Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

6.9.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 6.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

MU Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin, fotbalové hřiště Sázava u Lanškrouna

Startovné

80 Kč

Popis tratě

běh do vrchu s převýšením 375 m, první kilometr po asfaltu, zbytek terén
délka 7,9 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletika Albrechtice
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 465 323 671
mobil 731 558 531

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

marta.chmelikova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1946

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Doležal Martin7010
Šrůtek Stanislav5810
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Matyášová Jana6510
Novotný Jiří4510
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr708
Zálešák František378
Mazač Jaroslav688
Tempír František498
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ65Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:4335
2MJ122Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:1331
3MJ133Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:35:2427
4MJ3240Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2524
5MJ384Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:41:0222
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3535
2MA21Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2931
3MA347Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:0627
4MA449Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:1424
5MA98Bogdał PawełMiedzygorze7600:34:33-
6MA1179Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4922
7MA1666Herda JanDobřichov8300:35:5420
8MA1724Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0119
9MA1912Mrklovský MiroslavSTALAK7200:36:1318
10MA2030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3017
11MA2250Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:36:4516
12MA2475Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2415
13MA2669Barvínek LadislavČeská Třebová7700:37:3014
14MA3758Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5913
15MA4374Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:42:2712
16MA446Hofman JosefSPS Sázava8100:42:3411
17MA4513Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3510
18MA5059Sejkora PatrikLanškroun7800:43:309
19MA5378Marhold LubošChoceň7700:43:568
20MA6425Vařeka PavelLitovel7500:47:467
21MA6972Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:206
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Poduška JosefMK Kladno6200:33:2935
2MB727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5631
3MB87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0727
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4624
5MB1470Valenta MichalAVC Praha6200:35:3322
6MB1833Stránský TomášSparta Praha6500:36:0620
7MB2786Tichý PavelAC Náchod6300:37:3219
8MB299Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:58-
9MB3135Macíček MiroslavKHB Radegast6100:39:0318
10MB3584Ondrišek JosefLanškroun6400:40:2817
11MB4877Krátký LubošLanškroun6200:43:0716
12MB5228Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:5515
13MB5581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:5814
14MB5787Richter PavelLanšrkoun6400:45:1613
15MB6153Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:46:3112
16MB7844Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:54:0911
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1514Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4335
2MC2318Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1231
3MC2811Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:4327
4MC3483Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:40:1424
5MC4251Černý VladimírHAC Praha5200:42:2122
6MC4761Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0220
7MC4922Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:1319
8MC5668Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:0518
9MC6665Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:47:5217
10MC6776Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2016
11MC7436Kašpar JiříOrrero5300:51:4115
12MC7556Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:52:4714
13MC8462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:3513
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2523Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:2635
2MD3048Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:4331
3MD5464Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:0527
4MD8034Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:2924
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7716Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:2735
2ME8139Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:0631
3ME8752Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:23:2027
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4646Vévodová MartinaAK Perná9000:43:0135
2ŽJ5826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:2031
3ŽJ8557Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9601:01:3327
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:3635
2ZA3655Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:3231
3ZA4073Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:5027
4ZA4129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0324
5ZA6243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:2922
6ZA6363Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3720
7ZA6880Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:4919
8ZA7037Stříhavková PetraAC Choceň7900:50:3218
9ZA7942Hlaváčková KateřinaChoceň8200:54:1617
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3945Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0735
2ZB5171Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:4131
3ZB5985Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:3327
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6019Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:0435
2ŽC6554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4731
3ŽC7115Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:1227
4ŽC8341Nechvílová MiroslavaChoceň6000:57:1924
5ŽC8631Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:3922
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3367Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5135
2ZD7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:2031
3ZD7360Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2927
4ZD7610Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:0024
5ZD8282Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:1322
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3535
2MA21Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2931
3MA347Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:0627
4MA449Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:1424
1MB517Poduška JosefMK Kladno6200:33:2935
1MJ65Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:4335
2MB727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5631
3MB87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0727
5MA98Bogdał PawełMiedzygorze7600:34:33-
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4624
6MA1179Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4922
2MJ122Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:1331
3MJ133Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:35:2427
5MB1470Valenta MichalAVC Praha6200:35:3322
1MC1514Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4335
7MA1666Herda JanDobřichov8300:35:5420
8MA1724Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0119
6MB1833Stránský TomášSparta Praha6500:36:0620
9MA1912Mrklovský MiroslavSTALAK7200:36:1318
10MA2030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3017
1ZA2138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:3635
11MA2250Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:36:4516
2MC2318Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1231
12MA2475Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2415
1MD2523Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:2635
13MA2669Barvínek LadislavČeská Třebová7700:37:3014
7MB2786Tichý PavelAC Náchod6300:37:3219
3MC2811Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:4327
8MB299Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:58-
2MD3048Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:4331
9MB3135Macíček MiroslavKHB Radegast6100:39:0318
4MJ3240Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2524
1ZD3367Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5135
4MC3483Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:40:1424
10MB3584Ondrišek JosefLanškroun6400:40:2817
2ZA3655Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:3231
14MA3758Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5913
5MJ384Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:41:0222
1ZB3945Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0735
3ZA4073Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:5027
4ZA4129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0324
5MC4251Černý VladimírHAC Praha5200:42:2122
15MA4374Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:42:2712
16MA446Hofman JosefSPS Sázava8100:42:3411
17MA4513Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3510
1ŽJ4646Vévodová MartinaAK Perná9000:43:0135
6MC4761Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0220
11MB4877Krátký LubošLanškroun6200:43:0716
7MC4922Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:1319
18MA5059Sejkora PatrikLanškroun7800:43:309
2ZB5171Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:4131
12MB5228Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:5515
19MA5378Marhold LubošChoceň7700:43:568
3MD5464Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:0527
13MB5581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:5814
8MC5668Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:0518
14MB5787Richter PavelLanšrkoun6400:45:1613
2ŽJ5826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:2031
3ZB5985Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:3327
1ŽC6019Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:0435
15MB6153Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:46:3112
5ZA6243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:2922
6ZA6363Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3720
20MA6425Vařeka PavelLitovel7500:47:467
2ŽC6554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4731
9MC6665Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:47:5217
10MC6776Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2016
7ZA6880Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:4919
21MA6972Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:206
8ZA7037Stříhavková PetraAC Choceň7900:50:3218
3ŽC7115Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:1227
2ZD7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:2031
3ZD7360Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2927
11MC7436Kašpar JiříOrrero5300:51:4115
12MC7556Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:52:4714
4ZD7610Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:0024
1ME7716Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:2735
16MB7844Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:54:0911
9ZA7942Hlaváčková KateřinaChoceň8200:54:1617
4MD8034Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:2924
2ME8139Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:0631
5ZD8282Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:1322
4ŽC8341Nechvílová MiroslavaChoceň6000:57:1924
13MC8462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:3513
3ŽJ8557Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9601:01:3327
5ŽC8631Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:3922
3ME8752Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:23:2027

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Pěkný závod, byť ten pravý kopec měl "jen" asi 3km (kde mi došlo). Bleskurychlé vyhlášení s bohatou tombolou - přímo ukázkové! Seběh dolů z toho udělal pěkný trénink. Nahoru na Lázek možná více hrnků, jinak super! fotky ode mne : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/ Sazava_-_Lazek_06_09_09/
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód