Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

27.9.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 27.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Machov, náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 hodin, Obecní dům Machov

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m
povrch asfalt (2 km), terén (5,5 km) a kamenné schody (0,5 km)

Ceny pro vítěze

první 3 závodníci v každé kategorii
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rucker
Lhota 45
549 63 Machov
tel. zam. 491 547 121
tel. byt 491 547 270
mobil 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu JPG - 1. díl

Propozice pořadatele ve formátu JPG - 2. díl

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu-
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1028

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8312
Šrůtek David8012
Tichý Pavel6311
Pohl Jan7610
Vraštilová Miloslava5610
Javůrek Jiří4810
Šrůtek Stanislav5810
Hájková Renata759
Vacarda Vladimír599
Pechek František539
Ulich Petr689
Mazač Jaroslav689
Němec Miloš599
Hejnyš Miroslav609
Jirka Jan839
Doucha Jiří718
Krejsa Václav528
Paulů Blanka548
Nečas Josef588
Štolfa Martin748
Metelková Táňa728
Klampflová Eva647
Trnovský Miloslav657
Scholz Vladimír797
Stránský Aleš607
Keprtová Miloslava487
Petr Jiří747
Jirásková Eva647
Valenta Michal626
Marek František416
Rücker Jakub886
Sejkorová Lenka636
Polej Jiří716
Cipl František516
Rücker Oldřich556
Jelínek Karel516
Friede Jan776
Žák Jiří716
Kollertová Eva836
Metelka Josef446
Tučný Jan475
Klampflová Hana935
Zelený Luděk615
Hruška Milan595
Šmída Oldřich485
Klimeš Jiří615
Šefcová Eva645
Šolc Vítězslav575
Beranová Anna915
Boháč Ladislav925

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ630Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:3970
2MJ1624Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:4962
3MJ1926Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:36:0554
4MJ2454Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:36:3848
5MJ4610Woš MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:00-
6MJ4986Strobl LubošXXX9000:39:0644
7MJ5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2040
8MJ6627Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:42:3338
9MJ7780Plný DavidBKL Machov9300:45:3536
Juniorky 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7576Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1970
2ŽJ8431Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:1062
3ŽJ9557Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:5054
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3870
2MA222Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2962
3MA444Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:2454
4MA592Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:3348
5MA856Řemínek MatějAC Choceň8600:34:0944
6MA993Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:34:2240
7MA1132Bolehovský PavelKER TEAM7100:34:2938
8MA1391Doucha JiříStart Náchod7100:35:1336
9MA178Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:55-
10MA2038Šrůtek DavidBKL Machov8000:36:1334
11MA2177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2732
12MA2225Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:3630
13MA2396Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:36:3728
14MA2765Mach JanHO TJ Slavoj Teplice n M8400:36:5326
15MA2840Hercog PiotrSpeleo Salomon7600:36:53-
16MA3397Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:4024
17MA363Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7800:37:4522
18MA372Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:0220
19MA3911Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:03-
20MA4062Scholz VladimírPila Machov7900:38:0418
21MA4735Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:0316
22MA48107Hornych VáclavSpartak Police nad Metují7800:39:0514
23MA5051Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:39:1112
24MA5659Nechvíl LukášChoceň8300:40:0210
25MA5788Petr JiříINS Atelier Náchod7400:40:158
26MA65101Houska JindřichHO Koudel7600:42:226
27MA6799Kubalík JanEnervit Team Praha7800:42:364
28MA70102Michalský RichardHO Koudel7700:43:232
29MA72104Plný FilipPiters Bikers Team8700:44:192
30MA8829Šrejber MiloslavBatňovice7300:49:542
31MA899Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:50:21-
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:1170
2MB766Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:5062
3MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2554
4MB1489Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:35:1548
5MB25100Tichý PavelAC Náchod6300:36:4144
6MB307Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:05-
7MB3182Jokel LubomírPraha Běchovice6400:37:2240
8MB4328Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:38:5138
9MB4537Klimeš JiříAC Náchod6100:38:5336
10MB5290Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:39:3134
11MB5468Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:5932
12MB5583Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:40:0030
13MB6074Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:4228
14MB73106Zelený LuděkŽďár nad Metují6100:44:3926
15MB7979Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:45:5924
16MB81105Omasta JanBonbon Praha6400:46:3122
-MB-98Krátký JosefKP BKÚ Mělník65DNF-
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2646Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4170
2MC2971Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:5562
3MC3217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:2454
4MC3542Gombita JosefLoučná 9565800:37:4448
5MC411Flegl VlastimilBrtev5300:38:4044
6MC4470Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5300:38:5240
7MC5319Černý VladimírHAC Praha5200:39:3438
8MC5987Strobl LubošXXX5900:41:0936
9MC636Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:42:20-
10MC6412Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:42:2234
11MC685Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:42:5232
12MC8784Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:49:0330
13MC90103Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:50:2228
14MC9220Němec MilošBonbon Praha5900:51:0626
15MC9958Rücker OldřichBonbon Praha5500:55:3224
16MC10423Krejsa VáclavRentia Praha5201:03:5822
Muži D 60-69 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1815Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:0370
2MD3439Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4262
3MD4234Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:5154
4MD5845Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:2048
5MD6133Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:42:0844
6MD6960Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:0440
7MD7464Vodička JanMK Radslavice4500:44:4638
8MD8618Tučný JanMK Pardubice4700:48:3036
9MD9873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5634
10MD10081Linhart MilošSK Hronov4400:55:3432
Muži E 70 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1024Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:3070
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:4870
2ZA3836Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:0262
3ZA7655Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:2954
4ZA8078Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2448
5ZA9467Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:51:3544
6ZA9653Hlaváčková KateřinaChoceň8200:53:5640
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1241Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:4370
2ZB6295Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:0862
3ZB7147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:3754
4ZB8572Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:1148
5ZB9185Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:50:4044
Ženy C 45 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7843Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:45:5870
2ŽC8214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:47:0062
3ŽC8363Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4954
4ŽC9313Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:0948
5ŽC9769Kašová HanaBarnex sport Brno5400:54:0070
6ŽC10150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:56:1044
7ŽC10375Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:00:0640
8ŽC10521Gruberová VěraHorní Počernice5201:07:3062
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3870
2MA222Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2962
1MB349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:1170
3MA444Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:2454
4MA592Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:3348
1MJ630Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:3970
2MB766Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:5062
5MA856Řemínek MatějAC Choceň8600:34:0944
6MA993Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:34:2240
3MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2554
7MA1132Bolehovský PavelKER TEAM7100:34:2938
1ZB1241Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:4370
8MA1391Doucha JiříStart Náchod7100:35:1336
4MB1489Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:35:1548
1ZA1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:4870
2MJ1624Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:4962
9MA178Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:55-
1MD1815Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:0370
3MJ1926Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:36:0554
10MA2038Šrůtek DavidBKL Machov8000:36:1334
11MA2177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2732
12MA2225Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:3630
13MA2396Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:36:3728
4MJ2454Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:36:3848
5MB25100Tichý PavelAC Náchod6300:36:4144
1MC2646Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4170
14MA2765Mach JanHO TJ Slavoj Teplice n M8400:36:5326
15MA2840Hercog PiotrSpeleo Salomon7600:36:53-
2MC2971Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:5562
6MB307Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:05-
7MB3182Jokel LubomírPraha Běchovice6400:37:2240
3MC3217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:2454
16MA3397Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:4024
2MD3439Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4262
4MC3542Gombita JosefLoučná 9565800:37:4448
17MA363Hurdálek RobertYETTI klub Trutnov7800:37:4522
18MA372Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:0220
2ZA3836Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:0262
19MA3911Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:03-
20MA4062Scholz VladimírPila Machov7900:38:0418
5MC411Flegl VlastimilBrtev5300:38:4044
3MD4234Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:5154
8MB4328Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:38:5138
6MC4470Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5300:38:5240
9MB4537Klimeš JiříAC Náchod6100:38:5336
5MJ4610Woš MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:00-
21MA4735Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:0316
22MA48107Hornych VáclavSpartak Police nad Metují7800:39:0514
6MJ4986Strobl LubošXXX9000:39:0644
23MA5051Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:39:1112
7MJ5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2040
10MB5290Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:39:3134
7MC5319Černý VladimírHAC Praha5200:39:3438
11MB5468Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:5932
12MB5583Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:40:0030
24MA5659Nechvíl LukášChoceň8300:40:0210
25MA5788Petr JiříINS Atelier Náchod7400:40:158
4MD5845Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:2048
8MC5987Strobl LubošXXX5900:41:0936
13MB6074Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:4228
5MD6133Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:42:0844
2ZB6295Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:0862
9MC636Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:42:20-
10MC6412Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:42:2234
26MA65101Houska JindřichHO Koudel7600:42:226
8MJ6627Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:42:3338
27MA6799Kubalík JanEnervit Team Praha7800:42:364
11MC685Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:42:5232
6MD6960Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:0440
28MA70102Michalský RichardHO Koudel7700:43:232
3ZB7147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:3754
29MA72104Plný FilipPiters Bikers Team8700:44:192
14MB73106Zelený LuděkŽďár nad Metují6100:44:3926
7MD7464Vodička JanMK Radslavice4500:44:4638
1ŽJ7576Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1970
3ZA7655Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:2954
9MJ7780Plný DavidBKL Machov9300:45:3536
1ŽC7843Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:45:5870
15MB7979Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:45:5924
4ZA8078Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2448
16MB81105Omasta JanBonbon Praha6400:46:3122
2ŽC8214Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:47:0062
3ŽC8363Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4954
2ŽJ8431Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:1062
4ZB8572Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:1148
8MD8618Tučný JanMK Pardubice4700:48:3036
12MC8784Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:49:0330
30MA8829Šrejber MiloslavBatňovice7300:49:542
31MA899Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:50:21-
13MC90103Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:50:2228
5ZB9185Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:50:4044
14MC9220Němec MilošBonbon Praha5900:51:0626
4ŽC9313Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:0948
5ZA9467Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:51:3544
3ŽJ9557Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:5054
6ZA9653Hlaváčková KateřinaChoceň8200:53:5640
5ŽC9769Kašová HanaBarnex sport Brno5400:54:0070
9MD9873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5634
15MC9958Rücker OldřichBonbon Praha5500:55:3224
10MD10081Linhart MilošSK Hronov4400:55:3432
6ŽC10150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:56:1044
1ME1024Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:3070
7ŽC10375Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:00:0640
16MC10423Krejsa VáclavRentia Praha5201:03:5822
8ŽC10521Gruberová VěraHorní Počernice5201:07:3062

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód