Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

12.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 12.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

13 km dlouhá trať s celkovým převýšením 785 m. Po 2 km asf. silnice. Následuje běh v terénu s, kde se střídá polní a lesní cesta a asfaltovým povrchem. Na trati jsou 2 výrazmá stoupání na 2km a nsa 11 km. Oboje v délce 2 km. Trat 4,5 km má start na 8,5 km hlavního závodu. Zpočátku trat mírně stoupe a pak poslední 2 km náročné stoupání.

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 10.000 Kč
věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Skuhrov nad Bělou
Pavel Krunčík
Skuhrov nad Bělou 139
517 03 Skuhrov Nad Bělou
tel. 608 519 061

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski.skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1022

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Kapl Libor656
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Hájková Renata755
Merta Jaroslav355
Mertová Michaela765
Svatoš Otakar345
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1629Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:06:10105
2MJ3860Votava MichalVrchlabí9001:14:4793
3MJ4558Dvořáček PavelSokol Lupenice9101:16:2481
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1103Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:22105
2ŽJ2105Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4393
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:56:38105
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:0093
3MA335Janata MilanMaratonstav Úpice8500:59:3881
4MA550Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8001:00:0472
5MA96Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:3266
6MA1424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:04:5560
7MA1554Svoboda TomášVšechovice7001:05:4157
8MA1941Benák JanHradec Králové8201:07:3954
9MA2036Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7701:07:5851
10MA252Šplíchal JanTJ Starkoč8301:09:4648
11MA2751Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:3245
12MA293Jirka JanSTAMP Náchod8301:11:3842
13MA3242Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:1839
14MA331Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:13:0236
15MA3665Svoboda PavelJeníkovice7601:13:5633
16MA4264Mach ŠtěpánSŠ AK Hradec Králové7601:15:1930
17MA5132Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:21:0427
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:45105
2MB653Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1293
3MB728Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2781
4MB847Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6301:01:1072
5MB1146Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:04:1966
6MB2126Kaván LubomírChřibská6101:08:1660
7MB2616Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:5457
8MB3149Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:0354
9MB3457Magdziak ZbigniewTS OLIMPIA Poznan6901:13:29-
10MB3525Beznoska KamilČermná6301:13:4951
11MB3923Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:14:5648
12MB4059Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:15:1445
13MB4163Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:15:1642
14MB4744Krátký TomášSK LOS Lobos6701:17:1739
15MB4861Tomšů PetrMlýn Janderov6401:18:2236
16MB5648Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:26:0033
17MB5745Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:26:2230
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1213Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:24105
2MC175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:2993
3MC1815Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2981
4MC234Flegl VlastimilBrtev5301:09:2072
5MC3014Černý VladimírHAC Praha5201:11:4866
6MC4322Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:15:2660
7MC4411Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:15:5457
8MC4662Hrdina VilémPRAHA 85601:16:2954
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2227Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:09:07105
2MD2834Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:5793
3MD5231Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:21:1881
4MD6037Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:4572
5MD6117Tučný JanMK Pardubice4701:29:0366
Muži E 70 let a starší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:49105
2ME4104Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:3493
3ME5121Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:37:4981
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1333Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:04:25105
2ZA2443Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:09:2593
3ZA3719Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:14:3681
4ZA5039Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:20:1872
5ZA5456Kozłowska KatarzynaGTT DIAMENT Gniezno8601:22:57-
6ZA5820Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:3766
7ZA5938Stříhavková PetraAC Choceň7901:28:4060
8ZA6452Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2357
Ženy B 35-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB109Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:58105
2ZB4918Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:4193
3ZB5312Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:21:36105
4ZB5540Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:0681
5ZB6330Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:33:0772
Ženy C 50 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC627Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5893
2ŽC6521Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:38:44105
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1103Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:22105
2ŽJ2105Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4393
1ME3101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:49105
2ME4104Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:3493
3ME5121Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:37:4981
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:56:38105
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:0093
3MA335Janata MilanMaratonstav Úpice8500:59:3881
1MB410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:45105
4MA550Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8001:00:0472
2MB653Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1293
3MB728Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2781
4MB847Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6301:01:1072
5MA96Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:3266
1ZB109Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:58105
5MB1146Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:04:1966
1MC1213Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:24105
1ZA1333Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:04:25105
6MA1424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:04:5560
7MA1554Svoboda TomášVšechovice7001:05:4157
1MJ1629Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:06:10105
2MC175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:2993
3MC1815Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2981
8MA1941Benák JanHradec Králové8201:07:3954
9MA2036Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7701:07:5851
6MB2126Kaván LubomírChřibská6101:08:1660
1MD2227Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:09:07105
4MC234Flegl VlastimilBrtev5301:09:2072
2ZA2443Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:09:2593
10MA252Šplíchal JanTJ Starkoč8301:09:4648
7MB2616Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:5457
11MA2751Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:3245
2MD2834Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:5793
12MA293Jirka JanSTAMP Náchod8301:11:3842
5MC3014Černý VladimírHAC Praha5201:11:4866
8MB3149Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:0354
13MA3242Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:1839
14MA331Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:13:0236
9MB3457Magdziak ZbigniewTS OLIMPIA Poznan6901:13:29-
10MB3525Beznoska KamilČermná6301:13:4951
15MA3665Svoboda PavelJeníkovice7601:13:5633
3ZA3719Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:14:3681
2MJ3860Votava MichalVrchlabí9001:14:4793
11MB3923Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:14:5648
12MB4059Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:15:1445
13MB4163Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:15:1642
16MA4264Mach ŠtěpánSŠ AK Hradec Králové7601:15:1930
6MC4322Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:15:2660
7MC4411Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:15:5457
3MJ4558Dvořáček PavelSokol Lupenice9101:16:2481
8MC4662Hrdina VilémPRAHA 85601:16:2954
14MB4744Krátký TomášSK LOS Lobos6701:17:1739
15MB4861Tomšů PetrMlýn Janderov6401:18:2236
2ZB4918Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:4193
4ZA5039Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:20:1872
17MA5132Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:21:0427
3MD5231Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:21:1881
3ZB5312Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:21:36105
5ZA5456Kozłowska KatarzynaGTT DIAMENT Gniezno8601:22:57-
4ZB5540Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:0681
16MB5648Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:26:0033
17MB5745Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:26:2230
6ZA5820Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:3766
7ZA5938Stříhavková PetraAC Choceň7901:28:4060
4MD6037Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:4572
5MD6117Tučný JanMK Pardubice4701:29:0366
1ŽC627Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5893
5ZB6330Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:33:0772
8ZA6452Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2357
2ŽC6521Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:38:44105

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Pěkný závod s příjemnou atmosférou, vynikající po organizační stránce - organizátoři se snažili a za startovné pouhých 50Kč připravili nám, závodníkům, nejen krásný sportovní zážitek, ale i výborné občerstvení v podobě tradičních domácích buchet a uzeného kuřete. Prosím, opravte prosím chybu ve výsledcích u mého jména. Normálně svým ročníkem 1963 spadám do kategorie 45-54, zde však byly vypsány jen kategorie 35-49 a 50+. Na závodě jsem byla vyhlášena správně jako 3.žena v kat.ŽV35, ale zde jsem uvedena mylně v 50+!!Díky. Dáša Kubrová
Dagmar.Kubrova
Opraveno.
kebrle
kde jsou nejaky fotky?
mikespikes
Fotky ze závodu: http://pasapk.rajce.idnes.cz/Beh_do_vrchu_12.9._2009/
pavel.kruncik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód