Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

16.5.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 16.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Frenštát pod Radhoštěm, lyžařský areál skokanských můstků
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,1 km
Převýšení: 527 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, Csc.
Střelniční 1065
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel. 556 831 423

Internetové stránky

http://www.pohorskajednota.cz

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2345

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Žák Jiří7110
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Piskoř Karel389
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Krejsa Václav527
Zeman Vladimír567
Pečenka Libor617
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 13 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM106104Rampírová JulieTJ Frenštát p. R.9900:50:3036
2ŽM12763Jalůvková MarkétaSK Skialpin Pustevny9901:02:5626
3ŽM128127Marková TerezaTJ Frenštát p. R.9901:06:4124
Žáci 13 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM11198Michálek JanLK Veřovice9600:51:5134
2MM11743Doležel DušanOstrava9800:54:0832
3MM129101Hauser SimonTrojanovice0101:06:5630
Dorostenky 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7575Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:45:3162
2ŽD7674Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:45:3254
3ŽD9952Veselková KláraTJ Frenštát p. R.9200:49:3740
4ŽD10340Doleželová MichaelaOstrava9400:50:0838
5ŽD108102Hauserová KristínaTrojanovice9300:50:5634
6ŽD11573Adamíčková JohanaTJ Frenštát p. R.9400:51:5732
7ŽD11841Špačková JohanaDukla Frenštát pod Radhoštěm9400:54:3130
8ŽD11942Pustková VladěnaTJ Frenštát p. R.9200:54:4928
Dorostenci 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD16100Fojtík VáclavLK Veřovice9400:34:1962
2MD1751Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:3254
3MD252Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:36:0548
4MD538Petráš MichalB.S. Slopné9300:40:2938
5MD81106Těšík JanTJ Frenštát p. R.9200:46:3036
Junioři 18-19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ151Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:0970
2MJ3633Škoda KristiánCK Frenštát pod Radhoštěm9000:37:3144
3MJ5168Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:40:1640
Muži A 20-39 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1070
2MA323Polášek JanSK Hranice8300:30:5862
3MA430Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:31:4554
4MA7120Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:3648
5MA885Pop TomášMK Kopřivnice7100:32:4844
6MA1038Keller MartinMK Kopřivnice7800:33:0940
7MA1345Keller MichalMK Kopřivnice7500:33:5838
8MA2283Židlík PavelSanita car Holešov7700:35:4036
9MA23115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4834
10MA26114Barvínek LadislavČeská Třebová7700:36:0832
11MA27107Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:36:1630
12MA2962Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:0628
13MA3531Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:37:2526
14MA3776Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:37:3224
15MA38121Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:3322
16MA4147Hanke DavidMK Kopřivnice7100:38:0320
17MA4426Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:1818
18MA4539Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:38:2216
19MA54108Goršanov DanielKopřivnice7700:40:4814
20MA56128Bolek JanOrel Zašová8000:40:5312
21MA6182Staněk PetrKroměříž7400:42:3510
22MA683Makový RomanTrojanovice8400:43:438
23MA7381Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:45:046
24MA7861Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:45:594
25MA83110Ott RadovanFrenštát p. R.7300:46:332
26MA8456Jarolím LukášMSKA Krmelín7900:46:432
27MA10080Dvorský PetrTT Ostrava7800:49:382
Muži B 40-49 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB235Bětík PetrKVS Pozlovice6900:30:3270
2MB5122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0162
3MB6113Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:1854
4MB934Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:33:0648
5MB1214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:4244
6MB14109Zajíc AlešMP Opava6900:34:0140
7MB2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:2138
8MB2816Scheu HaraldPraha6900:36:5236
9MB30111Pácha ZdeněkBaška6800:37:0934
10MB3186Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:37:1332
11MB4369Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:1430
12MB4689Valenta MichalAVC Praha6200:38:2528
13MB49103Mielec JaromírHVS Zoufalců6900:39:4726
14MB5070Adamove JánKKM Čadca6700:39:54-
15MB5291Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:40:2424
16MB5599Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:40:4922
17MB6253Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4220
18MB70125Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:43:5318
19MB8092Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6300:46:2116
20MB8257Kutáč TomášTrojanovice6900:46:3214
21MB9464Šelepa RudolfFrenštát p. R.6400:48:3412
22MB10596Skýpala KarelTJ Frenštát p. R.6900:50:2510
23MB1075Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:50:358
Muži C 50-59 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC116Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:3070
2MC1993Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:5362
3MC2458Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:5454
4MC3267Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:37:1548
5MC3344Černý VladimírHAC Praha5200:37:1744
6MC3479Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:37:2240
7MC397Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:4838
8MC5854Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:41:42-
9MC5978Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5800:41:5336
10MC6360Kvita JosefMK Kopřivnice5100:42:4334
11MC6595Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:43:0332
12MC6994Gorný BronislavHrádek5900:43:4430
13MC7288Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:44:3628
14MC89123Koval JiříTJ Frenštát5300:47:5326
15MC9622Navařík PavelRožnov pod Radhoštěm5600:49:0424
16MC102105Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5500:49:5122
17MC1124Krejsa VáclavRentia Praha5200:51:5220
18MC113129Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5500:51:5318
Muži D 60-69 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:3270
2MD4036Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:5462
3MD4787Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:1854
4MD5729Vodička JanMK Radslavice4500:40:5848
5MD6455Bednařík JiříMniší4500:42:5644
6MD7125Balko PeterKČT Lysá hora4400:44:0040
7MD8615Tučný JanMK Pardubice4700:47:0138
8MD9184Beskydský DědekKlub Důchodců4500:48:1336
9MD929Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:1734
10MD10072Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:49:3832
11MD10459Navara PetrMK Kopřivnice4500:50:1530
12MD110118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:2128
13MD12319Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:4726
14MD12577Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:59:5824
Muži E 70 let a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9749Piskoř KarelPJR Frenštát p. R.3800:49:1370
2ME12028Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:0562
3ME12132Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:55:3054
4ME12427Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:59:4048
Juniorky 18-19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6021Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:1470
2ŽJ87124Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:2948
3ŽJ9897Vlčková ZuzanaTJ Frenštát p. R.9000:49:1844
Ženy A 20-34 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1810Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:34:5170
2ZA67116Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:3462
3ZA9065Kobzinková PetraTJ Frenštát p. R.8900:47:5954
4ZA10924Šlachtová IvanaStudénka8500:51:0548
Ženy B 35-44 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42119Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:38:0770
2ZB7448Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:45:0762
3ZB7920Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:46:0854
4ZB95126Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:48:5048
5ZB11471Benešová PetraMK Seitl Ostrava7200:51:5644
Ženy C 45-54 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC66117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:2170
2ŽC7737Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:5562
3ŽC8590Valentová KvětaAVC Praha5600:46:5654
4ŽC8817Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:47:3448
5ŽC11650Procházková IrenaTJ Háje5700:52:0844
Ženy D 55 let a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4811Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:2670
2ZD9366Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:48:2162
3ZD12218Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:3954
4ZD12646Gruberová VěraHorní Počernice5201:01:4748
Trať 7,1 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1070
1MB235Bětík PetrKVS Pozlovice6900:30:3270
2MA323Polášek JanSK Hranice8300:30:5862
3MA430Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:31:4554
2MB5122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0162
3MB6113Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:1854
4MA7120Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:3648
5MA885Pop TomášMK Kopřivnice7100:32:4844
4MB934Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:33:0648
6MA1038Keller MartinMK Kopřivnice7800:33:0940
1MC116Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:3070
5MB1214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:4244
7MA1345Keller MichalMK Kopřivnice7500:33:5838
6MB14109Zajíc AlešMP Opava6900:34:0140
1MJ151Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:0970
1MD16100Fojtík VáclavLK Veřovice9400:34:1962
2MD1751Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:3254
1ZA1810Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:34:5170
2MC1993Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:5362
7MB2012Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:2138
1MD2113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:3270
8MA2283Židlík PavelSanita car Holešov7700:35:4036
9MA23115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4834
3MC2458Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:5454
3MD252Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:36:0548
10MA26114Barvínek LadislavČeská Třebová7700:36:0832
11MA27107Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:36:1630
8MB2816Scheu HaraldPraha6900:36:5236
12MA2962Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:37:0628
9MB30111Pácha ZdeněkBaška6800:37:0934
10MB3186Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:37:1332
4MC3267Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:37:1548
5MC3344Černý VladimírHAC Praha5200:37:1744
6MC3479Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:37:2240
13MA3531Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:37:2526
2MJ3633Škoda KristiánCK Frenštát pod Radhoštěm9000:37:3144
14MA3776Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:37:3224
15MA38121Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:3322
7MC397Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:4838
2MD4036Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:5462
16MA4147Hanke DavidMK Kopřivnice7100:38:0320
1ZB42119Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:38:0770
11MB4369Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:1430
17MA4426Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:1818
18MA4539Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:38:2216
12MB4689Valenta MichalAVC Praha6200:38:2528
3MD4787Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:1854
1ZD4811Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:2670
13MB49103Mielec JaromírHVS Zoufalců6900:39:4726
14MB5070Adamove JánKKM Čadca6700:39:54-
3MJ5168Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:40:1640
15MB5291Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:40:2424
4MD538Petráš MichalB.S. Slopné9300:40:2938
19MA54108Goršanov DanielKopřivnice7700:40:4814
16MB5599Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:40:4922
20MA56128Bolek JanOrel Zašová8000:40:5312
4MD5729Vodička JanMK Radslavice4500:40:5848
8MC5854Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:41:42-
9MC5978Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5800:41:5336
1ŽJ6021Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:1470
21MA6182Staněk PetrKroměříž7400:42:3510
17MB6253Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4220
10MC6360Kvita JosefMK Kopřivnice5100:42:4334
5MD6455Bednařík JiříMniší4500:42:5644
11MC6595Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:43:0332
1ŽC66117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:2170
2ZA67116Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:3462
22MA683Makový RomanTrojanovice8400:43:438
12MC6994Gorný BronislavHrádek5900:43:4430
18MB70125Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:43:5318
6MD7125Balko PeterKČT Lysá hora4400:44:0040
13MC7288Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:44:3628
23MA7381Kovaluk MiroslavTT Ostrava7700:45:046
2ZB7448Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:45:0762
1ŽD7575Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:45:3162
2ŽD7674Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:45:3254
2ŽC7737Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:5562
24MA7861Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:45:594
3ZB7920Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:46:0854
19MB8092Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6300:46:2116
5MD81106Těšík JanTJ Frenštát p. R.9200:46:3036
20MB8257Kutáč TomášTrojanovice6900:46:3214
25MA83110Ott RadovanFrenštát p. R.7300:46:332
26MA8456Jarolím LukášMSKA Krmelín7900:46:432
3ŽC8590Valentová KvětaAVC Praha5600:46:5654
7MD8615Tučný JanMK Pardubice4700:47:0138
2ŽJ87124Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:2948
4ŽC8817Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:47:3448
14MC89123Koval JiříTJ Frenštát5300:47:5326
3ZA9065Kobzinková PetraTJ Frenštát p. R.8900:47:5954
8MD9184Beskydský DědekKlub Důchodců4500:48:1336
9MD929Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:1734
2ZD9366Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:48:2162
21MB9464Šelepa RudolfFrenštát p. R.6400:48:3412
4ZB95126Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:48:5048
15MC9622Navařík PavelRožnov pod Radhoštěm5600:49:0424
1ME9749Piskoř KarelPJR Frenštát p. R.3800:49:1370
3ŽJ9897Vlčková ZuzanaTJ Frenštát p. R.9000:49:1844
3ŽD9952Veselková KláraTJ Frenštát p. R.9200:49:3740
27MA10080Dvorský PetrTT Ostrava7800:49:382
10MD10072Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:49:3832
16MC102105Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5500:49:5122
4ŽD10340Doleželová MichaelaOstrava9400:50:0838
11MD10459Navara PetrMK Kopřivnice4500:50:1530
22MB10596Skýpala KarelTJ Frenštát p. R.6900:50:2510
1ŽM106104Rampírová JulieTJ Frenštát p. R.9900:50:3036
23MB1075Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:50:358
5ŽD108102Hauserová KristínaTrojanovice9300:50:5634
4ZA10924Šlachtová IvanaStudénka8500:51:0548
12MD110118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:2128
1MM11198Michálek JanLK Veřovice9600:51:5134
17MC1124Krejsa VáclavRentia Praha5200:51:5220
18MC113129Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5500:51:5318
5ZB11471Benešová PetraMK Seitl Ostrava7200:51:5644
6ŽD11573Adamíčková JohanaTJ Frenštát p. R.9400:51:5732
5ŽC11650Procházková IrenaTJ Háje5700:52:0844
2MM11743Doležel DušanOstrava9800:54:0832
7ŽD11841Špačková JohanaDukla Frenštát pod Radhoštěm9400:54:3130
8ŽD11942Pustková VladěnaTJ Frenštát p. R.9200:54:4928
2ME12028Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:0562
3ME12132Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:55:3054
3ZD12218Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:3954
13MD12319Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:4726
4ME12427Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:59:4048
14MD12577Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:59:5824
4ZD12646Gruberová VěraHorní Počernice5201:01:4748
2ŽM12763Jalůvková MarkétaSK Skialpin Pustevny9901:02:5626
3ŽM128127Marková TerezaTJ Frenštát p. R.9901:06:4124
3MM129101Hauser SimonTrojanovice0101:06:5630

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 35%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 0%
Zpracování výsledků: 0%
Ceny vítězům: 5%
Celkový dojem ze závodu: 5%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
34%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód