Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

1.9.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 1.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lyžařský oddíl TJ Sokol Výpractice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora-
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1799

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana8010
Dušková Lenka8010
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Kebrle Milan759
Vodička Jan459
Šrutek Stanislav589
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Šmída Oldřich488
Mertová Michaela768
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Biemann Götz437
Vytlačilová Lenka847
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Ehrig Rudolf487
Šesták Karel717
Červ Miloslav507

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ83Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:5920
2MJ1474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:0319
3MJ1623Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:32:1918
4MJ2168Novák JanSKI Klub Šumperk8200:32:5517
5MJ2265Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:0216
6MJ3438Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:2915
7MJ4169Horáček TomášSKI Klub Šumperk8300:35:4314
8MJ4260Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5313
9MJ5867Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:38:2912
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0530
2MA270Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:5129
3MA371Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:1328
4MA449Kazarowicz JaroslawPolska Wroclaw7000:29:35-
5MA56Poduška JosefAC Kladno6200:29:3727
6MA755Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3426
7MA94Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1125
8MA1186Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:1924
9MA1280Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:3423
10MA1590Pozler TomášAC Pardubice7600:32:1722
11MA1854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:3921
12MA2048Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:32:4720
13MA2340Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:0919
14MA2641Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3118
15MA2773Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:33:3617
16MA2878Bříza VáclavŽamberk7000:33:4216
17MA3087Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:33:5015
18MA3721Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:34:4714
19MA3843Dragolov DanielBrno6700:35:3213
20MA395Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:3812
21MA4075Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:35:4111
22MA4589Novotný LuděkŽamberk6200:36:1310
23MA4731Vodička JanAsics Přerov7800:36:469
24MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:048
25MA5736Bielčik PetrLichkov7100:38:277
26MA6288Řehák JanŽamberk6600:39:066
27MA8585Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:48:145
-MA-77Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.75DNF-
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:3120
2MB1027Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:1719
3MB1356Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:5618
4MB2433Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:1317
5MB2532Kolínek ZdeněkAK Perná5900:33:2816
6MB2937Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:4515
7MB3239Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:34:0914
8MB3544Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3913
9MB4346Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:0012
10MB4822Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5611
11MB4935Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:5910
12MB5079Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:039
13MB5228Marek DalimilASK Blansko6000:37:108
14MB5315Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:157
15MB6316Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:126
16MB7017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:365
17MB781Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:44:044
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2520
2MC1862Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:32:3919
3MC3120Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:0318
4MC332Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:1617
5MC3576Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:3916
6MC4430Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:1215
7MC467Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:2814
8MC5414Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2613
9MC5652Sadílek VáclavXXX5000:38:1312
10MC5912Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4011
11MC7681Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:2610
12MC8210Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:329
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6434Bielčík JindřichLichkov 00:39:2310
2MD6551Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:369
3MD6824Herbst ManfredJeseník4100:41:148
4MD6953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:297
5MD7711Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:316
6MD8119Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:115
7MD8661Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:014
8MD8864Kalousek JanŽamberk4100:52:093
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7272Skybová LucieARC Brno8700:42:0910
2ŽJ759Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:049
3ŽJ7984Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:44:438
4ŽJ8083Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:077
5ŽJ8745Čechalová HanaTS Letohrad8600:50:206
6ŽJ8925Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:06:225
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5529Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:4910
2ZA6642Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:469
3ZA6763Mertová MichaelaPraha7600:40:518
4ZA7366Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:42:357
5ZA748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:586
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6018Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:4210
2ZB6147Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:569
3ZB7182Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:508
4ZB8226Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:327
5ZB8457Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:156
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0530
2MA270Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:5129
3MA371Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:1328
4MA449Kazarowicz JaroslawPolska Wroclaw7000:29:35-
5MA56Poduška JosefAC Kladno6200:29:3727
1MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:3120
6MA755Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3426
1MJ83Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:5920
7MA94Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1125
2MB1027Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:1719
8MA1186Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:1924
9MA1280Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:3423
3MB1356Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:5618
2MJ1474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:0319
10MA1590Pozler TomášAC Pardubice7600:32:1722
3MJ1623Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:32:1918
1MC1750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2520
2MC1862Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:32:3919
11MA1854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:3921
12MA2048Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:32:4720
4MJ2168Novák JanSKI Klub Šumperk8200:32:5517
5MJ2265Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:0216
13MA2340Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:0919
4MB2433Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:1317
5MB2532Kolínek ZdeněkAK Perná5900:33:2816
14MA2641Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3118
15MA2773Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:33:3617
16MA2878Bříza VáclavŽamberk7000:33:4216
6MB2937Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:4515
17MA3087Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:33:5015
3MC3120Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:0318
7MB3239Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:34:0914
4MC332Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:1617
6MJ3438Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:2915
8MB3544Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3913
5MC3576Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:3916
18MA3721Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:34:4714
19MA3843Dragolov DanielBrno6700:35:3213
20MA395Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:3812
21MA4075Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:35:4111
7MJ4169Horáček TomášSKI Klub Šumperk8300:35:4314
8MJ4260Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5313
9MB4346Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:0012
6MC4430Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:1215
22MA4589Novotný LuděkŽamberk6200:36:1310
7MC467Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:2814
23MA4731Vodička JanAsics Přerov7800:36:469
10MB4822Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5611
11MB4935Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:5910
12MB5079Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:039
24MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:048
13MB5228Marek DalimilASK Blansko6000:37:108
14MB5315Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:157
8MC5414Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2613
1ZA5529Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:4910
9MC5652Sadílek VáclavXXX5000:38:1312
25MA5736Bielčik PetrLichkov7100:38:277
9MJ5867Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:38:2912
10MC5912Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4011
1ZB6018Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:4210
2ZB6147Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:569
26MA6288Řehák JanŽamberk6600:39:066
15MB6316Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:126
1MD6434Bielčík JindřichLichkov 00:39:2310
2MD6551Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:369
2ZA6642Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:469
3ZA6763Mertová MichaelaPraha7600:40:518
3MD6824Herbst ManfredJeseník4100:41:148
4MD6953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:297
16MB7017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:365
3ZB7182Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:508
1ŽJ7272Skybová LucieARC Brno8700:42:0910
4ZA7366Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:42:357
5ZA748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:586
2ŽJ759Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:049
11MC7681Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:2610
5MD7711Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:316
17MB781Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:44:044
3ŽJ7984Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:44:438
4ŽJ8083Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:077
6MD8119Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:115
12MC8210Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:329
4ZB8226Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:327
5ZB8457Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:156
27MA8585Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:48:145
7MD8661Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:014
5ŽJ8745Čechalová HanaTS Letohrad8600:50:206
8MD8864Kalousek JanŽamberk4100:52:093
6ŽJ8925Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:06:225

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód