Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

8.7.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 8.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2688

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8219
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Červ Miloslav5012
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Wendlig Miroslav5311
Kostřicová Blanka6111
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrůtek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Vacarda Vladimír5910
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ774Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:18:5420
2MJ934Kopecký JanAC Perná8200:19:2619
3MJ23115Vacek TomášAC Jablonné8300:20:4318
4MJ24131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:4817
5MJ26100Chwastek GrzegorzMKS Olavia Olawa8400:20:53-
6MJ4917Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:22:2516
7MJ64130Kubíček JanLitomyšl8700:23:2115
8MJ6785Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:23:2814
9MJ6815Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:23:2913
10MJ7398Pokutycki KarolMKS Olavia Olawa PL8800:24:09-
11MJ8279Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:24:5312
12MJ8510Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:0211
13MJ10299Bronowicki KrzysztofMKS Olavia Olawa8400:26:58-
14MJ12977Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:33:2510
15MJ13050Prívětivý Pavel ZŠ Loučka9000:34:139
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:17:5430
2MA282Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:18:0929
3MA393Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:18:1728
4MA4114Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3627
5MA573Poduška JosefAC Kladno6200:18:4226
6MA624Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:4825
7MA86Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:19:1624
8MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2823
9MA1172Adamec JosefATC Nekoř8100:19:3122
10MA14120Pozler TomášAC Pardubice7600:19:5121
11MA1596Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:5420
12MA1621Brýdl PavelHotárek Hronov8000:20:0119
13MA17133Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:20:0418
14MA1851Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:1717
15MA195Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:23-
16MA2195Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:3516
17MA27105Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:20:5715
18MA314Grycman KazimierzBabice PL7200:21:10-
19MA3443Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:1814
20MA3526Pánek LiborAsics Team Přerov7900:21:3413
21MA3639Vodička JanAsics Přerov7800:21:3612
22MA37121Mikelka OskarSKM Vraclav7800:21:3711
23MA38119Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:4010
24MA4254Bříza VáclavŽamberk7000:22:019
25MA4446Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:22:078
26MA4676Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:167
27MA50111Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:22:256
28MA5164Holubář MartinTJ Semanín7900:22:265
29MA5330Varchola OndřejCuprum Povrly8100:22:454
30MA5435Žák LadislavAK Perná7200:22:483
31MA5547Strnad Tomᚎamberk6900:22:522
32MA6040Suchánek LukášKHB Radegast7900:23:031
33MA6165Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:130
34MA6245Suchodol JosefBorec Žamberk6700:23:190
35MA80127Klášterecký TomášChleba s máslem8100:24:510
36MA8652Havrda JiříKSAP7300:25:030
37MA8811Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:160
38MA9057Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:25:400
39MA96135Klacl RadimLiberec7400:26:220
40MA10322Gabriel EvženKoryčany6500:27:200
41MA116116Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:29:520
42MA120124Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:30:180
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3320
2MB1332Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:4719
3MB2042Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:20:2718
4MB227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:20:4317
5MB2959Kylar IvoJiskra Králíky5400:21:0416
6MB3013Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:21:0715
7MB33117Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:1414
8MB3931Kolínek ZdeněkAC Perná5900:21:4513
9MB43132Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:0612
10MB4516Groš ŠtefanFoto Morava6100:22:1211
11MB4862Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:22:2410
12MB5227Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:22:279
13MB5733Gajdoš JaroslavAK Perná5600:22:558
14MB5871Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:587
15MB592Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:006
16MB6378Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:195
17MB7125Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:074
18MB7229Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:093
19MB7458Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:132
20MB8380Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:24:541
21MB108106Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:28:400
22MB11249Přívětivý JiříBranky6100:28:550
23MB11753Velechovský JiříKrálíky5500:30:110
24MB1219Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:30:220
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2512Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:5020
2MC28102Varchola MilanCuprum Povrly5100:20:5919
3MC3256Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:1218
4MC4083Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:5117
5MC4155Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:5916
6MC4741Vodička JanŠela Sport Přerov4500:22:2215
7MC56129Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:5314
8MC6623Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:2613
9MC6963Sadílek VáclavKulina5000:23:5312
10MC75107Lerch VladislavMILO Olomouc4800:24:1511
11MC76104Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:24:2310
12MC7966Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:509
13MC8761Leicht JiříASPV Těchonín4900:25:138
14MC9338Tučný JanMK Pardubice4700:26:027
15MC9870Krumer MiroslavOstrov4900:26:266
16MC10569Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:27:265
17MC10728Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:28:174
18MC1141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:153
19MC11837Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:30:122
20MC133110Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:031
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD773Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:2710
2MD78108Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:369
3MD8160Bielčík JindřichLichkov 00:24:528
4MD9418Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:26:117
5MD9575Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:186
6MD10436Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:255
7MD113134Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:28:584
8MD11590Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:393
9MD128103Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:32:182
10MD1328Domanský IvoAVC Praha3800:37:241
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7019Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:5410
2ŽJ8444Bílková DagmarSK Nové Město na Moravě8500:24:599
3ŽJ8991Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:25:318
4ŽJ92101Znojek KatarzynaMKS Olavia Olawa8600:25:54-
5ŽJ99109Skybová LucieARC Brno8700:26:327
6ŽJ10084Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:506
7ŽJ10987Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:425
8ŽJ119123Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:30:174
9ŽJ124118Čechalová HanaTS Letohrad8600:30:513
10ŽJ12588Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:022
11ŽJ13189Míková KristýnaISCAREX Česká Třebová8900:35:081
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6592Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:23:2410
2ZA91112Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:419
3ZA101113Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:26:548
4ZA106128Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:487
5ZA12381Kobrlová GabrielaKoberovy7600:30:446
6ZA12694Svobodová VeronikaHolice8100:31:475
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9767Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:26:2310
2ZB11086Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:499
3ZB111122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:538
4ZB12297Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:437
5ZB12748Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:31:546
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:17:5430
2MA282Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:18:0929
3MA393Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:18:1728
4MA4114Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3627
5MA573Poduška JosefAC Kladno6200:18:4226
6MA624Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:4825
1MJ774Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:18:5420
7MA86Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:19:1624
2MJ934Kopecký JanAC Perná8200:19:2619
8MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2823
9MA1172Adamec JosefATC Nekoř8100:19:3122
1MB12125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3320
2MB1332Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:4719
10MA14120Pozler TomášAC Pardubice7600:19:5121
11MA1596Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:19:5420
12MA1621Brýdl PavelHotárek Hronov8000:20:0119
13MA17133Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:20:0418
14MA1851Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:1717
15MA195Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:23-
3MB2042Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:20:2718
16MA2195Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:3516
4MB227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:20:4317
3MJ23115Vacek TomášAC Jablonné8300:20:4318
4MJ24131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:4817
1MC2512Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:5020
5MJ26100Chwastek GrzegorzMKS Olavia Olawa8400:20:53-
17MA27105Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:20:5715
2MC28102Varchola MilanCuprum Povrly5100:20:5919
5MB2959Kylar IvoJiskra Králíky5400:21:0416
6MB3013Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:21:0715
18MA314Grycman KazimierzBabice PL7200:21:10-
3MC3256Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:1218
7MB33117Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:1414
19MA3443Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:1814
20MA3526Pánek LiborAsics Team Přerov7900:21:3413
21MA3639Vodička JanAsics Přerov7800:21:3612
22MA37121Mikelka OskarSKM Vraclav7800:21:3711
23MA38119Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:4010
8MB3931Kolínek ZdeněkAC Perná5900:21:4513
4MC4083Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:5117
5MC4155Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:5916
24MA4254Bříza VáclavŽamberk7000:22:019
9MB43132Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:0612
25MA4446Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:22:078
10MB4516Groš ŠtefanFoto Morava6100:22:1211
26MA4676Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:167
6MC4741Vodička JanŠela Sport Přerov4500:22:2215
11MB4862Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:22:2410
6MJ4917Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:22:2516
27MA50111Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:22:256
28MA5164Holubář MartinTJ Semanín7900:22:265
12MB5227Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:22:279
29MA5330Varchola OndřejCuprum Povrly8100:22:454
30MA5435Žák LadislavAK Perná7200:22:483
31MA5547Strnad Tomᚎamberk6900:22:522
7MC56129Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:5314
13MB5733Gajdoš JaroslavAK Perná5600:22:558
14MB5871Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:587
15MB592Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:006
32MA6040Suchánek LukášKHB Radegast7900:23:031
33MA6165Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:130
34MA6245Suchodol JosefBorec Žamberk6700:23:190
16MB6378Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:195
7MJ64130Kubíček JanLitomyšl8700:23:2115
1ZA6592Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:23:2410
8MC6623Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:2613
8MJ6785Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:23:2814
9MJ6815Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:23:2913
9MC6963Sadílek VáclavKulina5000:23:5312
1ŽJ7019Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:5410
17MB7125Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:074
18MB7229Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:093
10MJ7398Pokutycki KarolMKS Olavia Olawa PL8800:24:09-
19MB7458Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:132
10MC75107Lerch VladislavMILO Olomouc4800:24:1511
11MC76104Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:24:2310
1MD773Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:2710
2MD78108Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:369
12MC7966Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:509
35MA80127Klášterecký TomášChleba s máslem8100:24:510
3MD8160Bielčík JindřichLichkov 00:24:528
11MJ8279Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:24:5312
20MB8380Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:24:541
2ŽJ8444Bílková DagmarSK Nové Město na Moravě8500:24:599
12MJ8510Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:0211
36MA8652Havrda JiříKSAP7300:25:030
13MC8761Leicht JiříASPV Těchonín4900:25:138
37MA8811Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:160
3ŽJ8991Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:25:318
38MA9057Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:25:400
2ZA91112Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:419
4ŽJ92101Znojek KatarzynaMKS Olavia Olawa8600:25:54-
14MC9338Tučný JanMK Pardubice4700:26:027
4MD9418Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:26:117
5MD9575Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:186
39MA96135Klacl RadimLiberec7400:26:220
1ZB9767Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:26:2310
15MC9870Krumer MiroslavOstrov4900:26:266
5ŽJ99109Skybová LucieARC Brno8700:26:327
6ŽJ10084Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:506
3ZA101113Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:26:548
13MJ10299Bronowicki KrzysztofMKS Olavia Olawa8400:26:58-
40MA10322Gabriel EvženKoryčany6500:27:200
6MD10436Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:255
16MC10569Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:27:265
4ZA106128Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:487
17MC10728Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:28:174
21MB108106Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:28:400
7ŽJ10987Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:425
2ZB11086Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:499
3ZB111122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:538
22MB11249Přívětivý JiříBranky6100:28:550
7MD113134Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:28:584
18MC1141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:153
8MD11590Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:393
41MA116116Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:29:520
23MB11753Velechovský JiříKrálíky5500:30:110
19MC11837Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:30:122
8ŽJ119123Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:30:174
42MA120124Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:30:180
24MB1219Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:30:220
4ZB12297Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:437
5ZA12381Kobrlová GabrielaKoberovy7600:30:446
9ŽJ124118Čechalová HanaTS Letohrad8600:30:513
10ŽJ12588Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:022
6ZA12694Svobodová VeronikaHolice8100:31:475
5ZB12748Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:31:546
9MD128103Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:32:182
14MJ12977Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:33:2510
15MJ13050Prívětivý Pavel ZŠ Loučka9000:34:139
11ŽJ13189Míková KristýnaISCAREX Česká Třebová8900:35:081
10MD1328Domanský IvoAVC Praha3800:37:241
20MC133110Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:031

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód