Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Unipar běh na Radhošť

13.5.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Unipar běh na Radhošť
  • datum konání: 13.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Klub horských běžců RADEGAST

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Unipar běh na Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2736

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Horák Ondřej7511
Škapa Marek7111
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Šimůnek Jan8211
Vévoda Ivan6011
Sadílek Ota4611
Zátopek Jiří6010
Zetek Jiří4610
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Stránský Aleš609
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Vodička Jan459
Marek Dalimil609
Tvrdá Zdeňka569
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Vrága Filip889
Oswald Pavel739
Karban Jiří539
Zálešák František378
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Pechková Jana858
Bednarz Libor808
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1227Brzeski TomaszPolsko7200:34:17-
2MJ2125Szost HenrykPolsko8200:35:43-
3MJ2316Prokein MartinSlovensko8300:35:55-
4MJ255Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:35:5960
5MJ326Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:5857
6MJ3314Muráň ĽubomírSlovensko8300:37:03-
7MJ4015Kazar MatejSlovensko8300:37:42-
8MJ6835Filipec PetrTJ Frenštát8400:41:0054
9MJ7036Polášek JanTatran Všechovice8300:41:0551
10MJ7546Halamíček PetrŠŠK Rožnov8500:41:3648
11MJ82223Rákoczy VladimírŠport Team Hritz8400:42:15-
12MJ10526Pendziwiatr SebastianPolsko8300:44:07-
13MJ120110Zátopek JiříTJ Štramberk8400:45:1245
14MJ12245Pálka Jiř튊K Rožnov8500:45:1542
15MJ126132Groš VojtěchPRJ Frenštát8500:45:3039
16MJ145255Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:47:2536
17MJ149222Hriňák Lukᚊport Team Hritz8500:47:42-
18MJ152135Mutenko MarcinPolsko8400:47:55-
19MJ155153Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:47:5833
20MJ15657Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:48:0430
21MJ157245Blažek MiroslavTJ Valašské Meziříčí8600:48:1427
22MJ182131Groš ŠtefanPJR Frenštát8400:50:2024
23MJ190155Baran SKKS Beskid-Zywiec8400:51:44-
24MJ19664Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:52:5921
25MJ199149Baran DariuszKKS Beskid-Zywiec8400:53:06-
26MJ20288Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:53:2718
27MJ204216Bartunčík JakubTJ Valašské Meziříčí8600:53:4915
28MJ205247Jirásek TomášZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8600:54:0212
Muži 20 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA410Matanin MarcelŠKP Štrbské Pleso Slovakia7300:32:54-
2MA531Maceček VladoAK Kroměříž7500:33:1387
3MA6103Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:2284
4MA1121Klisz TomaszPolsko8100:34:07-
5MA1354Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:2972
6MA1719Gniewek JaroslawPOL8100:35:10-
7MA1873Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:35:12-
8MA1995Vymazal PetrAsics Team KHB Radegast7500:35:2266
9MA2020Bak KrzysztofPolsko8100:35:34-
10MA24124Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:5860
11MA3053Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:36:4254
12MA31250Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:36:4351
13MA36169Haník PetrVŠB TU Ostrava7800:37:2548
14MA37198Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:37:2845
15MA45121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:2933
16MA46212Kramoliš MichalVSK VŠB Ostrava7800:38:3530
17MA4881Linhart RadekTJČZU Praha7600:38:5127
18MA50167Rapčan LukášORELSKÁ JEDNOTA Byst7800:39:0224
19MA52232Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:39:1421
20MA54243Sehnal TomášSKP Holešov7300:39:1818
21MA57211Horna MilanVSK VŠB Ostrava7800:40:0915
22MA60142Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:40:2112
23MA6297Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:369
24MA63147Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:40:406
25MA77173Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:41:450
26MA7871Bylica MarekMKS Centrum Dziegelow7800:41:51-
27MA8196Pánek LiborAsics Team Přerov7900:42:140
28MA82168Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:42:150
29MA84219Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:42:210
30MA90150Hajda PetrDolní Bečva7700:42:450
31MA91164Kovář DanielJeseník8000:42:530
32MA93221Závorka ZdeněkHK Dolní Bečva7500:43:010
33MA9668Čampa RadekDolní Bečva7900:43:280
34MA107120Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:44:150
35MA111146Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:44:260
36MA11386Dvořák PavelPřerov7700:44:380
37MA11682Zbranek Martin4M Rožnov7400:44:550
38MA125252Milian MilanXXX7500:45:230
39MA128206Fiala LubomírVsetín7500:45:340
40MA13159Stodůlka PetrKB Rožnov pod Radhoštěm8000:45:400
41MA134251Velebil LukášSokol Brušperk7500:46:040
42MA135126Cedidla OndřejKHB Radegast7900:46:050
43MA138228Zádrapa JosefKB Bobrky7300:46:310
44MA147193Holub LiborAIR Frenštát8000:47:310
45MA149144Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:47:420
46MA160190Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:48:220
47MA162191Sedláček RichardXXX7900:48:290
48MA16867Poruba RichardDolní Bečva7400:48:540
49MA169249Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:550
50MA172145Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:48:590
51MA181181Škrabánek TomášXXX7700:50:020
52MA18369Poruba ZdeněkDolní Bečva7900:51:010
53MA19272Verner RostislavNC Vyškov7300:52:000
54MA194202Zgabaj MiroslavČR7300:52:170
55MA212123Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:410
56MA218236Dolanský MichalToyota Tsusho Praha7700:55:560
-MA-201Stibler JiříValašské Meziříčí75DNF-
-MA-84Mikulík DanielAsics Team Přerov73DNF-
Muži 30 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1241Tschotov IvanBulharsko6600:32:12-
2MA29Petro RóbertSlovensko6900:32:20-
3MA31Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:32:3890
4MA72Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:33:2381
5MA8197Bětík PetrSokol Opava6900:33:4178
6MA9113Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:33:46-
7MA1032Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:33:5675
8MA15244Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4169
9MA16195Demeter RichardAŠKP Žilina6500:34:44-
10MA22108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:4663
11MA2711Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:36:20-
12MA29101Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:4157
13MA38199Szebesta PavelJakl Karviná6800:37:3442
14MA41237Novotný BronislavAK Kroměříž7000:37:4839
15MA43220Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:5636
16MA6447Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:40:503
17MA67134Kalinowski StefanPolsko6700:40:57-
18MA69189Ličman KarelVOSA Bruntál6600:41:030
19MA86109Hritz PeterSlovensko6600:42:320
20MA8850Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:42:340
21MA89116Dragolov DanielBrno6700:42:380
22MA92234Tomečka LiborTatran Všechovice6200:42:570
23MA98129Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:43:360
24MA9979Vávra MartinJiskra Hořice6300:43:450
25MA106229Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:44:140
26MA109179Škarka MiroslavXXX6900:44:210
27MA112178Košůtek JaroslavXXX7100:44:300
28MA130239Koláček IvoHS Radhošť6500:45:360
29MA132143Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:45:420
30MA145208Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:47:250
31MA15378Vávra RadekJiskra Hořice6300:47:560
32MA176248Mynář MiroslavOlomouc6800:49:330
33MA179227Zádrapa RadekKarolinka6600:49:480
34MA210130Černík MilanOB Vsetín6500:54:250
Muži 40 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14182Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:34:3260
2MB26187Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:1557
3MB28112Horák PavelAHA Vyškov6100:36:2954
4MB34205Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6100:37:1251
5MB35180Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:1648
6MB3985Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:3945
7MB44102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:0042
8MB47139Vévoda IvanSK Švábenice6000:38:4439
9MB49166Mrva PavelFofr Tým6000:39:0136
10MB5152Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:39:0433
11MB5362Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:1630
12MB56253Tománek PavelKHB Radegast5500:40:0527
13MB58111Zátopek JiříTJ Štramberk6000:40:1424
14MB66174Benda OldřichHrubšice6100:40:5321
15MB7174Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:41:1018
16MB73194Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:41:2215
17MB79118Groš ŠtefanFoto Morava6100:42:0812
18MB8548Tureček JiříAK Kyjov5600:42:279
19MB97165Slabý JosefSedlec - Prčice6100:43:326
20MB100192Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:483
21MB10363Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:020
22MB10861Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:44:200
23MB110224Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:44:220
24MB115161Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:44:430
25MB117186Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky6000:45:00-
26MB118254Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:45:070
27MB12183Gacek AndrejPolsko5300:45:14-
28MB124158Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:45:180
29MB127218Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:45:310
30MB13793Černý VladimírHAC Praha5200:46:270
31MB140235Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:46:400
32MB141230Mizera LadislavTJ Zubří5300:46:490
33MB161216Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:48:230
34MB164171Švrček JiříBK SMTU Poruba5300:48:410
35MB166214Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:48:460
36MB172104Krejsa VáclavBering Praha5200:48:590
37MB174185Marek DalimilASK Blansko6000:49:240
38MB186238Michalčík KarelBK Kravaře5900:51:280
39MB195203Rinka ErichBK Kravaře5400:52:410
40MB201156Lorenc JaroslavZa sebe6100:53:220
41MB209183Mravec ViktorBBS Bretiskovice5600:54:22-
42MB217106Jurča JiříRožnov pod Radhoštěm5400:55:390
43MB223207Stoklasa MartinOstrava5200:57:250
44MB224231Bardoň JanPoruba5200:57:320
45MB226184Fusík JánBBS Bratislava5800:57:55-
46MB23744Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:02:580
47MB24340Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:430
Muži 50 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC42148Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:37:51-
2MC55177Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3460
3MC5958Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:1857
4MC61163Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:40:3354
5MC74226Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:3551
6MC95141Vodička JanŠela Sport Přerov4500:43:2348
7MC101200Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:43:5345
8MC10280Tausinger IgorCROTALUS4900:43:5742
9MC122114Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:45:1539
10MC129115Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:3536
11MC132175Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:45:4233
12MC14891Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:3230
13MC151157Smola JosefOstrava5100:47:5427
14MC157172Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:48:1424
15MC169160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:5521
16MC175152Tučný JanMK Pardubice4700:49:3018
17MC18594Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:1215
18MC188209Sikora PavelNový Jičín5100:51:3812
19MC191176Koňařík FrantišekDTJ Valašské Meziříčí4600:51:589
20MC198225Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:056
21MC20339Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:53:463
22MC20875Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:54:200
23MC215240Jurča JiříTJ Vidče5100:55:330
24MC235105Soviš IvanHS Skřítek4601:00:020
25MC238196Mrůštík JosefCyklotech - PRO5101:04:280
Muži 60 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD136159Zálešák FrantišekKD Havířov3700:46:1430
2MD14342Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5427
3MD15441Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:5724
4MD178217Nanke WernerBK Kravaře3800:49:4621
5MD18787Bielčík JindřichLichkov 00:51:3618
6MD22070Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:4015
7MD228140Volný JaromírSSK Vítkovice3500:58:1112
8MD232233Stuchlík KarelBK Kravaře3700:58:389
9MD233107Kubík JosefSK Ptačina3800:58:476
10MD24049Domanský IvoAVC Praha3801:05:133
Muži 70 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7629Stafa AgnieszkaPolsko8300:41:40-
2ŽJ14128Rybaczek AnnaPolsko8300:46:49-
3ŽJ1447Zabloudilová LenkaČeská republika8200:47:1130
4ŽJ15943Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:48:1927
5ŽJ17799Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:49:4324
6ŽJ18498Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:0521
7ŽJ1978Vytlačilová LenkaČeská republika8400:53:0118
8ŽJ200162Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:53:1215
9ŽJ20765Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:54:1612
10ŽJ21117Števicova MagdaSlovensko8400:54:40-
11ŽJ22537Šrubařová KateřinaValašské království8300:57:409
12ŽJ22718Trokanová ZuzanaSlovensko8400:58:10-
13ŽJ22938Michálková JanaValašské království8600:58:126
13ŽJ229153Vrágová AnežkaRožnov pod Radhoštěm9100:58:126
15ŽJ23460Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:520
16ŽJ239210Tomková MartinaVyhlídka Val. Mez.8601:04:540
17ŽJ241215Svozilová RadkaVyhlídka Val. Mez.8501:05:180
Ženy 20 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8023Jez AgnieszkaPolsko7800:42:13-
2ZA9424Strach AleksandraPolsko8100:43:03-
3ZA11412Olejarova SilviaSlovensko8100:44:40-
4ZA11956Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:45:1130
5ZA13855Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:3127
6ZA16334Fárková ZuzanaValašské království8000:48:3424
7ZA164100Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:48:4121
8ZA17113Banášová LýdiaSlovensko8100:48:57-
9ZA180122Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:50:0018
10ZA193170Dubovská ZuzanaVSK VŠB Ostrava8100:52:1615
11ZA206213Přikrylová BarboraVSK VŠB Ostrava7800:54:0912
12ZA213151Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:499
13ZA21466Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:54:596
14ZA21976Matalová JanaOstrava7300:56:163
15ZA222119Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:000
16ZA242211Babicová MichaelaSK - Košice7601:06:02-
Ženy 35 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6522Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:40:52-
2ZB7133Hajná DanaValašské království6400:41:1030
3ZB874Hanáková MiroslavaČeská republika6600:42:3327
4ZB1043Paulů BlankaČeská republika5400:44:0424
5ZB215188Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:55:3315
6ZB23189Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:219
7ZB23677Procházková IrenaTJ Háje5701:01:566
Ženy 50 (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF16792Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:48:4921
2ŽF188117Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:51:3818
3ŽF22190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:5912
4ŽF244242Janečková AnežkaAK Zlín4701:07:013
Trať 6,500 km, 734,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1241Tschotov IvanBulharsko6600:32:12-
2MA29Petro RóbertSlovensko6900:32:20-
3MA31Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:32:3890
1MA410Matanin MarcelŠKP Štrbské Pleso Slovakia7300:32:54-
2MA531Maceček VladoAK Kroměříž7500:33:1387
3MA6103Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:2284
4MA72Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:33:2381
5MA8197Bětík PetrSokol Opava6900:33:4178
6MA9113Kováčík ĽubošAMK Nové Zámky6600:33:46-
7MA1032Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:33:5675
4MA1121Klisz TomaszPolsko8100:34:07-
1MJ1227Brzeski TomaszPolsko7200:34:17-
5MA1354Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:2972
1MB14182Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6100:34:3260
8MA15244Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4169
9MA16195Demeter RichardAŠKP Žilina6500:34:44-
6MA1719Gniewek JaroslawPOL8100:35:10-
7MA1873Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:35:12-
8MA1995Vymazal PetrAsics Team KHB Radegast7500:35:2266
9MA2020Bak KrzysztofPolsko8100:35:34-
2MJ2125Szost HenrykPolsko8200:35:43-
10MA22108Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:4663
3MJ2316Prokein MartinSlovensko8300:35:55-
10MA24124Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:5860
4MJ255Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:35:5960
2MB26187Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:1557
11MA2711Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:36:20-
3MB28112Horák PavelAHA Vyškov6100:36:2954
12MA29101Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:4157
11MA3053Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:36:4254
12MA31250Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:36:4351
5MJ326Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:5857
6MJ3314Muráň ĽubomírSlovensko8300:37:03-
4MB34205Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6100:37:1251
5MB35180Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:1648
13MA36169Haník PetrVŠB TU Ostrava7800:37:2548
14MA37198Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:37:2845
13MA38199Szebesta PavelJakl Karviná6800:37:3442
6MB3985Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:3945
7MJ4015Kazar MatejSlovensko8300:37:42-
14MA41237Novotný BronislavAK Kroměříž7000:37:4839
1MC42148Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:37:51-
15MA43220Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:5636
7MB44102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:0042
15MA45121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:2933
16MA46212Kramoliš MichalVSK VŠB Ostrava7800:38:3530
8MB47139Vévoda IvanSK Švábenice6000:38:4439
17MA4881Linhart RadekTJČZU Praha7600:38:5127
9MB49166Mrva PavelFofr Tým6000:39:0136
18MA50167Rapčan LukášORELSKÁ JEDNOTA Byst7800:39:0224
10MB5152Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:39:0433
19MA52232Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:39:1421
11MB5362Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:1630
20MA54243Sehnal TomášSKP Holešov7300:39:1818
2MC55177Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3460
12MB56253Tománek PavelKHB Radegast5500:40:0527
21MA57211Horna MilanVSK VŠB Ostrava7800:40:0915
13MB58111Zátopek JiříTJ Štramberk6000:40:1424
3MC5958Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:1857
22MA60142Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:40:2112
4MC61163Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:40:3354
23MA6297Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:369
24MA63147Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:40:406
16MA6447Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:40:503
1ZB6522Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:40:52-
14MB66174Benda OldřichHrubšice6100:40:5321
17MA67134Kalinowski StefanPolsko6700:40:57-
8MJ6835Filipec PetrTJ Frenštát8400:41:0054
18MA69189Ličman KarelVOSA Bruntál6600:41:030
9MJ7036Polášek JanTatran Všechovice8300:41:0551
2ZB7133Hajná DanaValašské království6400:41:1030
15MB7174Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:41:1018
16MB73194Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:41:2215
5MC74226Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:3551
10MJ7546Halamíček PetrŠŠK Rožnov8500:41:3648
1ŽJ7629Stafa AgnieszkaPolsko8300:41:40-
25MA77173Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:41:450
26MA7871Bylica MarekMKS Centrum Dziegelow7800:41:51-
17MB79118Groš ŠtefanFoto Morava6100:42:0812
1ZA8023Jez AgnieszkaPolsko7800:42:13-
27MA8196Pánek LiborAsics Team Přerov7900:42:140
28MA82168Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:42:150
11MJ82223Rákoczy VladimírŠport Team Hritz8400:42:15-
29MA84219Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:42:210
18MB8548Tureček JiříAK Kyjov5600:42:279
19MA86109Hritz PeterSlovensko6600:42:320
3ZB874Hanáková MiroslavaČeská republika6600:42:3327
20MA8850Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:42:340
21MA89116Dragolov DanielBrno6700:42:380
30MA90150Hajda PetrDolní Bečva7700:42:450
31MA91164Kovář DanielJeseník8000:42:530
22MA92234Tomečka LiborTatran Všechovice6200:42:570
32MA93221Závorka ZdeněkHK Dolní Bečva7500:43:010
2ZA9424Strach AleksandraPolsko8100:43:03-
6MC95141Vodička JanŠela Sport Přerov4500:43:2348
33MA9668Čampa RadekDolní Bečva7900:43:280
19MB97165Slabý JosefSedlec - Prčice6100:43:326
23MA98129Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:43:360
24MA9979Vávra MartinJiskra Hořice6300:43:450
20MB100192Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:483
7MC101200Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:43:5345
8MC10280Tausinger IgorCROTALUS4900:43:5742
21MB10363Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:020
4ZB1043Paulů BlankaČeská republika5400:44:0424
12MJ10526Pendziwiatr SebastianPolsko8300:44:07-
25MA106229Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:44:140
34MA107120Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:44:150
22MB10861Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:44:200
26MA109179Škarka MiroslavXXX6900:44:210
23MB110224Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:44:220
35MA111146Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:44:260
27MA112178Košůtek JaroslavXXX7100:44:300
36MA11386Dvořák PavelPřerov7700:44:380
3ZA11412Olejarova SilviaSlovensko8100:44:40-
24MB115161Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:44:430
37MA11682Zbranek Martin4M Rožnov7400:44:550
25MB117186Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky6000:45:00-
26MB118254Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:45:070
4ZA11956Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:45:1130
13MJ120110Zátopek JiříTJ Štramberk8400:45:1245
27MB12183Gacek AndrejPolsko5300:45:14-
14MJ12245Pálka Jiř튊K Rožnov8500:45:1542
9MC122114Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:45:1539
28MB124158Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:45:180
38MA125252Milian MilanXXX7500:45:230
15MJ126132Groš VojtěchPRJ Frenštát8500:45:3039
29MB127218Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:45:310
39MA128206Fiala LubomírVsetín7500:45:340
10MC129115Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:3536
28MA130239Koláček IvoHS Radhošť6500:45:360
40MA13159Stodůlka PetrKB Rožnov pod Radhoštěm8000:45:400
11MC132175Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:45:4233
29MA132143Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:45:420
41MA134251Velebil LukášSokol Brušperk7500:46:040
42MA135126Cedidla OndřejKHB Radegast7900:46:050
1MD136159Zálešák FrantišekKD Havířov3700:46:1430
30MB13793Černý VladimírHAC Praha5200:46:270
43MA138228Zádrapa JosefKB Bobrky7300:46:310
5ZA13855Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:3127
31MB140235Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:46:400
32MB141230Mizera LadislavTJ Zubří5300:46:490
2ŽJ14128Rybaczek AnnaPolsko8300:46:49-
2MD14342Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5427
3ŽJ1447Zabloudilová LenkaČeská republika8200:47:1130
30MA145208Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:47:250
16MJ145255Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:47:2536
44MA147193Holub LiborAIR Frenštát8000:47:310
12MC14891Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:3230
45MA149144Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:47:420
17MJ149222Hriňák Lukᚊport Team Hritz8500:47:42-
13MC151157Smola JosefOstrava5100:47:5427
18MJ152135Mutenko MarcinPolsko8400:47:55-
31MA15378Vávra RadekJiskra Hořice6300:47:560
3MD15441Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:5724
19MJ155153Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:47:5833
20MJ15657Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:48:0430
14MC157172Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:48:1424
21MJ157245Blažek MiroslavTJ Valašské Meziříčí8600:48:1427
4ŽJ15943Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:48:1927
46MA160190Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:48:220
33MB161216Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:48:230
47MA162191Sedláček RichardXXX7900:48:290
6ZA16334Fárková ZuzanaValašské království8000:48:3424
7ZA164100Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:48:4121
34MB164171Švrček JiříBK SMTU Poruba5300:48:410
35MB166214Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:48:460
1ŽF16792Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:48:4921
48MA16867Poruba RichardDolní Bečva7400:48:540
49MA169249Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:550
15MC169160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:5521
8ZA17113Banášová LýdiaSlovensko8100:48:57-
36MB172104Krejsa VáclavBering Praha5200:48:590
50MA172145Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:48:590
37MB174185Marek DalimilASK Blansko6000:49:240
16MC175152Tučný JanMK Pardubice4700:49:3018
32MA176248Mynář MiroslavOlomouc6800:49:330
5ŽJ17799Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:49:4324
4MD178217Nanke WernerBK Kravaře3800:49:4621
33MA179227Zádrapa RadekKarolinka6600:49:480
9ZA180122Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:50:0018
51MA181181Škrabánek TomášXXX7700:50:020
22MJ182131Groš ŠtefanPJR Frenštát8400:50:2024
52MA18369Poruba ZdeněkDolní Bečva7900:51:010
6ŽJ18498Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:0521
17MC18594Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:1215
38MB186238Michalčík KarelBK Kravaře5900:51:280
5MD18787Bielčík JindřichLichkov 00:51:3618
18MC188209Sikora PavelNový Jičín5100:51:3812
2ŽF188117Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:51:3818
23MJ190155Baran SKKS Beskid-Zywiec8400:51:44-
19MC191176Koňařík FrantišekDTJ Valašské Meziříčí4600:51:589
53MA19272Verner RostislavNC Vyškov7300:52:000
10ZA193170Dubovská ZuzanaVSK VŠB Ostrava8100:52:1615
54MA194202Zgabaj MiroslavČR7300:52:170
39MB195203Rinka ErichBK Kravaře5400:52:410
24MJ19664Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:52:5921
7ŽJ1978Vytlačilová LenkaČeská republika8400:53:0118
20MC198225Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:53:056
25MJ199149Baran DariuszKKS Beskid-Zywiec8400:53:06-
8ŽJ200162Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:53:1215
40MB201156Lorenc JaroslavZa sebe6100:53:220
26MJ20288Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:53:2718
21MC20339Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:53:463
27MJ204216Bartunčík JakubTJ Valašské Meziříčí8600:53:4915
28MJ205247Jirásek TomášZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8600:54:0212
11ZA206213Přikrylová BarboraVSK VŠB Ostrava7800:54:0912
9ŽJ20765Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:54:1612
22MC20875Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:54:200
41MB209183Mravec ViktorBBS Bretiskovice5600:54:22-
34MA210130Černík MilanOB Vsetín6500:54:250
10ŽJ21117Števicova MagdaSlovensko8400:54:40-
55MA212123Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:410
12ZA213151Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:499
13ZA21466Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:54:596
23MC215240Jurča JiříTJ Vidče5100:55:330
5ZB215188Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:55:3315
42MB217106Jurča JiříRožnov pod Radhoštěm5400:55:390
56MA218236Dolanský MichalToyota Tsusho Praha7700:55:560
14ZA21976Matalová JanaOstrava7300:56:163
6MD22070Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:4015
3ŽF22190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:5912
15ZA222119Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:000
43MB223207Stoklasa MartinOstrava5200:57:250
44MB224231Bardoň JanPoruba5200:57:320
11ŽJ22537Šrubařová KateřinaValašské království8300:57:409
45MB226184Fusík JánBBS Bratislava5800:57:55-
12ŽJ22718Trokanová ZuzanaSlovensko8400:58:10-
7MD228140Volný JaromírSSK Vítkovice3500:58:1112
13ŽJ22938Michálková JanaValašské království8600:58:126
13ŽJ229153Vrágová AnežkaRožnov pod Radhoštěm9100:58:126
6ZB23189Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:219
8MD232233Stuchlík KarelBK Kravaře3700:58:389
9MD233107Kubík JosefSK Ptačina3800:58:476
15ŽJ23460Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:520
24MC235105Soviš IvanHS Skřítek4601:00:020
7ZB23677Procházková IrenaTJ Háje5701:01:566
46MB23744Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:02:580
25MC238196Mrůštík JosefCyklotech - PRO5101:04:280
16ŽJ239210Tomková MartinaVyhlídka Val. Mez.8601:04:540
10MD24049Domanský IvoAVC Praha3801:05:133
17ŽJ241215Svozilová RadkaVyhlídka Val. Mez.8501:05:180
16ZA242211Babicová MichaelaSK - Košice7601:06:02-
47MB24340Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:430
4ŽF244242Janečková AnežkaAK Zlín4701:07:013

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód