Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

13.10.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 13.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1965

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4613
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Vojkůvka Zdeněk618
Keprtová Miloslava488
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Král Jindřich738
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Novotný Viktor828
Krupička Miroslav538
Němeček Radim818
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Mazač Jaroslav687
Kovář Daniel807
Němeček Jiří567
Bronec Jaromír677
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Kňáva Martin707
Šíma Josef537
Komárek Bedřich537
Večeřa Roman807
Sekanina Svatopluk786
Dobrý Jaroslav396
Šimůnková Zdena586
Kozák Radim806
Kopecký Tomáš836
Švidernoch Milan586
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Bacho Jiří746
Kolínek František566
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Pechková Jana856

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10149Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:40:1660
2MJ12150Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:40:2657
3MJ17151Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:41:0754
4MJ25152Polášek JanTatran Všechovice8300:43:0951
5MJ28153Chromek PetrFenix Team Jeseník8500:43:3548
6MJ33154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:0745
7MJ36155Novák JanPostřelmov8200:44:3142
8MJ38156Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:44:3939
9MJ54157Sikora PetrTJ Dolní Lomná8300:46:2636
10MJ57158Březina VojtěchSKI Klub Šumperk8600:46:3633
11MJ65159Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:2530
12MJ70160Riegl OndřejSeverka Šumperk8400:48:1627
13MJ110161Málek JiříPrumka Galaxy8200:52:4624
14MJ134162Kolodziej MateuszPG 2 Opole8800:56:34-
15MJ170163Uciechowski MarcinPG 2 Opole8801:14:41-
Muži A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Magál JiříASD Dukla Liberec7700:36:0990
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:4387
3MA33Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:1984
4MA44Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:5081
5MA55Kučera MartinVSK UNI Brno8000:38:1178
6MA66Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:38:2075
7MA97Uciechowski PiotrZZP PKP Opole6300:39:48-
8MA148Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:4472
9MA169Szebesta PavelTJ Jakl6800:40:5469
10MA1810Kubíček PetrFenix Team Jeseník8100:41:1366
11MA1911Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1963
12MA2012Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:3460
13MA2313Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:4957
14MA2614Velička AlešSK Jiří TEAM7300:43:1654
15MA2715Rapčan LukášAsics SK Přerov7800:43:2251
16MA2916Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:4148
17MA3017Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:4745
18MA3118Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:43:5042
19MA3219Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:43:5339
20MA3420Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:1236
21MA3721Pela ZbyněkSki Pax Kladno7300:44:3733
22MA4022Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:44:4430
23MA4223Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:45:0027
24MA4624Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:45:2924
25MA4825Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:45:4021
26MA5126Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:45:5218
27MA5327Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:46:0915
28MA5528Pavelka JakubSlavoj Bruntál8100:46:2812
29MA5829Kovář DanielVSK VŠB - TU Ostrava8000:46:439
30MA5930Tomečka LiborTatran Všechovice6200:46:456
31MA6031Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:46:523
32MA6632Dragolov DanielBrno6700:47:430
33MA6933Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:140
34MA7334Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:48:350
35MA7535Kozák RadimBrno8000:48:410
36MA7736Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:48:460
37MA8137Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:49:230
38MA8338Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:49:440
39MA8939Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:50:250
40MA9140Bielčik PetrLichkov7100:50:330
41MA9641Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:51:230
42MA10542Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:280
43MA11743Látal JaromírLOS RAPIDOS Olomouc6900:53:310
44MA12144Laitoch DavidXXX7500:53:530
45MA12345Zabloudil PetrŠternberk6200:54:250
46MA12946Rašner TomášOlomouc6900:55:500
47MA13647Černý MaxOlomouc7200:56:450
48MA14048Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:350
49MA14449Kozák PavelBrno7600:59:330
Muži B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB750Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:39:20-
2MB851Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:4360
3MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1657
4MB1353Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:3154
5MB1554Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4951
6MB2155Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:41:4848
7MB2256Horák PavelAHA Vyškov6100:42:2645
8MB2457Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:42:5742
9MB3558Kolínek ZdeněkAK Perná5900:44:2139
10MB3959Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:4136
11MB4560Groš ŠtefanFoto Morava6100:45:2533
12MB4761Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:45:3730
13MB5062Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:45:5127
14MB6263Rychlý JanŠemík Přerov5700:47:0924
15MB6364Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:47:1821
16MB6465Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:47:1918
17MB7166Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:48:1915
18MB7267Gajdoš JaroslavAK Perná5600:48:2212
19MB7868Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:48:489
20MB8069Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:196
21MB8470Albert FrantišekSKI OB Šternberk5800:49:473
22MB9471Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:50:550
23MB9872Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:290
24MB9973Krejsa VáclavBering Praha5200:51:330
25MB10174Martínek VladimírSKP Holešov5600:51:440
26MB10275Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:500
27MB10376Křenek LubomírCK Stará Ves5700:52:100
28MB10477Bartecki FranciszekBAZALT Gracze - Polsko5600:52:14-
29MB10878Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:52:410
30MB11179Psotka PetrFA Psotka5500:52:520
31MB11480Rinka ErichBK Kravaře5400:53:280
32MB11581Komárek BedřichSK Hlubočky5300:53:290
33MB11682Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:300
34MB11883Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:320
35MB12584Chmelař JanSlužovice6100:54:470
36MB12885Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:440
37MB13386Urbiš VilémAOK Kateřice5400:56:310
38MB13987Stuchlík KarelBK Kravaře6100:57:140
39MB15588Ševčík MiroslavLiga 100 Olomouc5801:03:170
40MB16089Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:04:400
41MB16290Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:05:440
Muži C (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4191Vodička JanStavební podnik Přerov4500:44:4960
2MC4392Kovárník StanislavAC Praha4800:45:0857
3MC4493Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:1754
4MC5294Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:0051
5MC5695Mareš BohumilLEAR Brno5100:46:3348
6MC6196Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:5945
7MC6797Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:4742
8MC7998Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:49:11-
9MC8299Chmelíček Pavel Racek Olomouc5100:49:2839
10MC88100Sadílek VáclavAlbrechtice5000:50:1836
11MC93101Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:50:4533
12MC97102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:2530
13MC106103Volek IvoRýmařov4800:52:3327
14MC107104Lerch VladislavMILO Olomouc4800:52:3924
15MC112105Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:0821
16MC113106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1718
17MC120107Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:53:3315
18MC124108Krumer MiroslavOstrov4900:54:4112
19MC127109Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4800:55:369
20MC146110Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:59:526
21MC150111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:243
22MC151112David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:350
23MC152113Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:01:070
24MC163114Pospíšil VladimírFA Psotka5001:05:550
Muži D (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD68115Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:5630
2MD85116Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:4927
3MD100117Zálešák FrantišekKD Havířov3700:51:3724
4MD122118Bielčík JindřichLichkov 00:53:5421
5MD132119Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:0018
6MD138120Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:1115
7MD145121Hrubý MilanASK Blansko3800:59:4012
8MD149122Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:00:199
9MD158123Stuchlík KarelBK Kravaře3701:03:586
10MD161124Engliš JiříCVK Opava3801:04:553
11MD164125Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:06:250
12MD169126Cahel PavelSokol Brno3801:13:450
13MD171127Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:26:590
Juniorky (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ75164Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:48:4130
2ŽJ87165Stejskalová JanaFenix Team Jeseník8300:50:0227
3ŽJ90166Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:50:2924
4ŽJ129167Vlčková CecílieKB Orlová8000:55:5021
5ŽJ135168Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:4218
6ŽJ142169Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1815
7ŽJ156170Uciechovská TeresaPG 2 Opole8701:03:25-
8ŽJ165171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:3312
Ženy A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA49128Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:4130
2ZA73129Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:3527
3ZA95130Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:1224
4ZA118131Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3221
5ZA126132Vlčková LadislavaKB Beroun8000:55:0918
6ZA137133Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:57:0015
7ZA140134Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:57:3512
8ZA143135Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:179
9ZA147136Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:00:086
10ZA153137Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:493
11ZA159138Matalová JanaOstrava7301:04:120
12ZA168139Kozáková DanielaBrno7501:12:160
Ženy B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB86141Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:5230
2ZB92140Paulů BlankaVrchlabí5400:50:3627
3ZB109142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:4324
4ZB131143Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:55:5721
5ZB148144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:1618
6ZB154145Tomancová HanaTJ Svitavy6301:02:4415
7ZB157146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:4112
8ZB166147Procházková IrenaTJ Háje5701:08:469
9ZB167148Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:456
Trať 9,600 km, 660,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Magál JiříASD Dukla Liberec7700:36:0990
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:4387
3MA33Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:1984
4MA44Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:5081
5MA55Kučera MartinVSK UNI Brno8000:38:1178
6MA66Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:38:2075
1MB750Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:39:20-
2MB851Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:4360
7MA97Uciechowski PiotrZZP PKP Opole6300:39:48-
3MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1657
1MJ10149Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:40:1660
2MJ12150Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:40:2657
4MB1353Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:3154
8MA148Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:4472
5MB1554Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4951
9MA169Szebesta PavelTJ Jakl6800:40:5469
3MJ17151Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:41:0754
10MA1810Kubíček PetrFenix Team Jeseník8100:41:1366
11MA1911Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1963
12MA2012Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:3460
6MB2155Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:41:4848
7MB2256Horák PavelAHA Vyškov6100:42:2645
13MA2313Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:4957
8MB2457Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:42:5742
4MJ25152Polášek JanTatran Všechovice8300:43:0951
14MA2614Velička AlešSK Jiří TEAM7300:43:1654
15MA2715Rapčan LukášAsics SK Přerov7800:43:2251
5MJ28153Chromek PetrFenix Team Jeseník8500:43:3548
16MA2916Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:4148
17MA3017Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:4745
18MA3118Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:43:5042
19MA3219Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:43:5339
6MJ33154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:0745
20MA3420Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:1236
9MB3558Kolínek ZdeněkAK Perná5900:44:2139
7MJ36155Novák JanPostřelmov8200:44:3142
21MA3721Pela ZbyněkSki Pax Kladno7300:44:3733
8MJ38156Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:44:3939
10MB3959Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:4136
22MA4022Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:44:4430
1MC4191Vodička JanStavební podnik Přerov4500:44:4960
23MA4223Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:45:0027
2MC4392Kovárník StanislavAC Praha4800:45:0857
3MC4493Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:1754
11MB4560Groš ŠtefanFoto Morava6100:45:2533
24MA4624Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:45:2924
12MB4761Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:45:3730
25MA4825Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:45:4021
1ZA49128Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:4130
13MB5062Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:45:5127
26MA5126Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:45:5218
4MC5294Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:0051
27MA5327Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:46:0915
9MJ54157Sikora PetrTJ Dolní Lomná8300:46:2636
28MA5528Pavelka JakubSlavoj Bruntál8100:46:2812
5MC5695Mareš BohumilLEAR Brno5100:46:3348
10MJ57158Březina VojtěchSKI Klub Šumperk8600:46:3633
29MA5829Kovář DanielVSK VŠB - TU Ostrava8000:46:439
30MA5930Tomečka LiborTatran Všechovice6200:46:456
31MA6031Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:46:523
6MC6196Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:5945
14MB6263Rychlý JanŠemík Přerov5700:47:0924
15MB6364Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:47:1821
16MB6465Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:47:1918
11MJ65159Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:2530
32MA6632Dragolov DanielBrno6700:47:430
7MC6797Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:4742
1MD68115Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:5630
33MA6933Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:140
12MJ70160Riegl OndřejSeverka Šumperk8400:48:1627
17MB7166Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:48:1915
18MB7267Gajdoš JaroslavAK Perná5600:48:2212
2ZA73129Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:3527
34MA7334Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:48:350
1ŽJ75164Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:48:4130
35MA7535Kozák RadimBrno8000:48:410
36MA7736Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:48:460
19MB7868Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:48:489
8MC7998Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:49:11-
20MB8069Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:196
37MA8137Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:49:230
9MC8299Chmelíček Pavel Racek Olomouc5100:49:2839
38MA8338Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:49:440
21MB8470Albert FrantišekSKI OB Šternberk5800:49:473
2MD85116Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:4927
1ZB86141Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:5230
2ŽJ87165Stejskalová JanaFenix Team Jeseník8300:50:0227
10MC88100Sadílek VáclavAlbrechtice5000:50:1836
39MA8939Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:50:250
3ŽJ90166Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:50:2924
40MA9140Bielčik PetrLichkov7100:50:330
2ZB92140Paulů BlankaVrchlabí5400:50:3627
11MC93101Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:50:4533
22MB9471Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:50:550
3ZA95130Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:1224
41MA9641Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:51:230
12MC97102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:2530
23MB9872Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:290
24MB9973Krejsa VáclavBering Praha5200:51:330
3MD100117Zálešák FrantišekKD Havířov3700:51:3724
25MB10174Martínek VladimírSKP Holešov5600:51:440
26MB10275Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:500
27MB10376Křenek LubomírCK Stará Ves5700:52:100
28MB10477Bartecki FranciszekBAZALT Gracze - Polsko5600:52:14-
42MA10542Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:280
13MC106103Volek IvoRýmařov4800:52:3327
14MC107104Lerch VladislavMILO Olomouc4800:52:3924
29MB10878Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:52:410
3ZB109142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:4324
13MJ110161Málek JiříPrumka Galaxy8200:52:4624
30MB11179Psotka PetrFA Psotka5500:52:520
15MC112105Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:0821
16MC113106Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1718
31MB11480Rinka ErichBK Kravaře5400:53:280
32MB11581Komárek BedřichSK Hlubočky5300:53:290
33MB11682Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:300
43MA11743Látal JaromírLOS RAPIDOS Olomouc6900:53:310
4ZA118131Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3221
34MB11883Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:320
17MC120107Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:53:3315
44MA12144Laitoch DavidXXX7500:53:530
4MD122118Bielčík JindřichLichkov 00:53:5421
45MA12345Zabloudil PetrŠternberk6200:54:250
18MC124108Krumer MiroslavOstrov4900:54:4112
35MB12584Chmelař JanSlužovice6100:54:470
5ZA126132Vlčková LadislavaKB Beroun8000:55:0918
19MC127109Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4800:55:369
36MB12885Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:440
4ŽJ129167Vlčková CecílieKB Orlová8000:55:5021
46MA12946Rašner TomášOlomouc6900:55:500
4ZB131143Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:55:5721
5MD132119Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:0018
37MB13386Urbiš VilémAOK Kateřice5400:56:310
14MJ134162Kolodziej MateuszPG 2 Opole8800:56:34-
5ŽJ135168Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:4218
47MA13647Černý MaxOlomouc7200:56:450
6ZA137133Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:57:0015
6MD138120Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:1115
38MB13987Stuchlík KarelBK Kravaře6100:57:140
7ZA140134Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:57:3512
48MA14048Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:350
6ŽJ142169Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1815
8ZA143135Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:179
49MA14449Kozák PavelBrno7600:59:330
7MD145121Hrubý MilanASK Blansko3800:59:4012
20MC146110Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:59:526
9ZA147136Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:00:086
5ZB148144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:1618
8MD149122Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:00:199
21MC150111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:243
22MC151112David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:350
23MC152113Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:01:070
10ZA153137Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:01:493
6ZB154145Tomancová HanaTJ Svitavy6301:02:4415
39MB15588Ševčík MiroslavLiga 100 Olomouc5801:03:170
7ŽJ156170Uciechovská TeresaPG 2 Opole8701:03:25-
7ZB157146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:4112
9MD158123Stuchlík KarelBK Kravaře3701:03:586
11ZA159138Matalová JanaOstrava7301:04:120
40MB16089Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:04:400
10MD161124Engliš JiříCVK Opava3801:04:553
41MB16290Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:05:440
24MC163114Pospíšil VladimírFA Psotka5001:05:550
11MD164125Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:06:250
8ŽJ165171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:3312
8ZB166147Procházková IrenaTJ Háje5701:08:469
9ZB167148Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:456
12ZA168139Kozáková DanielaBrno7501:12:160
12MD169126Cahel PavelSokol Brno3801:13:450
15MJ170163Uciechowski MarcinPG 2 Opole8801:14:41-
13MD171127Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:26:590

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód