Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hainberg

22.7.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hainberg
  • datum konání: 22.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LK Jasan Aš

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ47Redlich TomášSki Jilemnice8200:25:5620
2MJ73Flaška JiříLK Jasan Aš8400:26:3219
3MJ1312Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:28:2018
4MJ2023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4217
5MJ2744Máj DaliborLK Jasan Aš8800:32:5516
6MJ3316Kmoch JanLK Jasan Aš8500:35:0315
7MJ4135Němec JakubLK Škoda Plzeň8800:39:1114
8MJ4525Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:55:3213
Muži A (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:25:0830
2MA214Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:1629
3MA342Doskočil DavidUnion Cheb6200:25:3828
4MA641Bulant JiříLK Jasan Aš7700:26:2427
5MA839Kelner DavidBaník Stříbro7500:26:5526
6MA1011Fiala PetrProfisport Cheb6500:27:3225
7MA122Flaška JiříLK Jasan Aš6200:28:0224
8MA141Rychlík LubošLK Jasan Aš6700:28:4123
9MA1834Štecher MartinLK Jasan Aš7600:29:2922
10MA1927Koupilek JiříKolovraty6600:29:3721
11MA2140Tirala PetrUnion Cheb6600:30:1120
12MA2245Kubinec RostislavUnion Cheb6500:30:2519
13MA2338Kovář JindřichKČT OB Aš6800:30:5418
14MA286Hejzek KarelProfisport Cheb6200:33:4717
15MA4437Hrubý MartinHranice7400:46:4616
Muži B (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB520Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:26:0620
2MB931Koníček JiříOK 24 Praha5900:27:0919
3MB1129Pilař KarelKČT OB Aš5500:27:5118
4MB1510Groš ŠtefanFoto Morava6100:29:0217
5MB1733Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:29:2016
6MB2430Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:0915
7MB2536Zajíc JanKRB Chrudim5300:32:0114
8MB269Vacek JiříProfisport Cheb5200:32:1113
9MB2926Krejsa VáclavBering Praha5200:34:0812
10MB3015Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1011
Muži C (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1613Ganaj KarelSV Stříbro5100:29:1820
2MC3228Pytelka VáclavPlzeň4500:34:3619
3MC3524Tučný JanMK Pardubice4700:35:4318
4MC4222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:2817
Muži D (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD384Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:36:3910
2MD398Matějíček HanušSV Stříbro4100:37:499
Juniorky (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3419Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:1710
2ŽJ3632Beňová JanaJiskra Aš8500:36:019
3ŽJ3717Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:36:138
4ŽJ4018Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:127
5ŽJ4343Vejvodová MichaelaLK Jasan Aš8400:44:406
Ženy A (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3021Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:1010
Ženy B (trať 6,000 km, 256,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 6,000 km, 256,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:25:0830
2MA214Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:1629
3MA342Doskočil DavidUnion Cheb6200:25:3828
1MJ47Redlich TomášSki Jilemnice8200:25:5620
1MB520Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:26:0620
4MA641Bulant JiříLK Jasan Aš7700:26:2427
2MJ73Flaška JiříLK Jasan Aš8400:26:3219
5MA839Kelner DavidBaník Stříbro7500:26:5526
2MB931Koníček JiříOK 24 Praha5900:27:0919
6MA1011Fiala PetrProfisport Cheb6500:27:3225
3MB1129Pilař KarelKČT OB Aš5500:27:5118
7MA122Flaška JiříLK Jasan Aš6200:28:0224
3MJ1312Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:28:2018
8MA141Rychlík LubošLK Jasan Aš6700:28:4123
4MB1510Groš ŠtefanFoto Morava6100:29:0217
1MC1613Ganaj KarelSV Stříbro5100:29:1820
5MB1733Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:29:2016
9MA1834Štecher MartinLK Jasan Aš7600:29:2922
10MA1927Koupilek JiříKolovraty6600:29:3721
4MJ2023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4217
11MA2140Tirala PetrUnion Cheb6600:30:1120
12MA2245Kubinec RostislavUnion Cheb6500:30:2519
13MA2338Kovář JindřichKČT OB Aš6800:30:5418
6MB2430Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:0915
7MB2536Zajíc JanKRB Chrudim5300:32:0114
8MB269Vacek JiříProfisport Cheb5200:32:1113
5MJ2744Máj DaliborLK Jasan Aš8800:32:5516
14MA286Hejzek KarelProfisport Cheb6200:33:4717
9MB2926Krejsa VáclavBering Praha5200:34:0812
1ZA3021Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:1010
10MB3015Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1011
2MC3228Pytelka VáclavPlzeň4500:34:3619
6MJ3316Kmoch JanLK Jasan Aš8500:35:0315
1ŽJ3419Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:1710
3MC3524Tučný JanMK Pardubice4700:35:4318
2ŽJ3632Beňová JanaJiskra Aš8500:36:019
3ŽJ3717Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:36:138
1MD384Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:36:3910
2MD398Matějíček HanušSV Stříbro4100:37:499
4ŽJ4018Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:127
7MJ4135Němec JakubLK Škoda Plzeň8800:39:1114
4MC4222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:2817
5ŽJ4343Vejvodová MichaelaLK Jasan Aš8400:44:406
15MA4437Hrubý MartinHranice7400:46:4616
8MJ4525Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:55:3213

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód