Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

19.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 19.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jílové u Děčína, zámecké nádvoří
10:00 hodn

Popis tratě

Délka: 7,7 km
Převýšení: 420 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ OBALEX Jílové
Monika Loskotová
Teplická 6
407 01 Jílové u Děčína
tel. 412 595 279
mobil 724 582 934
email monika.loskotova@sca.com

E-mailová adresa

ml.monca@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 708

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Novák Ladislav559
Krupka Milan568
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Stránský Aleš607
Kebrle Milan757
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Zoubek Jiří654
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Jirásková Bára914
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Mocker Milan644
Myška Jiří734
Vaněk Petr614
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Vagenknecht Roman754
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Vraštilová Miloslava563

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ42Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:34:5935
2MJ143Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:38:1831
3MJ204Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:0327
4MJ235Přibyl MartinKB Jílové9300:40:5824
5MJ286Votava MichalVrchlabí9000:42:0622
6MJ317Kalík JakubJablonec SG9200:43:1620
7MJ388Věchet OndřejJablonec SG9200:46:5719
Muži A 20-39 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2135
2MA93Cihlář DavidElkus s.r.o.7700:37:3531
3MA114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:5627
4MA195Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:5324
5MA246Vlček JiříPovrly7300:41:3322
6MA257Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:3820
7MA328Gálus IgorKOB Děčín7300:43:3119
8MA429Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:50:3518
Muži B 40-49 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3135
2MB33Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1331
3MB54Šmíd PetrBaník Osek6900:35:4027
4MB65Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:0324
5MB136Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:38:1322
6MB157Kaván LubomírChřibská6100:38:2620
7MB168Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6400:38:3419
8MB299Kašparec PetrČeská Lípa6200:42:4018
9MB3010Janík TomášKnínice u Ústí n.L.6800:43:0017
10MB3311Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:43:3916
11MB3512Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:44:4815
12MB4013Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:48:3814
13MB4414Ernest MiroslavDubí6200:51:1213
Muži C 50-59 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC102Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:4535
2MC123Gombita JosefLoučná 9565800:38:0231
3MC184Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:39:1527
4MC215Černý VladimírHAC Praha5200:40:3224
5MC266Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:4722
6MC277Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:41:5420
Muži D 60-69 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD172Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:5735
2MD513Müller BernardASK Děčín4201:05:2431
Muži E 70 let a starší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:3735
2ME43Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:4231
3ME64Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:01:1727
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ22Roďanová SabinaKB Jílové9300:36:2235
2ŽJ33Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:38:4131
Ženy A 20-34 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA72Milesová IvaOlymp Praha7700:37:2235
2ZA83Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:37:2931
3ZA224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:4827
4ZA345Zemanová DagmarAtletika Písek7700:44:2624
5ZA366Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:1822
6ZA437Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:5420
7ZA468Koucká MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:54:5819
Ženy B 35-44 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB392Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:47:1935
2ZB473Přibylová ErikaBK Jílové6600:56:2331
Ženy C 45-54 let (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC372Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:4835
2ŽC413Valentová KvětaAVC Praha5600:49:4031
3ŽC454Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:4627
4ŽC485Nechvílová MiroslavaChoceň6000:58:0424
5ŽC496Procházková IrenaTJ Háje5701:00:2322
6ŽC507Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:5120
Ženy D 55 let a starší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD52Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:0435
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:3735
1ŽJ22Roďanová SabinaKB Jílové9300:36:2235
2ŽJ33Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:38:4131
2ME43Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:4231
1ZD52Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:0435
3ME64Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:01:1727
Trať 7,7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2135
1MB22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3135
2MB33Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1331
1MJ42Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:34:5935
3MB54Šmíd PetrBaník Osek6900:35:4027
4MB65Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:0324
1ZA72Milesová IvaOlymp Praha7700:37:2235
2ZA83Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:37:2931
2MA93Cihlář DavidElkus s.r.o.7700:37:3531
1MC102Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:4535
3MA114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:5627
2MC123Gombita JosefLoučná 9565800:38:0231
5MB136Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:38:1322
2MJ143Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:38:1831
6MB157Kaván LubomírChřibská6100:38:2620
7MB168Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6400:38:3419
1MD172Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:5735
3MC184Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:39:1527
4MA195Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:5324
3MJ204Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:0327
4MC215Černý VladimírHAC Praha5200:40:3224
3ZA224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:4827
4MJ235Přibyl MartinKB Jílové9300:40:5824
5MA246Vlček JiříPovrly7300:41:3322
6MA257Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:3820
5MC266Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:4722
6MC277Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:41:5420
5MJ286Votava MichalVrchlabí9000:42:0622
8MB299Kašparec PetrČeská Lípa6200:42:4018
9MB3010Janík TomášKnínice u Ústí n.L.6800:43:0017
6MJ317Kalík JakubJablonec SG9200:43:1620
7MA328Gálus IgorKOB Děčín7300:43:3119
10MB3311Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:43:3916
4ZA345Zemanová DagmarAtletika Písek7700:44:2624
11MB3512Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:44:4815
5ZA366Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:1822
1ŽC372Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:4835
7MJ388Věchet OndřejJablonec SG9200:46:5719
1ZB392Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:47:1935
12MB4013Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:48:3814
2ŽC413Valentová KvětaAVC Praha5600:49:4031
8MA429Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:50:3518
6ZA437Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:5420
13MB4414Ernest MiroslavDubí6200:51:1213
3ŽC454Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:4627
7ZA468Koucká MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:54:5819
2ZB473Přibylová ErikaBK Jílové6600:56:2331
4ŽC485Nechvílová MiroslavaChoceň6000:58:0424
5ŽC496Procházková IrenaTJ Háje5701:00:2322
6ŽC507Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:5120
2MD513Müller BernardASK Děčín4201:05:2431

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód