Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

15.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 15.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Morava, obecní úřad, 11:00 hod. (start juniorek a lidového běhu na 8. km trati hlavního závodu)

Přihlášky

9:00 - 10:30 hodin v Areálu Snů Dolní Morava

Startovné

300,- (předem přihlášení 200,-)
100,- (lidový běh)

Popis tratě

smíšený povrch, převážně terén, posledních 5 km značné převýšení
délka 13 km, převýšení 968 m (juniorky a lidový běh 5 km / 520 m)

Ceny pro vítěze

finanční v cekové hodnotě 80.000,- Kč
tombola v hodnotě 50.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3886

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5014
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Leszkow Petr4412
Hrdina Pavel8812
Keprtová Miloslava4812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Stránská Adéla9112
Šimůnková Zdena5811
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Blaha Tomáš7611
Pilgr Luděk7611
Klášterecký Tomáš8111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Merta Jaroslav3510
Poduška Josef6210
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Král Jindřich7310
Pucholt Tomáš9410
Šalplachta Jindřich479
Vraštilová Miloslava569
Šimůnková Pavla779
Horáček Michal759
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Ožana Václav649
Jančařík Petr689
Vacarda Vladimír599
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Šrůtek Stanislav589
Nečas Josef589
Žák Jiří719
Krupka Milan569
Vévodová Martina909
Krejčí Stanislav639

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ387Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:59:48105
2MJ41211Záveský FilipOrel Česká Třebová9301:10:3593
3MJ43292Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:11:0281
4MJ9531Krejčí StanislavJiskra Ústí n.O.9101:19:4072
5MJ96212Záveský MarekOrel Česká Třebová9001:19:5266
6MJ104127Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9001:21:1960
7MJ14878Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:29:2457
8MJ158249Pucholt TomášSokol Unhošť9401:31:4754
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Magál JiříDukla Liberec7700:57:07105
2MA2299Losman PetrKER Team7900:57:3493
3MA4118Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:00:1381
4MA5300Novotný MojmírFenix Ski Team Jeseník8201:01:1472
5MA68Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3966
6MA8264Havelka JanEkondice.cz7901:02:1360
7MA9219Janata MilanMaratonstav Úpice8501:02:5357
8MA1169Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:03:4754
9MA17216Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8001:05:0951
10MA1928Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:05:2948
11MA20281Řemínek MatějAC Choceň8601:05:5845
12MA22195Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:06:5542
13MA25276Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7401:07:2239
14MA27209Král VáclavSeverka Šumperk8201:08:0536
15MA29265Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8301:08:2433
16MA3226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:3430
17MA3438Zahrádka TomášZHORTEAM7101:09:4227
18MA3675Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:09:5524
19MA37114Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:09:5621
20MA44159Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:11:1218
21MA46266Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:3915
22MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1512
23MA5388Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:12:599
24MA55151Košárek PavelSK Jamnice7101:13:176
25MA56298Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:213
26MA57283Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:13:353
27MA6085Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7401:14:08-
28MA62263Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:14:293
29MA64147Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:543
30MA70285Wyszkoň FranciszekForma Wodzislaw Slaski8101:15:49-
31MA71133Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:15:493
32MA7489Šrůtek DavidBKL Machov8001:16:313
33MA7560Cigler LuděkAC Kovošrot Praha8301:16:333
34MA77290Hejl JakubWild Climb8901:16:353
35MA78191Šplíchal JanSokol Starkoč8301:16:363
36MA81158Chlubna JanAO TJ Nové Město na Moravě8401:16:473
37MA84293Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:17:313
38MA8736Škapa MarekX-Air Ostrava7101:17:433
39MA88286Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:18:013
40MA92278Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:18:513
41MA9396Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:133
42MA94192Hrubý VojtěchBystřička7401:19:313
43MA10321Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:053
44MA107203Jendrišák Milan-8201:21:393
45MA108116Šlanhof Josefžádný7401:21:433
46MA111221Zeman TomášPísek7801:22:013
47MA114140Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:22:123
48MA12581Cigler JiříAC Kovošrot Praha8501:25:093
49MA12635Marhold LubošChoceň7701:25:323
50MA130144Michalský RichardNeorganizován7701:26:093
51MA136256Houska Jindřich-7601:26:473
52MA14113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:28:103
53MA15134Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:30:093
54MA154142Nytra MatějAC MS Brno8801:30:333
55MA157205Sejkora PatrikLanškroun7801:31:443
56MA16174Kraus JiříJindřichův Hradec7301:32:093
57MA162135Neset TomášHo Horal Rýmařov7701:32:203
58MA165214Sobczak HubertRawicz8701:33:48-
59MA16995Žídek RomanKravaře7701:34:413
60MA171273Kubíček LukášLitomyšl7701:34:583
61MA172157Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:35:103
62MA1762Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:35:413
63MA17762Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:36:083
64MA180217Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:36:583
65MA18133Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:36:593
66MA18542Nikodým LukášTJ Šumperk8001:37:473
67MA198128Vodák JiříSmart team Olomouc7101:45:353
68MA204289Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:48:073
69MA210100Stradej ZdenekZahrada Praha8201:58:513
70MA213258Rygielski MarcinTS Corsa Torun7302:14:123
-MA-76Marhold PetrChoceň78DNF-
-MA-274Kubíček JanJiskra Litomyšl87DNF-
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB763Soukup RadomírAC Tábor6801:01:52105
2MB10152Poduška JosefMK Kladno6201:03:3193
3MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5481
4MB13297Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:04:1372
5MB1627Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5466
6MB18113Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1760
7MB21291Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:5157
8MB24186Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6601:07:09-
9MB26126Valenta MichalAVC Praha6201:07:4954
10MB28284Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:08:11-
11MB39197Holický MilanPardubice6501:10:1551
12MB51150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:12:3948
13MB58261Dziergas MirosławStarostwo Żywiec6001:13:44-
14MB61271Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:14:1045
15MB6690Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0242
16MB67146Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:15:1639
17MB68105Tichý PavelAC Náchod6301:15:4136
18MB73155Sychrovský PavelPoříčany6701:16:1333
19MB79288Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:16:3730
20MB8086Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:16:37-
21MB85268Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:17:3727
22MB91149Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:18:3524
23MB9755Szwed KrzysztofW WKB META LUBLINIEC6501:19:59-
24MB98229Březina Radomír-6701:20:0421
25MB99275Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:0718
26MB101270Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:20:5115
27MB105143Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:2112
28MB113122Fencl PetrOK Loko Pardubice6901:22:079
29MB117132Beznoska KamilČermná6301:22:586
30MB119138Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:23:193
31MB12472Krátký LubošLanškroun6201:25:093
32MB132224Gregor Rosťa-6501:26:213
33MB133165Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:303
34MB134101Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:26:323
35MB137277Heger JiříSMART Team6901:27:043
36MB14432Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:28:493
37MB147168Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:28:593
38MB160160Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:32:003
39MB16473Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:32:483
40MB173237Žerníček RadekKráliky6901:35:303
41MB174213Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:35:343
42MB187141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:38:533
43MB188189Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:403
44MB195136Ranš SlavojCB Černošice6201:44:023
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14112Smrčka MilošBK Říčany5401:04:31105
2MC2398Kolínek FrantišekAK Perná5601:07:0093
3MC30238Filip LubošAC Choceň5901:08:4781
4MC35262Jasek TadeuszEko-Instal Żywiec5101:09:50-
5MC40106Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:1772
6MC4271Kocyba HenrykWKB Meta Lubliniec5501:10:44-
7MC4761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:0166
8MC5046Gombita JosefLoučná 9565801:12:2460
9MC5468Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:1057
10MC59121Siegel JosefAC Choceň5801:14:0454
11MC76196Hamerník JanÚvaly5501:16:3551
12MC8253Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:16:5548
13MC8377Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3045
14MC8645Černý VladimírHAC Praha5201:17:3942
15MC112131Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:22:0439
16MC115166Hrdina VilémPRAHA 85601:22:2736
17MC116178Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:22:5233
18MC11892Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:0630
19MC120235Pur VáclavŠumperk5501:24:2327
20MC121109Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:24:5424
21MC12266Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:24:5821
22MC123102Růžička KarelČeská Ves5601:25:0218
23MC12839Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:25:52-
24MC12984Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:26:07-
25MC135161Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:26:3615
26MC14080Jelínek KarelRadlík5101:28:0312
27MC14556Kordziński KazimierzWKB META LUBLINIEC5801:28:55-
28MC14997Smola JosefMK Seitl5101:29:299
29MC15320Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:136
30MC155120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:31:003
31MC15667Krupka MilanTJ Rumburk5601:31:053
32MC167125Eppert RomanCanis Team5901:33:503
33MC184117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:37:303
34MC186139Pucholt JiříMK Kladno5901:38:493
35MC19199Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:413
36MC19759Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:44:373
37MC20250Krejsa VáclavRentia Praha5201:46:173
38MC203295Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:46:453
39MC20722Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:53:253
-MC-18Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59DNF-
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45154Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:11:20105
2MD5291Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:12:4993
3MD65163Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:14:5881
4MD6937Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:4372
5MD100296Biemann GötzSKI klub Harrachov4301:20:1166
6MD109225Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:21:4760
7MD14249Vodička JanMK Radslavice4501:28:3257
8MD15043Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:29:4454
9MD16841Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:34:0451
10MD17812Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:1348
11MD17982Hlavsa FrantišekABK 99 Pohorelice4701:36:1945
12MD190111Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:39:4842
13MD193173Říha MiroslavSokol Sadská4501:42:0039
14MD196153Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:44:1536
15MD206294Linhart MilošSK Hronov4401:52:2933
16MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:53:2630
-MD-40Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole46DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18164Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:26105
2ME2429Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:4493
3ME4258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:2181
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3267Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:35:05105
2ZJ870Vévodová MartinaAK Perná9000:39:2393
3ZJ9110Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:2481
4ZJ1024Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:0172
5ZJ1325Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:41:3966
6ZJ2519Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:2560
7ZJ54245Říhová PetraSMART team9601:03:1457
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3114Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:59105
2ZA48123Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:1493
3ZA63176Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:14:4981
4ZA909Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:18:1572
5ZA102115Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:20:5966
6ZA1064Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:2760
7ZA110107Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:21:5457
8ZA131130Košárková IvaOK Sparta Praha8101:26:1654
9ZA138124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:2051
10ZA159220Zemanová DagmarAtletika Písek7701:31:5348
11ZA17010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:34:4945
12ZA1755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:35:3842
13ZA18952Stříhavková PetraAC Choceň7901:39:4239
Ženy B 35-44 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15179Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:47105
2ZB33129Šádková IrenaX-AIR Ostrava6901:09:4193
3ZB3815Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:1381
4ZB89137Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:18:0572
5ZB14393Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:28:3666
6ZB152162Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:30:1160
7ZB166134Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:5057
8ZB18348Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:37:2354
9ZB20147Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:46:0751
Ženy C 45-54 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC127156Mališová KarlaZentiva Praha6001:25:38105
2ZC139108Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:27:2993
3ZC146167Valentová KvětaAVC Praha5601:28:5681
4ZC163234Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:32:2772
5ZC18211Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:1966
6ZC19230Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:41:1660
7ZC20544Breburdová HanaMK Kladno6101:51:2357
8ZC2126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:07:3154
9ZC215218Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:21:0251
Ženy D 55 let a starší (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD72119Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:15:53105
2ZD19416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:43:3993
3ZD19957Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:45:3881
4ZD20054Kašová HanaBarnex sport Brno5401:45:3872
5ZD20994Cupalová EvaSokol Bučovice4701:54:1566
6ZD211148Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:06:4760
7ZD21451Gruberová VěraHorní Počernice5202:15:0357
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1228Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:34:17-
2LB2227Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:21-
3LB4208Macíček MiroslavKHB Radegast6100:35:09-
4LB5230Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:20-
5LB6206Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:38:26-
6LB7232Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:38:55-
7LB11190Brebera Martin-7600:40:57-
8LB12287Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:41:38-
9LB14233Tempír JiříSokol Štíty7500:42:42-
10LB15180Kuběnka VladislavLokomotiva Česká Třebová4700:42:47-
11LB16282Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:54-
12LB17241Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:43:31-
13LB19236Siegerová MagdaAC Choceň5600:44:49-
14LB203Brzobohatý VáclavPlavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav9800:45:15-
15LB21185Čenský JanSK Nohyb6100:45:16-
16LB22269Hudetz Michael-7300:45:29-
17LB23231Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:45:42-
18LB26172Králová BarboraSKP Nymburk9800:46:59-
19LB27177Novák Aleš-7400:47:03-
20LB28207Hrušková Darina-7500:47:20-
21LB29175Dufek TomášPardubice7200:48:11-
22LB30204Dittrichová AlexaSK Šumvald6800:49:02-
23LB31274Šichová Radka-8000:49:23-
24LB32182Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:49:42-
25LB33193Kučera TomášAC Tepo Kladno9400:49:56-
26LB34257Blaženec VojtěchTIOKA9300:50:02-
27LB35240Weisner JiříSP. Police n. Metují9500:50:38-
28LB36181Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:50:59-
29LB37260Švec PavelTJ SVitavy4900:51:17-
30LB38202Stradějová VěraKychová team5600:51:28-
31LB39184Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:51:44-
32LB40198Haničáková LenkaDHL PRAHA8100:51:49-
33LB41239Weisner JiříSP. Police n. Metují5600:52:14-
34LB43222Pešek KamilKameničky8000:52:34-
35LB44188Krátká HanaLanškroun9500:54:40-
36LB45201Straděj ZeněkKychová team5600:54:58-
37LB46250Tioka DaliborTIOKA7100:55:56-
38LB47171Jireček VratislavKOlín7600:56:08-
39LB48226Růžičková HanaČeská Ves5600:56:44-
40LB49210Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:17-
41LB50244Hrdina JaroslavČernovír4700:58:38-
42LB51280Jersonová Yvona-5401:01:06-
43LB52247Pokluda JakubMOkrá Hora9801:02:58-
44LB53248Vodáková SabinaSmart team Olomouc9701:03:08-
45LB55246Říha PetrSmart Team Olomouc6801:03:15-
46LB56254Tioková ZuzanaTIOKA9301:04:20-
47LB57215Pilgrová AnnaŘetová5101:04:33-
48LB58103Šulcová JanaTEAM-PAVLIŠOV8801:06:22-
49LB59194Kučerová LucieKOB Kladno9101:06:53-
50LB60174Pokludová BarboraMokrá Hora0201:08:15-
51LB61242Pokludová LucieMokrá Hora7001:08:57-
52LB62243Pokluda TomášMokrá Hora7001:08:57-
53LB63169Vejrek RadanNáchod6901:11:29-
54LB64170Vejrek Tomáš-9701:11:32-
55LB65183Vytlačilová MarieKolík5701:14:25-
56LB66252Tioková JanaTIOKA0101:18:53-
57LB67200Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:53-
58LB68199Hoblerová HanaISCAREX Česká Třebová8101:20:53-
59LB69255Tioková ŠárkaTIOKA7201:32:44-
60LB70259Blaženec DavidTioka6901:32:56-
61LB71223Vodičková MiladaRadslavice4701:37:36-
62LB72251MUžíková VladkaTIOKA7201:37:38-
63LB73253Tioková PetraTIOKA9501:37:39-
-LB-187Cholujová MarcelaTJ Slovan Skalité79DNF-
-LB-279Jerson Leoš-48DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1228Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:34:17-
2LB2227Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:21-
1ZJ3267Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:35:05105
3LB4208Macíček MiroslavKHB Radegast6100:35:09-
4LB5230Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:20-
5LB6206Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:38:26-
6LB7232Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:38:55-
2ZJ870Vévodová MartinaAK Perná9000:39:2393
3ZJ9110Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:2481
4ZJ1024Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:0172
7LB11190Brebera Martin-7600:40:57-
8LB12287Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:41:38-
5ZJ1325Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:41:3966
9LB14233Tempír JiříSokol Štíty7500:42:42-
10LB15180Kuběnka VladislavLokomotiva Česká Třebová4700:42:47-
11LB16282Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:54-
12LB17241Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:43:31-
1ME18164Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:26105
13LB19236Siegerová MagdaAC Choceň5600:44:49-
14LB203Brzobohatý VáclavPlavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav9800:45:15-
15LB21185Čenský JanSK Nohyb6100:45:16-
16LB22269Hudetz Michael-7300:45:29-
17LB23231Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:45:42-
2ME2429Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:4493
6ZJ2519Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:2560
18LB26172Králová BarboraSKP Nymburk9800:46:59-
19LB27177Novák Aleš-7400:47:03-
20LB28207Hrušková Darina-7500:47:20-
21LB29175Dufek TomášPardubice7200:48:11-
22LB30204Dittrichová AlexaSK Šumvald6800:49:02-
23LB31274Šichová Radka-8000:49:23-
24LB32182Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:49:42-
25LB33193Kučera TomášAC Tepo Kladno9400:49:56-
26LB34257Blaženec VojtěchTIOKA9300:50:02-
27LB35240Weisner JiříSP. Police n. Metují9500:50:38-
28LB36181Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:50:59-
29LB37260Švec PavelTJ SVitavy4900:51:17-
30LB38202Stradějová VěraKychová team5600:51:28-
31LB39184Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:51:44-
32LB40198Haničáková LenkaDHL PRAHA8100:51:49-
33LB41239Weisner JiříSP. Police n. Metují5600:52:14-
3ME4258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:2181
34LB43222Pešek KamilKameničky8000:52:34-
35LB44188Krátká HanaLanškroun9500:54:40-
36LB45201Straděj ZeněkKychová team5600:54:58-
37LB46250Tioka DaliborTIOKA7100:55:56-
38LB47171Jireček VratislavKOlín7600:56:08-
39LB48226Růžičková HanaČeská Ves5600:56:44-
40LB49210Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:17-
41LB50244Hrdina JaroslavČernovír4700:58:38-
42LB51280Jersonová Yvona-5401:01:06-
43LB52247Pokluda JakubMOkrá Hora9801:02:58-
44LB53248Vodáková SabinaSmart team Olomouc9701:03:08-
7ZJ54245Říhová PetraSMART team9601:03:1457
45LB55246Říha PetrSmart Team Olomouc6801:03:15-
46LB56254Tioková ZuzanaTIOKA9301:04:20-
47LB57215Pilgrová AnnaŘetová5101:04:33-
48LB58103Šulcová JanaTEAM-PAVLIŠOV8801:06:22-
49LB59194Kučerová LucieKOB Kladno9101:06:53-
50LB60174Pokludová BarboraMokrá Hora0201:08:15-
51LB61242Pokludová LucieMokrá Hora7001:08:57-
52LB62243Pokluda TomášMokrá Hora7001:08:57-
53LB63169Vejrek RadanNáchod6901:11:29-
54LB64170Vejrek Tomáš-9701:11:32-
55LB65183Vytlačilová MarieKolík5701:14:25-
56LB66252Tioková JanaTIOKA0101:18:53-
57LB67200Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:53-
58LB68199Hoblerová HanaISCAREX Česká Třebová8101:20:53-
59LB69255Tioková ŠárkaTIOKA7201:32:44-
60LB70259Blaženec DavidTioka6901:32:56-
61LB71223Vodičková MiladaRadslavice4701:37:36-
62LB72251MUžíková VladkaTIOKA7201:37:38-
63LB73253Tioková PetraTIOKA9501:37:39-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Magál JiříDukla Liberec7700:57:07105
2MA2299Losman PetrKER Team7900:57:3493
1MJ387Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:59:48105
3MA4118Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:00:1381
4MA5300Novotný MojmírFenix Ski Team Jeseník8201:01:1472
5MA68Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3966
1MB763Soukup RadomírAC Tábor6801:01:52105
6MA8264Havelka JanEkondice.cz7901:02:1360
7MA9219Janata MilanMaratonstav Úpice8501:02:5357
2MB10152Poduška JosefMK Kladno6201:03:3193
8MA1169Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:03:4754
3MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5481
4MB13297Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:04:1372
1MC14112Smrčka MilošBK Říčany5401:04:31105
1ZB15179Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:47105
5MB1627Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5466
9MA17216Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8001:05:0951
6MB18113Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1760
10MA1928Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:05:2948
11MA20281Řemínek MatějAC Choceň8601:05:5845
7MB21291Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:5157
12MA22195Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:06:5542
2MC2398Kolínek FrantišekAK Perná5601:07:0093
8MB24186Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6601:07:09-
13MA25276Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7401:07:2239
9MB26126Valenta MichalAVC Praha6201:07:4954
14MA27209Král VáclavSeverka Šumperk8201:08:0536
10MB28284Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:08:11-
15MA29265Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8301:08:2433
3MC30238Filip LubošAC Choceň5901:08:4781
1ZA3114Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:59105
16MA3226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:3430
2ZB33129Šádková IrenaX-AIR Ostrava6901:09:4193
17MA3438Zahrádka TomášZHORTEAM7101:09:4227
4MC35262Jasek TadeuszEko-Instal Żywiec5101:09:50-
18MA3675Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:09:5524
19MA37114Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:09:5621
3ZB3815Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:1381
11MB39197Holický MilanPardubice6501:10:1551
5MC40106Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:1772
2MJ41211Záveský FilipOrel Česká Třebová9301:10:3593
6MC4271Kocyba HenrykWKB Meta Lubliniec5501:10:44-
3MJ43292Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:11:0281
20MA44159Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:11:1218
1MD45154Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:11:20105
21MA46266Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:3915
7MC4761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:0166
2ZA48123Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:1493
22MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1512
8MC5046Gombita JosefLoučná 9565801:12:2460
12MB51150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:12:3948
2MD5291Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:12:4993
23MA5388Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:12:599
9MC5468Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:1057
24MA55151Košárek PavelSK Jamnice7101:13:176
25MA56298Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:213
26MA57283Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:13:353
13MB58261Dziergas MirosławStarostwo Żywiec6001:13:44-
10MC59121Siegel JosefAC Choceň5801:14:0454
27MA6085Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7401:14:08-
14MB61271Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:14:1045
28MA62263Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:14:293
3ZA63176Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:14:4981
29MA64147Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:543
3MD65163Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:14:5881
15MB6690Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0242
16MB67146Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:15:1639
17MB68105Tichý PavelAC Náchod6301:15:4136
4MD6937Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:4372
30MA70285Wyszkoň FranciszekForma Wodzislaw Slaski8101:15:49-
31MA71133Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:15:493
1ZD72119Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:15:53105
18MB73155Sychrovský PavelPoříčany6701:16:1333
32MA7489Šrůtek DavidBKL Machov8001:16:313
33MA7560Cigler LuděkAC Kovošrot Praha8301:16:333
11MC76196Hamerník JanÚvaly5501:16:3551
34MA77290Hejl JakubWild Climb8901:16:353
35MA78191Šplíchal JanSokol Starkoč8301:16:363
19MB79288Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:16:3730
20MB8086Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:16:37-
36MA81158Chlubna JanAO TJ Nové Město na Moravě8401:16:473
12MC8253Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:16:5548
13MC8377Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3045
37MA84293Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:17:313
21MB85268Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:17:3727
14MC8645Černý VladimírHAC Praha5201:17:3942
38MA8736Škapa MarekX-Air Ostrava7101:17:433
39MA88286Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:18:013
4ZB89137Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:18:0572
4ZA909Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:18:1572
22MB91149Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:18:3524
40MA92278Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:18:513
41MA9396Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:133
42MA94192Hrubý VojtěchBystřička7401:19:313
4MJ9531Krejčí StanislavJiskra Ústí n.O.9101:19:4072
5MJ96212Záveský MarekOrel Česká Třebová9001:19:5266
23MB9755Szwed KrzysztofW WKB META LUBLINIEC6501:19:59-
24MB98229Březina Radomír-6701:20:0421
25MB99275Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:0718
5MD100296Biemann GötzSKI klub Harrachov4301:20:1166
26MB101270Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:20:5115
5ZA102115Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:20:5966
43MA10321Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:053
6MJ104127Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9001:21:1960
27MB105143Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:2112
6ZA1064Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:2760
44MA107203Jendrišák Milan-8201:21:393
45MA108116Šlanhof Josefžádný7401:21:433
6MD109225Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:21:4760
7ZA110107Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:21:5457
46MA111221Zeman TomášPísek7801:22:013
15MC112131Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:22:0439
28MB113122Fencl PetrOK Loko Pardubice6901:22:079
47MA114140Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:22:123
16MC115166Hrdina VilémPRAHA 85601:22:2736
17MC116178Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:22:5233
29MB117132Beznoska KamilČermná6301:22:586
18MC11892Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:0630
30MB119138Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:23:193
19MC120235Pur VáclavŠumperk5501:24:2327
20MC121109Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:24:5424
21MC12266Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:24:5821
22MC123102Růžička KarelČeská Ves5601:25:0218
31MB12472Krátký LubošLanškroun6201:25:093
48MA12581Cigler JiříAC Kovošrot Praha8501:25:093
49MA12635Marhold LubošChoceň7701:25:323
1ZC127156Mališová KarlaZentiva Praha6001:25:38105
23MC12839Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:25:52-
24MC12984Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:26:07-
50MA130144Michalský RichardNeorganizován7701:26:093
8ZA131130Košárková IvaOK Sparta Praha8101:26:1654
32MB132224Gregor Rosťa-6501:26:213
33MB133165Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:303
34MB134101Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:26:323
25MC135161Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:26:3615
51MA136256Houska Jindřich-7601:26:473
35MB137277Heger JiříSMART Team6901:27:043
9ZA138124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:2051
2ZC139108Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:27:2993
26MC14080Jelínek KarelRadlík5101:28:0312
52MA14113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:28:103
7MD14249Vodička JanMK Radslavice4501:28:3257
5ZB14393Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:28:3666
36MB14432Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:28:493
27MC14556Kordziński KazimierzWKB META LUBLINIEC5801:28:55-
3ZC146167Valentová KvětaAVC Praha5601:28:5681
37MB147168Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:28:593
7MJ14878Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:29:2457
28MC14997Smola JosefMK Seitl5101:29:299
8MD15043Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:29:4454
53MA15134Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:30:093
6ZB152162Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:30:1160
29MC15320Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:136
54MA154142Nytra MatějAC MS Brno8801:30:333
30MC155120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:31:003
31MC15667Krupka MilanTJ Rumburk5601:31:053
55MA157205Sejkora PatrikLanškroun7801:31:443
8MJ158249Pucholt TomášSokol Unhošť9401:31:4754
10ZA159220Zemanová DagmarAtletika Písek7701:31:5348
38MB160160Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:32:003
56MA16174Kraus JiříJindřichův Hradec7301:32:093
57MA162135Neset TomášHo Horal Rýmařov7701:32:203
4ZC163234Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:32:2772
39MB16473Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:32:483
58MA165214Sobczak HubertRawicz8701:33:48-
7ZB166134Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:5057
32MC167125Eppert RomanCanis Team5901:33:503
9MD16841Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:34:0451
59MA16995Žídek RomanKravaře7701:34:413
11ZA17010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:34:4945
60MA171273Kubíček LukášLitomyšl7701:34:583
61MA172157Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:35:103
40MB173237Žerníček RadekKráliky6901:35:303
41MB174213Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:35:343
12ZA1755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:35:3842
62MA1762Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:35:413
63MA17762Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:36:083
10MD17812Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:1348
11MD17982Hlavsa FrantišekABK 99 Pohorelice4701:36:1945
64MA180217Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:36:583
65MA18133Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:36:593
5ZC18211Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:1966
8ZB18348Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:37:2354
33MC184117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:37:303
66MA18542Nikodým LukášTJ Šumperk8001:37:473
34MC186139Pucholt JiříMK Kladno5901:38:493
42MB187141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:38:533
43MB188189Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:403
13ZA18952Stříhavková PetraAC Choceň7901:39:4239
12MD190111Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:39:4842
35MC19199Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:413
6ZC19230Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:41:1660
13MD193173Říha MiroslavSokol Sadská4501:42:0039
2ZD19416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:43:3993
44MB195136Ranš SlavojCB Černošice6201:44:023
14MD196153Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:44:1536
36MC19759Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:44:373
67MA198128Vodák JiříSmart team Olomouc7101:45:353
3ZD19957Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:45:3881
4ZD20054Kašová HanaBarnex sport Brno5401:45:3872
9ZB20147Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:46:0751
37MC20250Krejsa VáclavRentia Praha5201:46:173
38MC203295Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:46:453
68MA204289Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:48:073
7ZC20544Breburdová HanaMK Kladno6101:51:2357
15MD206294Linhart MilošSK Hronov4401:52:2933
39MC20722Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:53:253
16MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:53:2630
5ZD20994Cupalová EvaSokol Bučovice4701:54:1566
69MA210100Stradej ZdenekZahrada Praha8201:58:513
6ZD211148Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:06:4760
8ZC2126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:07:3154
70MA213258Rygielski MarcinTS Corsa Torun7302:14:123
7ZD21451Gruberová VěraHorní Počernice5202:15:0357
9ZC215218Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:21:0251
Výsledky ve formátu PDF.    

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 92%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Velice si letošní Králičák pochvaluji. Zmíním hlavně dobře zvolenou trasu závodu a její bezchybné značení. A dále uděluji pochvalu za bravůrně zvládnutou organizaci a perfektní zázemí běžcům. Jen tak dál. Za rok na Dolní Moravě ahoj.
runner
Jsem velmi potěšen z tak krásného závodu. Organizace na jedničku, nedá se nic vytknout. Jen tak dál. Za rok zdar :)
rzidek
10.ročník stejně jako všechny před ním(byť jsem 10 Kraličáků opajdal, nemoku si ani při své někdy nadměrně zvýšené kritičnosti na žadnou chybičku vzpomenout)musím zahrnout jedině slovy chvály!!!!!!!!!Celému Iscarecu včetně jeho šéfa přeji vše nejlepší k jejich několika nynějším výročím!!!!!!!a ostatní pořadatelé závodů ať berou příklad!!!!!!!díky!!!!!!!za trošku menší vrchařský tým"ogar"Libor P.
khbradegast
Závod se nám velmi líbil a těšíme se na další ročník.hobíci ze smart teamu olomouc.
vodak.jurasek
Taky se musím přidat a poděkovat pořadatelům za skvěle zvládnutou organizaci a dobře domluvené počasí. A ten meloun na občerstvovačce byl už jen taková dobrá třešnička na dortu :-) Luďa z X-AIRu
ludek.bednarz
Chci pochválit a nevím co dřív, tak to snad vystihnou tato slova: byl to úžasný sobotní den tam na začátku Moravy, děkuji pořadatelům
ludek.pilgr
krásná sobota to byla:-), celkový dojem : 110%
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód