Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

17.6.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 17.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Místo konání

test

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1866

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Linhart Miloš448
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Kašpar Josef388
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15127Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:42:4740
2MJ18125Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:43:4838
3MJ22129Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:44:5036
4MJ23121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5434
5MJ27123Růžička MarekČKL Harrachov8500:45:5632
6MJ34128Kožíšek DušanDukla Liberec8300:47:2330
7MJ40130Gregoriades TomášMeteor Kačerov8300:48:2528
8MJ42126Boháč JakubAFRO8200:49:0526
9MJ48122Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:50:1324
10MJ61124Růžička JiříČKL Harrachov8600:53:3822
11MJ81131Smolík MiloslavSki Jilemnice8501:02:5120
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:0360
2MA212Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:0058
3MA313Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5056
4MA48Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:5754
5MA710Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:40:4052
6MA85Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:40:4550
7MA93Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:5248
8MA1111Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:41:4446
9MA139Pozler TomášAC Pardubice7600:42:0044
10MA161Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0442
11MA2515Kašpar JanFEL Praha7100:45:3740
12MA287Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:46:0438
13MA3514Rejzek MartinOrbitt Praha7200:47:2536
14MA432Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:49:0734
15MA5616Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1832
16MA654Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:55:4330
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB554Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0340
2MB662Uvízl IvanHáje n./J.5800:40:2438
3MB1055Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1436
4MB1268Svatoš JaroslavLiberec5700:41:4734
5MB1457Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0432
6MB1766Koníček JiříOK 24 Praha5900:43:1830
7MB2065Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2128
8MB2163Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:44:4626
9MB3058Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:4224
10MB3156Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5022
11MB4464Slabý JosefSedlec - Prčice6100:49:0920
12MB4561Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:4418
13MB4651Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:50:0016
14MB5067Jon DrahomírSokol Kruh5400:50:4114
15MB5159Marek DalimilASK Blansko6000:50:5212
16MB5452Malý EvženOK Jilemnice6100:51:4710
17MB5960Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5300:53:258
18MB6053Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:286
19MB6469Gregoriades ZdeněkMeteor Kačerov5400:55:014
20MB6870Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:172
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19102Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:5240
2MC2493Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:45:1438
3MC26104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:5636
4MC2999Vodička JanŠela Sport Přerov4500:46:1834
5MC32100Kober JosefDolní Olešnice5000:47:1332
6MC33103Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:47:2030
7MC3695Moučka FrantišekEden Herlíkovice4700:47:3428
8MC5594Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0126
9MC6398Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:1124
10MC74101Hájek VladimírSKI Harrachov5000:59:3622
11MC7596Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:59:5520
12MC7697Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:01:0118
13MC7791Novák KarelUnion Praha4701:01:3316
14MC83105Čepelka OldřichTima Liberec4801:03:2114
15MC8492Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:4212
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49115Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:50:2820
2MD53113Buchar JanKVG Fellbach3300:51:4318
3MD57116Šteinc LudvíkVrchlabí4100:52:3516
4MD62114Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:53:5814
5MD69112Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:57:2812
6MD71111Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0910
Juniorky (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ39162Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:48:2120
2ŽJ67163Hájková AndreaSKI Harrachov8600:56:1518
3ŽJ70164Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:57:4016
4ŽJ72161Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1814
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37142Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:47:3720
2ZA38143Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:5918
3ZA46144Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:0016
4ZA73141Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:2414
5ZA78146Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:3612
6ZA82145Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7401:03:1010
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41153Paulů BlankaVrchlabí5400:48:5620
2ZB52152Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:2718
3ZB58156Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:3816
4ZB66154Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:56:0814
5ZB79155Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:0812
6ZB80151Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:02:1910
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:0360
2MA212Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:0058
3MA313Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5056
4MA48Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:5754
1MB554Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0340
2MB662Uvízl IvanHáje n./J.5800:40:2438
5MA710Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:40:4052
6MA85Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:40:4550
7MA93Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:5248
3MB1055Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1436
8MA1111Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:41:4446
4MB1268Svatoš JaroslavLiberec5700:41:4734
9MA139Pozler TomášAC Pardubice7600:42:0044
5MB1457Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0432
1MJ15127Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:42:4740
10MA161Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0442
6MB1766Koníček JiříOK 24 Praha5900:43:1830
2MJ18125Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:43:4838
1MC19102Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:5240
7MB2065Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2128
8MB2163Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:44:4626
3MJ22129Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:44:5036
4MJ23121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5434
2MC2493Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:45:1438
11MA2515Kašpar JanFEL Praha7100:45:3740
3MC26104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:5636
5MJ27123Růžička MarekČKL Harrachov8500:45:5632
12MA287Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:46:0438
4MC2999Vodička JanŠela Sport Přerov4500:46:1834
9MB3058Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:4224
10MB3156Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5022
5MC32100Kober JosefDolní Olešnice5000:47:1332
6MC33103Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:47:2030
6MJ34128Kožíšek DušanDukla Liberec8300:47:2330
13MA3514Rejzek MartinOrbitt Praha7200:47:2536
7MC3695Moučka FrantišekEden Herlíkovice4700:47:3428
1ZA37142Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:47:3720
2ZA38143Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:47:5918
1ŽJ39162Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:48:2120
7MJ40130Gregoriades TomášMeteor Kačerov8300:48:2528
1ZB41153Paulů BlankaVrchlabí5400:48:5620
8MJ42126Boháč JakubAFRO8200:49:0526
14MA432Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:49:0734
11MB4464Slabý JosefSedlec - Prčice6100:49:0920
12MB4561Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:4418
13MB4651Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:50:0016
3ZA46144Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:0016
9MJ48122Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:50:1324
1MD49115Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:50:2820
14MB5067Jon DrahomírSokol Kruh5400:50:4114
15MB5159Marek DalimilASK Blansko6000:50:5212
2ZB52152Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:2718
2MD53113Buchar JanKVG Fellbach3300:51:4318
16MB5452Malý EvženOK Jilemnice6100:51:4710
8MC5594Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0126
15MA5616Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1832
3MD57116Šteinc LudvíkVrchlabí4100:52:3516
3ZB58156Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:3816
17MB5960Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5300:53:258
18MB6053Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:286
10MJ61124Růžička JiříČKL Harrachov8600:53:3822
4MD62114Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:53:5814
9MC6398Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:1124
19MB6469Gregoriades ZdeněkMeteor Kačerov5400:55:014
16MA654Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:55:4330
4ZB66154Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:56:0814
2ŽJ67163Hájková AndreaSKI Harrachov8600:56:1518
20MB6870Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:172
5MD69112Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:57:2812
3ŽJ70164Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:57:4016
6MD71111Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0910
4ŽJ72161Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1814
4ZA73141Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:2414
10MC74101Hájek VladimírSKI Harrachov5000:59:3622
11MC7596Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:59:5520
12MC7697Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:01:0118
13MC7791Novák KarelUnion Praha4701:01:3316
5ZA78146Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:3612
5ZB79155Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:0812
6ZB80151Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:02:1910
11MJ81131Smolík MiloslavSki Jilemnice8501:02:5120
6ZA82145Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7401:03:1010
14MC83105Čepelka OldřichTima Liberec4801:03:2114
15MC8492Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:4212

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč