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7901:13:0651
10ZA175184Němečková MartinaSK Ježíš8101:15:0148
11ZA176158Hladíková TerezaNeregistrován8801:15:5645
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62168Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:49:05105
2ZB66163Piklová AliceVětřní7300:49:3993
3ZB125200Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:58:4981
4ZB133164Šutová Hananeregistrován7301:00:1272
5ZB134182Matalová JanaOstrava7301:00:2666
Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC117192Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:57:26105
2ŽC132180Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:59:5493
3ŽC149199Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:1381
4ŽC155179Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:06:1272
5ŽC168165Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:11:5166
6ŽC178166Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:3460
Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD152188Kašová HanaBarnex sport Brno5401:05:03105
2ZD182187Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:21:4793
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Bednář TomášRýmařov8500:38:54105
2MA214Polášek JanAO Slavia Havířov8000:38:5993
3MA388Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:39:0581
4MA449Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1072
5MA51Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0766
6MA67Dedek AlešAD PEMAP Brodek7500:40:2060
7MA794Řemínek MatějAC Choceň8600:40:5157
8MA886Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:0954
1MJ9169Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:41:11105
9MA1015Polášek JanSK Hranice8300:41:2551
1MB1195Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:34105
2MJ12189Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:41:5593
10MA1357Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:42:1948
11MA146Janata MilanMaratonstav Úpice8500:42:2445
2MB15140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:3993
12MA1691Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:0942
1MC1727Kolínek FrantišekAIC Perná5600:43:16105
3MB1830Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:43:2081
3MJ19191Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:43:2381
13MA20112Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:43:3139
14MA2126Kruml KamilSpálené7200:43:4336
15MA2265Vysloužil LiborAC Prostějov8900:43:4533
16MA2375Raida PavelSZZ Krnov7400:43:4930
17MA2456Sedláček VáclavFeje 8600:43:5427
18MA2553Vymazal PetrAD PEMAP Brodek7500:44:0324
1MD268Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:44:04105
4MJ27193Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:44:2372
19MA2835Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:44:2521
20MA2928Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:44:4218
2MC3018Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:5093
4MB31117Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:56-
5MB3242Minařík MartinTTC Olomouc6700:45:1272
21MA3361Svoboda TomášVšechovice7000:45:1315
22MA3493Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2812
3MC3560Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:3281
5MJ36196Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:45:4666
23MA3771Navrátil JanHelia Bruntál8900:45:549
24MA3848Barabáš JanTTC Olomouc7600:46:096
4MC3978Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:1272
6MJ40190Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:46:1560
25MA4189Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:46:233
26MA4273Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:46:383
27MA4383Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:503
2MD4458Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5593
28MA4563Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:013
7MJ46194Thomas PatrikFortex Mor.Beroun9300:47:0657
29MA4717Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:47:073
30MA4881Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:47:153
8MJ49173Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:1754
31MA5036Najvert StanislavFialové kobry7200:47:403
32MA5166Slezák VáclavTJ Zatrest Alojzov8800:47:413
6MB5252Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:47:4566
7MB53101Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:47:5360
5MC549Flegl VlastimilBrtev5300:48:0966
8MB5568Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:48:1657
33MA562Šplíchal JanTJ Starkoč8300:48:2151
34MA57115Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:48:273
35MA58124Hlobil VladimírSG Vrbno pod Pradědem8900:48:293
6MC59121Černý VladimírHAC Praha5200:48:4248
9MB60109Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:4754
9MJ61177Orság LubomírRýmařov9100:48:4945
1ZB62168Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:49:05105
36MA6322Nowak Pawełededi OPOLE7700:49:11-
37MA64134Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:49:173
1ZA65198Stonová TamaraFialové kobry8400:49:38105
2ZB66163Piklová AliceVětřní7300:49:3993
3MD6719Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:4681
2ZA68167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:5693
38MA6974Polách RostislavAD PEMAP Brodek7500:50:093
39MA70126Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:50:313
40MA7132Neset TomášHo Horal Rýmařov7700:50:493
10MB7238Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:50:5151
7MC7392Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:0360
41MA74102Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:51:043
11MB75133Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:51:0548
12MB7654Kovařík OldřichOK Design Olomouc6000:51:1345
42MA7734Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:51:223
43MA7872Hrouza MichalKOS Krnov7800:51:463
13MB79132Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:51:5942
44MA8010Slaměník OndřejNeregistrován7500:52:033
45MA8141Němeček RadimSK Ježíš Olomouc8100:52:113
1ŽJ82175Vévodová MartinaAK Perná9000:52:18105
46MA8399Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:52:433
47MA8431Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:52:463
48MA85125Huml MiloslavZHOR TEAM8200:52:493
49MA86114Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:52:583
14MB8769Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:53:0139
50MA88119Zeman TomášSoko Písek7800:53:143
15MB895Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:2036
16MB9025Zapletal PetrZlaté Hory6300:53:2233
3ZA91174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:3381
4ZA92178Cermanová AlenaDoubravice7600:53:4272
8MC9312Růžička KarelČeská Ves5600:53:5357
4MD9459Vodička JanMK Radslavice4500:54:1072
51MA9585Šišma MartinAC Prostějov8900:54:193
52MA9677Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:54:233
17MB9751Vodička JanTTC Olomouc6800:54:3130
53MA98104Křenek AlešRýmařov8500:54:543
54MA9937Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7200:55:033
55MA100136Popík RomanHO Vrbno pod Pradědem8600:55:043
9MC10147Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:55:1554
56MA10239Kozák RadimSK Ježíš8000:55:253
2ŽJ103186Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3193
10MC104135Jelínek KarelRadlík5100:55:3651
11MC10587Prokop JiříKonty G Zlín5600:55:5048
18MB106113Heger JiříSMART Team6900:55:5927
57MA107100Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:56:003
58MA108105Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:56:013
12MC10916Švrček JiříOstrava5300:56:0745
19MB110129Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:56:0924
5ZA111170Valentová BarboraOlomouc8000:56:1566
59MA11296Valenta JosefOlomouc7200:56:403
60MA11313Večeřa ZdeněkFN United OV8300:56:453
13MC11462Mareš BohumilLEAR Brno5100:56:5542
61MA11598Haluzík MarekDracy7400:57:073
10MJ116116Herman JakubSebe9300:57:0942
1ŽC117192Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:57:26105
62MA118130Žídek RomanKravaře7700:57:283
3ŽJ119171Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:3381
63MA12040Štěpánek JiříSK Ježíš8300:57:443
14MC12133Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:58:1239
4ŽJ122197Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:58:1472
64MA12355Škurek Viktorneregistrován7100:58:163
15MC124106Šíma JosefSKP Bruntál5300:58:2936
3ZB125200Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:58:4981
65MA12644Štefík DušanSK Ježíš7400:59:043
16MC12723Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:1833
20MB128139Pytela PavelHO Vrbno pod Pradědem6300:59:2421
5MD12921Charvát JanTR JME Brno4700:59:3266
6ZA130172Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:3560
21MB131137Georgiadis DimitrisGamp Vrbno pod Pradědem6500:59:4318
2ŽC132180Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:59:5493
4ZB133164Šutová Hananeregistrován7301:00:1272
5ZB134182Matalová JanaOstrava7301:00:2666
6MD13576Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:00:3860
11MJ136160Bližňák Jaroslavneregistrován9401:00:4539
7MD13724Kubíček FrantišekDobré Pole4601:01:1857
66MA13897Jurkulák Mariánneregistrován7301:01:463
17MC139127Urbiš VilémAK Kobeřice5401:02:0330
67MA140123Holub PavelCK Stará Ves7301:02:163
8MD14164Beskydský DědekKlub Důchodců4501:02:3654
18MC142118Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:02:4927
22MB14384Stuchlík KarelBK Kravaře6101:03:1415
19MC144128Rinka ErichMKS Ostrava5401:03:2324
7ZA145176Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:03:3757
20MC14690Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:03:5821
21MC14770Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:04:0718
22MC14867Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:1015
3ŽC149199Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:1381
9MD1504Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:04:1451
68MA15150Vronka DavidTTC olomouc7401:04:213
1ZD152188Kašová HanaBarnex sport Brno5401:05:03105
23MB153120Stržínek KarelCK Stará Ves6401:05:0612
1ME15411Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:28105
4ŽC155179Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:06:1272
2ME15620Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:1593
23MC157131Komárek BedřichSK Hlubočky5301:07:0412
24MB15829Halbrštat PetrTK Znojmo6701:07:199
8ZA159162Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:07:3654
5ŽJ160181Obšelová MonikaAC Prostějov9101:08:0266
69MA16182Kovář DanielJesník8001:09:273
12MJ162185Skácelová AndreaRMC Lipník nad Bečvou9201:10:0536
70MA163107Vodák JiříSmart team Olomouc7101:10:143
10MD164122Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:2448
71MA16546Tomčík PavelSK Ježíš8001:10:363
72MA16645Pokorný PavelSK Ježíš8101:10:563
24MC167111Bouček MilanSokol Studenec5801:11:259
5ŽC168165Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:11:5166
25MB169110Háger IvoSmart Team6701:11:546
73MA170103Kozák PavelSK Ježíš7601:11:573
13MJ171195Polášek VítAO Slávia Havířov9401:12:5533
74MA172138Casidlo RadekNeregistrován7601:12:593
9ZA173183Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7901:13:0651
3ME1743Engliš JiříCVK Opava3801:14:3281
10ZA175184Němečková MartinaSK Ježíš8101:15:0148
11ZA176158Hladíková TerezaNeregistrován8801:15:5645
6ŽJ177161Fleischmanová LucieTK Precolor Přerov9101:16:0860
6ŽC178166Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:3460
7ŽJ179159Vlachová KarolínaNeregistrován9101:16:5457
4ME18079Stuchlík KarelBK Kravaře3701:18:1472
25MC18143Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:19:586
2ZD182187Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:21:4793
26MB183108Martínek RadekSmart Team6701:25:463
26MC184141Štverák JaroslavDolany5901:26:003

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód