Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

30.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 30.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhota u Machova

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
30.9.2007Lhota u Machova - Hejšovina102
19.9.2004Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu57
21.9.2003Lhota u Machova - Hejšovina86
29.9.2002Lhota u Machova - Hejšovina53
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1229

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8015
Šrůtek Stanislav5813
Pohl Jan7612
Javůrek Jiří4812
Beran Jan8312
Jirka Jan8311
Hájková Renata7511
Němec Miloš5910
Vraštilová Miloslava5610
Krejsa Václav5210
Mazač Jaroslav6810
Hejnyš Miroslav6010
Pechek František5310
Tichý Pavel6310
Vacarda Vladimír599
Doucha Jiří719
Jirásková Eva649
Rücker Oldřich558
Metelková Táňa728
Tučný Jan478
Paulů Blanka548
Polej Jiří718
Šimůnek Jan498
Štolfa Martin748
Scholz Vladimír798
Ulich Petr688
Šesták Karel717
Keprtová Miloslava487
Stránský Aleš607
Marek František417
Žák Jiří717
Petr Jiří747
Kubr Václav556
Sadílek Jan676
Vlach Miroslav606
Sejkorová Lenka636
Trnovský Miloslav656
Linhart Miloš446
Nečas Josef586
Cipl František516
Klampflová Eva646
Rücker Jakub886
Kubrová Dagmar636
Beranová Anna916
Král Jindřich736
Kollertová Eva836
Metelka Josef446
Eppert Roman596
Plný David936
Beran Jiří776

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2455Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:5020
2MJ2732Beran JanSpartak Police nad Metují8300:44:3019
3MJ2816Pýcha JanMaratonstav Úpice8700:44:3718
4MJ3127Matěna JosefSKI Radvanice8400:45:2217
5MJ4117Mach JanMaratonstav Úpice8600:48:0316
6MJ4257Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:48:2115
7MJ5353Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:53:5614
Muži A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:34:1930
2MA250Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:34:5329
3MA342Ulich PetrMaterial Technology6800:36:2628
4MA437Brýdl PavelHotárek Hronov8000:36:4327
5MA55Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:37:5126
6MA614Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:3025
7MA823Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:40:5424
8MA1054Doucha JiříStart Náchod7100:41:0123
9MA1146Dvořák JiříViking Jilemnice6300:41:0522
10MA1328Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:2821
11MA1456Holub MiroslavBukovice6600:41:5520
12MA1622Scholz VladimírMachov7900:42:2719
13MA1744Polej JiříHronov7100:42:3018
14MA1845Tichý PavelAC Náchod6300:43:1817
15MA1943Vanta JosefTC Dobruška6200:43:1916
16MA2015Zinek RobertXXX7800:43:2615
17MA2359Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:43:4714
18MA3458Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:5013
19MA3535Hynek PetrLBC Nové Město nad Metují6300:46:1112
20MA3726Kolátor RadekČeská Skalice7900:46:2911
21MA4051Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:47:2610
22MA4349David VáclavSmiřice7400:48:449
23MA5660Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:55:348
24MA5961Tér IvanRůža bike7500:57:277
Muži B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB924Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:0120
2MB124Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:41:1019
3MB1530Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1218
4MB2118Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:3817
5MB2252Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:4116
6MB263Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:44:2315
7MB2936Hjenyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0014
8MB3220Šorfa LubošAC Náchod5700:45:3613
9MB398Ryba MiloslavAVC Praha5200:47:1112
10MB4412Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:5911
11MB4539Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:5910
12MB4662Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:49:219
13MB491Rücker OldřichLhota u Machova5500:50:208
14MB5234Krejsa VáclavBering Praha5200:53:127
Muži C (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC729Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2220
2MC2540Nosek MilošRedpoint Teplice nad Metují5000:44:1519
3MC4748Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:49:5018
4MC5033Tučný JanMK Pardubice4700:51:3617
5MC5821Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:1216
Muži D (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3825Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:4910
Juniorky (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ307Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:45:1910
2ŽJ576Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:089
3ŽJ6111Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:098
Ženy A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3341Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:45:4310
2ZA4819Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:50:089
3ZA5113Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:52:388
4ZA549Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:017
5ZA6031Beranová JanaSpartak Police nad Metují8000:58:206
Ženy B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB362Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:2410
2ZB5510Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:189
3ZB6238Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:118
Trať 9,000 km, 480,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:34:1930
2MA250Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:34:5329
3MA342Ulich PetrMaterial Technology6800:36:2628
4MA437Brýdl PavelHotárek Hronov8000:36:4327
5MA55Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:37:5126
6MA614Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:3025
1MC729Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2220
7MA823Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:40:5424
1MB924Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:41:0120
8MA1054Doucha JiříStart Náchod7100:41:0123
9MA1146Dvořák JiříViking Jilemnice6300:41:0522
2MB124Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:41:1019
10MA1328Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:2821
11MA1456Holub MiroslavBukovice6600:41:5520
3MB1530Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1218
12MA1622Scholz VladimírMachov7900:42:2719
13MA1744Polej JiříHronov7100:42:3018
14MA1845Tichý PavelAC Náchod6300:43:1817
15MA1943Vanta JosefTC Dobruška6200:43:1916
16MA2015Zinek RobertXXX7800:43:2615
4MB2118Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:3817
5MB2252Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:4116
17MA2359Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:43:4714
1MJ2455Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:5020
2MC2540Nosek MilošRedpoint Teplice nad Metují5000:44:1519
6MB263Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:44:2315
2MJ2732Beran JanSpartak Police nad Metují8300:44:3019
3MJ2816Pýcha JanMaratonstav Úpice8700:44:3718
7MB2936Hjenyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0014
1ŽJ307Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:45:1910
4MJ3127Matěna JosefSKI Radvanice8400:45:2217
8MB3220Šorfa LubošAC Náchod5700:45:3613
1ZA3341Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:45:4310
18MA3458Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:5013
19MA3535Hynek PetrLBC Nové Město nad Metují6300:46:1112
1ZB362Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:2410
20MA3726Kolátor RadekČeská Skalice7900:46:2911
1MD3825Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:4910
9MB398Ryba MiloslavAVC Praha5200:47:1112
21MA4051Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:47:2610
5MJ4117Mach JanMaratonstav Úpice8600:48:0316
6MJ4257Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:48:2115
22MA4349David VáclavSmiřice7400:48:449
10MB4412Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:5911
11MB4539Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:5910
12MB4662Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:49:219
3MC4748Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:49:5018
2ZA4819Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:50:089
13MB491Rücker OldřichLhota u Machova5500:50:208
4MC5033Tučný JanMK Pardubice4700:51:3617
3ZA5113Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:52:388
14MB5234Krejsa VáclavBering Praha5200:53:127
7MJ5353Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:53:5614
4ZA549Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:017
2ZB5510Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:189
23MA5660Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:55:348
2ŽJ576Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:56:089
5MC5821Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:1216
24MA5961Tér IvanRůža bike7500:57:277
5ZA6031Beranová JanaSpartak Police nad Metují8000:58:206
3ŽJ6111Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:098
3ZB6238Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:118

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód