Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Albrechtice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2003

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6419
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Mannlová Jana8013
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Šrutek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Krátká Anna698
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ647Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:32:4220
2MJ740Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:0219
3MJ1366Novák JanPostřelmov8200:35:0518
4MJ1881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4317
5MJ2374Vacek TomášAC Jablonné8300:36:5916
6MJ2745Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:37:3515
7MJ3159Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:37:5314
8MJ3210Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:38:0113
9MJ4658Bartoň EduardSK Štíty8500:41:0812
10MJ5076Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:2511
Muži A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:31:1030
2MA289Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:31:3029
3MA373Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:4528
4MA470Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:1627
5MA522Ulich PetrMaterial Technology6800:32:3326
6MA84Holický MilanAFK Pardubice6500:33:1025
7MA1038Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:2624
8MA1236Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:2623
9MA1541Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1222
10MA1767Adamec JosefATC Nekoř8100:35:4221
11MA2039Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:36:1720
12MA2133Stránský TomášSparta Praha6500:36:2619
13MA2442Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0818
14MA2653Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:2617
15MA2888Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:3916
16MA2969Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:37:4715
17MA3452Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:38:1014
18MA3890Dvořák JiříViking Jilemnice6300:38:4813
19MA411Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:3112
20MA4318Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:0911
21MA4835Dostálek PetrTěchonín6700:41:1610
22MA5284Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:399
23MA5412Doležal MartinSázava7000:41:558
24MA5827Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:42:107
25MA6132Bielčik PetrLichkov7100:42:286
26MA6423Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:42:575
Muži B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB97Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:1920
2MB1143Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:3419
3MB1650Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:35:2518
4MB2562Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2317
5MB3044Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:5016
6MB3560Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:38:2015
7MB3615Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:3914
8MB3937Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:2013
9MB4485Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:2512
10MB4524Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4511
11MB4917Marek DalimilASK Blansko6000:41:2310
12MB6611Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:329
13MB6787Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:448
14MB7526Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:207
15MB833Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:49:166
Muži C (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1431Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:1020
2MC1925Krsek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5100:35:5019
3MC2213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4318
4MC3330Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0617
5MC3780Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:4316
6MC4051Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:39:2915
7MC425Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:39:5314
8MC5568Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:5613
9MC5782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:0812
10MC6265Sadílek VáclavKulina5000:42:4011
11MC7363Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:45:4010
12MC749Krumer MiroslavOstrov4900:46:029
13MC8579Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:418
Muži D (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4719Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:1210
2MD5121Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:369
3MD6320Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:498
4MD6834Bielčík JindřichLichkov 00:43:477
5MD6916Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:516
6MD828Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:425
7MD9083Kalousek JanSK Žamberk4100:57:404
Juniorky (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5964Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:42:1510
2ŽJ7629Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:439
3ŽJ7986Skybová LucieARC Brno8700:47:258
4ŽJ872Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:227
5ŽJ8848Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:396
6ŽJ8961Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:285
Ženy A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5356Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:41:4610
2ZA5654Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:42:059
3ZA7078Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:038
4ZA7271Mertová MichaelaXXX7600:44:227
5ZA7857Ouřecká RenátaPardubice7000:47:226
6ZA8077Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:085
7ZA8175Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:48:244
Ženy B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6028Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:2110
2ZB6514Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:079
3ZB716Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:44:048
4ZB7755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:46:557
5ZB8449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:256
6ZB8646Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:025
Trať 7,900 km, 393,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:31:1030
2MA289Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:31:3029
3MA373Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:4528
4MA470Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:1627
5MA522Ulich PetrMaterial Technology6800:32:3326
1MJ647Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:32:4220
2MJ740Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:0219
6MA84Holický MilanAFK Pardubice6500:33:1025
1MB97Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:1920
7MA1038Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:2624
2MB1143Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:3419
8MA1236Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:2623
3MJ1366Novák JanPostřelmov8200:35:0518
1MC1431Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:1020
9MA1541Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1222
3MB1650Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:35:2518
10MA1767Adamec JosefATC Nekoř8100:35:4221
4MJ1881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4317
2MC1925Krsek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5100:35:5019
11MA2039Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:36:1720
12MA2133Stránský TomášSparta Praha6500:36:2619
3MC2213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4318
5MJ2374Vacek TomášAC Jablonné8300:36:5916
13MA2442Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0818
4MB2562Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2317
14MA2653Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:2617
6MJ2745Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:37:3515
15MA2888Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:3916
16MA2969Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:37:4715
5MB3044Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:5016
7MJ3159Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:37:5314
8MJ3210Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:38:0113
4MC3330Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0617
17MA3452Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:38:1014
6MB3560Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:38:2015
7MB3615Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:3914
5MC3780Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:4316
18MA3890Dvořák JiříViking Jilemnice6300:38:4813
8MB3937Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:2013
6MC4051Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:39:2915
19MA411Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:3112
7MC425Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:39:5314
20MA4318Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:0911
9MB4485Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:2512
10MB4524Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4511
9MJ4658Bartoň EduardSK Štíty8500:41:0812
1MD4719Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:1210
21MA4835Dostálek PetrTěchonín6700:41:1610
11MB4917Marek DalimilASK Blansko6000:41:2310
10MJ5076Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:2511
2MD5121Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:369
22MA5284Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:399
1ZA5356Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:41:4610
23MA5412Doležal MartinSázava7000:41:558
8MC5568Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:5613
2ZA5654Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:42:059
9MC5782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:0812
24MA5827Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:42:107
1ŽJ5964Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:42:1510
1ZB6028Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:2110
25MA6132Bielčik PetrLichkov7100:42:286
10MC6265Sadílek VáclavKulina5000:42:4011
3MD6320Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:498
26MA6423Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:42:575
2ZB6514Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:079
12MB6611Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:329
13MB6787Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:448
4MD6834Bielčík JindřichLichkov 00:43:477
5MD6916Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:516
3ZA7078Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:038
3ZB716Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:44:048
4ZA7271Mertová MichaelaXXX7600:44:227
11MC7363Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:45:4010
12MC749Krumer MiroslavOstrov4900:46:029
14MB7526Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:207
2ŽJ7629Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:439
4ZB7755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:46:557
5ZA7857Ouřecká RenátaPardubice7000:47:226
3ŽJ7986Skybová LucieARC Brno8700:47:258
6ZA8077Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:085
7ZA8175Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:48:244
6MD828Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:425
15MB833Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:49:166
5ZB8449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:256
13MC8579Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:418
6ZB8646Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:025
4ŽJ872Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:227
5ŽJ8848Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:396
6ŽJ8961Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:285
7MD9083Kalousek JanSK Žamberk4100:57:404

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód