Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kozákov 2001

18.8.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozákov 2001
  • datum konání: 18.8.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Koberovy

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kozákov 2001

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,000 km, 770,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ265Vinzens OndřejFORT STAVO Artikel Ústí nad Orlicí8300:46:1260
2MJ376Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:47:0557
3MJ456Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:49:3654
4MJ567Vacek TomášAC Jablonné8300:50:2951
5MJ660Perka RadimSemily8200:50:5148
6MJ752Němeček JiříTJ Sokol Vyškov8200:51:1345
7MJ987Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:3642
8MJ1084Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:53:2739
9MJ1462Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:55:0036
10MJ2059Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:58:2033
11MJ3374Steker DavidSSK Vítkovice8201:03:2430
12MJ3483Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň8301:03:4227
13MJ4154Kozel MartinACPV Trutnov8901:08:3924
14MJ4561Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8401:11:5321
15MJ5193Gregoriades TomášMeteor Kačerov8301:44:4618
-MJ-91Balatka MiroslavSG Jablonec82DNF-
-MJ-101Kužel MartinTJ Semily82DNF-
-MJ-102Kužel VojtěchTJ Semily85DNF-
Muži A (trať 11,500 km, 1000,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1252Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7901:03:1090
2MA2213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:04:5187
3MA3233Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7501:04:5784
4MA4246Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:05:2981
5MA5235Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6401:05:5078
6MA6212Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:06:3675
7MA7208Havlíček JanASK Slavia Praha7901:08:0372
8MA8243Stanka PetrLIAZ Jablonec6901:10:3469
9MA10232Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6701:11:0766
10MA15229Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1163
11MA16200Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8001:16:2360
12MA18221Lukeš RomanSport Semily7001:17:3057
13MA19222Dobšíček Pavel2 B Tým8001:17:5354
14MA22253Janovský TomášSK Praha6401:19:2851
15MA23209Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:19:3148
16MA25203Hajzler JiříAHA Vyškov6301:21:3245
17MA26238Vodička JosefSJC Jičín8001:22:0142
18MA28244Pánek LiborAsics Team Přerov7901:25:0839
19MA30230Kišš MartinSSK Vítkovice8101:26:3636
20MA32255Brendl VáclavAC Slovan Liberec6201:27:0233
21MA34211Heřmánek JakubJilemnice8101:28:4130
22MA36245Dvořák PavelPřerov7701:30:4227
23MA43258Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:41:0524
-MA-219Vodička JanAsics Přerov78DNF-
-MA-224Šístek DanielOB Sparta75DNF-
-MA-227Myška JiříISCAREX Česká Třebová73DNF-
-MA-236Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně75DNF-
-MA-248Čivrný JiříAC Semily80DNF-
Muži B (trať 11,500 km, 1000,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9249Čivrný JiříSlovan Liberec5301:10:4460
2MB11216Kolínek FrantišekAK Perná5601:11:5157
3MB12228Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:2954
4MB13215Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:4751
5MB14240Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:15:1548
6MB17223Smrčka MilošBK Říčany5401:17:0345
7MB20220Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:18:0342
8MB21242Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5901:19:1739
9MB24251Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5401:19:3436
10MB27206Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:22:4133
11MB29202Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:26:1630
12MB31217Groš ŠtefanFoto Morava6101:26:5527
13MB33201Malatín ŠtefanAAC Brno5501:27:3124
14MB35210Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:28:5321
15MB37247Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:30:5118
16MB38254Žáček StanislavBK Děčín5601:32:3515
17MB39207Václavek TomášSOKOL Nové Sady5801:33:4512
18MB40214Albert FrantišekVSK VŠB - TU Ostrava5801:35:519
19MB41231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:556
20MB42226Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:183
21MB44264Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:42:370
22MB45218Krejsa VáclavBering Praha5201:43:450
23MB46205Pečenka LiborKHB Radegast6101:50:440
24MB47234Švarc VladimírVS Praha5401:51:060
25MB48257Hojač MojmírTJ Tanvald5801:51:240
-MB-204Mrva PavelFofr Tým60DNF-
-MB-250Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou59DNF-
Muži C (trať 8,000 km, 770,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC881Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:2260
2MC1173Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:54:0857
3MC1299Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:54:2154
4MC1872Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:56:4151
5MC2195Gregor JaroslavAC HO Praha5100:58:2248
6MC2597Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:00:2045
7MC27103Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:3442
8MC2850Les JosefKČT Třemošná4701:01:4439
9MC2966Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:02:1636
10MC3563Vodička JanŠela Sport Přerov4501:05:3433
11MC4078Tučný JanMK Pardubice4701:08:2930
12MC4282Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:10:5027
13MC4358Krumer MiroslavOstrov4901:11:5024
14MC4796Čech KarelSF Praha4501:18:4021
15MC4889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:4118
16MC5080Groh StanislavVrchlabí4601:29:2815
Muži D (trať 6,000 km, 610,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:5130
2MD513Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:45:4927
3MD812Šteinc LudvíkVrchlabí4100:47:1524
4MD137Bielčík JindřichLichkov 00:52:1721
5MD1511Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:59:2918
Juniorky (trať 6,000 km, 610,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ22Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:45:2030
2ŽJ34Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:45:2227
3ŽJ46Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:45:4024
4ŽJ616Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:46:1821
5ŽJ78Kopecká DagmarAK Perná8400:46:5318
6ŽJ95Knopová KláraSokol SŠ České Budějovice8300:47:5815
7ŽJ1010Šenoldová IvetaTJ Jilemnice8500:50:5212
8ŽJ113Kožíšková LenkaSokol České Budějovice8500:51:059
9ŽJ129Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:436
10ŽJ1417Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:52:443
11ŽJ1614Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:05:360
12ŽJ1715Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:150
Ženy A (trať 8,000 km, 770,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA157Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:45:4330
2ZA12100Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:54:2127
3ZA1569Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:55:3024
4ZA1686Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:55:5821
5ZA1994Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:4518
6ZA2275Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:59:2015
7ZA2353Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:59:3212
8ZA3068Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:02:509
9ZA3164Hrubá MarcelaSlovan6701:03:116
10ZA3251Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:03:223
11ZA3698Kocumová KarinSlovan Liberec7601:05:500
12ZA3870Topinková MonikaOK Jamnice8001:06:500
13ZA3985Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:07:500
14ZA4471Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:520
Ženy B (trať 8,000 km, 770,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1792Paulů BlankaVrchlabí5400:56:2430
2ZB2477Mališová KarlaUSK Praha6001:00:0827
3ZB2679Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:00:2624
4ZB3755Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:0221
5ZB4688Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:2018
6ZB4990Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:27:0915
Trať 6,000 km, 610,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:5130
1ŽJ22Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:45:2030
2ŽJ34Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:45:2227
3ŽJ46Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:45:4024
2MD513Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:45:4927
4ŽJ616Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:46:1821
5ŽJ78Kopecká DagmarAK Perná8400:46:5318
3MD812Šteinc LudvíkVrchlabí4100:47:1524
6ŽJ95Knopová KláraSokol SŠ České Budějovice8300:47:5815
7ŽJ1010Šenoldová IvetaTJ Jilemnice8500:50:5212
8ŽJ113Kožíšková LenkaSokol České Budějovice8500:51:059
9ŽJ129Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:436
4MD137Bielčík JindřichLichkov 00:52:1721
10ŽJ1417Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:52:443
5MD1511Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:59:2918
11ŽJ1614Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:05:360
12ŽJ1715Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:150
Trať 8,000 km, 770,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA157Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:45:4330
1MJ265Vinzens OndřejFORT STAVO Artikel Ústí nad Orlicí8300:46:1260
2MJ376Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:47:0557
3MJ456Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:49:3654
4MJ567Vacek TomášAC Jablonné8300:50:2951
5MJ660Perka RadimSemily8200:50:5148
6MJ752Němeček JiříTJ Sokol Vyškov8200:51:1345
1MC881Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:2260
7MJ987Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:3642
8MJ1084Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:53:2739
2MC1173Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:54:0857
2ZA12100Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:54:2127
3MC1299Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:54:2154
9MJ1462Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:55:0036
3ZA1569Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:55:3024
4ZA1686Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:55:5821
1ZB1792Paulů BlankaVrchlabí5400:56:2430
4MC1872Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:56:4151
5ZA1994Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:4518
10MJ2059Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:58:2033
5MC2195Gregor JaroslavAC HO Praha5100:58:2248
6ZA2275Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:59:2015
7ZA2353Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:59:3212
2ZB2477Mališová KarlaUSK Praha6001:00:0827
6MC2597Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:00:2045
3ZB2679Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:00:2624
7MC27103Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:3442
8MC2850Les JosefKČT Třemošná4701:01:4439
9MC2966Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:02:1636
8ZA3068Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:02:509
9ZA3164Hrubá MarcelaSlovan6701:03:116
10ZA3251Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:03:223
11MJ3374Steker DavidSSK Vítkovice8201:03:2430
12MJ3483Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň8301:03:4227
10MC3563Vodička JanŠela Sport Přerov4501:05:3433
11ZA3698Kocumová KarinSlovan Liberec7601:05:500
4ZB3755Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:0221
12ZA3870Topinková MonikaOK Jamnice8001:06:500
13ZA3985Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:07:500
11MC4078Tučný JanMK Pardubice4701:08:2930
13MJ4154Kozel MartinACPV Trutnov8901:08:3924
12MC4282Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:10:5027
13MC4358Krumer MiroslavOstrov4901:11:5024
14ZA4471Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:11:520
14MJ4561Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8401:11:5321
5ZB4688Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:2018
14MC4796Čech KarelSF Praha4501:18:4021
15MC4889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:4118
6ZB4990Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:27:0915
16MC5080Groh StanislavVrchlabí4601:29:2815
15MJ5193Gregoriades TomášMeteor Kačerov8301:44:4618
Trať 11,500 km, 1000,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1252Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7901:03:1090
2MA2213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:04:5187
3MA3233Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7501:04:5784
4MA4246Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:05:2981
5MA5235Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6401:05:5078
6MA6212Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:06:3675
7MA7208Havlíček JanASK Slavia Praha7901:08:0372
8MA8243Stanka PetrLIAZ Jablonec6901:10:3469
1MB9249Čivrný JiříSlovan Liberec5301:10:4460
9MA10232Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6701:11:0766
2MB11216Kolínek FrantišekAK Perná5601:11:5157
3MB12228Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:2954
4MB13215Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:4751
5MB14240Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:15:1548
10MA15229Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1163
11MA16200Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8001:16:2360
6MB17223Smrčka MilošBK Říčany5401:17:0345
12MA18221Lukeš RomanSport Semily7001:17:3057
13MA19222Dobšíček Pavel2 B Tým8001:17:5354
7MB20220Macíček MiroslavMK Kopřivnice6101:18:0342
8MB21242Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5901:19:1739
14MA22253Janovský TomášSK Praha6401:19:2851
15MA23209Ketzl MartinWAU Uhříněves6701:19:3148
9MB24251Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5401:19:3436
16MA25203Hajzler JiříAHA Vyškov6301:21:3245
17MA26238Vodička JosefSJC Jičín8001:22:0142
10MB27206Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:22:4133
18MA28244Pánek LiborAsics Team Přerov7901:25:0839
11MB29202Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:26:1630
19MA30230Kišš MartinSSK Vítkovice8101:26:3636
12MB31217Groš ŠtefanFoto Morava6101:26:5527
20MA32255Brendl VáclavAC Slovan Liberec6201:27:0233
13MB33201Malatín ŠtefanAAC Brno5501:27:3124
21MA34211Heřmánek JakubJilemnice8101:28:4130
14MB35210Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:28:5321
22MA36245Dvořák PavelPřerov7701:30:4227
15MB37247Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:30:5118
16MB38254Žáček StanislavBK Děčín5601:32:3515
17MB39207Václavek TomášSOKOL Nové Sady5801:33:4512
18MB40214Albert FrantišekVSK VŠB - TU Ostrava5801:35:519
19MB41231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:556
20MB42226Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:183
23MA43258Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:41:0524
21MB44264Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:42:370
22MB45218Krejsa VáclavBering Praha5201:43:450
23MB46205Pečenka LiborKHB Radegast6101:50:440
24MB47234Švarc VladimírVS Praha5401:51:060
25MB48257Hojač MojmírTJ Tanvald5801:51:240

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód