Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hodkovice nad Nisou - Ještěd (Kvalifikace ME)

21.6.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice nad Nisou - Ještěd (Kvalifikace ME)
  • datum konání: 21.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:30 hodin v kanceláři závodu

Startovné

100,- Kč (v ceně tričko s logem závodu)
!!! POZOR !!! Vzhledem k přechodu na měření času čipovou technologií je nutné, aby při převzetí čipu všichni startující zaplatili zálohu 500,- Kč, kterou dostanou zpět po jeho vrácení.

Popis tratě

Délka: 14,2 km (hlavní závod), 8,2 km (dorost, junioři a juniorky, muži D,E a všechny ženské kategorie)
Převýšení: 790/430 m

Ceny pro vítěze

věcné obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 25.000 Kč
finanční obdrží 1. až 6. muž v absolutním pořadí a 1. až 3. žena v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

VIKING Jilemnice
Roman Koucký - 602 265 857
Zdeněk Zoubek - 724 689 168

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci mladší 14-15 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS21208Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:42:0757
Dorostenci starší 16-17 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5206Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:35:4372
2MD8248Nýč DavidDukla Liberec9300:36:5666
3MD18222Panýr JakubTJ Bižuterie Jablonec9300:41:0860
4MD23245Calda VladimírDukla Liberec9300:42:0954
5MD27201Tišer MatoušABK Liberec9200:43:0948
6MD30247Jirman MartinDukla Liberec9300:45:4045
Junioři 18-19 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1207Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:05105
2MJ2250Gräf JakubDukla Liberec9100:34:3493
3MJ3229Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:35:2481
4MJ26251Votava MichalVrchlabí9000:43:0251
Muži A 20-39 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:19105
2MA28Kučera MartinVSK UNI Brno8000:55:5893
3MA329Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:57:5081
4MA413Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:58:1572
5MA530Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:3966
6MA684Magál JiříDukla Liberec7700:59:4760
7MA76Žák JiříSCOTT VSK-VŠB-TU Ostrava7100:59:5157
8MA846Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:00:2354
9MA948Linhart RadekKerda Team7601:00:3651
10MA1074Berka MartinKozákov8501:00:3948
11MA1182Rykr JanDukla Liberec8701:01:0745
12MA1281Koukal MartinDukla Liberec7801:01:1142
13MA1336Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:01:2339
14MA1451Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3036
15MA1558Hamr JanAK Bílina8601:02:3433
16MA1632Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7501:02:5930
17MA1810Štajmtejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3327
18MA1927Havelka Janekondice.cz7901:03:3424
19MA2042Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:03:4021
20MA2175Berka RadimKozákov8201:03:4718
21MA2383Kožíšek DušanDukla Liberec8301:04:3215
22MA2876Valoušek ZbyněkDukla Liberec8401:07:0712
23MA2928Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:07:369
24MA3047Škrabálek JanX Alps Team7001:07:476
25MA3123Herda JanDobřichov8301:08:013
26MA329Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:163
27MA3461Erben LiborSKP Maják Jablonec nad Nisou8301:08:523
28MA3771Novotný JiříKateřinky7101:10:113
29MA3957Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:10:273
30MA4012Vrobel IvoOlomouc8901:10:293
31MA4160Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7201:10:403
32MA4334Erlebach DavidKunčice7101:10:593
33MA4639Major JiříSKP Harrachov8301:13:373
34MA4879Šrůtek DavidBKL Machov8001:14:113
35MA4955Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:243
36MA5366Buriánek VojtaXC Haven7801:14:563
37MA5462Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:353
38MA5563Schejbal PetrLiberec7101:15:473
39MA5619Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:15:503
40MA5735Drbohlav TomášASA Turnov7701:16:313
41MA6188Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:583
42MA6254Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:323
43MA645Řízek MarekMaraton Děčín7201:19:093
44MA6869Beránek VáclavStaněk Turnov7301:20:153
45MA6967Wiedman RenéSokol Podlázky7301:20:553
46MA7286Korejčík JanPraha 87501:22:473
47MA7378Zikmund JanOrel Turnov7701:24:373
48MA8189Slepička PavelSK Stodůlky7901:28:543
49MA8390Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:30:003
50MA8773Chocholoušková JanaKerda Team7601:35:22-
Muži B 40-49 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1753Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:26105
2MB2252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5293
3MB247Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:4181
4MB2520Jančík BořekSVARTES Hořice6401:05:0872
5MB274Holický MilanPardubice6501:06:4766
6MB3331Jokel LubomírPraha Běchovice6401:08:4160
7MB3526Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:09:3457
8MB4237Požárský VlastimilLiberec6401:10:5254
9MB4459Drahoňovský MilanAC Syner Turnov6601:12:2051
10MB451Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:12:2548
11MB4765Tuž JaroslavSPINFIT Liberec6901:13:4045
12MB5085Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:14:2642
13MB5144Kaván LubomírChřibská6101:14:2839
14MB5270Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:14:3236
15MB5925Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:16:5233
16MB6377Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:19:0230
17MB6616Luberda PetrDV České Budějovice6501:20:0327
18MB6745Trakal JiříŽelezný Brod6401:20:1224
19MB7087Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:21:5421
20MB7168Šíp LadislavSCMT Liberec6401:22:0718
21MB7524Fiřt MilošJablonec n. N.6001:25:0815
22MB7772Košek MilanStaněk Turnov6501:26:0812
23MB853Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:32:349
24MB8617Pečenka LiborKHB Radegast6101:34:546
25MB8949Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:36:443
Muži C 50-59 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC262Kolínek FrantišekAK Perná5601:05:48105
2MC3622Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:09:5193
3MC3843Gombita JosefLoučná 9565801:10:1881
4MC5814Černý VladimírHAC Praha5201:16:3472
5MC6050Malatín ŠtefanAAC Brno5501:17:3166
6MC6538Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5801:19:5360
7MC7421Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:24:5857
8MC7664Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5301:25:4354
9MC7841Krupka MilanTJ Rumburk5601:26:2251
10MC7915Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:27:0448
11MC8080Jelínek KarelRadlik5101:28:0845
12MC8218Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5201:29:4842
13MC8456Jelínek MilanVlastibořice5501:31:4639
14MC8811Sedrák JiříPřelouč5801:35:3836
15MC9040Eppert RomanCanis Team5901:38:5333
Muži D 60-69 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13228Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:01105
2MD16242Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:1193
3MD24211Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:4081
4MD32241Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3472
5MD37210Tučný JanMK Pardubice4700:48:5966
6MD38223Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:1760
7MD44219Řápek VáclavAVC Praha4200:52:4157
8MD45215Dlabač LadislavAVC Praha4300:53:0254
9MD4753Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:3251
Muži E 70 let a starší (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME31213Kohout TomášBlata Kooperativa3700:45:48105
2ME40214Jantsch VítězslavJablonec nad Nisou3500:49:4293
3ME41204Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:1181
4ME46231Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:1272
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ28230Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:45:10105
2ŽJ34232Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4693
3ŽJ43239Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:51:1081
4ŽJ50234Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:1572
Ženy A 20-34 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6226Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:15105
2ZA7244Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:4593
3ZA11216Havlová PavlaPSK OLymp Praha8200:38:2681
4ZA12246Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:4572
5ZA14217Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:39:0766
6ZA15249Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:40:0060
7ZA19238Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:3757
8ZA20224Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:5054
9ZA25233Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5751
10ZA29209Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:45:3548
11ZA33237Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:46:4445
12ZA36218Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8700:47:4342
Ženy B 35-44 let (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4205Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:34105
2ZB9202Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:37:0693
3ZB10225Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:3081
4ZB17221Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:0272
5ZB42212Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:50:4766
6ZB48243Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7300:53:4160
Ženy C 45 let a starší (trať 8,2 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC22227Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:08105
2ŽC35236Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:29105
3ŽC39203Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:3993
4ŽC49235Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:0793
5ŽC51220Procházková IrenaTJ Háje5700:56:2681
Trať 8,2 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1207Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:05105
2MJ2250Gräf JakubDukla Liberec9100:34:3493
3MJ3229Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:35:2481
1ZB4205Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:34105
1MD5206Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:35:4372
1ZA6226Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:15105
2ZA7244Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:4593
2MD8248Nýč DavidDukla Liberec9300:36:5666
2ZB9202Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:37:0693
3ZB10225Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:37:3081
3ZA11216Havlová PavlaPSK OLymp Praha8200:38:2681
4ZA12246Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:4572
1MD13228Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:01105
5ZA14217Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:39:0766
6ZA15249Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:40:0060
2MD16242Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:1193
4ZB17221Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:0272
3MD18222Panýr JakubTJ Bižuterie Jablonec9300:41:0860
7ZA19238Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:3757
8ZA20224Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:5054
1MS21208Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:42:0757
1ŽC22227Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:08105
4MD23245Calda VladimírDukla Liberec9300:42:0954
3MD24211Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:4081
9ZA25233Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5751
4MJ26251Votava MichalVrchlabí9000:43:0251
5MD27201Tišer MatoušABK Liberec9200:43:0948
1ŽJ28230Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:45:10105
10ZA29209Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:45:3548
6MD30247Jirman MartinDukla Liberec9300:45:4045
1ME31213Kohout TomášBlata Kooperativa3700:45:48105
4MD32241Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3472
11ZA33237Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:46:4445
2ŽJ34232Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4693
2ŽC35236Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:29105
12ZA36218Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8700:47:4342
5MD37210Tučný JanMK Pardubice4700:48:5966
6MD38223Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:1760
3ŽC39203Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:3993
2ME40214Jantsch VítězslavJablonec nad Nisou3500:49:4293
3ME41204Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:1181
5ZB42212Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:50:4766
3ŽJ43239Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:51:1081
7MD44219Řápek VáclavAVC Praha4200:52:4157
8MD45215Dlabač LadislavAVC Praha4300:53:0254
4ME46231Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:1272
9MD4753Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:3251
6ZB48243Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7300:53:4160
4ŽC49235Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:0793
4ŽJ50234Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:1572
5ŽC51220Procházková IrenaTJ Háje5700:56:2681
Trať 14,2 km, 790 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:19105
2MA28Kučera MartinVSK UNI Brno8000:55:5893
3MA329Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:57:5081
4MA413Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:58:1572
5MA530Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:3966
6MA684Magál JiříDukla Liberec7700:59:4760
7MA76Žák JiříSCOTT VSK-VŠB-TU Ostrava7100:59:5157
8MA846Pleticha RichardAtletika Kadaň7501:00:2354
9MA948Linhart RadekKerda Team7601:00:3651
10MA1074Berka MartinKozákov8501:00:3948
11MA1182Rykr JanDukla Liberec8701:01:0745
12MA1281Koukal MartinDukla Liberec7801:01:1142
13MA1336Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:01:2339
14MA1451Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3036
15MA1558Hamr JanAK Bílina8601:02:3433
16MA1632Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7501:02:5930
1MB1753Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:26105
17MA1810Štajmtejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3327
18MA1927Havelka Janekondice.cz7901:03:3424
19MA2042Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:03:4021
20MA2175Berka RadimKozákov8201:03:4718
2MB2252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5293
21MA2383Kožíšek DušanDukla Liberec8301:04:3215
3MB247Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:4181
4MB2520Jančík BořekSVARTES Hořice6401:05:0872
1MC262Kolínek FrantišekAK Perná5601:05:48105
5MB274Holický MilanPardubice6501:06:4766
22MA2876Valoušek ZbyněkDukla Liberec8401:07:0712
23MA2928Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:07:369
24MA3047Škrabálek JanX Alps Team7001:07:476
25MA3123Herda JanDobřichov8301:08:013
26MA329Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:163
6MB3331Jokel LubomírPraha Běchovice6401:08:4160
27MA3461Erben LiborSKP Maják Jablonec nad Nisou8301:08:523
7MB3526Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:09:3457
2MC3622Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:09:5193
28MA3771Novotný JiříKateřinky7101:10:113
3MC3843Gombita JosefLoučná 9565801:10:1881
29MA3957Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:10:273
30MA4012Vrobel IvoOlomouc8901:10:293
31MA4160Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7201:10:403
8MB4237Požárský VlastimilLiberec6401:10:5254
32MA4334Erlebach DavidKunčice7101:10:593
9MB4459Drahoňovský MilanAC Syner Turnov6601:12:2051
10MB451Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:12:2548
33MA4639Major JiříSKP Harrachov8301:13:373
11MB4765Tuž JaroslavSPINFIT Liberec6901:13:4045
34MA4879Šrůtek DavidBKL Machov8001:14:113
35MA4955Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:243
12MB5085Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:14:2642
13MB5144Kaván LubomírChřibská6101:14:2839
14MB5270Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:14:3236
36MA5366Buriánek VojtaXC Haven7801:14:563
37MA5462Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:353
38MA5563Schejbal PetrLiberec7101:15:473
39MA5619Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:15:503
40MA5735Drbohlav TomášASA Turnov7701:16:313
4MC5814Černý VladimírHAC Praha5201:16:3472
15MB5925Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:16:5233
5MC6050Malatín ŠtefanAAC Brno5501:17:3166
41MA6188Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:583
42MA6254Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:323
16MB6377Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:19:0230
43MA645Řízek MarekMaraton Děčín7201:19:093
6MC6538Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5801:19:5360
17MB6616Luberda PetrDV České Budějovice6501:20:0327
18MB6745Trakal JiříŽelezný Brod6401:20:1224
44MA6869Beránek VáclavStaněk Turnov7301:20:153
45MA6967Wiedman RenéSokol Podlázky7301:20:553
19MB7087Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:21:5421
20MB7168Šíp LadislavSCMT Liberec6401:22:0718
46MA7286Korejčík JanPraha 87501:22:473
47MA7378Zikmund JanOrel Turnov7701:24:373
7MC7421Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:24:5857
21MB7524Fiřt MilošJablonec n. N.6001:25:0815
8MC7664Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5301:25:4354
22MB7772Košek MilanStaněk Turnov6501:26:0812
9MC7841Krupka MilanTJ Rumburk5601:26:2251
10MC7915Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:27:0448
11MC8080Jelínek KarelRadlik5101:28:0845
48MA8189Slepička PavelSK Stodůlky7901:28:543
12MC8218Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5201:29:4842
49MA8390Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:30:003
13MC8456Jelínek MilanVlastibořice5501:31:4639
23MB853Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:32:349
24MB8617Pečenka LiborKHB Radegast6101:34:546
50MA8773Chocholoušková JanaKerda Team7601:35:22-
14MC8811Sedrák JiříPřelouč5801:35:3836
25MB8949Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:36:443
15MC9040Eppert RomanCanis Team5901:38:5333

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Povedeny zavod, trat narocna sebeh mezi 10-9km byl dost kruty, ale jinak vse behatelne. Vynikajici obcerstveni v Hodkovicich! Nejsou nekde vysledky i s mezicasem na Rasovce? Par fotek ode mne zde
honzaherda
Fantastický závod ....na který nemám..!!
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód