Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

29.7.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 29.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1030

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrůtek Stanislav589
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Dvořák Ladislav488
Berka Martin857
Vejnar Josef577
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Erlebach David716
Žák Jiří716
Groh Stanislav466
Ožana Václav646
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Baláž Roman655
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Kožnar František964
Janatová Kateřina974
Linhart Radek764
Blažková Lenka884

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1229Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:31:5320
2MJ1927Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2619
3MJ2538Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:5418
4MJ2972Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:35:4617
5MJ3441Máka ZdeněkDukla Liberec8200:36:0416
6MJ4426Bartoň EduardSK Štíty8500:37:2415
7MJ4640Vaňousek JakubDukla Liberec8500:38:5414
8MJ5037Vodseďálek JanDukla Liberec8300:39:2513
9MJ5136Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:39:2612
10MJ5371Šebek ViktorSki Jilemnice8300:39:4611
11MJ6242Skopek MartinDukla Liberec8600:44:5210
12MJ6339Kumpošt MartinDukla Liberec8500:45:269
Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:3530
2MA231Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:28:0829
3MA328Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:2328
4MA47Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:1727
5MA515Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:2726
6MA611Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:1925
7MA721Pozler TomášAC Pardubice7600:30:5124
8MA822Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:0323
9MA1320Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:32:0322
10MA148Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:2021
11MA266Bloudek PetrDGP Praha7200:35:3220
12MA2735Chlum PatrikDukla Liberec8100:35:3719
13MA2858Hák MichalSokol Studenec7500:35:4418
14MA3232Břečka MartinDukla Liberec8100:35:5917
15MA3833Cígler TomášDukla Liberec8100:36:2716
16MA4014Vodička JanAsics Team Přerov7800:36:4115
17MA4353Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:0414
18MA4534Slavík TomášDukla Liberec8100:38:1313
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB924Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:1920
2MB1066Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:31:3819
3MB1123Gombita JosefBK - FC Kadaň5800:31:4018
4MB1562Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2017
5MB1643Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:33:0016
6MB1744Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:33:0315
7MB1813Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:1014
8MB204Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:33:5813
9MB2168Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:34:1012
10MB2265Koníček JiříOK 24 Praha5900:34:1911
11MB2373Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:34:2410
12MB3056Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:35:509
13MB3317Telaš JaromírSKD Otrokovice5400:36:038
14MB3564Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:36:177
15MB3654Marek DalimilASK Blansko6000:36:186
16MB4251Weiss MichalAC Praha 18905900:36:565
17MB472Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:024
18MB5767Krejsa VáclavBering Praha5200:42:123
19MB5830Flegl VlastimilBrtev5300:42:292
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2459Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:4520
2MC3116Vodička JanŠela Sport Přerov4500:35:5519
3MC3777Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:36:1818
4MC3970Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:4017
5MC5448Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:40:0216
6MC5619Zounar VladimírŠAK Chodov4200:41:2115
7MC605Tučný JanMK Pardubice4700:43:0814
8MC6810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:3913
9MC7060Groh StanislavHS Strážné4600:57:0112
Muži D (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4125Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:36:4110
2MD4952Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:39:159
3MD5557Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:178
4MD5947Nypl JaroslavStará Paka4100:42:467
5MD6649Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:096
Juniorky (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4869Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:39:0710
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA649Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:0010
2ZA6712Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:299
Ženy B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5261Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:39:2910
2ZB6155Pštrossová Marie AVC Praha5900:43:439
3ZB6518Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:47:588
4ZB6950Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:167
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:3530
2MA231Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:28:0829
3MA328Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:2328
4MA47Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:1727
5MA515Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:2726
6MA611Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:1925
7MA721Pozler TomášAC Pardubice7600:30:5124
8MA822Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:0323
1MB924Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:1920
2MB1066Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:31:3819
3MB1123Gombita JosefBK - FC Kadaň5800:31:4018
1MJ1229Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:31:5320
9MA1320Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:32:0322
10MA148Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:2021
4MB1562Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2017
5MB1643Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:33:0016
6MB1744Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:33:0315
7MB1813Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:1014
2MJ1927Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2619
8MB204Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:33:5813
9MB2168Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:34:1012
10MB2265Koníček JiříOK 24 Praha5900:34:1911
11MB2373Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:34:2410
1MC2459Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:4520
3MJ2538Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:5418
11MA266Bloudek PetrDGP Praha7200:35:3220
12MA2735Chlum PatrikDukla Liberec8100:35:3719
13MA2858Hák MichalSokol Studenec7500:35:4418
4MJ2972Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:35:4617
12MB3056Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:35:509
2MC3116Vodička JanŠela Sport Přerov4500:35:5519
14MA3232Břečka MartinDukla Liberec8100:35:5917
13MB3317Telaš JaromírSKD Otrokovice5400:36:038
5MJ3441Máka ZdeněkDukla Liberec8200:36:0416
14MB3564Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:36:177
15MB3654Marek DalimilASK Blansko6000:36:186
3MC3777Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:36:1818
15MA3833Cígler TomášDukla Liberec8100:36:2716
4MC3970Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:4017
16MA4014Vodička JanAsics Team Přerov7800:36:4115
1MD4125Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:36:4110
16MB4251Weiss MichalAC Praha 18905900:36:565
17MA4353Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:0414
6MJ4426Bartoň EduardSK Štíty8500:37:2415
18MA4534Slavík TomášDukla Liberec8100:38:1313
7MJ4640Vaňousek JakubDukla Liberec8500:38:5414
17MB472Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:024
1ŽJ4869Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:39:0710
2MD4952Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:39:159
8MJ5037Vodseďálek JanDukla Liberec8300:39:2513
9MJ5136Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:39:2612
1ZB5261Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:39:2910
10MJ5371Šebek ViktorSki Jilemnice8300:39:4611
5MC5448Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:40:0216
3MD5557Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:178
6MC5619Zounar VladimírŠAK Chodov4200:41:2115
18MB5767Krejsa VáclavBering Praha5200:42:123
19MB5830Flegl VlastimilBrtev5300:42:292
4MD5947Nypl JaroslavStará Paka4100:42:467
7MC605Tučný JanMK Pardubice4700:43:0814
2ZB6155Pštrossová Marie AVC Praha5900:43:439
11MJ6242Skopek MartinDukla Liberec8600:44:5210
12MJ6339Kumpošt MartinDukla Liberec8500:45:269
1ZA649Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:0010
3ZB6518Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:47:588
5MD6649Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:096
2ZA6712Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:299
8MC6810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:3913
4ZB6950Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:167
9MC7060Groh StanislavHS Strážné4600:57:0112

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód