Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu

30.5.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu
  • datum konání: 30.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Ostravice, okr. Frýdek Místek, fotbalové hřiště
11:00 hodin

Přihlášky

předem na: www.behnalysou.cz
na místě od 8:00 do 10:30 hodin

Startovné

do 20. května 100 Kč
po 20. květnu 150 Kč

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 927 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 50.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

X-AIR Ostrava
Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel. 737 708 958

Plakát ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1641Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:55:27-
2MJ2184Antolík MatúšCopyservis LM9000:56:47-
3MJ3381Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:58:50105
4MJ3797Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:4093
5MJ4367Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:00:3181
6MJ4840Smietana MichalUKS Diament 19301:00:56-
7MJ6079Bievnak MociekAZSAWF Krakow9101:03:20-
8MJ8921Krajczy ArnoldTechnik Komorno9201:06:45-
9MJ9483Janeček MichalAquacity Poprad9001:07:37-
10MJ164189Porwisz OndřejOstrava9101:20:1972
11MJ18262Janota TomášVratimov9401:29:2166
Muži A 20-39 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Barták LukášTGE Slovakia8300:49:01-
2MA28Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:12105
3MA3170Horák OndřejAK Kroměříž7500:49:2393
4MA4135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4181
5MA578Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:51:42-
6MA751Szczesniewski MiloszLLKS Osowa Sien8900:52:33-
7MA8121Rakus KornelKisielov7000:52:40-
8MA1476Sohorný LubošKB Staré Město7500:55:0072
9MA17127Sehnal TomášKHB Radegast7300:55:5366
10MA1810Keller MartinMK Kopřivnice7800:56:0060
11MA19123Vlček TomášGumárny Zubří8000:56:2157
12MA2058Ulfik RafatUKS 14 Zabrze8700:56:41-
13MA2312Oberländer JanSokol Senohraby7500:57:1154
14MA3093Pop TomášMK Kopřivnice7100:58:1451
15MA35128Sedláček TomášSK Prostějov8600:59:1948
16MA40164Svoboda TomášVšechovice7000:59:5845
17MA42145Staniek Martinneregistrován7401:00:2442
18MA44155Kudla VladimírTrenčín8101:00:33-
19MA49102Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:01:1139
20MA51143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:3636
21MA53159Trebuna RenéMoira CZ8401:01:5833
22MA5450Čech RadekHradec nad Moravicí7501:02:1530
23MA5617Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:02:4027
24MA57146Říha Pavelneregistrován7701:02:4324
25MA59147Zabadal RadimJules a Jim7901:03:0021
26MA6196Lipták RadimMidar Team F-M7901:03:2818
27MA6518Bocek DavidKraso Třinec7501:03:5615
28MA66193Nebesník Lubošneregistrován8001:04:0512
29MA68138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:04:139
30MA7013Hrubý Vojtěchneregistrován7401:04:306
31MA72142Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:583
32MA7428Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:05:073
33MA752Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:123
34MA76168Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:153
35MA77152Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:05:17-
36MA7959Pecháček Lumírneregistrován8501:05:283
37MA80106Šitka JosefDrnovice8601:05:333
38MA81122Chmielowski BartoszNordisk7501:05:43-
39MA82118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:05:473
40MA84141Blačinský PetrKamenec7501:06:023
41MA85144Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:103
42MA86160Prymus Vojtěchneregistrován8701:06:253
43MA87179Choleva PetrSK Neudorf7401:06:303
44MA91173Šajer VítNový Jičín8801:06:533
45MA964Hanke DavidMK Kopřivnice7101:07:453
46MA10539Pokluda TomášMokrá Hora7001:09:393
47MA107133Vávra Vojtěchneregistrován8001:10:173
48MA108184Stoszek JanVZS Ostrava7601:10:213
49MA109177Bolek JanOrel Zašová8001:10:283
50MA11060Wolanin IrekProgress CN-X team7001:10:36-
51MA111196Haltof Alešneregistrován8301:10:383
52MA11261Gruba SylwiesterWeekend team Rybnik7901:10:53-
53MA11333Wojtyla JaromírW-video7401:11:033
54MA11795Staněk PetrVelké Těšany7401:12:093
55MA119178Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:12:203
56MA120140Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:12:323
57MA126188Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:13:083
58MA128150Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:13:183
59MA129194Večeřa Zdeněkneregistrován8301:13:383
60MA133107Hyánek AlešNew Balance Team7001:14:243
61MA135205Chudy WlodekLipiec8101:14:30-
62MA136115Kožušník MartinTT Ostrava7901:14:323
63MA14674Mikulenka Tomášneregistrován7001:16:113
64MA153207Plewa DavidFialové kobry7301:17:403
65MA157130Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8101:18:323
66MA162134Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7201:19:483
67MA16335Orlík PavelV-COMP7701:19:523
68MA165174Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:243
69MA166165Zgabaj Miroslavneregistrován7301:20:353
70MA168129Kotyza Petrneregistrován8101:21:453
71MA171197Krejčí Tomášneregistrován8201:23:163
72MA176112Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:043
73MA177195Adamuška Jaromírneregistrován8301:25:153
74MA189114Kubačák JiříTT Ostrava8301:36:133
75MA19229Kuder Zenonjabbim.cz team8801:44:443
76MA194169Tomašík Martinjabbim.cz team8301:47:213
77MA196113Bednařík TomášTT Ostrava7401:50:223
78MA197119Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:05:003
Muži B 40-49 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6153Kováčik ĽubomírSúlov6600:52:25-
2MB9137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:47105
3MB1292Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:54:43-
4MB1315Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4893
5MB2464Šmíd PetrLoučná 9566900:57:1981
6MB277Jančík BořekSVARTES Hořice6400:57:4672
7MB285Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5566
8MB2975Šindelek VladanPržno6700:58:0560
9MB3447Ševčík PavelZombie Opava6100:59:1057
10MB4172Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:1654
11MB473Pácha ZdeněkBaška6801:00:4251
12MB5086Macíček MiroslavKHB Radegast6101:01:1448
13MB5282Šimek MilanTufo6901:01:3945
14MB5526Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2642
15MB64109Valenta MichalAVC Praha6201:03:5539
16MB69117Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:04:1836
17MB7154Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:04:4233
18MB8330Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:05:5230
19MB8814Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:4227
20MB92190Čáp JindřichMK Seitl6601:06:5524
21MB9324Dočkal RadekRILA team6601:07:2321
22MB9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:07:4818
23MB100105Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:08:3015
24MB10155Kaleta JanLKS Svit Ciecina6001:08:52-
25MB10252Luberda PetrDVtech.cz6501:08:5912
26MB114103Kolařík PavelDeva team6701:11:209
27MB116171Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6801:11:436
28MB121185Kotek MartinVZS Ostrava6801:12:423
29MB12246Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:503
30MB123201Porwisz JiříBembini Club Ostrava6601:12:523
31MB131131Tarča JurijTT Ostrava6901:13:593
32MB13471Olejník Daliborneregistrován6501:14:283
33MB13749Pracuch Jaromírneregistrován6901:14:353
34MB139166Divín Romanneregistrován6801:14:493
35MB148126Mynarčík JiříOstrava6001:16:253
36MB150198Pasker Petrneregistrován6801:17:063
37MB154104Kolčárek RostislavDeva team6101:17:503
38MB161204Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:19:353
39MB167167Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6901:20:393
40MB169116Bartoš Edwinneregistrován6801:22:053
41MB18743Kube JosefKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:33:423
Muži C 50-59 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1123Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:39105
2MC2287Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:5193
3MC2556Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:57:36-
4MC3225Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:4381
5MC3873Alekseev AlexandrFakel Moscow5600:59:47-
6MC3920Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5272
7MC78186Malatín ŠtefanAAC Brno5501:05:2566
8MC9516Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:07:4060
9MC9863Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:07:4957
10MC106101Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:10:11-
11MC11588Krupka MilanTJ Rumburk5601:11:3054
12MC118176Tománek PavelLKVE Veřovice5501:12:1151
13MC132180Slivka JanKKM Čadca5701:14:15-
14MC1406Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:14:5448
15MC14431Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5801:15:2445
16MC149125Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:16:3742
17MC160139Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:19:2539
18MC170172Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:22:2036
19MC17599Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5501:24:1633
20MC17994Zelinski JerzyCieszyn5201:26:52-
21MC183203Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:29:4830
22MC186151Podstavka PetrHavířov5501:31:4327
Muži D 60-69 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4689Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:41105
2MD10411Vodička JanMK Radslavice4501:09:3893
3MD12480Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:5481
4MD14134Balko PeterDřevjanka U zbuja4401:15:0172
5MD143108Procházka VáclavMK Seitl4501:15:1766
6MD15253Tučný JanMK Pardubice4701:17:3860
7MD15622Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:18:2757
8MD158192Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:3754
9MD172202Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:23:1951
10MD19327Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:46:1248
Muži E 70 let a starší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME180161Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:22105
2ME18591Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:31:2993
3ME19148Volný JaromírHO Vítkovice3501:44:0681
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ138Stokowy ElisaUKS Diament 19000:39:42-
2ŽJ237Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:39105
3ŽJ3136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1493
4ŽJ442Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:45:17-
5ŽJ5181Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:4981
6ŽJ6157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:55:4572
Ženy A 20-34 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15132Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:55:10105
2ZA3177Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:2393
3ZA36206Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:59:3081
4ZA45100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:00:4072
5ZA66199Kasalovská NatáliaTGE Slovakia8501:04:05-
6ZA90183Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:06:4866
7ZA99182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:08:0860
8ZA10357Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8601:09:18-
9ZA151154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:3557
10ZA17436Chromiáková Pavlaneregistrována8501:23:5754
11ZA18832Dubšíková Michaelaneregistrována8701:36:1051
Ženy B 35-44 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB101Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:55105
2ZB269Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:57:4393
3ZB5870Piklová AliceVětřní7301:02:5381
4ZB62163Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:03:3772
5ZB7365Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:05:03-
6ZB125111Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7201:12:5766
7ZB127156Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7201:13:11-
8ZB142191Matalová Jananeregistrována7301:15:0460
9ZB173120Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:23:4057
Ženy C 45-54 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC130162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:48105
2ŽC138110Valentová KvětaAVC Praha5601:14:4793
3ŽC14519Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:15:4281
4ŽC14768Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:16:2472
5ŽC15569Halešová DanaHořice na Šumavě5701:17:5466
6ŽC15998Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:19:0560
7ŽC178148Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:25:4857
8ŽC190158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:5854
9ŽC19544Kubeová ZdeňkaKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:48:2651
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD63124Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:52105
2ZD181175Rossi LenkaHradec Králové5401:28:5193
3ZD184149Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:0381
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ138Stokowy ElisaUKS Diament 19000:39:42-
2ŽJ237Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:42:39105
3ŽJ3136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1493
4ŽJ442Krzyžak MagdalenaUKS Diament 19200:45:17-
5ŽJ5181Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:4981
6ŽJ6157Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:55:4572
Trať 9 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Barták LukášTGE Slovakia8300:49:01-
2MA28Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:12105
3MA3170Horák OndřejAK Kroměříž7500:49:2393
4MA4135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4181
5MA578Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:51:42-
1MB6153Kováčik ĽubomírSúlov6600:52:25-
6MA751Szczesniewski MiloszLLKS Osowa Sien8900:52:33-
7MA8121Rakus KornelKisielov7000:52:40-
2MB9137Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:47105
1ZB101Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:55105
1MC1123Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:39105
3MB1292Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:54:43-
4MB1315Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4893
8MA1476Sohorný LubošKB Staré Město7500:55:0072
1ZA15132Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:55:10105
1MJ1641Malinowski PrzemyslawUKS Diament 19100:55:27-
9MA17127Sehnal TomášKHB Radegast7300:55:5366
10MA1810Keller MartinMK Kopřivnice7800:56:0060
11MA19123Vlček TomášGumárny Zubří8000:56:2157
12MA2058Ulfik RafatUKS 14 Zabrze8700:56:41-
2MJ2184Antolík MatúšCopyservis LM9000:56:47-
2MC2287Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:5193
13MA2312Oberländer JanSokol Senohraby7500:57:1154
5MB2464Šmíd PetrLoučná 9566900:57:1981
3MC2556Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:57:36-
2ZB269Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:57:4393
6MB277Jančík BořekSVARTES Hořice6400:57:4672
7MB285Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5566
8MB2975Šindelek VladanPržno6700:58:0560
14MA3093Pop TomášMK Kopřivnice7100:58:1451
2ZA3177Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:2393
4MC3225Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:4381
3MJ3381Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:58:50105
9MB3447Ševčík PavelZombie Opava6100:59:1057
15MA35128Sedláček TomášSK Prostějov8600:59:1948
3ZA36206Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:59:3081
4MJ3797Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:4093
5MC3873Alekseev AlexandrFakel Moscow5600:59:47-
6MC3920Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:5272
16MA40164Svoboda TomášVšechovice7000:59:5845
10MB4172Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:1654
17MA42145Staniek Martinneregistrován7401:00:2442
5MJ4367Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:00:3181
18MA44155Kudla VladimírTrenčín8101:00:33-
4ZA45100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:00:4072
1MD4689Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:41105
11MB473Pácha ZdeněkBaška6801:00:4251
6MJ4840Smietana MichalUKS Diament 19301:00:56-
19MA49102Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:01:1139
12MB5086Macíček MiroslavKHB Radegast6101:01:1448
20MA51143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:3636
13MB5282Šimek MilanTufo6901:01:3945
21MA53159Trebuna RenéMoira CZ8401:01:5833
22MA5450Čech RadekHradec nad Moravicí7501:02:1530
14MB5526Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2642
23MA5617Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:02:4027
24MA57146Říha Pavelneregistrován7701:02:4324
3ZB5870Piklová AliceVětřní7301:02:5381
25MA59147Zabadal RadimJules a Jim7901:03:0021
7MJ6079Bievnak MociekAZSAWF Krakow9101:03:20-
26MA6196Lipták RadimMidar Team F-M7901:03:2818
4ZB62163Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:03:3772
1ZD63124Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:52105
15MB64109Valenta MichalAVC Praha6201:03:5539
27MA6518Bocek DavidKraso Třinec7501:03:5615
28MA66193Nebesník Lubošneregistrován8001:04:0512
5ZA66199Kasalovská NatáliaTGE Slovakia8501:04:05-
29MA68138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:04:139
16MB69117Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:04:1836
30MA7013Hrubý Vojtěchneregistrován7401:04:306
17MB7154Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:04:4233
31MA72142Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:583
5ZB7365Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:05:03-
32MA7428Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:05:073
33MA752Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:123
34MA76168Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:153
35MA77152Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:05:17-
7MC78186Malatín ŠtefanAAC Brno5501:05:2566
36MA7959Pecháček Lumírneregistrován8501:05:283
37MA80106Šitka JosefDrnovice8601:05:333
38MA81122Chmielowski BartoszNordisk7501:05:43-
39MA82118Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:05:473
18MB8330Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:05:5230
40MA84141Blačinský PetrKamenec7501:06:023
41MA85144Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:103
42MA86160Prymus Vojtěchneregistrován8701:06:253
43MA87179Choleva PetrSK Neudorf7401:06:303
19MB8814Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:4227
8MJ8921Krajczy ArnoldTechnik Komorno9201:06:45-
6ZA90183Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:06:4866
44MA91173Šajer VítNový Jičín8801:06:533
20MB92190Čáp JindřichMK Seitl6601:06:5524
21MB9324Dočkal RadekRILA team6601:07:2321
9MJ9483Janeček MichalAquacity Poprad9001:07:37-
8MC9516Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:07:4060
45MA964Hanke DavidMK Kopřivnice7101:07:453
22MB9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:07:4818
9MC9863Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:07:4957
7ZA99182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:08:0860
23MB100105Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:08:3015
24MB10155Kaleta JanLKS Svit Ciecina6001:08:52-
25MB10252Luberda PetrDVtech.cz6501:08:5912
8ZA10357Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8601:09:18-
2MD10411Vodička JanMK Radslavice4501:09:3893
46MA10539Pokluda TomášMokrá Hora7001:09:393
10MC106101Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:10:11-
47MA107133Vávra Vojtěchneregistrován8001:10:173
48MA108184Stoszek JanVZS Ostrava7601:10:213
49MA109177Bolek JanOrel Zašová8001:10:283
50MA11060Wolanin IrekProgress CN-X team7001:10:36-
51MA111196Haltof Alešneregistrován8301:10:383
52MA11261Gruba SylwiesterWeekend team Rybnik7901:10:53-
53MA11333Wojtyla JaromírW-video7401:11:033
26MB114103Kolařík PavelDeva team6701:11:209
11MC11588Krupka MilanTJ Rumburk5601:11:3054
27MB116171Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6801:11:436
54MA11795Staněk PetrVelké Těšany7401:12:093
12MC118176Tománek PavelLKVE Veřovice5501:12:1151
55MA119178Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:12:203
56MA120140Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:12:323
28MB121185Kotek MartinVZS Ostrava6801:12:423
29MB12246Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:503
30MB123201Porwisz JiříBembini Club Ostrava6601:12:523
3MD12480Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:5481
6ZB125111Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7201:12:5766
57MA126188Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:13:083
7ZB127156Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7201:13:11-
58MA128150Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:13:183
59MA129194Večeřa Zdeněkneregistrován8301:13:383
1ŽC130162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:48105
31MB131131Tarča JurijTT Ostrava6901:13:593
13MC132180Slivka JanKKM Čadca5701:14:15-
60MA133107Hyánek AlešNew Balance Team7001:14:243
32MB13471Olejník Daliborneregistrován6501:14:283
61MA135205Chudy WlodekLipiec8101:14:30-
62MA136115Kožušník MartinTT Ostrava7901:14:323
33MB13749Pracuch Jaromírneregistrován6901:14:353
2ŽC138110Valentová KvětaAVC Praha5601:14:4793
34MB139166Divín Romanneregistrován6801:14:493
14MC1406Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:14:5448
4MD14134Balko PeterDřevjanka U zbuja4401:15:0172
8ZB142191Matalová Jananeregistrována7301:15:0460
5MD143108Procházka VáclavMK Seitl4501:15:1766
15MC14431Čech ZdeněkMK Seitl Ostrava5801:15:2445
3ŽC14519Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:15:4281
63MA14674Mikulenka Tomášneregistrován7001:16:113
4ŽC14768Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:16:2472
35MB148126Mynarčík JiříOstrava6001:16:253
16MC149125Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:16:3742
36MB150198Pasker Petrneregistrován6801:17:063
9ZA151154Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:3557
6MD15253Tučný JanMK Pardubice4701:17:3860
64MA153207Plewa DavidFialové kobry7301:17:403
37MB154104Kolčárek RostislavDeva team6101:17:503
5ŽC15569Halešová DanaHořice na Šumavě5701:17:5466
7MD15622Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:18:2757
65MA157130Kubita ViktorSAK Ložiska Karviná8101:18:323
8MD158192Beskydský DědekKlub Důchodců4501:18:3754
6ŽC15998Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:19:0560
17MC160139Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:19:2539
38MB161204Beránek RomanEKOFAS OSTRAVA6301:19:353
66MA162134Pigula Jaromírkoberce Neuwirt7201:19:483
67MA16335Orlík PavelV-COMP7701:19:523
10MJ164189Porwisz OndřejOstrava9101:20:1972
68MA165174Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:243
69MA166165Zgabaj Miroslavneregistrován7301:20:353
39MB167167Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6901:20:393
70MA168129Kotyza Petrneregistrován8101:21:453
40MB169116Bartoš Edwinneregistrován6801:22:053
18MC170172Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:22:2036
71MA171197Krejčí Tomášneregistrován8201:23:163
9MD172202Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:23:1951
9ZB173120Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:23:4057
10ZA17436Chromiáková Pavlaneregistrována8501:23:5754
19MC17599Rampír PavelTJ Frenštát p. R.5501:24:1633
72MA176112Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:043
73MA177195Adamuška Jaromírneregistrován8301:25:153
7ŽC178148Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:25:4857
20MC17994Zelinski JerzyCieszyn5201:26:52-
1ME180161Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:22105
2ZD181175Rossi LenkaHradec Králové5401:28:5193
11MJ18262Janota TomášVratimov9401:29:2166
21MC183203Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:29:4830
3ZD184149Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:0381
2ME18591Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:31:2993
22MC186151Podstavka PetrHavířov5501:31:4327
41MB18743Kube JosefKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:33:423
11ZA18832Dubšíková Michaelaneregistrována8701:36:1051
74MA189114Kubačák JiříTT Ostrava8301:36:133
8ŽC190158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:5854
3ME19148Volný JaromírHO Vítkovice3501:44:0681
75MA19229Kuder Zenonjabbim.cz team8801:44:443
10MD19327Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:46:1248
76MA194169Tomašík Martinjabbim.cz team8301:47:213
9ŽC19544Kubeová ZdeňkaKU-KU Dvůr Králové nad Labem6301:48:2651
77MA196113Bednařík TomášTT Ostrava7401:50:223
78MA197119Gabryš Jiříjabbim.cz team8302:05:003

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

X-Air opět 100%. Lysá tradičně nejlepší běh do vrchu v ČR.
rumpeak
Nechal jsem ve sprše modrou bundu Löffler, ale pořadatele ji tam ráno už nenašli. Kdyby někdo o ní něco věděl, dej vědět. Závod byl po všech stránkách perfektní, trať opravdu náročná. Bořek Jančík
borek.jancik
Nádhera po všech stránkách kluci, jo sehraný tým X-air je sehraný tým. Díky za pěkný běh a hodně štěstí v dalších ročnících.Lukáš
khbradegast
Keby sa dalo tak dam do celkoveho dojmu zo zavodu 120% .Jednoducho super pretek bez mensej chybicky. Este aj to pocasie bolo pre mna idealne :D.A ked sa k tomu prida zlepsenie casu o 6min. tak potom uz nemozno co vytknut. Este raz velka poklona pred chalanmi z X-Air. MIro Manin PB
miroslavletko

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód