Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

9.6.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 9.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4048

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5014
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Hrdina Pavel8812
Leszkow Petr4412
Keprtová Miloslava4812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Stránská Adéla9112
Šimůnková Zdena5811
Šír Václav4811
Pečenka Libor6111
Blaha Tomáš7611
Pilgr Luděk7611
Klášterecký Tomáš8111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Král Jindřich7310
Pucholt Tomáš9410
Šimůnková Pavla779
Šalplachta Jindřich479
Vraštilová Miloslava569
Horáček Michal759
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Ožana Václav649
Jančařík Petr689
Vacarda Vladimír599
Šafář Jaroslav519
Šrůtek Stanislav589
Mališová Karla609
Nečas Josef589
Žák Jiří719
Krupka Milan569
Vévodová Martina909
Krejčí Stanislav639

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1465Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8301:03:5360
2MJ2968Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8501:08:2157
3MJ3524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:10:0954
4MJ3986Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň8301:11:1951
5MJ5827Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:15:5648
6MJ6197Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:16:5545
7MJ75114Bartoň EduardSK Štíty8501:19:4442
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:2190
2MA246Soukup RadomírKABLO Kladno6800:57:3987
3MA333Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:58:0984
4MA428Novák PavelSpartak Jihlava7000:58:1981
5MA585Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:58:3378
6MA630Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:00:1375
7MA731Maceček VladoAK Kroměříž7501:00:2372
8MA870Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7501:00:3769
9MA940Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:02:0966
10MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:02:1963
11MA1234Stanka PetrLIAZ Jablonec6901:03:3360
12MA1638Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6701:04:0557
13MA17102Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:04:4154
14MA1929Pelouch LeošSK Chotěboř7501:05:0951
15MA2060Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:05:4248
16MA22131Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:06:1545
17MA2316Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:06:2142
18MA2439Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8001:06:3739
19MA2569Tempír TomášSokol Štíty7701:07:1236
20MA2613Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:07:3133
21MA31132Pozler TomášAC Pardubice7601:09:0830
22MA3425Smešný BronislavSokol Sobotín6801:09:5727
23MA36105Tichý PavelAC Náchod6301:10:1324
24MA3755Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:10:2021
25MA38118Bříza VáclavŽamberk7001:10:4718
26MA4045Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:11:3015
27MA41127Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:4612
28MA4581Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7401:13:199
29MA46111Kučera TomášSK Rover Praha7601:13:316
30MA57101Kozák RadimBrno8001:15:373
31MA5937Dragolov DanielBrno6701:16:240
32MA6278Suchodol JosefŽamberk6701:17:180
33MA6482Novotný LuděkSK Žamberk6201:17:450
34MA68121Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:18:110
35MA6999Otcovský ZdeněkSKI Club Polička7301:18:310
36MA72126Mocek TomášPCE-Svítkov7901:18:550
37MA74112Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:19:400
38MA8190Strnad Tomᚎamberk6901:20:290
39MA8349Nawar PetrJeseník6301:20:510
40MA869Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8001:22:070
41MA8911Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:22:260
42MA9636Kolek PetrROB Česká Třebová7501:25:070
43MA9776Vařeka KarelSK Žamberk6501:25:160
44MA102116Jančařík PetrXXX6801:28:460
45MA106128Cvrček MartinStřítež7901:32:490
46MA116100Kozák PavelXXX7601:37:130
47MA11715Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:38:060
48MA123110Němeček RadimOlomouc8101:42:350
-MA-84Waldhauser MilošTJ Elektrárny Kadaň79DNF-
-MA-117Poduška JosefAC Kladno62DNF-
-MA-123Myška JiříISCAREX Česká Třebová73DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:02:5760
2MB1348Horák PavelAHA Vyškov6101:03:3857
3MB1572Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:5454
4MB1852Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:5451
5MB2143Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:05:4948
6MB2762Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:07:3945
7MB2875Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:0342
8MB3357Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5401:09:2839
9MB4263Čechal JaroslavTS Letohrad6101:12:0436
10MB4388Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:12:3233
11MB4493Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5601:12:5130
12MB4796Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:13:4427
13MB4983Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:14:1924
14MB51103Slabý JosefSedlec - Prčice6101:14:5021
15MB5410Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:0218
16MB5526Groš ŠtefanFoto Morava6101:15:1315
17MB7061Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:18:4212
18MB7166Zajíc JanKRB Chrudim5301:18:469
19MB7847Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:20:056
20MB91113Zdeněk BílýMK Pardubice5901:22:423
21MB9212Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:270
22MB94107Marek DalimilASK Blansko6001:23:540
23MB955Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:24:040
24MB10371Jiráska JanKrálíky5601:29:390
25MB11253Michalčík KarelBK Kravaře5901:34:560
26MB11332Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:35:290
27MB12679Novotný PřemyslPastviny5901:48:070
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3074Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:08:4160
2MC3259Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:09:1457
3MC5051Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:14:2354
4MC5291Skalický JiříSokol Žamberk5001:14:5051
5MC5673Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:1748
6MC6523Leszkow PetrMK Hlinsko4401:17:5845
7MC6756Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:18:1142
8MC7344Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:19:0939
9MC79124Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:1436
10MC84109Sadílek VáclavTJ Kulina5001:21:1833
11MC85104Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:2230
12MC8794Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:22:1827
13MC9387Koblížek JindřichŽamberk4801:23:3524
14MC10022Tučný JanMK Pardubice4701:27:0221
15MC10795Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:32:4918
16MC10892Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:33:3415
17MC111106Krumer MiroslavOstrov4901:34:4612
18MC118120Šponar JosefSK Žamberk4701:40:169
19MC1211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:176
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD808Zálešák FrantišekKD Havířov3701:20:2230
2MD8277Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:20:4427
3MD9080Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:22:2924
4MD9958Bielčík JindřichLichkov 01:26:5121
5MD10450Herbst ManfredJeseník4101:31:0118
6MD10920Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:34:1715
7MD11454Nanke WernerBK Kravaře3801:35:5912
8MD11535Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:36:069
9MD127122Kalousek JanSK Žamberk4101:48:476
Juniorky (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7617Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8501:19:5130
2ŽJ9898Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:25:3727
3ŽJ10564Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:32:2424
4ŽJ1194Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:40:2721
5ŽJ128130Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8902:00:1518
6ŽJ129129Míková KristýnaISCAREX Česká Třebová8902:00:3415
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5321Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:14:5830
2ZA637Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:17:2627
3ZA6667Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:18:0324
4ZA77115Kalovská LenkaAAC Brno7001:20:0121
5ZA110108Čtvrtečková PetraACTJ Jablonné nad Orlicí6901:34:2718
6ZA1206Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:41:4515
7ZA122125Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:42:3012
8ZA125119Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:44:339
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4842Hanáková MiroslavaACP Brno6601:13:5430
2ZB6041Paulů BlankaVrchlabí5401:16:3127
3ZB8889Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:22:2024
4ZB1013Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:28:3521
5ZB1242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:44:2318
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:2190
2MA246Soukup RadomírKABLO Kladno6800:57:3987
3MA333Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:58:0984
4MA428Novák PavelSpartak Jihlava7000:58:1981
5MA585Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:58:3378
6MA630Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:00:1375
7MA731Maceček VladoAK Kroměříž7501:00:2372
8MA870Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7501:00:3769
9MA940Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:02:0966
10MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:02:1963
1MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:02:5760
11MA1234Stanka PetrLIAZ Jablonec6901:03:3360
2MB1348Horák PavelAHA Vyškov6101:03:3857
1MJ1465Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8301:03:5360
3MB1572Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:5454
12MA1638Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6701:04:0557
13MA17102Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:04:4154
4MB1852Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:5451
14MA1929Pelouch LeošSK Chotěboř7501:05:0951
15MA2060Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:05:4248
5MB2143Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:05:4948
16MA22131Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:06:1545
17MA2316Smetana JosefDatalusk Jihlava6901:06:2142
18MA2439Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8001:06:3739
19MA2569Tempír TomášSokol Štíty7701:07:1236
20MA2613Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:07:3133
6MB2762Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:07:3945
7MB2875Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:0342
2MJ2968Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8501:08:2157
1MC3074Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:08:4160
21MA31132Pozler TomášAC Pardubice7601:09:0830
2MC3259Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:09:1457
8MB3357Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5401:09:2839
22MA3425Smešný BronislavSokol Sobotín6801:09:5727
3MJ3524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:10:0954
23MA36105Tichý PavelAC Náchod6301:10:1324
24MA3755Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:10:2021
25MA38118Bříza VáclavŽamberk7001:10:4718
4MJ3986Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň8301:11:1951
26MA4045Přichystal JiříMK CEA Boskovice6201:11:3015
27MA41127Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:11:4612
9MB4263Čechal JaroslavTS Letohrad6101:12:0436
10MB4388Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:12:3233
11MB4493Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5601:12:5130
28MA4581Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7401:13:199
29MA46111Kučera TomášSK Rover Praha7601:13:316
12MB4796Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:13:4427
1ZB4842Hanáková MiroslavaACP Brno6601:13:5430
13MB4983Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:14:1924
3MC5051Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4701:14:2354
14MB51103Slabý JosefSedlec - Prčice6101:14:5021
4MC5291Skalický JiříSokol Žamberk5001:14:5051
1ZA5321Rozkovcová PavlaSparta Praha7401:14:5830
15MB5410Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:0218
16MB5526Groš ŠtefanFoto Morava6101:15:1315
5MC5673Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:1748
30MA57101Kozák RadimBrno8001:15:373
5MJ5827Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8501:15:5648
31MA5937Dragolov DanielBrno6701:16:240
2ZB6041Paulů BlankaVrchlabí5401:16:3127
6MJ6197Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:16:5545
32MA6278Suchodol JosefŽamberk6701:17:180
2ZA637Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:17:2627
33MA6482Novotný LuděkSK Žamberk6201:17:450
6MC6523Leszkow PetrMK Hlinsko4401:17:5845
3ZA6667Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:18:0324
7MC6756Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:18:1142
34MA68121Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:18:110
35MA6999Otcovský ZdeněkSKI Club Polička7301:18:310
17MB7061Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:18:4212
18MB7166Zajíc JanKRB Chrudim5301:18:469
36MA72126Mocek TomášPCE-Svítkov7901:18:550
8MC7344Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:19:0939
37MA74112Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:19:400
7MJ75114Bartoň EduardSK Štíty8501:19:4442
1ŽJ7617Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8501:19:5130
4ZA77115Kalovská LenkaAAC Brno7001:20:0121
19MB7847Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:20:056
9MC79124Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:1436
1MD808Zálešák FrantišekKD Havířov3701:20:2230
38MA8190Strnad Tomᚎamberk6901:20:290
2MD8277Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:20:4427
39MA8349Nawar PetrJeseník6301:20:510
10MC84109Sadílek VáclavTJ Kulina5001:21:1833
11MC85104Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:2230
40MA869Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8001:22:070
12MC8794Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:22:1827
3ZB8889Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:22:2024
41MA8911Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:22:260
3MD9080Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:22:2924
20MB91113Zdeněk BílýMK Pardubice5901:22:423
21MB9212Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:270
13MC9387Koblížek JindřichŽamberk4801:23:3524
22MB94107Marek DalimilASK Blansko6001:23:540
23MB955Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:24:040
42MA9636Kolek PetrROB Česká Třebová7501:25:070
43MA9776Vařeka KarelSK Žamberk6501:25:160
2ŽJ9898Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:25:3727
4MD9958Bielčík JindřichLichkov 01:26:5121
14MC10022Tučný JanMK Pardubice4701:27:0221
4ZB1013Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:28:3521
44MA102116Jančařík PetrXXX6801:28:460
24MB10371Jiráska JanKrálíky5601:29:390
5MD10450Herbst ManfredJeseník4101:31:0118
3ŽJ10564Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:32:2424
45MA106128Cvrček MartinStřítež7901:32:490
15MC10795Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:32:4918
16MC10892Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:33:3415
6MD10920Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:34:1715
5ZA110108Čtvrtečková PetraACTJ Jablonné nad Orlicí6901:34:2718
17MC111106Krumer MiroslavOstrov4901:34:4612
25MB11253Michalčík KarelBK Kravaře5901:34:560
26MB11332Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:35:290
7MD11454Nanke WernerBK Kravaře3801:35:5912
8MD11535Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:36:069
46MA116100Kozák PavelXXX7601:37:130
47MA11715Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:38:060
18MC118120Šponar JosefSK Žamberk4701:40:169
4ŽJ1194Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:40:2721
6ZA1206Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:41:4515
19MC1211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:42:176
7ZA122125Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:42:3012
48MA123110Němeček RadimOlomouc8101:42:350
5ZB1242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:44:2318
8ZA125119Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:44:339
27MB12679Novotný PřemyslPastviny5901:48:070
9MD127122Kalousek JanSK Žamberk4101:48:476
5ŽJ128130Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8902:00:1518
6ŽJ129129Míková KristýnaISCAREX Česká Třebová8902:00:3415

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód