Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)

22.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)
  • datum konání: 22.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Osada Rozhled (parkoviště) Jiřetín pod Jedlovou
12:00 hodin - start na trati 5.350 m
12:50 hodin - start na trati 8.600 m
14:00 hodin - start na trati 9.900 m

Přihlášky

v Hotelu Slovan od 10:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

5350 m (převýšení 366 m nahoru a 366 m dolu)
Juniorky 1990 a mladší, muži D 60-69, muži E 70 a více, ženy C 45-54, ženy D 55 a více

8600 m (převýšení 720 m nahoru a 460 m dolu)
Ženy A, ženy B 35-44, Junioři 1990 a mladší, muži C 50-59

9900 m (převýšení 810 m nahoru a 630 m dolu)
Muži A, muži B 40-49

Ceny pro vítěze

Finanční
- juniorské a veteránské kategorie:
1. -500 Kč, 2. -300 Kč, 3. -200 Kč
- muži celkové pořadí:
1. -1500 Kč, 2. -1000 Kč, 3. -750 Kč, 4. -500 Kč, 5. -300 Kč, 6. -200Kč
-ženy celkové pořadí:
1. -1000 Kč, 2. -750 Kč, 3. -500 Kč, 4. -300 Kč, 5. -200 Kč
- Běžecká tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Krupka
407 55 Dolní Podluží 468
tel. byt 412 384 222
mobil 728 679 637

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Leták s trasou závodu ve formátu PDF

Finální úprava trasy ve formátu PDF

E-mailová adresa

milankrupka@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1312

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Gombita Josef5810
Janík Tomáš6810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Jelínek Karel519
Kadavý Jan479
Ježek Přemysl829
Valenta Michal629
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Kalvoda Břetislav558
Šimůnek Jan498
Merta Jaroslav358
Šmída Oldřich488
Mannlová Jana808
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,26 km, +630, -366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ136Bajza JakubAK Kroměříž9000:33:06105
2MJ371Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:34:4293
3MJ423Kaminski PetrSlavia Havířov9200:34:4981
4MJ539Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:35:1172
5MJ873Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:36:5066
6MJ942Tomíček OndřejAC Syner Turnov9200:37:0360
7MJ1643Čech JanAC Syner Turnov9300:39:2657
8MJ2721Motl OndřejTJ Rumburk9400:44:4754
9MJ2879Votava MichalVrchlabí9000:44:5951
10MJ3074Lenča JiříBC Sport Semily9400:49:0248
-MJ-22Ondrášek PavelSki Fénix Klub Jeseník92DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,35 km, +-366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ228Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:26:31105
2ŽJ314Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:26:4193
3ŽJ419Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:26:4881
4ŽJ741Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:27:3972
5ŽJ934Vévodová MartinaAK Perná9000:29:1566
6ŽJ1120Ďurdiaková TerezaACP Olymp Brno9100:29:4160
7ŽJ1231Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:4757
8ŽJ1340Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:30:4254
9ŽJ1454Lenčová JanaSG Jablonec9200:31:0451
10ŽJ1727Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:32:1148
Muži A 20-39 let (trať 9,9 km, +810,-630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Havlíček JanASK Slavia Praha7900:42:30105
2MA286Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:43:1493
3MA318Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:44:4381
4MA415Voják JiříMílaři Domažlice8800:44:5772
5MA572Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:45:0566
6MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:45:1660
7MA775Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:45:5757
8MA863Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:3754
9MA933Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:47:4351
10MA1077Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:48:0248
11MA1385Berka MartinKozákov8500:49:1745
12MA1459Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:50:1442
13MA1566Hamr JanAK Bílina8600:51:2439
14MA1884Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3636
15MA2116Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:59:3433
-MA-37Holec PavelAK ASICS Koměříž85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,9 km, +810,-630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1130Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:31105
2MB1262Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:4993
3MB1668Šmíd PetrLoučná 9566900:52:1381
4MB1757Valenta MichalAVC Praha6200:52:2472
5MB1976Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:57:3466
6MB2081Kaván LubomírChřibská6100:58:5160
7MB2278Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:03:2657
Muži C 50-59 let (trať 7,26 km, +630, -366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC265Smrčka MilošBK Říčany5400:34:39105
2MC1135Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:3893
3MC1564Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5081
4MC174Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:0172
5MC1961Gombita JosefLoučná 9565800:40:3866
6MC203Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:41:2360
7MC2170Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:41:4257
8MC2460Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:43:4354
9MC2524Flegl VlastimilBrtev5300:44:2251
10MC2969Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:4148
11MC3112Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:3945
12MC3232Doležal JaromírSABZO Praha5700:49:4142
Muži D 60-69 let (trať 5,35 km, +-366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD153Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:13105
2MD556Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:2493
3MD838Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:29:0381
4MD1047Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:29:2772
5MD1555Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:31:2466
6MD1650Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:5060
7MD2513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:3057
Muži E 70 let a starší (trať 5,35 km, +-366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2026Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:20105
2ME2110Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5493
3ME2446Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:40:1681
4ME2648Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:46:2672
Ženy A 20-34 let (trať 7,26 km, +630, -366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA729Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:47105
2ZA1244Havlová PavlaPSK OLymp Praha8200:37:5393
3ZA1367Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:38:1081
4ZA1449Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:4172
5ZA1845Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:40:2666
6ZA228Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:5560
7ZA2617Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:44:4657
8ZA3358Kalusová KristýnaBaH Tri Č.Budějovice8200:54:1854
9ZA3482Tržilová IvaPIM RC Praha8601:04:5951
Ženy B 35-44 let (trať 7,26 km, +630, -366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB67Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:35:44105
2ZB1052Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:1393
3ZB2380Piklová AliceVětřní7300:43:0681
-ZB-5Šádková IrenaX-AIR Ostrava69DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 5,35 km, +-366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC189Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:19105
2ŽC191Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:3693
Ženy D 55 let a starší (trať 5,35 km, +-366 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD611Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:28105
2ZD222Kašová HanaBarnex sport Brno5400:36:0593
3ZD2351Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:37:3581
4ZD2725Gruberová VěraHorní Počernice5200:46:5472
Trať 5,35 km, +-366 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD153Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:13105
1ŽJ228Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:26:31105
2ŽJ314Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:26:4193
3ŽJ419Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:26:4881
2MD556Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:2493
1ZD611Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:28105
4ŽJ741Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:27:3972
3MD838Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:29:0381
5ŽJ934Vévodová MartinaAK Perná9000:29:1566
4MD1047Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:29:2772
6ŽJ1120Ďurdiaková TerezaACP Olymp Brno9100:29:4160
7ŽJ1231Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:4757
8ŽJ1340Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:30:4254
9ŽJ1454Lenčová JanaSG Jablonec9200:31:0451
5MD1555Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:31:2466
6MD1650Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:5060
10ŽJ1727Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:32:1148
1ŽC189Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:19105
2ŽC191Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:3693
1ME2026Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:20105
2ME2110Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:35:5493
2ZD222Kašová HanaBarnex sport Brno5400:36:0593
3ZD2351Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:37:3581
3ME2446Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:40:1681
7MD2513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:3057
4ME2648Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:46:2672
4ZD2725Gruberová VěraHorní Počernice5200:46:5472
Trať 7,26 km, +630, -366 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ136Bajza JakubAK Kroměříž9000:33:06105
1MC265Smrčka MilošBK Říčany5400:34:39105
2MJ371Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:34:4293
3MJ423Kaminski PetrSlavia Havířov9200:34:4981
4MJ539Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:35:1172
1ZB67Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:35:44105
1ZA729Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:47105
5MJ873Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:36:5066
6MJ942Tomíček OndřejAC Syner Turnov9200:37:0360
2ZB1052Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:1393
2MC1135Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:3893
2ZA1244Havlová PavlaPSK OLymp Praha8200:37:5393
3ZA1367Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:38:1081
4ZA1449Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:4172
3MC1564Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5081
7MJ1643Čech JanAC Syner Turnov9300:39:2657
4MC174Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:0172
5ZA1845Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:40:2666
5MC1961Gombita JosefLoučná 9565800:40:3866
6MC203Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:41:2360
7MC2170Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:41:4257
6ZA228Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:5560
3ZB2380Piklová AliceVětřní7300:43:0681
8MC2460Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:43:4354
9MC2524Flegl VlastimilBrtev5300:44:2251
7ZA2617Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:44:4657
8MJ2721Motl OndřejTJ Rumburk9400:44:4754
9MJ2879Votava MichalVrchlabí9000:44:5951
10MC2969Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:4148
10MJ3074Lenča JiříBC Sport Semily9400:49:0248
11MC3112Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:3945
12MC3232Doležal JaromírSABZO Praha5700:49:4142
8ZA3358Kalusová KristýnaBaH Tri Č.Budějovice8200:54:1854
9ZA3482Tržilová IvaPIM RC Praha8601:04:5951
Trať 9,9 km, +810,-630 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Havlíček JanASK Slavia Praha7900:42:30105
2MA286Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:43:1493
3MA318Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:44:4381
4MA415Voják JiříMílaři Domažlice8800:44:5772
5MA572Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:45:0566
6MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:45:1660
7MA775Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:45:5757
8MA863Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:3754
9MA933Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:47:4351
10MA1077Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:48:0248
1MB1130Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:31105
2MB1262Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:4993
11MA1385Berka MartinKozákov8500:49:1745
12MA1459Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:50:1442
13MA1566Hamr JanAK Bílina8600:51:2439
3MB1668Šmíd PetrLoučná 9566900:52:1381
4MB1757Valenta MichalAVC Praha6200:52:2472
14MA1884Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3636
5MB1976Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:57:3466
6MB2081Kaván LubomírChřibská6100:58:5160
15MA2116Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:59:3433
7MB2278Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:03:2657

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód