Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

7.7.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 7.7.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3172

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Dušková Lenka8012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Krejčí Stanislav6310
Mertová Michaela7610
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Kozel Karel529

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15103Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:43:0740
2MJ1874Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5038
3MJ3537Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:46:3736
4MJ45112Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:47:5634
5MJ5064Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:48:2732
6MJ5662Groš VojtěchP.J. Radhošť8500:49:2030
7MJ80119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:0228
8MJ8163Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:53:0526
9MJ8268Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:53:0824
10MJ93113Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:57:1022
11MJ10317Kozel MartinASPV Trutnov8900:59:5520
Muži A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:4560
2MA24Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:39:0858
3MA331Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1856
4MA444Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:3754
5MA5110Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:0352
6MA6127Palko AlešRosice u Brna7100:40:4650
7MA730Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5748
8MA10100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:2646
9MA1153Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5644
10MA1232Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:0742
11MA13120Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4940
12MA1433Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:42:5838
13MA1652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0936
14MA21102Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:11-
15MA2240Adamec JosefATC Nekoř8100:44:4134
15MA2239Strnad VladimírATC Letohrad7700:44:4134
17MA2675Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3830
18MA2746Smešný BronislavSokol Sobotín6800:45:4728
19MA29104Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:46:0426
20MA3354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:46:2824
21MA3460Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:46:3022
22MA3894Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:0420
23MA395Pánek LiborAsics Team Přerov7900:47:1618
24MA41101Grycman KazimierzBabice PL7200:47:34-
25MA433Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:47:4516
26MA4680Mikelka OskarSK-M Vraclav7800:48:0214
27MA4899Bříza VáclavŽamberk7000:48:0512
28MA5369Dragolov DanielBrno6700:48:4210
29MA5711Vodička JanAsics Team Přerov7800:49:508
30MA5929Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:216
31MA6098Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:244
32MA6184Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:252
33MA64116Kozák RadimBrno8000:51:000
34MA67128Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:51:100
35MA6891Dostálek PetrTěchonín6700:51:160
36MA7997Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:590
37MA9095Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:56:540
38MA9634Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:560
39MA9796Schulz VlastimilAŠ Mladá Boleslav6700:58:250
40MA98106Mocek TomášAC Pardubice7900:58:470
41MA10290Bielčik PetrLichkov7100:59:540
42MA10693Vaňous MartinCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6901:00:100
43MA115115Kozák PavelXXX7601:05:580
44MA116107Cvrček MartinSokol Stříbež7901:06:080
45MA11851Krupica ZdeněkKlášterec nad Orlicí7201:07:200
46MA12525Gabriel EvženXXX6501:11:140
Muži B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB856Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0140
2MB927Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1238
3MB1770Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:4436
4MB2067Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0634
5MB2476Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:5432
6MB2565Kylar IvoJiskra Králíky5400:45:3030
7MB2873Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5628
8MB4061Groš ŠtefanFoto Morava6100:47:1826
9MB422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:4324
10MB4419Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:5422
11MB4718Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0420
12MB5243Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:48:4018
13MB5441Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4516
14MB5528Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:0514
15MB5892Hejl JanŠumperk5300:50:0712
16MB66114Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:0610
17MB6936Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:278
18MB7016Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:296
19MB76129Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:284
20MB78105Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:512
21MB8881Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:060
22MB928Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:050
23MB11214Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:04:050
24MB11924Přívětivý JiříBranky6101:08:480
25MB12915Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:13:310
Muži C (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1942Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0440
2MC3078Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0738
3MC3159Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:46:1536
4MC3283Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:2034
5MC3666Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:46:5632
6MC3738Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0230
7MC4979Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:1428
8MC51109Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:3726
9MC6313Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:5724
10MC6520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:51:0222
11MC7187Sadílek VáclavKulina5000:51:5220
12MC74118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0618
13MC7588Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:1916
14MC7749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:3114
15MC8512Les JosefKČT Třemošná4700:54:1512
16MC86126Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:54:2110
17MC9457Koblížek JindřichLíšnice4800:57:268
18MC956Tučný JanMK Pardubice4700:57:426
19MC9950Krumer MiroslavOstrov4900:59:234
20MC10572Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:092
21MC11347Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:040
22MC121124Kubíček JanLitomyšl5001:10:350
Muži D (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7345Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:0420
2MD8389Bielčík JindřichLichkov 00:53:3518
3MD8748Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:54:4016
4MD1089Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:4514
5MD111125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:4912
6MD127123Kalousek JanSK Žamberk4101:11:5810
7MD1307Domanský IvoAVC Praha3801:18:218
Juniorky (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7271Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:5820
2ŽJ8910Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:55:4618
3ŽJ10926Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:5316
4ŽJ11086Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:02:5314
5ŽJ11722Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:3912
6ŽJ12085Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:4710
Ženy A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6258Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:3620
2ZA9121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5518
3ZA100121Mertová MichaelaPraha7600:59:2516
4ZA104111Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:59:5614
5ZA107108Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3512
6ZA122130Cacková LenkaBlesk Králiky6701:10:4010
7ZA128117Davidová PavlínaBrno7601:13:098
Ženy B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB841Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:53:4820
2ZB10177Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:59:2718
3ZB11482Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:2916
4ZB123122Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:5314
5ZB12455Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:5412
6ZB12623Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1710
Trať 9,500 km, 522,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:4560
2MA24Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:39:0858
3MA331Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1856
4MA444Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:3754
5MA5110Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:0352
6MA6127Palko AlešRosice u Brna7100:40:4650
7MA730Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5748
1MB856Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0140
2MB927Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1238
8MA10100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:2646
9MA1153Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5644
10MA1232Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:0742
11MA13120Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4940
12MA1433Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:42:5838
1MJ15103Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:43:0740
13MA1652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0936
3MB1770Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:4436
2MJ1874Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5038
1MC1942Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0440
4MB2067Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0634
14MA21102Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:11-
15MA2240Adamec JosefATC Nekoř8100:44:4134
15MA2239Strnad VladimírATC Letohrad7700:44:4134
5MB2476Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:5432
6MB2565Kylar IvoJiskra Králíky5400:45:3030
17MA2675Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3830
18MA2746Smešný BronislavSokol Sobotín6800:45:4728
7MB2873Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5628
19MA29104Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:46:0426
2MC3078Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0738
3MC3159Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:46:1536
4MC3283Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:2034
20MA3354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:46:2824
21MA3460Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:46:3022
3MJ3537Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:46:3736
5MC3666Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:46:5632
6MC3738Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0230
22MA3894Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:0420
23MA395Pánek LiborAsics Team Přerov7900:47:1618
8MB4061Groš ŠtefanFoto Morava6100:47:1826
24MA41101Grycman KazimierzBabice PL7200:47:34-
9MB422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:4324
25MA433Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:47:4516
10MB4419Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:5422
4MJ45112Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:47:5634
26MA4680Mikelka OskarSK-M Vraclav7800:48:0214
11MB4718Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0420
27MA4899Bříza VáclavŽamberk7000:48:0512
7MC4979Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:1428
5MJ5064Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:48:2732
8MC51109Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:3726
12MB5243Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:48:4018
28MA5369Dragolov DanielBrno6700:48:4210
13MB5441Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4516
14MB5528Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:0514
6MJ5662Groš VojtěchP.J. Radhošť8500:49:2030
29MA5711Vodička JanAsics Team Přerov7800:49:508
15MB5892Hejl JanŠumperk5300:50:0712
30MA5929Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:216
31MA6098Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:244
32MA6184Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:252
1ZA6258Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:3620
9MC6313Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:5724
33MA64116Kozák RadimBrno8000:51:000
10MC6520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:51:0222
16MB66114Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:0610
34MA67128Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:51:100
35MA6891Dostálek PetrTěchonín6700:51:160
17MB6936Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:278
18MB7016Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:296
11MC7187Sadílek VáclavKulina5000:51:5220
1ŽJ7271Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:5820
1MD7345Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:0420
12MC74118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0618
13MC7588Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:1916
19MB76129Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:284
14MC7749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:3114
20MB78105Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:512
36MA7997Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:590
7MJ80119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:0228
8MJ8163Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:53:0526
9MJ8268Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:53:0824
2MD8389Bielčík JindřichLichkov 00:53:3518
1ZB841Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:53:4820
15MC8512Les JosefKČT Třemošná4700:54:1512
16MC86126Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:54:2110
3MD8748Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:54:4016
21MB8881Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:060
2ŽJ8910Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:55:4618
37MA9095Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:56:540
2ZA9121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5518
22MB928Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:050
10MJ93113Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:57:1022
17MC9457Koblížek JindřichLíšnice4800:57:268
18MC956Tučný JanMK Pardubice4700:57:426
38MA9634Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:560
39MA9796Schulz VlastimilAŠ Mladá Boleslav6700:58:250
40MA98106Mocek TomášAC Pardubice7900:58:470
19MC9950Krumer MiroslavOstrov4900:59:234
3ZA100121Mertová MichaelaPraha7600:59:2516
2ZB10177Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:59:2718
41MA10290Bielčik PetrLichkov7100:59:540
11MJ10317Kozel MartinASPV Trutnov8900:59:5520
4ZA104111Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:59:5614
20MC10572Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:092
42MA10693Vaňous MartinCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6901:00:100
5ZA107108Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3512
4MD1089Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:4514
3ŽJ10926Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:5316
4ŽJ11086Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:02:5314
5MD111125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:4912
23MB11214Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:04:050
21MC11347Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:040
3ZB11482Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:2916
43MA115115Kozák PavelXXX7601:05:580
44MA116107Cvrček MartinSokol Stříbež7901:06:080
5ŽJ11722Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:3912
45MA11851Krupica ZdeněkKlášterec nad Orlicí7201:07:200
24MB11924Přívětivý JiříBranky6101:08:480
6ŽJ12085Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:4710
22MC121124Kubíček JanLitomyšl5001:10:350
6ZA122130Cacková LenkaBlesk Králiky6701:10:4010
4ZB123122Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:5314
5ZB12455Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:5412
46MA12525Gabriel EvženXXX6501:11:140
6ZB12623Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1710
6MD127123Kalousek JanSK Žamberk4101:11:5810
7ZA128117Davidová PavlínaBrno7601:13:098
25MB12915Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:13:310
7MD1307Domanský IvoAVC Praha3801:18:218

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód