Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

17.5.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 17.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Autocamp Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 734 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel. zam. 605 201 247
mobil 604 585 329

Internetové stránky

http://www.khbradegast.ic.cz

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
13.5.2012Běh na Radhošť172
14.5.2011Běh na Radhošť176
16.5.2010Běh na Radhošť105
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3063

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Tučný Jan4717
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Vojkůvka Zdeněk6114
Špacír Ladislav5514
Šír Václav4814
Malatín Štefan5513
Horák Ondřej7513
Maceček Vlado7513
Šimůnek Jan8213
Ambros Jakub8713
Šimůnek Jan4913
Zeman Zdeněk6812
Škapa Marek7112
Vlček Tomáš8012
Zátopek Jiří6012
Jirásková Eva6411
Vodička Jan4511
Vévoda Ivan6011
Marek Dalimil6011
Sadílek Ota4611
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Bednarz Libor809
Rys Jaromír649
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559
Karban Jiří539
Tvrdá Zdeňka569
Baláž Roman659
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1138Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:38:00-
2MJ1684Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:38:49105
3MJ1863Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:39:0193
4MJ2689Krajczy ArnoldTechnik Komorno9200:40:33-
5MJ3464Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:41:1881
6MJ63113Kesler RenéBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9400:44:2072
7MJ7465Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:45:3166
8MJ7713Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:45:4260
9MJ151199Šimon MarekČervený Kostelec9100:56:4557
10MJ154112Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:57:1354
11MJ18974Groš JakubFrenštát p. R.9501:08:4051
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1197Blaha TomášAK Kroměříž7600:35:00105
2MA266Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4093
3MA3120Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:36:1081
4MA4157Rakus KornelKisielov7000:36:41-
5MA10180Holiš MartinZubří7400:37:4772
6MA12183Neradil TomášASPOT Hulín7400:38:1066
7MA14185Sehnal TomášKHB Radegast7300:38:1560
8MA1537Kasalík RadimKravaře8100:38:3257
9MA17179Vyhnička KamilMANÍN P. Bystrica7900:38:59-
10MA19131Vlček TomášGumárny Zubří8000:39:2154
11MA2335Vít AntonínVSK Medik8500:40:0351
12MA24174Marko MartinMANÍN P. Bystrica7300:40:15-
13MA2578Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:40:2248
14MA293Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:4445
15MA3134Drastich AdamX-AIR Ostrava8200:40:4742
16MA32195Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:40:5939
17MA36187Svoboda TomášVšechovice7000:41:2536
18MA392Ambros JakubMK Kopřivnice8700:41:4133
19MA40176Kudla VladimírTrenčín8100:41:49-
20MA4144Maceček VladoAK Kroměříž7500:42:0030
21MA43139Staniek Martinneregistrován7400:42:1827
22MA44182Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:42:4024
23MA4671Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:5521
24MA47122Trebuna RenéMoira CZ8400:42:5618
25MA4868Barvínek LadislavČeská Třebová7700:42:5715
26MA52115Lipták RadimMidar Team F-M7900:43:2012
27MA55165Hajzler JanVsetín8200:43:339
28MA56107Martinka LukášManín P. Bystrica8800:43:35-
29MA58117Nebesník LubošFN United8000:43:566
30MA5993Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:43:573
31MA62141Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:44:193
32MA6449Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:263
33MA6576Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:333
34MA70178Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:45:073
35MA71109Šitka JosefDrnovice8600:45:093
36MA78138Hrubý Vojtěchneregistrován7400:45:453
37MA8048Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:45:583
38MA8496Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:46:18-
39MA8591Oswald PavelMetrix Team7300:46:223
40MA86155Kozub KamilSRI CHINMOY Maraton Team7600:46:273
41MA89129Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:013
42MA9092Levinský LukášMetrix Team7400:47:043
43MA95177Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:48:003
44MA9879Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:48:083
45MA100158Chmielowski BartoszKoniakov7500:48:18-
46MA102191Bolek JanOrel Zašová8000:49:023
47MA108118Večeřa ZdeněkFN United8300:49:573
48MA10986Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:043
49MA110119Haltof AlešFN United8300:50:113
50MA11142Pekárek JanRožnov pod Radhoštěm7700:50:153
51MA11477Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:50:423
52MA116130Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:50:473
53MA11729Kalfus MartinRožnov pod Radhoštěm8400:50:543
54MA120170Wojtyla Jaromírneregistrován7400:51:293
55MA121159Hubšil RadimFrenštát p. R.8400:51:343
56MA12741Fiedler JanRožnov pod Radhoštěm7800:52:353
57MA130173Pala Radovanneregistrován8000:53:133
58MA133193Krutieck Františekneregistrován7200:53:503
59MA140132Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:54:523
60MA142135Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7600:55:163
61MA15770Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:543
62MA158162Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:58:033
63MA159133Mudra Josefneregistrován7600:58:573
64MA169168Orlík Pavelneregistrován7701:01:023
65MA18080Lenhart VítSKP Přerov8201:03:473
66MA183136Rykala BřetislavRožnov pod Radhoštěm7301:05:073
67MA184104Janiš PetrNolex7601:05:513
68MA194105Vašťák JosefNolex Valašské Meziříčí8501:14:323
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:51105
2MB6156Kováčik ĽubomírSúlov6600:37:04-
3MB7184Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:37:1893
4MB931Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3681
5MB1345Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:38:1272
6MB2167Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4066
7MB37196Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:3560
8MB38171Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:41:37-
9MB45152Dziergas MirosławMKS Zywiec6000:42:46-
10MB49175Pácha ZdeněkBaška6800:43:0957
11MB5312Scheu HaraldPraha6900:43:2154
12MB545Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:43:2851
13MB57167Macíček MiroslavKHB Radegast6100:43:4248
14MB6046Šimek MilanTufo6900:44:1245
15MB6614Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:44:4142
16MB6828Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:5639
17MB69166Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:0336
18MB7943Koláček IvoHS Radhošť6500:45:5533
19MB811Jančařík PetrAAC Brno6800:46:0130
20MB8327Valenta MichalAVC Praha6200:46:1727
21MB88140Chumchal RadekSpedos6900:47:0024
22MB9285Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:47:3021
23MB93160Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:47:3418
24MB97137Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:48:0515
25MB101125Pospiszyl Benedyktklub Biegacza Branice6000:48:52-
26MB112172Hlavica PavelOrli Ostrava6800:50:2212
27MB123146Řezáč VěroslavŘSC6500:51:419
28MB125124Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:036
29MB12882Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:453
30MB129116Divín Romanneregistrován6800:53:063
31MB13799Kramoliš StanislavNolex6400:54:303
32MB14573Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:55:563
33MB146101Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:56:063
34MB15390Zeman ZdeněkVšechovice6800:56:573
35MB163102Vašina RomanNolex6300:59:423
36MB166103Maleňák IvoNolex6301:00:253
37MB167110Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:333
38MB188100Stoklas VlastimilNolex6901:07:513
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:32105
2MC22150Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:40:02-
3MC27144Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:3793
4MC28108Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:4181
5MC3547Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2272
6MC4295Sobek MiroslavPúchov5600:42:06-
7MC5115Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:43:1966
8MC6718Černý VladimírHAC Praha5200:44:4560
9MC7298Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:1457
10MC75163Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:45:3454
11MC87142Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:46:4151
12MC106149Gromus PetrAK Olomouc5600:49:4348
13MC10797Duleba AndrejPúchov5800:49:48-
14MC115114Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:50:45-
15MC11869Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:51:0645
16MC12625Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:0742
17MC1364Cipl FrantišekBON BON Praha5100:54:0939
18MC144134Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:55:3836
19MC150189Dolák PeterCross Country Club Rača5800:56:43-
20MC1557Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:57:4133
21MC1688Krejsa VáclavRentia Praha5201:00:4930
22MC173194Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:01:2727
23MC175161Dobiáš Vilémneregistrován5501:01:5024
24MC19317Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:13:2021
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD336Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:00105
2MD5020Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1493
3MD7623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3781
4MD10575Vodička JanMK Radslavice4500:49:2972
5MD138164Tučný JanMK Pardubice4700:54:3466
6MD141148Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:55:0660
7MD148143Beskydský DědekKlub Důchodců4500:56:2457
8MD15222Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:56:5054
9MD165111Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:00:1651
10MD17953Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1148
11MD19194Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:10:1445
12MD19256Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:5842
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17155Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:11105
2ME186145Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:0293
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9439Stokowy ElisaUKS Diament 19000:47:56-
2ŽJ103123Vévodová MartinaAK Perná9000:49:06105
3ŽJ12240Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:51:37-
4ŽJ131128Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:53:1493
5ŽJ15662Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:57:5281
6ŽJ160153Dziergas JoannaMKS Zywiec9300:59:11-
7ŽJ162190Ovčiariková SimonaŠSK Rožnov p. R.9400:59:3172
8ŽJ17450Blinková MonikaKB Rožnov pod Radhoštěm9201:01:3066
9ŽJ17751Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9501:02:2060
10ŽJ19052Marešová KristinaKlub biatlonu Rožnov9301:09:3457
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2024Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:33105
2ZA9111Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8700:47:1393
3ZA9959Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:1281
4ZA11310Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:2672
5ZA11961Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:2766
6ZA143106Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:55:2360
7ZA161169Chromiáková Pavlaneregistrována8500:59:2057
8ZA18781Dřímalová MartinaDrásov8901:06:2854
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3083Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:40:46105
2ZB6188Pakosz IrenaTechnik Komorno6600:44:18-
3ZB7360Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:45:2193
4ZB96188Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:48:0381
5ZB132121Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:53:2872
6ZB134127Havlíková HanaProrun Jihlava7200:53:5166
7ZB170198Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:01:0960
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC104151Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:49:26105
2ŽC12454Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:4393
3ŽC13558Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:53:5881
4ŽC13926Valentová KvětaAVC Praha5600:54:3872
5ŽC14719Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:56:1066
6ŽC172147Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:01:2260
7ŽC176192Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:02:1457
8ŽC17872Procházková IrenaTJ Háje5701:02:4454
9ŽC181154Dziergas Boguslawaneregistrován5801:04:29-
10ŽC18230Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:04:4251
11ŽC19536Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:4248
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8221Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:15105
2ZD149186Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:56:4193
3ZD16416Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:59:5781
4ZD18557Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:05:5372
5ZD1969Gruberová VěraHorní Počernice5201:17:5366
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1197Blaha TomášAK Kroměříž7600:35:00105
2MA266Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4093
3MA3120Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:36:1081
4MA4157Rakus KornelKisielov7000:36:41-
1MB532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:51105
2MB6156Kováčik ĽubomírSúlov6600:37:04-
3MB7184Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:37:1893
1MC833Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:32105
4MB931Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3681
5MA10180Holiš MartinZubří7400:37:4772
1MJ1138Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:38:00-
6MA12183Neradil TomášASPOT Hulín7400:38:1066
5MB1345Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:38:1272
7MA14185Sehnal TomášKHB Radegast7300:38:1560
8MA1537Kasalík RadimKravaře8100:38:3257
2MJ1684Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:38:49105
9MA17179Vyhnička KamilMANÍN P. Bystrica7900:38:59-
3MJ1863Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:39:0193
10MA19131Vlček TomášGumárny Zubří8000:39:2154
1ZA2024Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:33105
6MB2167Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4066
2MC22150Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:40:02-
11MA2335Vít AntonínVSK Medik8500:40:0351
12MA24174Marko MartinMANÍN P. Bystrica7300:40:15-
13MA2578Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:40:2248
4MJ2689Krajczy ArnoldTechnik Komorno9200:40:33-
3MC27144Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:3793
4MC28108Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:4181
14MA293Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:4445
1ZB3083Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:40:46105
15MA3134Drastich AdamX-AIR Ostrava8200:40:4742
16MA32195Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:40:5939
1MD336Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:00105
5MJ3464Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:41:1881
5MC3547Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2272
17MA36187Svoboda TomášVšechovice7000:41:2536
7MB37196Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:3560
8MB38171Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:41:37-
18MA392Ambros JakubMK Kopřivnice8700:41:4133
19MA40176Kudla VladimírTrenčín8100:41:49-
20MA4144Maceček VladoAK Kroměříž7500:42:0030
6MC4295Sobek MiroslavPúchov5600:42:06-
21MA43139Staniek Martinneregistrován7400:42:1827
22MA44182Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:42:4024
9MB45152Dziergas MirosławMKS Zywiec6000:42:46-
23MA4671Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:5521
24MA47122Trebuna RenéMoira CZ8400:42:5618
25MA4868Barvínek LadislavČeská Třebová7700:42:5715
10MB49175Pácha ZdeněkBaška6800:43:0957
2MD5020Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1493
7MC5115Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:43:1966
26MA52115Lipták RadimMidar Team F-M7900:43:2012
11MB5312Scheu HaraldPraha6900:43:2154
12MB545Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:43:2851
27MA55165Hajzler JanVsetín8200:43:339
28MA56107Martinka LukášManín P. Bystrica8800:43:35-
13MB57167Macíček MiroslavKHB Radegast6100:43:4248
29MA58117Nebesník LubošFN United8000:43:566
30MA5993Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:43:573
14MB6046Šimek MilanTufo6900:44:1245
2ZB6188Pakosz IrenaTechnik Komorno6600:44:18-
31MA62141Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:44:193
6MJ63113Kesler RenéBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9400:44:2072
32MA6449Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:263
33MA6576Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:333
15MB6614Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:44:4142
8MC6718Černý VladimírHAC Praha5200:44:4560
16MB6828Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:5639
17MB69166Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:0336
34MA70178Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:45:073
35MA71109Šitka JosefDrnovice8600:45:093
9MC7298Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:1457
3ZB7360Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:45:2193
7MJ7465Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:45:3166
10MC75163Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:45:3454
3MD7623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3781
8MJ7713Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:45:4260
36MA78138Hrubý Vojtěchneregistrován7400:45:453
18MB7943Koláček IvoHS Radhošť6500:45:5533
37MA8048Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:45:583
19MB811Jančařík PetrAAC Brno6800:46:0130
1ZD8221Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:15105
20MB8327Valenta MichalAVC Praha6200:46:1727
38MA8496Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:46:18-
39MA8591Oswald PavelMetrix Team7300:46:223
40MA86155Kozub KamilSRI CHINMOY Maraton Team7600:46:273
11MC87142Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:46:4151
21MB88140Chumchal RadekSpedos6900:47:0024
41MA89129Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:013
42MA9092Levinský LukášMetrix Team7400:47:043
2ZA9111Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8700:47:1393
22MB9285Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:47:3021
23MB93160Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:47:3418
1ŽJ9439Stokowy ElisaUKS Diament 19000:47:56-
43MA95177Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:48:003
4ZB96188Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:48:0381
24MB97137Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:48:0515
44MA9879Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:48:083
3ZA9959Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:1281
45MA100158Chmielowski BartoszKoniakov7500:48:18-
25MB101125Pospiszyl Benedyktklub Biegacza Branice6000:48:52-
46MA102191Bolek JanOrel Zašová8000:49:023
2ŽJ103123Vévodová MartinaAK Perná9000:49:06105
1ŽC104151Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:49:26105
4MD10575Vodička JanMK Radslavice4500:49:2972
12MC106149Gromus PetrAK Olomouc5600:49:4348
13MC10797Duleba AndrejPúchov5800:49:48-
47MA108118Večeřa ZdeněkFN United8300:49:573
48MA10986Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:043
49MA110119Haltof AlešFN United8300:50:113
50MA11142Pekárek JanRožnov pod Radhoštěm7700:50:153
26MB112172Hlavica PavelOrli Ostrava6800:50:2212
4ZA11310Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:2672
51MA11477Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:50:423
14MC115114Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:50:45-
52MA116130Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:50:473
53MA11729Kalfus MartinRožnov pod Radhoštěm8400:50:543
15MC11869Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:51:0645
5ZA11961Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:2766
54MA120170Wojtyla Jaromírneregistrován7400:51:293
55MA121159Hubšil RadimFrenštát p. R.8400:51:343
3ŽJ12240Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:51:37-
27MB123146Řezáč VěroslavŘSC6500:51:419
2ŽC12454Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:4393
28MB125124Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:036
16MC12625Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:0742
56MA12741Fiedler JanRožnov pod Radhoštěm7800:52:353
29MB12882Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:453
30MB129116Divín Romanneregistrován6800:53:063
57MA130173Pala Radovanneregistrován8000:53:133
4ŽJ131128Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:53:1493
5ZB132121Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:53:2872
58MA133193Krutieck Františekneregistrován7200:53:503
6ZB134127Havlíková HanaProrun Jihlava7200:53:5166
3ŽC13558Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:53:5881
17MC1364Cipl FrantišekBON BON Praha5100:54:0939
31MB13799Kramoliš StanislavNolex6400:54:303
5MD138164Tučný JanMK Pardubice4700:54:3466
4ŽC13926Valentová KvětaAVC Praha5600:54:3872
59MA140132Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:54:523
6MD141148Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:55:0660
60MA142135Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7600:55:163
6ZA143106Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:55:2360
18MC144134Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:55:3836
32MB14573Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:55:563
33MB146101Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:56:063
5ŽC14719Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:56:1066
7MD148143Beskydský DědekKlub Důchodců4500:56:2457
2ZD149186Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:56:4193
19MC150189Dolák PeterCross Country Club Rača5800:56:43-
9MJ151199Šimon MarekČervený Kostelec9100:56:4557
8MD15222Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:56:5054
34MB15390Zeman ZdeněkVšechovice6800:56:573
10MJ154112Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:57:1354
20MC1557Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:57:4133
5ŽJ15662Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:57:5281
61MA15770Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:543
62MA158162Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:58:033
63MA159133Mudra Josefneregistrován7600:58:573
6ŽJ160153Dziergas JoannaMKS Zywiec9300:59:11-
7ZA161169Chromiáková Pavlaneregistrována8500:59:2057
7ŽJ162190Ovčiariková SimonaŠSK Rožnov p. R.9400:59:3172
35MB163102Vašina RomanNolex6300:59:423
3ZD16416Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:59:5781
9MD165111Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:00:1651
36MB166103Maleňák IvoNolex6301:00:253
37MB167110Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:333
21MC1688Krejsa VáclavRentia Praha5201:00:4930
64MA169168Orlík Pavelneregistrován7701:01:023
7ZB170198Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:01:0960
1ME17155Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:11105
6ŽC172147Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:01:2260
22MC173194Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:01:2727
8ŽJ17450Blinková MonikaKB Rožnov pod Radhoštěm9201:01:3066
23MC175161Dobiáš Vilémneregistrován5501:01:5024
7ŽC176192Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:02:1457
9ŽJ17751Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9501:02:2060
8ŽC17872Procházková IrenaTJ Háje5701:02:4454
10MD17953Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:1148
65MA18080Lenhart VítSKP Přerov8201:03:473
9ŽC181154Dziergas Boguslawaneregistrován5801:04:29-
10ŽC18230Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:04:4251
66MA183136Rykala BřetislavRožnov pod Radhoštěm7301:05:073
67MA184104Janiš PetrNolex7601:05:513
4ZD18557Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:05:5372
2ME186145Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:06:0293
8ZA18781Dřímalová MartinaDrásov8901:06:2854
38MB188100Stoklas VlastimilNolex6901:07:513
11MJ18974Groš JakubFrenštát p. R.9501:08:4051
10ŽJ19052Marešová KristinaKlub biatlonu Rožnov9301:09:3457
11MD19194Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:10:1445
12MD19256Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:5842
24MC19317Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:13:2021
68MA194105Vašťák JosefNolex Valašské Meziříčí8501:14:323
11ŽC19536Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:4248
5ZD1969Gruberová VěraHorní Počernice5201:17:5366

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky Lukášovi a jeho spolupracovníkům za pěkný závod! Počasí vybrali parádně a pivečko na vrcholu už bylo jen takovou pěknou tečkou ;-)
ludek.bednarz
Souhlasim s Ludeckem :) V Roznove jako vzdy pohoda.
bahen
souhlasim s Bahenem
simunek
Pokusím se někoho zlanařit, ať příště těch 200 běžců dáme:) Opět vše výborné!
josefsitka
Souhlasim s Ludou, Bahenem i Honzikem. Vyborny zavod, skvele pocasi, dobre pivo - co vic si prat ...
horodej
Ja tam nebyl, ale souhlasim s ludkem, bahenem, honzou, josefem i horodejem...skvele pivo bylo i pres vikend doma, pocasi taky vyslo - u tv, a vyborne zavody kolik toho snim...krásný víkend
Golias
V Roznove opat vyborny pretek a bleskovy servis co sa tyka vysledkov a fotiek. Na Radhost sa vzdy rad vratim.Diki chlapi .MIro Letko
miroslavletko
No. tak teď teda lituju, že jsem byla jinde a ne na Radhošti... NO ALE CO UŽ. Hora neuteče.
calamityjane

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód