Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

12.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 12.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Pohorská jednota Radhošť

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2325

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6814
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tománek Pavel5511
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Černý Vladimír5210
Keprtová Miloslava4810
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Žák Jiří7110
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637
Fejgl Zdeněk427

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 16-17 let (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2094Čop MarekMAYER Nový Jičín8400:32:5138
2MD26109Filipec PetrTJ Frenštát8400:33:2236
3MD31117Sojčák JakubTJ Frenštát8600:34:3334
4MD5186Groš VojtěchPJR Frenštát8500:37:1632
5MD76125Polášek RadimNový Jičín8400:39:5528
6MD82122Rohan JanCK Valašské království 00:40:1426
7MD85143Mikeska DanielTJ Frenštát8600:40:5324
8MD9231Kozel MartinACPV Trutnov8900:41:3322
9MD9487Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:41:3720
10MD10229Jurek RadimTJ Frenštát8500:42:3516
11MD127100Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:46:5714
12MD12999Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:47:2112
13MD142144Mikeska BořekTJ Frenštát8800:53:0210
14MD144123Navrátil MartinFrenštát p. R. 00:54:038

Dorostenky 16-17 let (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD95114Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:41:4120
2ZD11323Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:4418
3ZD12113Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:45:4916
4ZD12220Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:0614
5ZD146115Šimanová DanielaTJ Frenštát8400:55:258

Junioři (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ825Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:4140
2MJ663Šmíd TomášKozlovice8200:38:4330
3MJ9614Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:41:4518

Muži A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:28:4160
2MA254Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:29:1258
3MA352Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:3756
4MA4112Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:1654
5MA663Kišš MartinSSK Vítkovice8100:30:3252
6MA781Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3950
7MA961Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:5048
8MA1335Szebesta PavelTJ Jakl6800:31:3246
9MA148Novák Tomᚎelezný Brod 00:31:4044
10MA1748Velička ZdeněkBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ6200:32:1042
11MA18124Linhart RadekTJČZU Praha7600:32:2240
12MA2270Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:0338
13MA2815Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:0336
14MA32104Sehnal TomášHO Holešov7300:34:3834
15MA33107Michna PavelAO TJ SLEZAN Frýdek Místek7500:35:1532
16MA3775Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:5130
17MA43120Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:36:2228
18MA44127Vávra MartinJiskra Hořice6300:36:3226
19MA48106Jurák TomášMK Kopřivnice6700:36:4624
20MA4973Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:36:5022
21MA5090Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:5320
22MA5341Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2118
23MA5532Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3816
24MA57142Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:37:4614
25MA58103Minařík MartinSkokan Olomouc6700:37:4712
26MA6056Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:37:4910
27MA6121Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:37:508
28MA67101Polách ZdeněkBT Frenštát6800:38:446
29MA7333Dvořák PavelPřerov7700:39:294
30MA80105Melčák TomášPJR Frenštát7500:40:132
31MA83126Vávra RadekJiskra Hořice6300:40:160
32MA11016Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:300
33MA111141Skýpala KarelBT Frenštát6900:43:370
34MA118108Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:45:210

Muži B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB566Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:2440
2MB1096Heleš IgorBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ6100:31:0838
3MB1124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1436
4MB1267Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:1734
5MB1538Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4532
5MB1547Zátopek JiříTJ Štramberk6000:31:4532
7MB23130Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:33:0628
8MB252Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín p. Jedlovou5600:33:1326
9MB2727Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:2224
10MB297Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:34:1022
11MB3069Martynek VladislavSKI Mosty5900:34:1520
12MB3492Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:35:2218
13MB35102Mrva PavelFofr Tým6000:35:3216
14MB3859Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:36:0614
15MB3971Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:36:0812
16MB4091Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:1110
17MB41201Tureček JiříAK Kyjov5600:36:128
18MB4288Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:36:146
19MB4511Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:36:324
20MB5253Přívětivý MiroslavTJ TATRAN Všechovice5300:37:212
21MB5468Slabý JosefSedlec - Prčice6100:37:320
22MB59132Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:37:480
23MB6355Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:38:120
24MB6484Černý VladimírHAC Praha5200:38:310
25MB68111Jelínek PetrPJR Frenštát5200:38:520
26MB6972Tománek PavelKHB Radegast5500:38:560
27MB70135Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:39:120
28MB7774Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:000
29MB7842Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:40:020
30MB791136Obšil PřemyslSKIALPIN5300:40:120
31MB8880Krejsa VáclavBering Praha5200:41:090
32MB91140Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:320
33MB99121Rinka ErichBK Kravaře5400:42:090
34MB103118Chmelař JanSlužkovice6100:42:420
35MB10998Marek DalimilASK Blansko6000:43:260
36MB11249Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:43:430
37MB13834Kozel KarelTrutnov5200:50:500
38MB139145Přívětivý JiříBranky6100:51:570
39MB14751Kahánek PetrPJR Frenštát6000:59:080

Muži C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1928Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4240
2MC2160Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:32:5738
3MC2458Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:1036
4MC36131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:4034
5MC4679Tausinger IgorCROTALUS4900:36:3332
6MC47110Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:3530
7MC65202Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:3428
8MC8478Cipl FrantišekBON BON Praha5100:40:4926
9MC8644Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:5524
10MC879Smola JosefOstrava5100:41:0822
11MC9040Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:41:1920
12MC9395Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:41:3418
13MC1014Cetkovský VladimírARC Brno4500:42:1416
14MC10457Kvita JosefMK Kopřivnice5100:42:4514
15MC10836Tučný JanMK Pardubice4700:43:1512
16MC114133Sikora PavelNový Jičín5100:44:0410
17MC11789Zapletalík PavelNohyb Praha4900:45:108
18MC1205Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:45:476
19MC13339Soviš IvanHS Skřítek4600:48:344
20MC13785Molitoris MikulášTJ Třinec 00:49:512

Muži D (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7483Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:3620
2MD751Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:5518
3MD8127Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:1316
4MD8910Bielčík JindřichLichkov 00:41:1514
5MD10030Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:42:0912
6MD10545Milfait JiříYORK DOBŘÍŠ4100:42:4810
7MD10646Nanke WernerBK Kravaře3800:43:078
8MD115137Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:44:366
9MD11637Trčka JosefSokol Opava3500:44:424
10MD125203Jelínek MiroslavHranice4100:46:472
11MD136138Volný JaromírSSK Vítkovice3500:49:200
12MD14382Cupánek JosefSK Přerov2600:54:030
13MD14526Domanský IvoAVC Praha3800:55:220
14MD148134Bezecný MilanOstrava Poruba3201:03:110
15MD1496Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:05:230

Juniorky (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ124116Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:46:4612
2ZJ132129Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:48:2310

Ženy A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6264Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:37:5220
2ZA71128Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:39:1718
3ZA7250Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:39:2516
4ZA97113Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:41:5414
5ZA10722Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:0812
6ZA11976Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:45:3210
7ZA12817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:078
8ZA13093Matalová JanaOstrava7300:47:326
9ZA13562Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:114

Ženy B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5697Paulů BlankaVrchlabí5400:37:4620
2ZB9877Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:42:0318
3ZB12319Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3016
4ZB12643Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:46:5314
5ZB13118Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:3912
6ZB134119Procházková IrenaTJ Háje5700:49:0010
7ZB140139Janečková AnežkaAK Zlín4700:52:118
8ZB141146Přívětivá SvatavaBranky6400:52:446

Trať 7,100 km, 520,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:28:4160
2MA254Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:29:1258
3MA352Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:3756
4MA4112Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:30:1654
1MB566Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:2440
5MA663Kišš MartinSSK Vítkovice8100:30:3252
6MA781Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:3950
1MJ825Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:4140
7MA961Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:5048
2MB1096Heleš IgorBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ6100:31:0838
3MB1124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1436
4MB1267Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:1734
8MA1335Szebesta PavelTJ Jakl6800:31:3246
9MA148Novák Tomᚎelezný Brod 00:31:4044
5MB1547Zátopek JiříTJ Štramberk6000:31:4532
5MB1538Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4532
10MA1748Velička ZdeněkBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ6200:32:1042
11MA18124Linhart RadekTJČZU Praha7600:32:2240
1MC1928Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4240
1MD2094Čop MarekMAYER Nový Jičín8400:32:5138
2MC2160Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:32:5738
12MA2270Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:0338
7MB23130Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:33:0628
3MC2458Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:1036
8MB252Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín p. Jedlovou5600:33:1326
2MD26109Filipec PetrTJ Frenštát8400:33:2236
9MB2727Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:2224
13MA2815Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:0336
10MB297Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:34:1022
11MB3069Martynek VladislavSKI Mosty5900:34:1520
3MD31117Sojčák JakubTJ Frenštát8600:34:3334
14MA32104Sehnal TomášHO Holešov7300:34:3834
15MA33107Michna PavelAO TJ SLEZAN Frýdek Místek7500:35:1532
12MB3492Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:35:2218
13MB35102Mrva PavelFofr Tým6000:35:3216
4MC36131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:4034
16MA3775Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:5130
14MB3859Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:36:0614
15MB3971Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:36:0812
16MB4091Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:1110
17MB41201Tureček JiříAK Kyjov5600:36:128
18MB4288Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:36:146
17MA43120Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:36:2228
18MA44127Vávra MartinJiskra Hořice6300:36:3226
19MB4511Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:36:324
5MC4679Tausinger IgorCROTALUS4900:36:3332
6MC47110Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:3530
19MA48106Jurák TomášMK Kopřivnice6700:36:4624
20MA4973Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:36:5022
21MA5090Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:5320
4MD5186Groš VojtěchPJR Frenštát8500:37:1632
20MB5253Přívětivý MiroslavTJ TATRAN Všechovice5300:37:212
22MA5341Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2118
21MB5468Slabý JosefSedlec - Prčice6100:37:320
23MA5532Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3816
1ZB5697Paulů BlankaVrchlabí5400:37:4620
24MA57142Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:37:4614
25MA58103Minařík MartinSkokan Olomouc6700:37:4712
22MB59132Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:37:480
26MA6056Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:37:4910
27MA6121Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:37:508
1ZA6264Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:37:5220
23MB6355Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:38:120
24MB6484Černý VladimírHAC Praha5200:38:310
7MC65202Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:3428
2MJ663Šmíd TomášKozlovice8200:38:4330
28MA67101Polách ZdeněkBT Frenštát6800:38:446
25MB68111Jelínek PetrPJR Frenštát5200:38:520
26MB6972Tománek PavelKHB Radegast5500:38:560
27MB70135Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:39:120
2ZA71128Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:39:1718
3ZA7250Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:39:2516
29MA7333Dvořák PavelPřerov7700:39:294
1MD7483Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:3620
2MD751Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:5518
5MD76125Polášek RadimNový Jičín8400:39:5528
28MB7774Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:000
29MB7842Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:40:020
30MB791136Obšil PřemyslSKIALPIN5300:40:120
30MA80105Melčák TomášPJR Frenštát7500:40:132
3MD8127Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:1316
6MD82122Rohan JanCK Valašské království 00:40:1426
31MA83126Vávra RadekJiskra Hořice6300:40:160
8MC8478Cipl FrantišekBON BON Praha5100:40:4926
7MD85143Mikeska DanielTJ Frenštát8600:40:5324
9MC8644Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:5524
10MC879Smola JosefOstrava5100:41:0822
31MB8880Krejsa VáclavBering Praha5200:41:090
4MD8910Bielčík JindřichLichkov 00:41:1514
11MC9040Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:41:1920
32MB91140Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:320
8MD9231Kozel MartinACPV Trutnov8900:41:3322
12MC9395Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:41:3418
9MD9487Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:41:3720
1ZD95114Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:41:4120
3MJ9614Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:41:4518
4ZA97113Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:41:5414
2ZB9877Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:42:0318
33MB99121Rinka ErichBK Kravaře5400:42:090
5MD10030Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:42:0912
13MC1014Cetkovský VladimírARC Brno4500:42:1416
10MD10229Jurek RadimTJ Frenštát8500:42:3516
34MB103118Chmelař JanSlužkovice6100:42:420
14MC10457Kvita JosefMK Kopřivnice5100:42:4514
6MD10545Milfait JiříYORK DOBŘÍŠ4100:42:4810
7MD10646Nanke WernerBK Kravaře3800:43:078
5ZA10722Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:0812
15MC10836Tučný JanMK Pardubice4700:43:1512
35MB10998Marek DalimilASK Blansko6000:43:260
32MA11016Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:300
33MA111141Skýpala KarelBT Frenštát6900:43:370
36MB11249Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:43:430
2ZD11323Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:4418
16MC114133Sikora PavelNový Jičín5100:44:0410
8MD115137Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:44:366
9MD11637Trčka JosefSokol Opava3500:44:424
17MC11789Zapletalík PavelNohyb Praha4900:45:108
34MA118108Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:45:210
6ZA11976Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:45:3210
18MC1205Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:45:476
3ZD12113Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:45:4916
4ZD12220Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:0614
3ZB12319Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3016
1ZJ124116Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:46:4612
10MD125203Jelínek MiroslavHranice4100:46:472
4ZB12643Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:46:5314
11MD127100Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:46:5714
7ZA12817Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:078
12MD12999Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:47:2112
8ZA13093Matalová JanaOstrava7300:47:326
5ZB13118Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:3912
2ZJ132129Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:48:2310
19MC13339Soviš IvanHS Skřítek4600:48:344
6ZB134119Procházková IrenaTJ Háje5700:49:0010
9ZA13562Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:114
11MD136138Volný JaromírSSK Vítkovice3500:49:200
20MC13785Molitoris MikulášTJ Třinec 00:49:512
37MB13834Kozel KarelTrutnov5200:50:500
38MB139145Přívětivý JiříBranky6100:51:570
7ZB140139Janečková AnežkaAK Zlín4700:52:118
8ZB141146Přívětivá SvatavaBranky6400:52:446
13MD142144Mikeska BořekTJ Frenštát8800:53:0210
12MD14382Cupánek JosefSK Přerov2600:54:030
14MD144123Navrátil MartinFrenštát p. R. 00:54:038
13MD14526Domanský IvoAVC Praha3800:55:220
5ZD146115Šimanová DanielaTJ Frenštát8400:55:258
39MB14751Kahánek PetrPJR Frenštát6000:59:080
14MD148134Bezecný MilanOstrava Poruba3201:03:110
15MD1496Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:05:230

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód