Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loučná 956

6.6.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Loučná 956
  • datum konání: 6.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lom náměstí Republiky v 11.00 hod

Přihlášky

9.30-10.30 knihovna Městského úřadu Lom

Startovné

50 Kč

Popis tratě

z náměstí Republiky po silnici do horní části města , na křižovatce doleva směr Litvínov cca 300 m , pak odbočit doprava terénem na vrchol Loučná
Délka: 8,2 km
Převýšení: 657 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

M.ú Lom nám. Republiky Lom
tel. 476 769 874, 721 163 410 - paní Riegrová

Internetové stránky

http://www.loucna956.info

E-mailová adresa

knihovna@mesto-lom.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.5.2011Loučná 95644
7.6.2008Loučná 95636
17.7.2004Loučná 95626

Statistika závodu Loučná 956

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 106

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gombita Josef584
Červenka Karel414
Kacíř Zdeněk563
Ryska Pavel443
Vraštilová Miloslava563
Šmíd Petr693
Šír Václav483
Mical Tomáš853
Les Josef472
Varchola Milan512
Ulich Petr682
Eppert Roman592
Titěra Jan922
Řezáč Ivo412
Reichel Sten752
Pabišta Petr682
Novotný Jiří712
Kollertová Eva832
Kaván Lubomír612
Matoušek Ondřej882
Vacarda Vladimír592
Lehnert Gerd602
Wiesnerová Lenka692
Smeták Václav502
Žabenský Miroslav782
Poduška Josef622

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:3570
2MJ1232Augusta FilipLoučná 9569000:47:3262
3MJ2119Mrkvička PavelJirkov9000:50:3354
4MJ3737Ottenschläger OtoJanov9501:01:3448
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4329Zbuzková BlankaKL Sport Most9201:12:4870
2ŽJ4435Hamouzová MichaelaBaník Osek9201:14:5462
Muži A 20-39 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA243Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:1070
2MA436Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:43:4862
3MA617Reichel StenTSV 1872 Pobershau7500:44:32-
4MA1744Beneš MartinChomutov7700:48:4254
5MA1840Mical TomášLitvínov8500:49:0548
6MA231Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:51:2244
7MA2821Bambas JanSTS Chvojkovice Brod7500:56:1540
8MA3030Brejška PavelMoto+kolo Litvínov7000:56:3538
9MA3531Vlček PavelLoučná 9568500:59:3436
Muži B 40-49 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:2970
2MB527Požárský VlastimilLiberec6400:44:0562
3MB79Šmíd PetrLoučná 9566900:44:5854
4MB815Jokel LubomírPraha Běchovice6400:45:1648
5MB1120Karas KarelLoučná 9566600:47:2344
6MB136Kaván LubomírChřibská6100:47:4040
7MB1425Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:5538
8MB2041Marhan MilanHO Banka Praha6800:50:2936
9MB2216Lahnert GertTSV 1872 Pobershau6000:50:5434
10MB2439Pajdak WieslawLitvínov6200:52:4432
11MB2922Novák FrantišekAmatér Bořislav6400:56:2730
Muži C 50-59 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC913Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3170
2MC1018Gombita JosefLoučná 9565800:46:2362
3MC1914Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:49:0954
4MC2534Zeman ZbyněkLitvínov5400:54:2348
5MC2742Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:55:2044
6MC3126Eppert RomanCanis Team5900:57:2040
Muži D 60-69 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1628Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:3770
2MD366Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:5762
3MD3823Procházka VáclavC.B. Litvínov4001:07:0854
4MD398Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:08:0148
5MD4110Červenka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:08:5344
Muži E 70 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3238Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:58:2470
2ME4012Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:08:2462
3ME4211Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:11:3354
Ženy A 20-34 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1533Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:1770
Ženy B 35-44 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB263Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:54:4370
2ZB3424Vrátná AlenaFORG Teplice6500:59:3362
Ženy C 45-54 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC337Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:2170
Ženy D 55 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,2 km, 657 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:3570
1MA243Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:1070
1MB32Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:2970
2MA436Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8800:43:4862
2MB527Požárský VlastimilLiberec6400:44:0562
3MA617Reichel StenTSV 1872 Pobershau7500:44:32-
3MB79Šmíd PetrLoučná 9566900:44:5854
4MB815Jokel LubomírPraha Běchovice6400:45:1648
1MC913Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3170
2MC1018Gombita JosefLoučná 9565800:46:2362
5MB1120Karas KarelLoučná 9566600:47:2344
2MJ1232Augusta FilipLoučná 9569000:47:3262
6MB136Kaván LubomírChřibská6100:47:4040
7MB1425Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:5538
1ZA1533Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:1770
1MD1628Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:3770
4MA1744Beneš MartinChomutov7700:48:4254
5MA1840Mical TomášLitvínov8500:49:0548
3MC1914Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:49:0954
8MB2041Marhan MilanHO Banka Praha6800:50:2936
3MJ2119Mrkvička PavelJirkov9000:50:3354
9MB2216Lahnert GertTSV 1872 Pobershau6000:50:5434
6MA231Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:51:2244
10MB2439Pajdak WieslawLitvínov6200:52:4432
4MC2534Zeman ZbyněkLitvínov5400:54:2348
1ZB263Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:54:4370
5MC2742Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:55:2044
7MA2821Bambas JanSTS Chvojkovice Brod7500:56:1540
11MB2922Novák FrantišekAmatér Bořislav6400:56:2730
8MA3030Brejška PavelMoto+kolo Litvínov7000:56:3538
6MC3126Eppert RomanCanis Team5900:57:2040
1ME3238Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:58:2470
1ŽC337Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:2170
2ZB3424Vrátná AlenaFORG Teplice6500:59:3362
9MA3531Vlček PavelLoučná 9568500:59:3436
2MD366Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:5762
4MJ3737Ottenschläger OtoJanov9501:01:3448
3MD3823Procházka VáclavC.B. Litvínov4001:07:0854
4MD398Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:08:0148
2ME4012Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:08:2462
5MD4110Červenka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:08:5344
3ME4211Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:11:3354
1ŽJ4329Zbuzková BlankaKL Sport Most9201:12:4870
2ŽJ4435Hamouzová MichaelaBaník Osek9201:14:5462

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód