Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

2.8.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 2.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

TJ Dolní Lomná, Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii obdržídiplom, medaili a finanční odměnu
další finanční ceny v absolutní kategorii mužů i žen a za traťový rekord

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel. 558 358 358
mobil 602 551 462

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.tjdolnilomna.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2808

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Walek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Karkoška Petr7314
Gaman Jaroslav3514
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Šokalová Ludmila569
Ulich Petr689
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Jamrik Miroslav578
Bielesz David978
Šrůtek Stanislav588
Merta Jaroslav358
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kisza Martin968
Szebesta Pavel688
Kawulok Zbyšek628
Groš Štefan618
Krejčí Lukáš768

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ275Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:25:4170
2MJ527Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:26:0362
3MJ1528Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:27:4154
4MJ2779Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:29:1548
5MJ3249Šrajer JanSSK Vítkovice9100:29:4544
6MJ3478Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:29:4940
7MJ6133Petráš MichalB.S. Slopné9300:33:0138
8MJ6712Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:33:3036
9MJ79142Španihel DavidTJ TŽ Třinec9500:34:5034
10MJ9086Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:36:0732
11MJ946Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:36:3030
12MJ95152Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:36:3128
13MJ994Kluz JakubTJ Dolní Lomná9400:37:1226
14MJ103153Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:37:5924
15MJ10742Lenča JiříBC Sport Semily9400:38:3122
16MJ108131Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:38:4320
17MJ11014Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:4918
18MJ116137Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:39:1916
19MJ11813Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:39:2914
20MJ14694Gabko MarekBiatlon Bobrky9000:44:3912
21MJ150134Lubojacki Jan1. běžecký Jablunkov0200:45:1610
22MJ153149Franek OndřejBK SAK LOŽISKA KARVINÁ0000:45:338
23MJ158161Wala VojtěchMC Wallo Havířov9900:47:466
24MJ17097Gapko TomášBiatlon Bobrky9800:50:514
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8124Vévodová MartinaAK Perná9000:35:0670
2ŽJ88104Szotkowska EvaSKI Mosty9700:35:5662
3ŽJ8943Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:35:5754
4ŽJ9239Lenčová JanaSG Jablonec9200:36:2348
5ŽJ109128Jančušová LuciaSKI Mosty9200:38:4544
6ŽJ114127Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:39:1140
7ŽJ12380Nožková SáraOB TJ TŽ Třinec9300:40:4738
8ŽJ12510Hamroziová AnetaTJ Dolní Lomná9700:41:1336
9ŽJ131123Benediková Renata1. běžecký Jablunkov9100:41:3934
10ŽJ1375Krzyžowská KateřinaTJ Dolní Lomná9500:42:1932
11ŽJ1392Bocková DominikaTJ Dolní Lomná9700:42:5530
12ŽJ1523Kluzová NatálieTJ Dolní Lomná9500:45:2328
13ŽJ16055Hrdinová LenkaOrlová9100:47:5526
14ŽJ162106Kadlubcová TerezieSKI Mosty9800:49:0024
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:3070
2MA323Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:4962
3MA418Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:25:5454
4MA651Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:26:1748
5MA884Polášek JanSK Hranice8300:26:3444
6MA9129Jančus MartinSKI Mosty8700:26:3940
7MA1063Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:26:48-
8MA1244Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:27:1638
9MA13140Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:27:3036
10MA1471Pop TomášMK Kopřivnice7100:27:3134
11MA17102Sikora JakubVŠB Ostrava8400:28:0232
12MA1932Kaleta DanielHrádek8200:28:1430
13MA2268Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:4728
14MA24160Najdek RastislavŠKP Čadca7900:29:05-
15MA25168Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0926
16MA26105Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:29:1324
17MA3152Lipták RadimMidar Team F-M7900:29:3822
18MA3954Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:30:5420
19MA42145Staniek MartinOrlová7400:31:0718
20MA44162Wala PetrBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 7100:31:2016
21MA45138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2314
22MA4848Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:31:4212
23MA4946Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:31:4410
24MA51109Krenželok RafalIstebna8500:32:018
25MA5457Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:32:126
26MA5566Stoszek VáclavSporák8900:32:134
27MA567Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:32:14-
28MA5738Bocek DavidKraso Třinec7500:32:312
29MA60169Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:462
30MA6537Rumpertesz PetrHO Baník Karviná7800:33:222
31MA6834Žuška MarcelHO Baník Karviná8300:33:312
32MA6996Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:33:362
33MA70100Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:33:38-
34MA71146Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:33:422
35MA7236Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:34:032
36MA74147Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:162
37MA8070Almaši MiroslavTábor8400:34:512
38MA84113Jaroš DanielOstrava8500:35:242
39MA86155Tuharský MartinSalomon - Run7700:35:332
40MA87167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:35:502
41MA121174Žídek RomanKravaře7700:39:462
42MA12687Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:41:162
43MA12767Figura PavelSporák8400:41:172
44MA132132Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:41:402
45MA13450Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:41:562
46MA13645Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:172
47MA138156Vrba MartinTCH Girová7600:42:512
48MA154150Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:45:352
49MA155114Koutný JakubBK Steelcom8400:46:172
50MA157118Hrabuška RadekOstrava8900:47:192
51MA16691Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:50:052
52MA16915Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:50:412
53MA17195Gabko SlavomírBiatlon Bobrky7400:50:522
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB764Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3070
2MB1199Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:27:11-
3MB1626Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:4862
4MB1822Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:0754
5MB2358Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:5548
6MB2869Sznapka RafalGoleszow6600:29:29-
7MB30158Jokel LubomírPraha Běchovice6400:29:3644
8MB3331Jančík BořekSVARTES Hořice6400:29:4640
9MB36117Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:30:2938
10MB38173Šindelek DanielTJ Slezan Frýdek-Místek6500:30:5136
11MB4316Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:0934
12MB46171Mácha ZdeněkBaška6800:31:3832
13MB53125Kočí TomášMosty6200:32:1030
14MB5859Niemiec MiroslavGoleszow6800:32:37-
15MB6362Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:33:0928
16MB6482Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:33:1726
17MB66126Mrázek JanuszHS Velký Polom6700:33:2524
18MB7374Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:34:0422
19MB75143Krempaský OndrejBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6800:34:2920
20MB77141Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:4118
21MB78101Čanecký IvanSlovan Skalité6800:34:44-
22MB104170Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6600:38:0916
23MB11993Bělka JanDukla Banská Bystrica6300:39:41-
24MB12089Kantor ZbyhněvSK Skialp Beskydy6800:39:4514
25MB128164Kufa LeonTřinec6400:41:2812
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2029Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:2170
2MC2935Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:29:3362
3MC3519Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:5054
4MC3973Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:30:5448
5MC46119Slowioczek RomanMK Seitl5900:31:3844
6MC50135Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:31:4840
7MC5276Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:32:0738
8MC598Flegl VlastimilBrtev5300:32:4236
9MC7656Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:3734
10MC8283Přívětivý MiroslavPříbor5300:35:1132
11MC91159Mareš BohumilLEAR Brno5100:36:1230
12MC9398Gabko JanBiatlon Bobrky5900:36:2628
13MC98103Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:37:0926
14MC10540Kawulok StanislavTJ Dolní Lomná5600:38:1124
15MC10611Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:38:1222
16MC112124Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:39:0320
17MC142154Zelinski JerzyCieszyn5200:43:35-
18MC14990Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:44:5618
19MC151130Tvrzník Petr1. běžecký Jablůnkov5600:45:1816
20MC164144Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:49:2614
21MC174122Lysek MiroslavFC Cheb5300:55:1812
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3730Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3870
2MD4160Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:0662
3MD83157Šuška AntonKKM Čadca4900:35:16-
4MD85115Podžorný ErvinČeský Těšín4100:35:2854
5MD97136Vodička JanMK Radslavice4500:36:5648
6MD10285Bednařík JiříMniší4500:37:5244
7MD111116Peška AntonínSokol Holešov4800:38:5440
8MD113158Tučný JanMK Pardubice4700:39:0838
9MD115112Balko PeterKČT Lysá hora4400:39:1836
10MD117163Kojánek StefanŠKP Čadca4500:39:2134
11MD12917Kubíček FrantišekDobré Pole4600:41:33-
12MD13020Rechtenberg KarelTIS Vilhelm F. M.4700:41:3432
13MD135121Beskydský DědekKlub Důchodců4500:42:0830
14MD17353Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:53:4428
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME133110Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:5370
2ME14572Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:2262
3ME15921Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:5154
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6277Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0370
2ZA100166Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:37:2262
3ZA14125Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1954
4ZA14365Kohutová VeronikaOrlová8900:43:4448
5ZA14861Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:5444
6ZA163111Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7700:49:2040
7ZA168148Chudá DominikaBK SAK Ložiska Karviná7800:50:4038
8ZA172172Kawuloková DenisaTJ Dolní Lomná8300:51:1436
Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2147Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:28:3070
2ZB9692Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:3362
3ZB124165Matalová JanaOstrava7300:40:5554
4ZB156120Božová VěraMK SEITL Ostrava6600:46:3048
5ZB16141Lenčová JanaBezno6900:48:2144
6ZB167139Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:50:2440
Ženy C 45-54 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10188Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:37:4570
2ŽC1229Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:39:5162
3ŽC14781Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:44:5054
4ŽC165107Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:4648
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD140108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:1670
2ZD144133Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:43:5862
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:3070
1MJ275Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:25:4170
2MA323Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:4962
3MA418Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:25:5454
2MJ527Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:26:0362
4MA651Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:26:1748
1MB764Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3070
5MA884Polášek JanSK Hranice8300:26:3444
6MA9129Jančus MartinSKI Mosty8700:26:3940
7MA1063Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:26:48-
2MB1199Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:27:11-
8MA1244Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:27:1638
9MA13140Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:27:3036
10MA1471Pop TomášMK Kopřivnice7100:27:3134
3MJ1528Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:27:4154
3MB1626Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:4862
11MA17102Sikora JakubVŠB Ostrava8400:28:0232
4MB1822Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:0754
12MA1932Kaleta DanielHrádek8200:28:1430
1MC2029Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:2170
1ZB2147Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:28:3070
13MA2268Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:4728
5MB2358Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:5548
14MA24160Najdek RastislavŠKP Čadca7900:29:05-
15MA25168Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0926
16MA26105Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:29:1324
4MJ2779Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:29:1548
6MB2869Sznapka RafalGoleszow6600:29:29-
2MC2935Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:29:3362
7MB30158Jokel LubomírPraha Běchovice6400:29:3644
17MA3152Lipták RadimMidar Team F-M7900:29:3822
5MJ3249Šrajer JanSSK Vítkovice9100:29:4544
8MB3331Jančík BořekSVARTES Hořice6400:29:4640
6MJ3478Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:29:4940
3MC3519Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:5054
9MB36117Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:30:2938
1MD3730Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3870
10MB38173Šindelek DanielTJ Slezan Frýdek-Místek6500:30:5136
4MC3973Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:30:5448
18MA3954Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:30:5420
2MD4160Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:0662
19MA42145Staniek MartinOrlová7400:31:0718
11MB4316Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:0934
20MA44162Wala PetrBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 7100:31:2016
21MA45138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2314
5MC46119Slowioczek RomanMK Seitl5900:31:3844
12MB46171Mácha ZdeněkBaška6800:31:3832
22MA4848Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:31:4212
23MA4946Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:31:4410
6MC50135Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:31:4840
24MA51109Krenželok RafalIstebna8500:32:018
7MC5276Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:32:0738
13MB53125Kočí TomášMosty6200:32:1030
25MA5457Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:32:126
26MA5566Stoszek VáclavSporák8900:32:134
27MA567Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:32:14-
28MA5738Bocek DavidKraso Třinec7500:32:312
14MB5859Niemiec MiroslavGoleszow6800:32:37-
8MC598Flegl VlastimilBrtev5300:32:4236
29MA60169Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:462
7MJ6133Petráš MichalB.S. Slopné9300:33:0138
1ZA6277Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0370
15MB6362Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:33:0928
16MB6482Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:33:1726
30MA6537Rumpertesz PetrHO Baník Karviná7800:33:222
17MB66126Mrázek JanuszHS Velký Polom6700:33:2524
8MJ6712Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:33:3036
31MA6834Žuška MarcelHO Baník Karviná8300:33:312
32MA6996Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:33:362
33MA70100Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:33:38-
34MA71146Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:33:422
35MA7236Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:34:032
18MB7374Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:34:0422
36MA74147Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:162
19MB75143Krempaský OndrejBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6800:34:2920
9MC7656Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:3734
20MB77141Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:4118
21MB78101Čanecký IvanSlovan Skalité6800:34:44-
9MJ79142Španihel DavidTJ TŽ Třinec9500:34:5034
37MA8070Almaši MiroslavTábor8400:34:512
1ŽJ8124Vévodová MartinaAK Perná9000:35:0670
10MC8283Přívětivý MiroslavPříbor5300:35:1132
3MD83157Šuška AntonKKM Čadca4900:35:16-
38MA84113Jaroš DanielOstrava8500:35:242
4MD85115Podžorný ErvinČeský Těšín4100:35:2854
39MA86155Tuharský MartinSalomon - Run7700:35:332
40MA87167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:35:502
2ŽJ88104Szotkowska EvaSKI Mosty9700:35:5662
3ŽJ8943Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:35:5754
10MJ9086Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:36:0732
11MC91159Mareš BohumilLEAR Brno5100:36:1230
4ŽJ9239Lenčová JanaSG Jablonec9200:36:2348
12MC9398Gabko JanBiatlon Bobrky5900:36:2628
11MJ946Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:36:3030
12MJ95152Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:36:3128
2ZB9692Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:3362
5MD97136Vodička JanMK Radslavice4500:36:5648
13MC98103Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:37:0926
13MJ994Kluz JakubTJ Dolní Lomná9400:37:1226
2ZA100166Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:37:2262
1ŽC10188Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:37:4570
6MD10285Bednařík JiříMniší4500:37:5244
14MJ103153Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:37:5924
22MB104170Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6600:38:0916
14MC10540Kawulok StanislavTJ Dolní Lomná5600:38:1124
15MC10611Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:38:1222
15MJ10742Lenča JiříBC Sport Semily9400:38:3122
16MJ108131Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:38:4320
5ŽJ109128Jančušová LuciaSKI Mosty9200:38:4544
17MJ11014Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:4918
7MD111116Peška AntonínSokol Holešov4800:38:5440
16MC112124Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:39:0320
8MD113158Tučný JanMK Pardubice4700:39:0838
6ŽJ114127Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:39:1140
9MD115112Balko PeterKČT Lysá hora4400:39:1836
18MJ116137Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:39:1916
10MD117163Kojánek StefanŠKP Čadca4500:39:2134
19MJ11813Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:39:2914
23MB11993Bělka JanDukla Banská Bystrica6300:39:41-
24MB12089Kantor ZbyhněvSK Skialp Beskydy6800:39:4514
41MA121174Žídek RomanKravaře7700:39:462
2ŽC1229Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:39:5162
7ŽJ12380Nožková SáraOB TJ TŽ Třinec9300:40:4738
3ZB124165Matalová JanaOstrava7300:40:5554
8ŽJ12510Hamroziová AnetaTJ Dolní Lomná9700:41:1336
42MA12687Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:41:162
43MA12767Figura PavelSporák8400:41:172
25MB128164Kufa LeonTřinec6400:41:2812
11MD12917Kubíček FrantišekDobré Pole4600:41:33-
12MD13020Rechtenberg KarelTIS Vilhelm F. M.4700:41:3432
9ŽJ131123Benediková Renata1. běžecký Jablunkov9100:41:3934
44MA132132Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:41:402
1ME133110Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:5370
45MA13450Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:41:562
13MD135121Beskydský DědekKlub Důchodců4500:42:0830
46MA13645Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:172
10ŽJ1375Krzyžowská KateřinaTJ Dolní Lomná9500:42:1932
47MA138156Vrba MartinTCH Girová7600:42:512
11ŽJ1392Bocková DominikaTJ Dolní Lomná9700:42:5530
1ZD140108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:1670
3ZA14125Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1954
17MC142154Zelinski JerzyCieszyn5200:43:35-
4ZA14365Kohutová VeronikaOrlová8900:43:4448
2ZD144133Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:43:5862
2ME14572Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:2262
20MJ14694Gabko MarekBiatlon Bobrky9000:44:3912
3ŽC14781Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:44:5054
5ZA14861Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:5444
18MC14990Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:44:5618
21MJ150134Lubojacki Jan1. běžecký Jablunkov0200:45:1610
19MC151130Tvrzník Petr1. běžecký Jablůnkov5600:45:1816
12ŽJ1523Kluzová NatálieTJ Dolní Lomná9500:45:2328
22MJ153149Franek OndřejBK SAK LOŽISKA KARVINÁ0000:45:338
48MA154150Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:45:352
49MA155114Koutný JakubBK Steelcom8400:46:172
4ZB156120Božová VěraMK SEITL Ostrava6600:46:3048
50MA157118Hrabuška RadekOstrava8900:47:192
23MJ158161Wala VojtěchMC Wallo Havířov9900:47:466
3ME15921Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:5154
13ŽJ16055Hrdinová LenkaOrlová9100:47:5526
5ZB16141Lenčová JanaBezno6900:48:2144
14ŽJ162106Kadlubcová TerezieSKI Mosty9800:49:0024
6ZA163111Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7700:49:2040
20MC164144Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:49:2614
4ŽC165107Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:4648
51MA16691Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:50:052
6ZB167139Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:50:2440
7ZA168148Chudá DominikaBK SAK Ložiska Karviná7800:50:4038
52MA16915Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:50:412
24MJ17097Gapko TomášBiatlon Bobrky9800:50:514
53MA17195Gabko SlavomírBiatlon Bobrky7400:50:522
8ZA172172Kawuloková DenisaTJ Dolní Lomná8300:51:1436
14MD17353Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:53:4428
21MC174122Lysek MiroslavFC Cheb5300:55:1812

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Dobrý den chtěl bych vás poprosit jestli by jste mi neopravili chybu ve jméně Tomáš Vichý na Tomáš Lichý v závodě na kozubovou děkuji.
tomaslichy
Opraveno. Diky za upozorneni.
kebrle
dobrý den, ne že by pro mne byl důležitý čas , který jsem měl cca 45:30, protože jsem celou trasu šel běžěl se svým osmiletým synem Ondrou Frankem, ale docela mne překvapilo, že ve výsledcích u mého jména je uvedeno nedoběhl, takže jsem zcela určitě doběhl, a chtěl bych tímto poprosit, z´da by toto male nedopatření šlo napravit děkuji s pozdravem Alan Franek
alan.franek
Pane Franku, prošli jsme videozáznam doběhu a opravdu jste cíl překročil, tudíž jsme poslali žádost o opravu výsledků na Iscarex. Omlouvám se za toto nedopatření, které vzniklo tím, že jste se před cílem zastavil, začal fotit svého syna a následně jste s foťákem v ruce prošel cílem, čímž jste u rozhodčích vyvolal dojem, že jste již dávno doběhl a teď jen fotíte své příbuzné.
smarszalek
Opraveno.
team
Skvělý nápad podávat doběhnuvším závodníkům v takovém úmorném počasí pivo. Myslím, že přišlo k chuti každému, kdo se tam doplazil:-)
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód