Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

20.10.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 20.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Brunclík Ivo

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
11.10.2003Špindlerův Mlýn - Malá cena40
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1043

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5818
Grohová Jaroslava5117
Paulů Blanka5414
Groh Stanislav4613
Javůrek Jiří4813
Šrůtek Stanislav5812
Vraštilová Miloslava5612
Votava Vladimír6311
Šír Václav4811
Šimůnek Jaromír5511
Jirásková Eva6410
Horáček Michal7510
Havlíček Ivo6610
Havlíček Zdeněk359
Stránský Aleš609
Šteinc Ludvík418
Kubrová Dagmar638
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Jelínek Karel517
Berka Radim827
Dunka Štěpán727
Pechková Jana857
Šimůnek Jan496
Vávra David576
Holý Václav416
Vanta Josef626
Tomíček Josef596
Klimeš Bedřich566
Žák Jiří716
Hájková Renata756
Šmída Oldřich486
Procházková Irena576
Veselý Pavel666
Groh Radoslav895
Turek Martin805
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Malý Jan735
Cupák Martin715
Vejnar Josef575
Krupka Milan565
Vacek Martin695
Trejbal Karel515
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Šimůnková Pavla774
Koubek Libor574
Červ Miloslav504

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1746Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:19:5420
2MJ3856Kohoutek JanSki Jilemnice8201:30:1719
Muži A (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:05:2230
2MA224Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7301:05:4129
3MA327Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:07:3628
4MA631Plíhal JanKRB Koberovy6701:12:2327
5MA742Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:13:3026
6MA940Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6801:15:3125
7MA1141Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:16:5724
8MA1328Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6501:17:5623
9MA1643Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:5222
10MA1922Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8001:20:4521
11MA205Pustějovský PetrASC Dukla Veslování Praha7901:20:4920
12MA2329Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6301:22:1419
13MA2455Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:23:2118
14MA273Karban ZdeněkASC Dukla Veslování Praha7701:25:4817
15MA2915Vejnar JiříTJ Benešov6701:27:0616
16MA3013Schejbal PetrLiberec7101:27:1915
17MA317Rusňák PavelASC Dukla Veslování Praha8101:28:0814
17MA3181Mrkvička LukášASC Dukla Veslování Praha8101:28:0814
19MA359Mašek PetrASC Dukla Veslování Praha8101:29:0312
20MA362Skopal MarekASC Dukla Veslování Praha7901:29:0511
21MA484Schindler JanASC Dukla Veslování Praha7801:38:5910
22MA5261Klampfl PavelVrchlabí6401:41:099
23MA568Ventruba JanASC Dukla Veslování Praha8101:49:078
Muži B (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Čivrný JiříSlovan Liberec5301:08:0520
2MB519Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:09:0419
3MB848Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:13:4618
4MB1454Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5701:18:1417
5MB1537Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:1916
6MB2251Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:22:0215
7MB3360Malý VladimírŠpindlerův Mlýn5901:28:2914
8MB3914Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:4913
9MB4452Saidler OttoŠpindlerův Mlýn5801:37:4812
10MB4547Mikulášek FrantišekBrno6101:38:0611
11MB4611Šedý MichalTJ Jiskra Tanvald5901:38:1010
12MB4745Gončár JiříBrno5701:38:559
13MB5157Kolář JindraVrchlabí5201:40:068
14MB6062Michálek VladimírKolín5602:00:157
Muži C (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1050Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:4920
2MC1136Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:16:5719
3MC1833Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:1218
4MC3734Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5001:29:5617
5MC5835Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:50:0216
6MC5916Kubelka MiloslavMladá Boleslav5101:51:1515
7MC6159Groh StanislavVrchlabí4602:00:4114
Muži D (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3444Šteinc LudvíkVrchlabí4101:28:5910
2MD4338Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:36:169
3MD4917Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:39:208
4MD5723Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:49:247
Juniorky (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2139Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8201:21:5510
2ŽJ4153Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:34:069
Ženy A (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2525Vrabcová JitkaOlfin Vella Trutnov8101:24:1410
2ZA2826Šretrová LenkaOlfin Car Vella - Trutnov8001:26:149
3ZA4221Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7401:36:158
4ZA5032Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:39:547
5ZA5418Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:526
6ZA5549Pešková JanaTK Jilemnice8001:48:345
Ženy B (trať 15,500 km, 670,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2658Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:25:2410
2ZB4012Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:559
3ZB5320Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:43:348
Trať 15,500 km, 670,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:05:2230
2MA224Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7301:05:4129
3MA327Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:07:3628
1MB410Čivrný JiříSlovan Liberec5301:08:0520
2MB519Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:09:0419
4MA631Plíhal JanKRB Koberovy6701:12:2327
5MA742Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:13:3026
3MB848Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:13:4618
6MA940Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6801:15:3125
1MC1050Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:15:4920
2MC1136Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:16:5719
7MA1141Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:16:5724
8MA1328Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6501:17:5623
4MB1454Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5701:18:1417
5MB1537Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:1916
9MA1643Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:5222
1MJ1746Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:19:5420
3MC1833Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:20:1218
10MA1922Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8001:20:4521
11MA205Pustějovský PetrASC Dukla Veslování Praha7901:20:4920
1ŽJ2139Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8201:21:5510
6MB2251Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:22:0215
12MA2329Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6301:22:1419
13MA2455Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:23:2118
1ZA2525Vrabcová JitkaOlfin Vella Trutnov8101:24:1410
1ZB2658Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:25:2410
14MA273Karban ZdeněkASC Dukla Veslování Praha7701:25:4817
2ZA2826Šretrová LenkaOlfin Car Vella - Trutnov8001:26:149
15MA2915Vejnar JiříTJ Benešov6701:27:0616
16MA3013Schejbal PetrLiberec7101:27:1915
17MA3181Mrkvička LukášASC Dukla Veslování Praha8101:28:0814
17MA317Rusňák PavelASC Dukla Veslování Praha8101:28:0814
7MB3360Malý VladimírŠpindlerův Mlýn5901:28:2914
1MD3444Šteinc LudvíkVrchlabí4101:28:5910
19MA359Mašek PetrASC Dukla Veslování Praha8101:29:0312
20MA362Skopal MarekASC Dukla Veslování Praha7901:29:0511
4MC3734Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5001:29:5617
2MJ3856Kohoutek JanSki Jilemnice8201:30:1719
8MB3914Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:4913
2ZB4012Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:559
2ŽJ4153Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:34:069
3ZA4221Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7401:36:158
2MD4338Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:36:169
9MB4452Saidler OttoŠpindlerův Mlýn5801:37:4812
10MB4547Mikulášek FrantišekBrno6101:38:0611
11MB4611Šedý MichalTJ Jiskra Tanvald5901:38:1010
12MB4745Gončár JiříBrno5701:38:559
21MA484Schindler JanASC Dukla Veslování Praha7801:38:5910
3MD4917Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:39:208
4ZA5032Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:39:547
13MB5157Kolář JindraVrchlabí5201:40:068
22MA5261Klampfl PavelVrchlabí6401:41:099
3ZB5320Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:43:348
5ZA5418Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:526
6ZA5549Pešková JanaTK Jilemnice8001:48:345
23MA568Ventruba JanASC Dukla Veslování Praha8101:49:078
4MD5723Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:49:247
5MC5835Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:50:0216
6MC5916Kubelka MiloslavMladá Boleslav5101:51:1515
14MB6062Michálek VladimírKolín5602:00:157
7MC6159Groh StanislavVrchlabí4602:00:4114

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód