Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

21.4.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 21.4.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DV Hodní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2145

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Vítek Miroslav7212
Šmída Oldřich4812
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Karlík Michal648
Čermáková Martina808
Vanta Josef628
Svatoš Otakar348

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ560Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel8300:57:5240
2MJ1361Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:1838
3MJ2162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:2336
4MJ3063Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:05:4534
5MJ4564Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:09:3432
6MJ551Matěna JosefSKI Radvanice8401:14:3930
Muži A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:55:0260
2MA22Vymazal PetrASIOS Team7500:56:3058
3MA33Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:5656
4MA44Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:57:1454
5MA65Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:5652
6MA76Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:58:2450
7MA107Holub PetrSK Redpoint Teplice nad Metují6600:59:0648
8MA118Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:59:0746
9MA129Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:0944
10MA1410Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:59:3842
11MA1511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:4240
12MA1612Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:59:5538
13MA1713Beran OndřejLoko Trutnov7501:01:0036
14MA1914Pozler TomášAC Pardubice7601:01:4034
15MA2215Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:02:4232
16MA2316Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:03:0930
17MA2517Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7201:03:3828
18MA3118Tichý PavelAC Náchod6301:06:1026
19MA3319Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:06:4524
20MA3520Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:07:3622
21MA3721Meisner ZbyněkTrutnov6901:08:0420
22MA3922Kubeček LadislavHavlovice6201:08:4818
23MA4223Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:09:1516
24MA4924Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:11:0614
25MA5225Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:12:1212
-MA-26Korhel MartinVrchlabí70DNF-
Muži B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB827Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:3340
2MB928Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:4138
3MB1829Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:3936
4MB2030Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:1234
5MB2631Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:04:2732
6MB2732Plašil MilanJičín5901:04:5630
7MB2833Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:05:3228
8MB3234Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:06:2026
9MB3435Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:2324
10MB4136Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:09:0822
11MB4337Slabý JosefSedlec - Prčice6101:09:1820
12MB4638Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:10:1218
13MB4739Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:3916
14MB4840Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:11:0514
15MB5041Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:11:1112
16MB5342Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:12:3110
17MB5643Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:14:418
18MB6244Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:19:256
19MB6645Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:21:114
20MB7146Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:28:072
Muži C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2447Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:3340
2MC2948Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:05:3738
3MC3649Vodička JanŠela Sport Přerov4501:07:5036
4MC3850Kober JosefDolní Olešnice5001:08:2934
5MC4051Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:08:5132
6MC5452Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:2130
7MC5853Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:15:0728
8MC6554Linhart MilošAC Náchod4401:20:3226
Muži D (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5755Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:5020
2MD6456Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:20:1618
3MD6757Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:21:1616
4MD6858Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:0014
5MD7359Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:36:2512
Juniorky (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7065Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:4820
Ženy A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4366Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:09:1820
2ZA6167Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:17:5518
3ZA6368Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:19:4716
4ZA6969Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:1514
Ženy B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5170Paulů BlankaVrchlabí5401:11:1620
2ZB5971Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:17:2318
3ZB6072Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:5316
4ZB7273Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:29:5114
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:55:0260
2MA22Vymazal PetrASIOS Team7500:56:3058
3MA33Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:5656
4MA44Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:57:1454
1MJ560Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel8300:57:5240
5MA65Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:5652
6MA76Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:58:2450
1MB827Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:58:3340
2MB928Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:4138
7MA107Holub PetrSK Redpoint Teplice nad Metují6600:59:0648
8MA118Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:59:0746
9MA129Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:0944
2MJ1361Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:1838
10MA1410Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:59:3842
11MA1511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:4240
12MA1612Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:59:5538
13MA1713Beran OndřejLoko Trutnov7501:01:0036
3MB1829Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:3936
14MA1914Pozler TomášAC Pardubice7601:01:4034
4MB2030Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:02:1234
3MJ2162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:2336
15MA2215Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:02:4232
16MA2316Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:03:0930
1MC2447Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:3340
17MA2517Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7201:03:3828
5MB2631Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:04:2732
6MB2732Plašil MilanJičín5901:04:5630
7MB2833Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:05:3228
2MC2948Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:05:3738
4MJ3063Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:05:4534
18MA3118Tichý PavelAC Náchod6301:06:1026
8MB3234Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:06:2026
19MA3319Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:06:4524
9MB3435Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:2324
20MA3520Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:07:3622
3MC3649Vodička JanŠela Sport Přerov4501:07:5036
21MA3721Meisner ZbyněkTrutnov6901:08:0420
4MC3850Kober JosefDolní Olešnice5001:08:2934
22MA3922Kubeček LadislavHavlovice6201:08:4818
5MC4051Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:08:5132
10MB4136Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:09:0822
23MA4223Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:09:1516
1ZA4366Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:09:1820
11MB4337Slabý JosefSedlec - Prčice6101:09:1820
5MJ4564Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:09:3432
12MB4638Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:10:1218
13MB4739Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:3916
14MB4840Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:11:0514
24MA4924Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:11:0614
15MB5041Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:11:1112
1ZB5170Paulů BlankaVrchlabí5401:11:1620
25MA5225Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:12:1212
16MB5342Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:12:3110
6MC5452Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:2130
6MJ551Matěna JosefSKI Radvanice8401:14:3930
17MB5643Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:14:418
1MD5755Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:5020
7MC5853Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:15:0728
2ZB5971Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:17:2318
3ZB6072Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:5316
2ZA6167Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:17:5518
18MB6244Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:19:256
3ZA6368Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:19:4716
2MD6456Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:20:1618
8MC6554Linhart MilošAC Náchod4401:20:3226
19MB6645Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:21:114
3MD6757Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:21:1616
4MD6858Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:0014
4ZA6969Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:1514
1ŽJ7065Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:4820
20MB7146Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:28:072
4ZB7273Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:29:5114
5MD7359Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:36:2512

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód