Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

5.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 5.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Josef Zvoníček

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4185

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Marek František4118
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Záveský Vojtěch7815
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Buchar Jan3310
Klimeš Jiří6110

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ813Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:57:2720
2MJ2037Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:0919
3MJ5180Šídlo MartinMlázovice8301:09:2518
4MJ7059Kutnar VladmírRokytnice nad Jizerou8201:14:2317
5MJ7954Kozel MartinACPV Trutnov8901:19:3816
6MJ8181Svatoň JiříHořice8501:19:5415
7MJ107118Bílek MichalLázně Bělohrad 01:33:3714
Muži A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:52:1230
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:52:3329
3MA367Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:54:4628
4MA473Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:55:1827
5MA6127Linhart RadekTJČZU Praha7600:55:5026
6MA757Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:56:1525
7MA983Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:58:1024
8MA1029Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:58:4523
9MA1174Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:58:5722
10MA1385Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:3921
11MA1865Jančík BořekJiskra Hořice6401:01:4120
12MA1999Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7801:02:0819
13MA22106Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6801:02:4518
14MA2326Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:03:2617
15MA25120Leplt JiříTT Miletice6101:03:5516
16MA2775Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:04:0515
17MA30114Soukup PetrSagita Jičín6601:05:0114
18MA31126Vávra MartinJiskra Hořice6301:05:0313
19MA3393Lukšan DavidCykloteam Dvůr Králové7601:05:1412
20MA358Hochman FilipMercy Praha7301:05:5011
21MA4497Novotný PetrCykloteam Dvůr Králové6401:09:0010
22MA4544Keclík PavelTikov7001:09:049
23MA46100Tomšík PetrMlýn Janderov 01:09:058
24MA473Šulc JanTeves Continental Jičín7001:09:127
25MA48121Kraus AlešŠtikov7201:09:136
26MA55108Kůtek PavelJičín6801:10:485
27MA5682Bíško JiříIVASO Jičín6401:10:594
28MA5841Šorm JaroslavZD Mlázovice7001:11:233
29MA60110David PavelSmiřice7201:11:362
30MA6217Bruckner PetrStrana přátel piva7701:12:261
31MA6427Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:12:380
32MA68112Peterka LuděkTJ Milovice6801:13:360
33MA72113David VáclavSmiřice7401:15:190
34MA7577Šťavík RadekFC Radost Brandýs nad Labem 01:16:480
35MA7794Soumar JiříLokomotiva Hlavice7601:18:230
36MA8696Horčička KarelKonecchlumí6701:21:100
37MA8943Keclík PetrTikov7001:21:510
38MA90117Vaníček LuděkLázně Bělohrad 01:22:020
39MA9336Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:420
40MA94115Holý JanTurnov6901:23:200
41MA1017Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:27:390
42MA1021Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:27:400
43MA111102Janďourek DušanJičín7501:34:480
44MA11230Woide MichaelBEKO Engineering Liberec 01:35:430
45MA11598Válek PavelHasiči Valdice 01:39:580
46MA11646Lamr MartinPardubice 01:41:170
47MA11724Šabata JosefMicrorisc Lovosice6801:42:070
-MA-128Sekot AlešFC Houška DNF-
Muži B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB512Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:3720
2MB1271Pešek MilanCykloteam Dvůr Králové6000:59:3219
3MB1472Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:00:4318
4MB16125Plašil MilanJičín5901:01:2417
5MB1719Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:01:3416
6MB24124Hák ZdeněkSokol Horní Branná5801:03:3315
7MB2966Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:04:4114
8MB32101Slabý JosefSedlec - Prčice6101:05:1313
9MB3495Farský LadislavSKOB Kotlářka Praha6101:05:4612
10MB3670Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:06:0011
11MB3915Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:07:3010
12MB41103Knápek LadislavLKM Černilov6101:07:339
13MB4245Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:578
14MB4388Davídek DušanVrchlabí6001:08:597
15MB4910Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:09:146
16MB5078Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:195
17MB5316Zajíc JanKRB Chrudim5301:10:034
18MB7161Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:15:123
19MB7447Krejsa VáclavBering Praha5201:16:342
20MB84107Svatoň JiříHořice8501:20:141
21MB8555Flegl VlastimilBrtev5301:20:430
22MB882Carter RichardRFM Inc.6001:21:310
23MB91123Suchý JaromírHradec Králové6101:22:060
24MB10334Hlávko JanEcom České Meziříčí 01:29:050
25MB10553Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:31:140
26MB1086Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:33:540
27MB109109Moc MiroslavKolín 01:34:050
28MB11476Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:36:110
Muži C (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1564Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:1420
2MC21104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:02:3519
3MC2669Kober JosefDolní Olešnice5001:03:5818
4MC2879Opitz JaromírHradec Králové5101:04:1017
5MC3784Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:5016
6MC59111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:2615
7MC6633Mach LadislavLužany4701:13:0614
8MC73119Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:15:3013
9MC9652Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:24:4812
10MC9842Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:25:4711
11MC9951Šmíd KamilNový Bydžov 01:26:1110
12MC10490Groh StanislavVrchlabí4601:30:319
13MC10631Horčička VratislavKonecchlumí4901:33:228
Muži D (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5268Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:3210
2MD5763Bielčík JindřichLichkov 01:11:229
3MD6349Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:378
4MD6591Buchar JanKVG Fellbach3301:13:027
5MD6786Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:13:106
6MD7839Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:18:375
7MD82116Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:20:004
8MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:163
9MD9748Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:25:282
10MD11056Čeřovský JosefChoteč4101:34:101
Juniorky (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7638Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:17:5810
2ŽJ9587Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:24:109
Ženy A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4018Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:07:3210
2ZA6958Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:13:389
3ZA80122Burešová MonikaSokol Nová Paka7701:19:478
4ZA8328Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:20:117
5ZA9260Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:22:126
Ženy B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3892Paulů BlankaVrchlabí5401:07:0610
2ZB5420Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:10:379
3ZB6189Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:11:448
4ZB10011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:27:097
5ZB11362Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:36:106
Trať 13,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:52:1230
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:52:3329
3MA367Kopal JanSK Lob Nová Paka7800:54:4628
4MA473Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:55:1827
1MB512Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:3720
5MA6127Linhart RadekTJČZU Praha7600:55:5026
6MA757Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:56:1525
1MJ813Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:57:2720
7MA983Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:58:1024
8MA1029Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:58:4523
9MA1174Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:58:5722
2MB1271Pešek MilanCykloteam Dvůr Králové6000:59:3219
10MA1385Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:3921
3MB1472Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:00:4318
1MC1564Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:1420
4MB16125Plašil MilanJičín5901:01:2417
5MB1719Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:01:3416
11MA1865Jančík BořekJiskra Hořice6401:01:4120
12MA1999Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7801:02:0819
2MJ2037Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:0919
2MC21104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:02:3519
13MA22106Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6801:02:4518
14MA2326Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:03:2617
6MB24124Hák ZdeněkSokol Horní Branná5801:03:3315
15MA25120Leplt JiříTT Miletice6101:03:5516
3MC2669Kober JosefDolní Olešnice5001:03:5818
16MA2775Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:04:0515
4MC2879Opitz JaromírHradec Králové5101:04:1017
7MB2966Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:04:4114
17MA30114Soukup PetrSagita Jičín6601:05:0114
18MA31126Vávra MartinJiskra Hořice6301:05:0313
8MB32101Slabý JosefSedlec - Prčice6101:05:1313
19MA3393Lukšan DavidCykloteam Dvůr Králové7601:05:1412
9MB3495Farský LadislavSKOB Kotlářka Praha6101:05:4612
20MA358Hochman FilipMercy Praha7301:05:5011
10MB3670Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:06:0011
5MC3784Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:5016
1ZB3892Paulů BlankaVrchlabí5401:07:0610
11MB3915Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:07:3010
1ZA4018Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:07:3210
12MB41103Knápek LadislavLKM Černilov6101:07:339
13MB4245Pečenka LiborKHB Radegast6101:08:578
14MB4388Davídek DušanVrchlabí6001:08:597
21MA4497Novotný PetrCykloteam Dvůr Králové6401:09:0010
22MA4544Keclík PavelTikov7001:09:049
23MA46100Tomšík PetrMlýn Janderov 01:09:058
24MA473Šulc JanTeves Continental Jičín7001:09:127
25MA48121Kraus AlešŠtikov7201:09:136
15MB4910Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:09:146
16MB5078Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:195
3MJ5180Šídlo MartinMlázovice8301:09:2518
1MD5268Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:3210
17MB5316Zajíc JanKRB Chrudim5301:10:034
2ZB5420Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:10:379
26MA55108Kůtek PavelJičín6801:10:485
27MA5682Bíško JiříIVASO Jičín6401:10:594
2MD5763Bielčík JindřichLichkov 01:11:229
28MA5841Šorm JaroslavZD Mlázovice7001:11:233
6MC59111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:2615
29MA60110David PavelSmiřice7201:11:362
3ZB6189Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:11:448
30MA6217Bruckner PetrStrana přátel piva7701:12:261
3MD6349Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:378
31MA6427Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:12:380
4MD6591Buchar JanKVG Fellbach3301:13:027
7MC6633Mach LadislavLužany4701:13:0614
5MD6786Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:13:106
32MA68112Peterka LuděkTJ Milovice6801:13:360
2ZA6958Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:13:389
4MJ7059Kutnar VladmírRokytnice nad Jizerou8201:14:2317
18MB7161Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:15:123
33MA72113David VáclavSmiřice7401:15:190
8MC73119Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:15:3013
19MB7447Krejsa VáclavBering Praha5201:16:342
34MA7577Šťavík RadekFC Radost Brandýs nad Labem 01:16:480
1ŽJ7638Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:17:5810
35MA7794Soumar JiříLokomotiva Hlavice7601:18:230
6MD7839Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:18:375
5MJ7954Kozel MartinACPV Trutnov8901:19:3816
3ZA80122Burešová MonikaSokol Nová Paka7701:19:478
6MJ8181Svatoň JiříHořice8501:19:5415
7MD82116Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:20:004
4ZA8328Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:20:117
20MB84107Svatoň JiříHořice8501:20:141
21MB8555Flegl VlastimilBrtev5301:20:430
36MA8696Horčička KarelKonecchlumí6701:21:100
8MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:163
22MB882Carter RichardRFM Inc.6001:21:310
37MA8943Keclík PetrTikov7001:21:510
38MA90117Vaníček LuděkLázně Bělohrad 01:22:020
23MB91123Suchý JaromírHradec Králové6101:22:060
5ZA9260Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:22:126
39MA9336Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:420
40MA94115Holý JanTurnov6901:23:200
2ŽJ9587Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:24:109
9MC9652Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:24:4812
9MD9748Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:25:282
10MC9842Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:25:4711
11MC9951Šmíd KamilNový Bydžov 01:26:1110
4ZB10011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:27:097
41MA1017Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:27:390
42MA1021Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:27:400
24MB10334Hlávko JanEcom České Meziříčí 01:29:050
12MC10490Groh StanislavVrchlabí4601:30:319
25MB10553Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:31:140
13MC10631Horčička VratislavKonecchlumí4901:33:228
7MJ107118Bílek MichalLázně Bělohrad 01:33:3714
26MB1086Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:33:540
27MB109109Moc MiroslavKolín 01:34:050
10MD11056Čeřovský JosefChoteč4101:34:101
43MA111102Janďourek DušanJičín7501:34:480
44MA11230Woide MichaelBEKO Engineering Liberec 01:35:430
5ZB11362Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:36:106
28MB11476Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:36:110
45MA11598Válek PavelHasiči Valdice 01:39:580
46MA11646Lamr MartinPardubice 01:41:170
47MA11724Šabata JosefMicrorisc Lovosice6801:42:070

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód