Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

5.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 5.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice - školní hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 7 km
převýšení 361 m
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních 5 obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první 3
prémie 1000 Kč za překonání traťového rekordu (27:05, Robert Krupička)
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Výprachtice
Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 731 313 799

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1966

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6415
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Šalplachta Jindřich4711
Žák Jiří7111
Špacír Ladislav5510
Šrůtek Stanislav5810
Kalousek Jan4110
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ422Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:0035
2MJ1219Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:31:3031
3MJ1318Dostál LukášNové Město na Moravě9300:31:4227
4MJ3791Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2324
5MJ5520Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:37:4822
6MJ7261Živný MarekOrel Orlice9100:40:3620
7MJ90112Martinek TomášSmart Team9100:44:3919
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:3835
2MA221Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:29:1931
3MA336Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:5227
4MA611Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:1024
5MA845Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:34-
6MA974Janata MilanMaratonstav Úpice8500:30:4022
7MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:4720
8MA1670Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:0419
9MA1865Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:3018
10MA2041Kruml KamilSpálené7200:32:4817
11MA2398Šutera JosefAtletika Polička7900:33:0316
12MA2617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4315
13MA2731Mrklovský MiroslavSTALAK7200:33:4814
14MA30114Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:1813
14MA3013Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:34:1813
16MA34104Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:34:2811
17MA39110Mihulka JindřichLogitron7000:35:3310
18MA4057Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:389
19MA4592Hála FilipVýprachtice8500:36:198
20MA4746Bogdał LukaszMiedzygorze8200:36:33-
21MA50108Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:097
22MA5179Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:37:146
23MA5377Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:37:365
24MA5839Tempír TomášSokol Štíty7700:38:054
25MA597Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:093
26MA7523Sejkora PatrikLanškroun7800:40:582
27MA7940Tempír JiříSokol Štíty7500:41:251
28MA814Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:381
29MA92115Hanyš PavelVýprachtice8500:44:521
30MA108113Vodák JiříSmart team Olomouc7100:52:001
31MA11080Smejkal LukášDynamit Výprachtice8400:53:121
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB53Poduška JosefMK Kladno6200:30:0735
2MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1531
3MB1014Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5827
4MB1196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2724
5MB175Valenta MichalAVC Praha6200:32:0822
6MB1934Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:3620
7MB2282Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:32:5819
8MB3867Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:35:2418
9MB4151Kaván LubomírChřibská6100:35:4317
10MB4455Buriánek RomanČeská Třebová6500:36:1616
11MB4884Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:4815
12MB5249Beznoska KamilČermná6300:37:2614
13MB6547Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1213
14MB70111Šilar TomášSK Staročernsko6300:39:5912
15MB7735Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:41:0811
16MB104105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:5210
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1529Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5335
2MC2152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:5231
3MC2493Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2427
4MC2933Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0624
5MC3316Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:2822
6MC3666Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:35:1320
7MC6197Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:38:2619
8MC646Růžička KarelČeská Ves5600:39:0418
9MC6658Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:1317
10MC6869Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:39:2916
11MC7699Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:0515
12MC7885Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:1214
13MC8076Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:41:3213
14MC88102Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:1512
15MC9163Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:4511
16MC10078Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3310
17MC1118Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:53:479
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2573Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:3835
2MD3238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:2731
3MD3586Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:2827
4MD4671Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:2624
5MD56101Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5022
6MD5756Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:37:5420
7MD67100Vaško BohuslavŽichlínek4800:39:2519
8MD6981Vodička JanMK Radslavice4500:39:3818
9MD71107Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:0917
10MD8412Koblížek JindřichSK Žamberk4800:42:2616
11MD8689Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:2515
12MD8760Krumer MiroslavOstrov4900:43:3814
13MD9332Kubíček FrantišekDobré Pole4600:44:5913
14MD9988Bielčik JindřichLichkov4000:47:0912
15MD10348Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:0011
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME962Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:2935
2ME10254Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:3231
3ME10572Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:5427
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6337Vévodová MartinaAK Perná9000:38:4035
2ŽJ7315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4231
3ŽJ8327Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:41:5227
4ŽJ9442Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:0424
5ŽJ11350Kavánová AnnaKarate Relax Chřibská9400:59:1422
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2859Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:33:5235
2ZA4943Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:5231
3ZA6094Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:38:1527
4ZA6230Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:2924
5ZA8987Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2822
6ZA9595Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:2320
-ZA-28Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4283Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:35:5735
2ZB54106Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:4431
3ZB7468Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:40:4827
4ZB8162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3824
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:0935
2ŽC971Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:3831
3ŽC10690Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2027
4ŽC10725Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:51:3324
5ŽC11224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:5222
-ŽC-109Kostřicová BlankaČeská Třebová61DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4375Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:0835
2ZD9864Kašová HanaBarnex sport Brno5400:46:5431
3ZD10126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5927
4ZD109103Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:52:1724
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:3835
2MA221Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:29:1931
3MA336Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:5227
1MJ422Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:0035
1MB53Poduška JosefMK Kladno6200:30:0735
4MA611Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:1024
2MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1531
5MA845Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:34-
6MA974Janata MilanMaratonstav Úpice8500:30:4022
3MB1014Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5827
4MB1196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2724
2MJ1219Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:31:3031
3MJ1318Dostál LukášNové Město na Moravě9300:31:4227
7MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:4720
1MC1529Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5335
8MA1670Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:0419
5MB175Valenta MichalAVC Praha6200:32:0822
9MA1865Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:3018
6MB1934Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:3620
10MA2041Kruml KamilSpálené7200:32:4817
2MC2152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:5231
7MB2282Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:32:5819
11MA2398Šutera JosefAtletika Polička7900:33:0316
3MC2493Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2427
1MD2573Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:3835
12MA2617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4315
13MA2731Mrklovský MiroslavSTALAK7200:33:4814
1ZA2859Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:33:5235
4MC2933Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0624
14MA30114Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:1813
14MA3013Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:34:1813
2MD3238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:2731
5MC3316Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:2822
16MA34104Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:34:2811
3MD3586Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:2827
6MC3666Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:35:1320
4MJ3791Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2324
8MB3867Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:35:2418
17MA39110Mihulka JindřichLogitron7000:35:3310
18MA4057Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:389
9MB4151Kaván LubomírChřibská6100:35:4317
1ZB4283Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:35:5735
1ZD4375Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:0835
10MB4455Buriánek RomanČeská Třebová6500:36:1616
19MA4592Hála FilipVýprachtice8500:36:198
4MD4671Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:2624
20MA4746Bogdał LukaszMiedzygorze8200:36:33-
11MB4884Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:4815
2ZA4943Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:5231
21MA50108Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:097
22MA5179Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:37:146
12MB5249Beznoska KamilČermná6300:37:2614
23MA5377Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:37:365
2ZB54106Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:4431
5MJ5520Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:37:4822
5MD56101Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5022
6MD5756Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:37:5420
24MA5839Tempír TomášSokol Štíty7700:38:054
25MA597Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:093
3ZA6094Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:38:1527
7MC6197Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:38:2619
4ZA6230Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:2924
1ŽJ6337Vévodová MartinaAK Perná9000:38:4035
8MC646Růžička KarelČeská Ves5600:39:0418
13MB6547Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1213
9MC6658Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:1317
7MD67100Vaško BohuslavŽichlínek4800:39:2519
10MC6869Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:39:2916
8MD6981Vodička JanMK Radslavice4500:39:3818
14MB70111Šilar TomášSK Staročernsko6300:39:5912
9MD71107Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:0917
6MJ7261Živný MarekOrel Orlice9100:40:3620
2ŽJ7315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4231
3ZB7468Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:40:4827
26MA7523Sejkora PatrikLanškroun7800:40:582
11MC7699Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:0515
15MB7735Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:41:0811
12MC7885Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:1214
27MA7940Tempír JiříSokol Štíty7500:41:251
13MC8076Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:41:3213
28MA814Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:381
4ZB8162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3824
3ŽJ8327Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:41:5227
10MD8412Koblížek JindřichSK Žamberk4800:42:2616
1ŽC8544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:0935
11MD8689Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:2515
12MD8760Krumer MiroslavOstrov4900:43:3814
14MC88102Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:1512
5ZA8987Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2822
7MJ90112Martinek TomášSmart Team9100:44:3919
15MC9163Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:4511
29MA92115Hanyš PavelVýprachtice8500:44:521
13MD9332Kubíček FrantišekDobré Pole4600:44:5913
4ŽJ9442Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:0424
6ZA9595Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:2320
1ME962Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:2935
2ŽC971Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:3831
2ZD9864Kašová HanaBarnex sport Brno5400:46:5431
14MD9988Bielčik JindřichLichkov4000:47:0912
16MC10078Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3310
3ZD10126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5927
2ME10254Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:3231
15MD10348Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:0011
16MB104105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:5210
3ME10572Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:5427
3ŽC10690Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2027
4ŽC10725Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:51:3324
30MA108113Vodák JiříSmart team Olomouc7100:52:001
4ZD109103Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:52:1724
31MA11080Smejkal LukášDynamit Výprachtice8400:53:121
17MC1118Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:53:479
5ŽC11224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:5222
5ŽJ11350Kavánová AnnaKarate Relax Chřibská9400:59:1422

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód