Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu

30.5.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu
  • datum konání: 30.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Ostravice, okr. Frýdek Místek, fotbalové hřiště
11:00 hodin

Přihlášky

předem na: www.behnalysou.cz
na místě od 8:00 do 10:30 hodin

Startovné

do 20. května 100 Kč
po 20. květnu 150 Kč

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 927 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 50.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

X-AIR Ostrava
Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel. 737 708 958

Plakát ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2015Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME259
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
28.5.2011Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME329
5.6.2010Horský běh na Lysou horu235
24.5.2008Horský běh na Lysou horu - MČR231
26.5.2007Horský běh na Lysou horu189
27.5.2006Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS226
28.5.2005Ostravice - Lysá hora120

Statistika závodu Horský běh na Lysou horu

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1853

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav579
Šnevajs Radomír639
Zátopek Jiří609
Říha Pavel778
Krejčí Lukáš768
Kacíř Zdeněk568
Mikulenka Tomáš708
Olejník Jaroslav678
Suchánek Lukáš798
Volný Jaromír358
Kolínek František568
Olejník Dalibor658
Vojkůvka Jan687
Keprtová Miloslava487
Stránský Aleš607
Tučný Jan477
Horáček Michal757
Horák Ondřej757
Stránská Adéla917
Šokalová Ludmila567
Bartoš Edwin687
Šitka Josef867
Merta Jaroslav357
Vodička Jan457
Balko Peter447
Rumpertesz Petr787
Velička Zdeněk626
Sehnal Tomáš736
Brýdl Pavel806
Polášek Jan806
Brož Jiří546
Malatín Štefan556
Vraštilová Miloslava566
Skomorowski Stanisław576
Letko Miroslav816
Šindelek Vladan676
Hrubý Vojtěch746
Beránek Roman636
Milesová Iva776
Vrobel Miroslav616
Vacek Martin696
Krejčí Josef496
Šmíd Petr695
Smola Josef515
Petráš Rostislav655
Bocek David755
Špacír Ladislav555
Šádková Irena695
Pácha Zdeněk685
Vlček Tomáš805

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1641Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:55:27-
2MJ2184Antolík MatúšCopyservis LM9000:56:47-
3MJ3381Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:58:50105
4MJ3797Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:4093
5MJ4367Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:00:3181
6MJ4840Smietana MichalUKS Diament 19301:00:56-
7MJ6079Bievnak MociekAZSAWF Krakow9101:03:20-
8MJ8921Krajczy ArnoldTechnik Komorno9201:06:45-
9MJ9483Janeček MichalAquacity Poprad9001:07:37-
10MJ164189Porwisz OndřejOstrava9101:20:1972
11MJ18262Janota TomášVratimov9401:29:2166
Muži A 20-39 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Barták LukášTGE Slovakia8300:49:01-
2MA28Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:12105
3MA3170Horák OndřejAK Kroměříž7500:49:2393
4MA4135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4181
5MA578Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:51:42-
6MA751Szczesniewski MiloszLLKS Osowa Sien8900:52:33-
7MA8121Rakus KornelKisielov7000:52:40-
8MA1476Sohorný LubošKB Staré Město7500:55:0072
9MA17127Sehnal TomášKHB Radegast7300:55:5366
10MA1810Keller MartinMK Kopřivnice7800:56:0060
11MA19123Vlček TomášGumárny Zubří8000:56:2157
12MA2058Ulfik RafatUKS 14 Zabrze8700:56:41-
13MA2312Oberländer JanSokol Senohraby7500:57:1154
14MA3093Pop TomášMK Kopřivnice7100:58:1451
15MA35128Sedláček TomášSK Prostějov8600:59:1948
16MA40164Svoboda TomášVšechovice7000:59:5845
17MA42145Staniek Martinneregistrován7401:00:2442
18MA44155Kudla VladimírTrenčín8101:00:33-
19MA49102Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:01:1139
20MA51143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:3636
21MA53159Trebuna RenéMoira CZ8401:01:5833
22MA5450Čech RadekHradec nad Moravicí7501:02:1530
23MA5617Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:02:4027
24MA57146Říha Pavelneregistrován7701:02:4324
25MA59147Zabadal RadimJules a Jim7901:03:0021
26MA6196Lipták RadimMidar Team F-M7901:03:2818
27MA6518Bocek DavidKraso Třinec7501:03:5615
28MA66193Nebesník Lubošneregistrován8001:04:0512
29MA68138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:04:139
30MA7013Hrubý Vojtěchneregistrován7401:04:306
31MA72142Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:583
32MA7428Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:05:073
33MA752Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:123
34MA76168Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:153
35MA77152Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:05:17-
36MA7959Pecháček Lumírneregistrován8501:05:283
37MA80106Šitka JosefDrnovice8601:05:333
38MA81122Chmielowski BartoszNordisk7501:05:43-
39MA82118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:05:473
40MA84141Blačinský PetrKamenec7501:06:023
41MA85144Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:103
42MA86160Prymus Vojtěchneregistrován8701:06:253
43MA87179Choleva PetrSK Neudorf7401:06:303
44MA91173Šajer VítNový Jičín8801:06:533
45MA964Hanke DavidMK Kopřivnice7101:07:453
46MA10539Pokluda TomášMokrá Hora7001:09:393
47MA107133Vávra Vojtěchneregistrován8001:10:173
48MA108184Stoszek JanVZS Ostrava7601:10:213
49MA109177Bolek JanOrel Zašová8001:10:283
50MA11060Wolanin IrekProgress CN-X team7001:10:36-
51MA111196Haltof Alešneregistrován8301:10:383
52MA11261Gruba SylwiesterWeekend team Rybnik7901:10:53-
53MA11333Wojtyla JaromírW-video7401:11:033
54MA11795Staněk PetrVelké Těšany7401:12:093
55MA119178Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:12:203
56MA120140Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:12:323
57MA126188Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:13:083
58MA128150Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:13:183
59MA129194Večeřa Zdeněkneregistrován8301:13:383
60MA133107Hyánek AlešNew Balance Team7001:14:243
61MA135205Chudy WlodekLipiec8101:14:30-
62MA136115Kožušník MartinTT Ostrava7901:14:323
63MA14674Mikulenka Tomášneregistrován7001:16:113
64MA153207Plewa DavidFialové kobry7301:17:403
65MA157130Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8101:18:323
66MA162134Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7201:19:483
67MA16335Orlík PavelV-COMP7701:19:523
68MA165174Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:243
69MA166165Zgabaj Miroslavneregistrován7301:20:353
70MA168129Kotyza Petrneregistrován8101:21:453
71MA171197Krejčí Tomášneregistrován8201:23:163
72MA176112Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:043
73MA177195Adamuška Jaromírneregistrován8301:25:153
74MA189114Kubačák JiříTT Ostrava8301:36:133
75MA19229Kuder Zenonjabbim.cz team8801:44:443
76MA194169Tomašík Martinjabbim.cz team8301:47:213
77MA196113Bednařík TomášTT Ostrava7401:50:223
78MA197119Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:05:003
Muži B 40-49 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6153Kováčik ĽubomírSúlov6600:52:25-
2MB9137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:47105
3MB1292Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:54:43-
4MB1315Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4893
5MB2464Šmíd PetrLoučná 9566900:57:1981
6MB277Jančík BořekSVARTES Hořice6400:57:4672
7MB285Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5566
8MB2975Šindelek VladanPržno6700:58:0560
9MB3447Ševčík PavelZombie Opava6100:59:1057
10MB4172Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:1654
11MB473Pácha ZdeněkBaška6801:00:4251
12MB5086Macíček MiroslavKHB Radegast6101:01:1448
13MB5282Šimek MilanTufo6901:01:3945
14MB5526Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2642
15MB64109Valenta MichalAVC Praha6201:03:5539
16MB69117Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:04:1836
17MB7154Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:04:4233
18MB8330Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:05:5230
19MB8814Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:4227
20MB92190Čáp JindřichMK Seitl6601:06:5524
21MB9324Dočkal RadekRILA team6601:07:2321
22MB9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:07:4818
23MB100105Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:08:3015
24MB10155Kaleta JanLKS Svit Ciecina6001:08:52-
25MB10252Luberda PetrDVtech.cz6501:08:5912
26MB114103Kolařík PavelDeva team6701:11:209
27MB116171Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6801:11:436
28MB121185Kotek MartinVZS Ostrava6801:12:423
29MB12246Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:503
30MB123201Porwisz JiříBembini Club Ostrava6601:12:523
31MB131131Tarča JurijTT Ostrava6901:13:593
32MB13471Olejník Daliborneregistrován6501:14:283
33MB13749Pracuch Jaromírneregistrován6901:14:353
34MB139166Divín Romanneregistrován6801:14:493
35MB148126Mynarčík JiříOstrava6001:16:253
36MB150198Pasker Petrneregistrován6801:17:063
37MB154104Kolčárek RostislavDeva team6101:17:503
38MB161204Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:19:353
39MB167167Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6901:20:393
40MB169116Bartoš Edwinneregistrován6801:22:053
41MB18743Kube JosefKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:33:423
Muži C 50-59 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1123Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:39105
2MC2287Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:5193
3MC2556Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:57:36-
4MC3225Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:4381
5MC3873Alekseev AlexandrFakel Moscow5600:59:47-
6MC3920Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5272
7MC78186Malatín ŠtefanAAC Brno5501:05:2566
8MC9516Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:07:4060
9MC9863Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:07:4957
10MC106101Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:10:11-
11MC11588Krupka MilanTJ Rumburk5601:11:3054
12MC118176Tománek PavelLKVE Veřovice5501:12:1151
13MC132180Slivka JanKKM Čadca5701:14:15-
14MC1406Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:14:5448
15MC14431Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5801:15:2445
16MC149125Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:16:3742
17MC160139Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:19:2539
18MC170172Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:22:2036
19MC17599Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5501:24:1633
20MC17994Zelinski JerzyCieszyn5201:26:52-
21MC183203Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:29:4830
22MC186151Podstavka PetrHavířov5501:31:4327
Muži D 60-69 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4689Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:41105
2MD10411Vodička JanMK Radslavice4501:09:3893
3MD12480Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:5481
4MD14134Balko PeterDřevjanka U zbuja4401:15:0172
5MD143108Procházka VáclavMK Seitl4501:15:1766
6MD15253Tučný JanMK Pardubice4701:17:3860
7MD15622Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:18:2757
8MD158192Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:3754
9MD172202Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:23:1951
10MD19327Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:46:1248
Muži E 70 let a starší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME180161Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:22105
2ME18591Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:31:2993
3ME19148Volný JaromírHO Vítkovice3501:44:0681
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ138Stokowy ElisaUKS Diament 19000:39:42-
2ŽJ237Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:39105
3ŽJ3136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1493
4ŽJ442Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:45:17-
5ŽJ5181Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:4981
6ŽJ6157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:55:4572
Ženy A 20-34 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15132Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:55:10105
2ZA3177Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:2393
3ZA36206Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:59:3081
4ZA45100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:00:4072
5ZA66199Kasalovská NatáliaTGE Slovakia8501:04:05-
6ZA90183Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:06:4866
7ZA99182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:08:0860
8ZA10357Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8601:09:18-
9ZA151154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:3557
10ZA17436Chromiáková Pavlaneregistrována8501:23:5754
11ZA18832Dubšíková Michaelaneregistrována8701:36:1051
Ženy B 35-44 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB101Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:55105
2ZB269Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:57:4393
3ZB5870Piklová AliceVětřní7301:02:5381
4ZB62163Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:03:3772
5ZB7365Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:05:03-
6ZB125111Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7201:12:5766
7ZB127156Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7201:13:11-
8ZB142191Matalová Jananeregistrována7301:15:0460
9ZB173120Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:23:4057
Ženy C 45-54 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC130162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:48105
2ŽC138110Valentová KvětaAVC Praha5601:14:4793
3ŽC14519Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:15:4281
4ŽC14768Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:16:2472
5ŽC15569Halešová DanaHořice na Šumavě5701:17:5466
6ŽC15998Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:19:0560
7ŽC178148Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:25:4857
8ŽC190158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:5854
9ŽC19544Kubeová ZdeňkaKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:48:2651
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD63124Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:52105
2ZD181175Rossi LenkaHradec Králové5401:28:5193
3ZD184149Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:0381
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ138Stokowy ElisaUKS Diament 19000:39:42-
2ŽJ237Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:39105
3ŽJ3136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1493
4ŽJ442Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:45:17-
5ŽJ5181Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:4981
6ŽJ6157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:55:4572
Trať 9 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Barták LukášTGE Slovakia8300:49:01-
2MA28Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:12105
3MA3170Horák OndřejAK Kroměříž7500:49:2393
4MA4135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4181
5MA578Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:51:42-
1MB6153Kováčik ĽubomírSúlov6600:52:25-
6MA751Szczesniewski MiloszLLKS Osowa Sien8900:52:33-
7MA8121Rakus KornelKisielov7000:52:40-
2MB9137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:47105
1ZB101Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:55105
1MC1123Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:39105
3MB1292Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:54:43-
4MB1315Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4893
8MA1476Sohorný LubošKB Staré Město7500:55:0072
1ZA15132Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:55:10105
1MJ1641Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:55:27-
9MA17127Sehnal TomášKHB Radegast7300:55:5366
10MA1810Keller MartinMK Kopřivnice7800:56:0060
11MA19123Vlček TomášGumárny Zubří8000:56:2157
12MA2058Ulfik RafatUKS 14 Zabrze8700:56:41-
2MJ2184Antolík MatúšCopyservis LM9000:56:47-
2MC2287Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:5193
13MA2312Oberländer JanSokol Senohraby7500:57:1154
5MB2464Šmíd PetrLoučná 9566900:57:1981
3MC2556Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:57:36-
2ZB269Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:57:4393
6MB277Jančík BořekSVARTES Hořice6400:57:4672
7MB285Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5566
8MB2975Šindelek VladanPržno6700:58:0560
14MA3093Pop TomášMK Kopřivnice7100:58:1451
2ZA3177Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:2393
4MC3225Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:4381
3MJ3381Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:58:50105
9MB3447Ševčík PavelZombie Opava6100:59:1057
15MA35128Sedláček TomášSK Prostějov8600:59:1948
3ZA36206Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:59:3081
4MJ3797Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:4093
5MC3873Alekseev AlexandrFakel Moscow5600:59:47-
6MC3920Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5272
16MA40164Svoboda TomášVšechovice7000:59:5845
10MB4172Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:1654
17MA42145Staniek Martinneregistrován7401:00:2442
5MJ4367Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:00:3181
18MA44155Kudla VladimírTrenčín8101:00:33-
4ZA45100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:00:4072
1MD4689Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:41105
11MB473Pácha ZdeněkBaška6801:00:4251
6MJ4840Smietana MichalUKS Diament 19301:00:56-
19MA49102Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:01:1139
12MB5086Macíček MiroslavKHB Radegast6101:01:1448
20MA51143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:3636
13MB5282Šimek MilanTufo6901:01:3945
21MA53159Trebuna RenéMoira CZ8401:01:5833
22MA5450Čech RadekHradec nad Moravicí7501:02:1530
14MB5526Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2642
23MA5617Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:02:4027
24MA57146Říha Pavelneregistrován7701:02:4324
3ZB5870Piklová AliceVětřní7301:02:5381
25MA59147Zabadal RadimJules a Jim7901:03:0021
7MJ6079Bievnak MociekAZSAWF Krakow9101:03:20-
26MA6196Lipták RadimMidar Team F-M7901:03:2818
4ZB62163Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:03:3772
1ZD63124Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:52105
15MB64109Valenta MichalAVC Praha6201:03:5539
27MA6518Bocek DavidKraso Třinec7501:03:5615
28MA66193Nebesník Lubošneregistrován8001:04:0512
5ZA66199Kasalovská NatáliaTGE Slovakia8501:04:05-
29MA68138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:04:139
16MB69117Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:04:1836
30MA7013Hrubý Vojtěchneregistrován7401:04:306
17MB7154Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:04:4233
31MA72142Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:583
5ZB7365Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:05:03-
32MA7428Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:05:073
33MA752Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:123
34MA76168Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:153
35MA77152Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:05:17-
7MC78186Malatín ŠtefanAAC Brno5501:05:2566
36MA7959Pecháček Lumírneregistrován8501:05:283
37MA80106Šitka JosefDrnovice8601:05:333
38MA81122Chmielowski BartoszNordisk7501:05:43-
39MA82118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:05:473
18MB8330Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:05:5230
40MA84141Blačinský PetrKamenec7501:06:023
41MA85144Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:103
42MA86160Prymus Vojtěchneregistrován8701:06:253
43MA87179Choleva PetrSK Neudorf7401:06:303
19MB8814Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:4227
8MJ8921Krajczy ArnoldTechnik Komorno9201:06:45-
6ZA90183Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:06:4866
44MA91173Šajer VítNový Jičín8801:06:533
20MB92190Čáp JindřichMK Seitl6601:06:5524
21MB9324Dočkal RadekRILA team6601:07:2321
9MJ9483Janeček MichalAquacity Poprad9001:07:37-
8MC9516Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:07:4060
45MA964Hanke DavidMK Kopřivnice7101:07:453
22MB9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:07:4818
9MC9863Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:07:4957
7ZA99182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:08:0860
23MB100105Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:08:3015
24MB10155Kaleta JanLKS Svit Ciecina6001:08:52-
25MB10252Luberda PetrDVtech.cz6501:08:5912
8ZA10357Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8601:09:18-
2MD10411Vodička JanMK Radslavice4501:09:3893
46MA10539Pokluda TomášMokrá Hora7001:09:393
10MC106101Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:10:11-
47MA107133Vávra Vojtěchneregistrován8001:10:173
48MA108184Stoszek JanVZS Ostrava7601:10:213
49MA109177Bolek JanOrel Zašová8001:10:283
50MA11060Wolanin IrekProgress CN-X team7001:10:36-
51MA111196Haltof Alešneregistrován8301:10:383
52MA11261Gruba SylwiesterWeekend team Rybnik7901:10:53-
53MA11333Wojtyla JaromírW-video7401:11:033
26MB114103Kolařík PavelDeva team6701:11:209
11MC11588Krupka MilanTJ Rumburk5601:11:3054
27MB116171Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6801:11:436
54MA11795Staněk PetrVelké Těšany7401:12:093
12MC118176Tománek PavelLKVE Veřovice5501:12:1151
55MA119178Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:12:203
56MA120140Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:12:323
28MB121185Kotek MartinVZS Ostrava6801:12:423
29MB12246Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:503
30MB123201Porwisz JiříBembini Club Ostrava6601:12:523
3MD12480Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:5481
6ZB125111Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7201:12:5766
57MA126188Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:13:083
7ZB127156Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7201:13:11-
58MA128150Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:13:183
59MA129194Večeřa Zdeněkneregistrován8301:13:383
1ŽC130162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:48105
31MB131131Tarča JurijTT Ostrava6901:13:593
13MC132180Slivka JanKKM Čadca5701:14:15-
60MA133107Hyánek AlešNew Balance Team7001:14:243
32MB13471Olejník Daliborneregistrován6501:14:283
61MA135205Chudy WlodekLipiec8101:14:30-
62MA136115Kožušník MartinTT Ostrava7901:14:323
33MB13749Pracuch Jaromírneregistrován6901:14:353
2ŽC138110Valentová KvětaAVC Praha5601:14:4793
34MB139166Divín Romanneregistrován6801:14:493
14MC1406Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:14:5448
4MD14134Balko PeterDřevjanka U zbuja4401:15:0172
8ZB142191Matalová Jananeregistrována7301:15:0460
5MD143108Procházka VáclavMK Seitl4501:15:1766
15MC14431Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5801:15:2445
3ŽC14519Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:15:4281
63MA14674Mikulenka Tomášneregistrován7001:16:113
4ŽC14768Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:16:2472
35MB148126Mynarčík JiříOstrava6001:16:253
16MC149125Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:16:3742
36MB150198Pasker Petrneregistrován6801:17:063
9ZA151154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:3557
6MD15253Tučný JanMK Pardubice4701:17:3860
64MA153207Plewa DavidFialové kobry7301:17:403
37MB154104Kolčárek RostislavDeva team6101:17:503
5ŽC15569Halešová DanaHořice na Šumavě5701:17:5466
7MD15622Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:18:2757
65MA157130Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8101:18:323
8MD158192Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:3754
6ŽC15998Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:19:0560
17MC160139Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:19:2539
38MB161204Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:19:353
66MA162134Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7201:19:483
67MA16335Orlík PavelV-COMP7701:19:523
10MJ164189Porwisz OndřejOstrava9101:20:1972
68MA165174Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:243
69MA166165Zgabaj Miroslavneregistrován7301:20:353
39MB167167Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6901:20:393
70MA168129Kotyza Petrneregistrován8101:21:453
40MB169116Bartoš Edwinneregistrován6801:22:053
18MC170172Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:22:2036
71MA171197Krejčí Tomášneregistrován8201:23:163
9MD172202Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:23:1951
9ZB173120Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:23:4057
10ZA17436Chromiáková Pavlaneregistrována8501:23:5754
19MC17599Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5501:24:1633
72MA176112Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:043
73MA177195Adamuška Jaromírneregistrován8301:25:153
7ŽC178148Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:25:4857
20MC17994Zelinski JerzyCieszyn5201:26:52-
1ME180161Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:22105
2ZD181175Rossi LenkaHradec Králové5401:28:5193
11MJ18262Janota TomášVratimov9401:29:2166
21MC183203Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:29:4830
3ZD184149Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:0381
2ME18591Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:31:2993
22MC186151Podstavka PetrHavířov5501:31:4327
41MB18743Kube JosefKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:33:423
11ZA18832Dubšíková Michaelaneregistrována8701:36:1051
74MA189114Kubačák JiříTT Ostrava8301:36:133
8ŽC190158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:5854
3ME19148Volný JaromírHO Vítkovice3501:44:0681
75MA19229Kuder Zenonjabbim.cz team8801:44:443
10MD19327Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:46:1248
76MA194169Tomašík Martinjabbim.cz team8301:47:213
9ŽC19544Kubeová ZdeňkaKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:48:2651
77MA196113Bednařík TomášTT Ostrava7401:50:223
78MA197119Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:05:003

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

X-Air opět 100%. Lysá tradičně nejlepší běh do vrchu v ČR.
rumpeak
Nechal jsem ve sprše modrou bundu Löffler, ale pořadatele ji tam ráno už nenašli. Kdyby někdo o ní něco věděl, dej vědět. Závod byl po všech stránkách perfektní, trať opravdu náročná. Bořek Jančík
borek.jancik
Nádhera po všech stránkách kluci, jo sehraný tým X-air je sehraný tým. Díky za pěkný běh a hodně štěstí v dalších ročnících.Lukáš
khbradegast
Keby sa dalo tak dam do celkoveho dojmu zo zavodu 120% .Jednoducho super pretek bez mensej chybicky. Este aj to pocasie bolo pre mna idealne :D.A ked sa k tomu prida zlepsenie casu o 6min. tak potom uz nemozno co vytknut. Este raz velka poklona pred chalanmi z X-Air. MIro Manin PB
miroslavletko

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód