Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)

8.5.2009, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)
  • datum konání: 8.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota, na mostě u železničního přejezdu
13:30 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 393 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
tel. zam. 493 692 821
mobil 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

obec@sarovcova-lhota.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3281

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4721
Plašil Milan5921
Hochman Filip7317
Jančík Bořek6416
Javůrek Jiří4816
Svatoň Jiří8516
Brunclík Ivo5815
Pechek František5315
Šimůnek Jan4915
Vávra Martin6314
Marek František4114
Šulc Vladimír6914
Paulů Blanka5414
Jandura Pavel4613
Zoubek Zdeněk6913
Záveský Vojtěch7813
Pešek Milan6013
Krejcar Petr4512
Horčička Vratislav4912
Karlík Michal6412
Groh Stanislav4612
Tauchman Miloš5312
Janata Milan8512
Šír Václav4812
Šulc Jan7011
Holeček Martin7411
Čeřovský Jan7511
Hovorka Karel5111
Tučný Jan4711
Vávra Radek6311
Jarkovský Oldřich3411
Čeřovský Josef4110
Čipera Radek6410
Čeřovský Jakub8310
Vimr Adolf4310
Havlíček Zdeněk3510
Vraštilová Miloslava5610
Zajíček Tomáš9210
Horáčková Jana8510
Brendl Jan7510
Šklíba Karel5010
Jirásková Eva6410
Kupka Martin829
Buchar Jan339
Drbohlav Bohumil639
Zajíček Pavel609
Kozel Karel529
Flegl Vlastimil539
Zelený Luděk619
Malý Jan738

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1534Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:01:5335
2MJ43124Calta JanGymnázium Hořice9101:08:1731
3MJ60133Novotný PetrNovas Team Dvůr Králové9001:11:5427
4MJ67160Votava MichalVrchlabí9001:13:2324
5MJ68123Šťovíček PavelGymnázium Hořice9001:13:2522
6MJ80181Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9101:16:5120
7MJ92178Zajíček TomášMladá Boleslav9201:19:0919
8MJ1153Mácha DanielJičín9001:23:1018
9MJ122175Fiala OndřejBílá Třemešná9201:24:3717
10MJ137125Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:28:1816
11MJ148179Zajíček LiborMladá Boleslav9501:31:2315
12MJ15778Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9701:33:3114
Muži 20-34 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Havlíček JanASK Slavia Praha7900:52:2535
2MA283Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:53:5931
3MA387Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:0027
4MA493Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:56:5024
5MA7127Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:57:4822
6MA1448Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:01:4620
7MA16128Kupka MartinNová Paka8201:02:0919
8MA1753Krejsa TomášRENOVAK Rensport7701:02:2418
9MA2781Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:04:3417
10MA281Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:4516
11MA4146Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8601:07:2711
12MA4432Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:08:2510
13MA484Vejvoda MichalJičín8201:09:019
14MA53150Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:09:538
15MA65155Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:045
16MA7028Bílek JiříOOP - JC7601:14:234
17MA75140Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7601:15:122
18MA8162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:16:581
19MA97136Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:19:531
20MA99104Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:20:121
21MA103162Mašek PetrFC Vrchlabí7901:20:411
22MA111158Šídlo MartinOOP - JC8301:22:071
23MA113132Motl JiříNovas tým7801:22:141
24MA11612Čeřovský JanHořice7501:23:461
25MA119138Sůva PetrAC AKK Hořice8001:24:181
26MA120119Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:24:241
27MA12329Březina MartinOOP - JC7801:24:531
28MA125141Fejk LukášDvůr Dvůr Králové nad Labem8801:25:231
29MA128130Juriček TomášSporting Havana8001:26:041
30MA14494Brendl JanHoděšovice7501:30:151
31MA149120Tauchman RadekSQS Vláknová optika8001:32:051
32MA162164Blaha RostislavBK Vísky8901:36:591
33MA176103Křovina RadekSvartes - divize maratonců7701:53:311
Muži 35-39 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12955Erlebach DavidKunčice7101:04:4815
2M13313Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:05:5414
3M138168Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:06:3313
4M139137Beránek VáclavRovensko7301:06:3412
5M161115Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:12:097
6M163118Kubíček MichalRudá Hvězda Kartouz.7301:12:266
7M17282Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:14:413
8M182156Segeth JosefTrinNT7101:16:591
9M110172Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:20:271
10M1102117Karel RadimLO Stará Paka7101:20:371
11M111060Šulc JanContinentál7001:21:541
12M1121153Hakl MartinVelocipéd klub7301:24:281
13M114714Keclík PetrTilius7001:30:451
14M1151131Žďárský VáclavChodovice7101:32:281
15M1152177Žabokrtský MilanChloumek7401:32:461
16M1158145Košťál KarelC.S.Cargo, a.s.7201:33:561
17M116540Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:40:081
18M1166173Holeček MartinDvůr Králové7401:40:421
19M1168122Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:41:401
Muži 40-44 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2561Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:2135
2M211183Brodský VladimírTJ Jičín6801:00:4622
3M21216Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6501:01:0220
4M213114Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:01:2619
5M22158Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:03:0917
6M22215Malík VítSokol České Budějovice6901:03:1016
7M223106Kuželka TomášSokol Dřevěnice6801:03:1815
8M23026Petr PavelPardubice6901:04:4913
9M24056Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:07:0110
10M250116Crisstoffels EricHotel pod Zvičinou6601:09:118
11M25469Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:577
12M27354Janík TomášČHMÚ6801:15:001
13M286167Falta VladanJičín6701:17:201
14M2100170Havíř JosefChýnice6701:20:231
15M210771Čapek MilanSyřenov6501:20:571
16M2112163Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:22:101
17M212731Halbrštat PetrTK Znojmo6701:25:461
18M2143126Kulík VlastimilBakov nad Jizerou6601:30:111
Muži 45-49 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3679Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:3831
2M3889Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:59:2127
3M31067Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:5724
4M31927Jokel LubomírPalestra Praha6401:02:3518
5M32490Karlík MichalLoko Trutnov6401:04:0914
6M33176Kaván LubomírChřibská6101:04:5012
7M33470Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:06:0411
8M346154Leplt JiříTriatlon Milovice6101:08:509
9M356108Hanuš PetrHroch team Choceň6401:10:166
10M35744Kocián VítCyklo Brdy Za Lány6101:10:255
11M35884Klimeš JiříAC Náchod6101:10:264
12M359152Zelený LuděkAC Náchod6101:11:033
13M366161Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:052
14M371139Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:14:351
15M374180Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:15:021
16M377107Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:16:001
17M379182Kučera PetrStružinec6101:16:501
18M38798Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:17:391
19M38877Beznoska KamilČermná6301:18:071
20M393157Tomšů PetrAC Pardubice6401:19:231
21M396171Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:19:501
22M3108135Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:21:111
23M3132112Solnička PetrAC Česká Lípa6001:27:081
24M3141172Fišer PetrSokol Jičín6001:29:511
25M3155166Bláha StanislavBK Vísky6301:33:031
26M3160105Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:34:051
27M3161129Machek PavelVidoň6101:35:341
28M3167142Černý OtaLázně Bělohrad6201:40:511
Muži 50-54 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4930Kolínek FrantišekAK Perná5600:59:5135
2M41852Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:2831
3M42017Gombita JosefLoučná 9565801:02:4827
4M43565Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:1322
5M442111Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:08:0520
6M452176Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:09:3718
7M48436Mráček PavelKP BKÚ Mělník5501:17:0916
8M4145184Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:30:237
Muži 55-59 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53210Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5301:05:4224
2M54922Černý VladimírHAC Praha5201:09:0719
3M56985Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:13:4617
4M585113Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:17:1815
5M59086Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:18:2014
6M595149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:19:3913
7M510473Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:4312
8M510547Jelínek KarelRadlik5101:20:4411
9M512966Červ MiloslavAtletika Polička5001:26:2610
10M513618Krejsa VáclavRentia Praha5201:28:089
11M51385Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:28:588
12M517238Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:45:336
Muži 60-64 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M626146Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:3335
2M636150Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:06:2231
3M637144Němec JiříLOCKAR4801:06:2727
4M645159Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:3324
5M664109Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:12:4922
6M67892Groh StanislavAC Vrchlabí4601:16:2620
7M61246Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:24:5817
8M612620Tučný JanMK Pardubice4701:25:3416
9M61397Zubatý JiříAVERFLOR, a.s.4701:29:3214
10M61429Rieb JanJindřichův Hradec4601:30:0913
11M615474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:32:4912
12M6159110Palisch DieterJiskra Hořice4901:33:5911
13M6170100Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4801:43:289
-M6-39Horčička VratislavKonecchlumí49DNF-
-M6-41Mach LadislavŠachy Lužany47DNF-
Muži 65-69 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7106147Marek FrantišekSK Hronov4101:20:4719
2M711897Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:24:1218
3M71308Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:27:0115
4M716380Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:37:0010
Muži 70-74 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M88933Kohout TomášKooperativa Praha3701:18:1135
2M810937Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:21:3031
3M815396Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:32:4827
Muži 75-79 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M917325Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:47:1924
2M917723Kadlec JaroslavLabe Tri club3002:09:2622
Muži 80-84 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M017921Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2702:18:3220
Juniorky 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ13135Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:27:0535
2ŽJ140134Egertová NelaNovas tým9101:29:3331
3ŽJ1712Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:44:3927
Ženy 20-34 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:04:1535
2ZA5542Nývltová EvaOlfin Car Vella - Trutnov8601:10:1031
3ZA94102Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8701:19:3227
4ZA146143Reidelová JanaLázně Bělohrad8401:30:3624
5ZA17424Horáčková JanaOrel Studenec8501:47:5022
6ZA180121Cihlářová MartinaÚstí nad Labem7902:54:3720
Ženy 35-39 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15145Piklová AliceVětřní7301:09:1535
2Z16257Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí7301:12:1331
3Z113599Šimonová ŠárkaSama za sebe7201:27:5122
4Z1169174Fialová RenataBílá Třemešná7301:42:1819
Ženy 40-44 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z27688Loudová PavlaAC Turnov6801:15:2427
2Z28368Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:0124
3Z2164165Blahová JaroslavaBK Visky6701:39:4120
-Z2-95Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69DNF-
Ženy 45-49 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z311475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:2127
Ženy 50-54 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z491169Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:18:3735
2Z49849Krcháková AlenaAC Moravská Slávia5701:20:0131
3Z411743Halešová DanaHořice na Šumavě5701:24:0424
4Z413351Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:2022
5Z417563Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:52:5120
Ženy 55-59 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z547148Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:09:0035
2Z513491Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:27:2231
3Z515611Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:33:0824
4Z517850Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5202:14:0822
5Z518119Gruberová VěraHorní Počernice5202:54:3820
Ženy 60-64 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z615064Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:0927
Trať 13,6 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Havlíček JanASK Slavia Praha7900:52:2535
2MA283Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:53:5931
3MA387Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:0027
4MA493Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:56:5024
1M2561Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:2135
1M3679Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:3831
5MA7127Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:57:4822
2M3889Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:59:2127
1M4930Kolínek FrantišekAK Perná5600:59:5135
3M31067Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:5724
2M211183Brodský VladimírTJ Jičín6801:00:4622
3M21216Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6501:01:0220
4M213114Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:01:2619
6MA1448Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:01:4620
1MJ1534Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:01:5335
7MA16128Kupka MartinNová Paka8201:02:0919
8MA1753Krejsa TomášRENOVAK Rensport7701:02:2418
2M41852Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:2831
4M31927Jokel LubomírPalestra Praha6401:02:3518
3M42017Gombita JosefLoučná 9565801:02:4827
5M22158Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:03:0917
6M22215Malík VítSokol České Budějovice6901:03:1016
7M223106Kuželka TomášSokol Dřevěnice6801:03:1815
5M32490Karlík MichalLoko Trutnov6401:04:0914
1ZA25100Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:04:1535
1M626146Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:3335
9MA2781Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:04:3417
10MA281Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:4516
1M12955Erlebach DavidKunčice7101:04:4815
8M23026Petr PavelPardubice6901:04:4913
6M33176Kaván LubomírChřibská6101:04:5012
1M53210Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5301:05:4224
2M13313Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:05:5414
7M33470Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:06:0411
4M43565Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:1322
2M636150Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:06:2231
3M637144Němec JiříLOCKAR4801:06:2727
3M138168Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:06:3313
4M139137Beránek VáclavRovensko7301:06:3412
9M24056Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:07:0110
11MA4146Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8601:07:2711
5M442111Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:08:0520
2MJ43124Calta JanGymnázium Hořice9101:08:1731
12MA4432Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:08:2510
4M645159Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:3324
8M346154Leplt JiříTriatlon Milovice6101:08:509
1Z547148Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:09:0035
13MA484Vejvoda MichalJičín8201:09:019
2M54922Černý VladimírHAC Praha5201:09:0719
10M250116Crisstoffels EricHotel pod Zvičinou6601:09:118
1Z15145Piklová AliceVětřní7301:09:1535
6M452176Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:09:3718
14MA53150Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:09:538
11M25469Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:577
2ZA5542Nývltová EvaOlfin Car Vella - Trutnov8601:10:1031
9M356108Hanuš PetrHroch team Choceň6401:10:166
10M35744Kocián VítCyklo Brdy Za Lány6101:10:255
11M35884Klimeš JiříAC Náchod6101:10:264
12M359152Zelený LuděkAC Náchod6101:11:033
3MJ60133Novotný PetrNovas Team Dvůr Králové9001:11:5427
5M161115Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:12:097
2Z16257Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí7301:12:1331
6M163118Kubíček MichalRudá Hvězda Kartouz.7301:12:266
5M664109Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:12:4922
15MA65155Lhota AlešPivovar Miletín7801:13:045
13M366161Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:052
4MJ67160Votava MichalVrchlabí9001:13:2324
5MJ68123Šťovíček PavelGymnázium Hořice9001:13:2522
3M56985Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:13:4617
16MA7028Bílek JiříOOP - JC7601:14:234
14M371139Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:14:351
7M17282Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:14:413
12M27354Janík TomášČHMÚ6801:15:001
15M374180Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:15:021
17MA75140Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7601:15:122
1Z27688Loudová PavlaAC Turnov6801:15:2427
16M377107Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:16:001
6M67892Groh StanislavAC Vrchlabí4601:16:2620
17M379182Kučera PetrStružinec6101:16:501
6MJ80181Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9101:16:5120
18MA8162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:16:581
8M182156Segeth JosefTrinNT7101:16:591
2Z28368Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:0124
7M48436Mráček PavelKP BKÚ Mělník5501:17:0916
4M585113Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:17:1815
13M286167Falta VladanJičín6701:17:201
18M38798Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:17:391
19M38877Beznoska KamilČermná6301:18:071
1M88933Kohout TomášKooperativa Praha3701:18:1135
5M59086Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:18:2014
1Z491169Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:18:3735
7MJ92178Zajíček TomášMladá Boleslav9201:19:0919
20M393157Tomšů PetrAC Pardubice6401:19:231
3ZA94102Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8701:19:3227
6M595149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:19:3913
21M396171Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:19:501
19MA97136Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:19:531
2Z49849Krcháková AlenaAC Moravská Slávia5701:20:0131
20MA99104Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:20:121
14M2100170Havíř JosefChýnice6701:20:231
9M110172Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:20:271
10M1102117Karel RadimLO Stará Paka7101:20:371
21MA103162Mašek PetrFC Vrchlabí7901:20:411
7M510473Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:4312
8M510547Jelínek KarelRadlik5101:20:4411
1M7106147Marek FrantišekSK Hronov4101:20:4719
15M210771Čapek MilanSyřenov6501:20:571
22M3108135Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:21:111
2M810937Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:21:3031
11M111060Šulc JanContinentál7001:21:541
22MA111158Šídlo MartinOOP - JC8301:22:071
16M2112163Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:22:101
23MA113132Motl JiříNovas tým7801:22:141
1Z311475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:2127
8MJ1153Mácha DanielJičín9001:23:1018
24MA11612Čeřovský JanHořice7501:23:461
3Z411743Halešová DanaHořice na Šumavě5701:24:0424
2M711897Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:24:1218
25MA119138Sůva PetrAC AKK Hořice8001:24:181
26MA120119Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:24:241
12M1121153Hakl MartinVelocipéd klub7301:24:281
9MJ122175Fiala OndřejBílá Třemešná9201:24:3717
27MA12329Březina MartinOOP - JC7801:24:531
7M61246Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:24:5817
28MA125141Fejk LukášDvůr Dvůr Králové nad Labem8801:25:231
8M612620Tučný JanMK Pardubice4701:25:3416
17M212731Halbrštat PetrTK Znojmo6701:25:461
29MA128130Juriček TomášSporting Havana8001:26:041
9M512966Červ MiloslavAtletika Polička5001:26:2610
3M71308Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:27:0115
1ŽJ13135Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:27:0535
23M3132112Solnička PetrAC Česká Lípa6001:27:081
4Z413351Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:2022
2Z513491Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:27:2231
3Z113599Šimonová ŠárkaSama za sebe7201:27:5122
10M513618Krejsa VáclavRentia Praha5201:28:089
10MJ137125Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:28:1816
11M51385Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:28:588
9M61397Zubatý JiříAVERFLOR, a.s.4701:29:3214
2ŽJ140134Egertová NelaNovas tým9101:29:3331
24M3141172Fišer PetrSokol Jičín6001:29:511
10M61429Rieb JanJindřichův Hradec4601:30:0913
18M2143126Kulík VlastimilBakov nad Jizerou6601:30:111
30MA14494Brendl JanHoděšovice7501:30:151
8M4145184Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:30:237
4ZA146143Reidelová JanaLázně Bělohrad8401:30:3624
13M114714Keclík PetrTilius7001:30:451
11MJ148179Zajíček LiborMladá Boleslav9501:31:2315
31MA149120Tauchman RadekSQS Vláknová optika8001:32:051
1Z615064Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:0927
14M1151131Žďárský VáclavChodovice7101:32:281
15M1152177Žabokrtský MilanChloumek7401:32:461
3M815396Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:32:4827
11M615474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:32:4912
25M3155166Bláha StanislavBK Vísky6301:33:031
3Z515611Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:33:0824
12MJ15778Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9701:33:3114
16M1158145Košťál KarelC.S.Cargo, a.s.7201:33:561
12M6159110Palisch DieterJiskra Hořice4901:33:5911
26M3160105Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:34:051
27M3161129Machek PavelVidoň6101:35:341
32MA162164Blaha RostislavBK Vísky8901:36:591
4M716380Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:37:0010
3Z2164165Blahová JaroslavaBK Visky6701:39:4120
17M116540Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:40:081
18M1166173Holeček MartinDvůr Králové7401:40:421
28M3167142Černý OtaLázně Bělohrad6201:40:511
19M1168122Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:41:401
4Z1169174Fialová RenataBílá Třemešná7301:42:1819
13M6170100Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4801:43:289
3ŽJ1712Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:44:3927
12M517238Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:45:336
1M917325Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:47:1924
5ZA17424Horáčková JanaOrel Studenec8501:47:5022
5Z417563Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:52:5120
33MA176103Křovina RadekSvartes - divize maratonců7701:53:311
2M917723Kadlec JaroslavLabe Tri club3002:09:2622
4Z517850Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5202:14:0822
1M017921Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2702:18:3220
6ZA180121Cihlářová MartinaÚstí nad Labem7902:54:3720
5Z518119Gruberová VěraHorní Počernice5202:54:3820

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 55%
Ceny vítězům: 57%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

Tradiční závod se solidní účastí, tedy oblíbený. Autobus ze Zvičiny ke startu jel včas. Na trati bez komplikací s tradiční náročností. Dobré občerstvení. Zlepšilo se vyhlašování vítězů. Chybělo mi vyvěšení předběžných výsledků. Nebo alespoň čtení dalších umístění v kategoriích. Opět velmi dobrý prožitek v přírodě a v běžeckém hnutí.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód