Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

11.10.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 11.10.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, penzion Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

Od 9ti hodin v Tréninkovém středisku TJ Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi naproti penzionu Anenská huť, kde jsou i šatny

Startovné

40 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 430 m
Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 m.n.m.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Liga 100
PhDr. Miloslav Čermák CSc.
Dolní nám. 38
772 00 Olomouc
tel. byt 585 224 855
mobil 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves-
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 917

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4612
Fritscher Adam7512
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Stržínek Karel6410
Hnát Petr749
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Bronec Jaromír679
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Šrůtek Stanislav588
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Vymazal Petr757
Král Jindřich737
Podešva Pavel497
Dedek Aleš757
Fančovič Marian526
Švidernoch Milan586
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Lenhart Vít826
Řoutil Ladislav816
Soviš Ivo715
Krčková Šárka885
Mazač Jaroslav685
Mannlová Jana805
Žák Jiří715
Volek Ivo485
Delingerová Marie765
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Orság Lubomír915
Hudeček Petr825
Urbiš Vilém545
Matějíková Jana905
Kebrle Milan755
Les Josef475
Vykoukal Jiří884
Dobrý Jaroslav394
Talaš Jaromír544
Dvořák Pavel824
Kempa Jan794
Zátopek Jiří604
Hrouza Michal784
Lajčík Alois404
Kouřil Jaroslav804

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ112Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:52:2435
2MJ513Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:55:3431
3MJ814Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:56:0727
4MJ2215Kobl JanAK Jihlava9301:00:5322
5MJ2316Orság LubomírRýmařov9101:01:2520
6MJ2517Nechvíl PetrAC Choceň9101:03:4019
Juniorky 19 let a mladší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:10:1035
2ŽJ4211Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9101:14:3131
Muži A 20-39 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA238Janata MilanMaratonstav Úpice8500:52:3335
2MA439Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:54:2331
3MA640Řemínek MatějAC Choceň8600:55:3927
4MA741Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:56:0024
5MA942Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:56:2022
6MA1043Svoboda TomášVšechovice7000:56:3620
7MA1244Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5319
8MA1445Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:56:5418
9MA1546Vysloužil LiborAC Prostějov8900:58:0317
10MA1747Velička AlešX-AIR Ostrava7300:59:1624
11MA2048Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:3316
12MA2649Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:4415
13MA2750Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:03:5614
14MA2951Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:04:2813
14MA2952Kaděrka RobertTTC Olomouc7001:04:2813
16MA3253Zeman TomášSoko Písek7801:05:3311
17MA3454Slezák VáclavTJ Peklo Alojsov8801:06:2510
18MA3655Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:10:089
19MA3956Jurkulák Mariánneregistrován7301:13:538
20MA4457Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:15:567
Muži B 40-49 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB332Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:53:5935
2MB1333Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5331
3MB1834Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:3727
4MB2835Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:04:2124
5MB4636Stržínek KarelCK Stará Ves6401:17:0622
6MB5537Halbrštat PetrTK Znojmo6701:24:1520
Muži C 50-59 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1125Kolínek FrantišekAIC Perná5600:56:4735
2MC1926Flegl VlastimilBrtev5301:00:1231
3MC2427Černý VladimírHAC Praha5201:02:5727
4MC3128Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:3424
5MC4029Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:14:1322
6MC4730Urbiš VilémAK Kobeřice5401:17:3820
7MC5131Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:21:1719
Muži D 60-69 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1620Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:3235
2MD3521Vodička JanMK Radslavice4501:09:0231
3MD4922Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:5627
4MD5023Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:20:3124
5MD5624Soviš IvanCK Stará Ves4601:24:5822
Muži E 70 let a starší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4818Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:17:4635
2ME5319Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:4231
Ženy A 20-34 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA336Cermanová AlenaDoubravice7601:05:4435
2ZA387Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:10:1831
3ZA438Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:14:3927
4ZA529Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:22:1124
Ženy B 35-44 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB214Piklová AliceVětřní7301:00:4335
2ZB455Matalová JanaOstrava7301:16:1231
Ženy C 45-54 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC412Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6401:14:2235
2ŽC573Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:2731
Ženy D 55 let a starší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD541Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:22:4635
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ112Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:52:2435
1MA238Janata MilanMaratonstav Úpice8500:52:3335
1MB332Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:53:5935
2MA439Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:54:2331
2MJ513Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:55:3431
3MA640Řemínek MatějAC Choceň8600:55:3927
4MA741Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:56:0024
3MJ814Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:56:0727
5MA942Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:56:2022
6MA1043Svoboda TomášVšechovice7000:56:3620
1MC1125Kolínek FrantišekAIC Perná5600:56:4735
7MA1244Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5319
2MB1333Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5331
8MA1445Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:56:5418
9MA1546Vysloužil LiborAC Prostějov8900:58:0317
1MD1620Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:3235
10MA1747Velička AlešX-AIR Ostrava7300:59:1624
3MB1834Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:3727
2MC1926Flegl VlastimilBrtev5301:00:1231
11MA2048Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:3316
1ZB214Piklová AliceVětřní7301:00:4335
4MJ2215Kobl JanAK Jihlava9301:00:5322
5MJ2316Orság LubomírRýmařov9101:01:2520
3MC2427Černý VladimírHAC Praha5201:02:5727
6MJ2517Nechvíl PetrAC Choceň9101:03:4019
12MA2649Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:4415
13MA2750Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:03:5614
4MB2835Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:04:2124
14MA2952Kaděrka RobertTTC Olomouc7001:04:2813
14MA2951Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:04:2813
4MC3128Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:3424
16MA3253Zeman TomášSoko Písek7801:05:3311
1ZA336Cermanová AlenaDoubravice7601:05:4435
17MA3454Slezák VáclavTJ Peklo Alojsov8801:06:2510
2MD3521Vodička JanMK Radslavice4501:09:0231
18MA3655Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:10:089
1ŽJ3710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:10:1035
2ZA387Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:10:1831
19MA3956Jurkulák Mariánneregistrován7301:13:538
5MC4029Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:14:1322
1ŽC412Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6401:14:2235
2ŽJ4211Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9101:14:3131
3ZA438Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:14:3927
20MA4457Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:15:567
2ZB455Matalová JanaOstrava7301:16:1231
5MB4636Stržínek KarelCK Stará Ves6401:17:0622
6MC4730Urbiš VilémAK Kobeřice5401:17:3820
1ME4818Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:17:4635
3MD4922Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:5627
4MD5023Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:20:3124
7MC5131Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:21:1719
4ZA529Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:22:1124
2ME5319Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:4231
1ZD541Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:22:4635
6MB5537Halbrštat PetrTK Znojmo6701:24:1520
5MD5624Soviš IvanCK Stará Ves4601:24:5822
2ŽC573Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:2731

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Kat.A-žádný závodník-ostuda nebo úpadek běhů do vrchů v čechách?
lojza
Jako vždy - není co vytknout!!!
karel.strzinek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód