Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

16.6.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 16.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice n. J.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2758

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Berka Radim8213
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Kadavý Jan4712
Machačka Martin7512
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Palas Jaroslav5312
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Nečas Josef5811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Biemann Götz4311
Vraštilová Miloslava5611
Pirk Jan4811
Ulich Petr6810
Vacarda Vladimír5910
Stránský Aleš6010
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Brunclík Ivo5810
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Kynčlová Dagmar729
Žák Jiří719
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Grohová Jaroslava519
Vodička Jan459
Šimůnek Jan829
Šmída Oldřich488
Vejnar Josef578
Erlebach David718
Šesták Karel718

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:42:0740
2MJ1467Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:46:0438
3MJ1951Kožíšek DušanDukla Liberec8300:46:5836
4MJ2421Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:47:3734
5MJ3233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:0932
6MJ3365Krámský OtakarSki Jilemnice8200:49:1230
7MJ3516Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:49:3228
8MJ5315Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:54:3726
9MJ5468Šebek ViktorSki Jilemnice8300:54:5524
10MJ5769Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8300:55:4122
11MJ5953Henych MartinOK Jilemnice8600:55:5920
Muži A (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:4360
2MA244Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:4558
3MA39Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:5856
4MA436Michl PetrDukla Liberec7000:41:1754
5MA713Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:2552
6MA817Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:42:4750
7MA1019Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:43:3848
8MA1143Pozler TomášAC Pardubice7600:44:4846
9MA1228Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:3344
10MA2059Tuž JaroslavSKI Mrožové6900:47:0942
11MA216Havelka JanMaratonstav Úpice7900:47:1540
12MA222Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:47:2038
13MA234Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:3236
14MA2561Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:47:3834
15MA3150Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:49:0332
16MA3449Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:49:3030
17MA3645Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:49:58-
18MA4056Hák MichalSokol Studenec7500:51:1428
19MA4158Dvořák JiříViking Jilemnice6300:51:2026
20MA4257Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:51:3224
21MA6346Kohnert JanSC Bratwurst Hoyerwerd6900:59:00-
22MA6535Salvet MartinRaketa Praha7501:00:0122
23MA6952Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:05:5020
Muži B (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB512Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0540
2MB920Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:2038
3MB1355Henych PetrOK Jilemnice6000:46:0336
4MB1518Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:46:0434
5MB1625Tomíček JosefCSKV Vysoké nad Jizerou5900:46:0532
6MB1872Vejnar JosefSki Jilemnice5700:46:1230
7MB278Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:3328
8MB2841Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:48:5126
9MB3014Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:5924
10MB3971Slabý JosefSedlec - Prčice6100:50:5022
11MB4439Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:0020
12MB4747Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:53:09-
13MB5042Marek DalimilASK Blansko6000:53:2818
14MB5826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:5816
15MB6466Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:59:2514
16MB6637Flegl VlastimilBrtev5301:00:4312
Muži C (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1727Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0840
2MC261Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:4338
3MC2960Vodička JanŠela Sport Přerov4500:48:5436
4MC4338Kober JosefDolní Olešnice5000:51:5334
5MC493Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:53:2132
6MC5111Zahula JanČD Tanvald5000:53:3930
7MC5263Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2328
8MC7024Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:5226
9MC7110Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:07:2224
Muži D (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD465Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:52:3820
2MD4830Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:0918
3MD5634Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:55:4016
4MD6062Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:0914
Juniorky (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6223Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:57:1320
Ženy A (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4540Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:52:1020
2ZA6732Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:1918
3ZA6831Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:0416
Ženy B (trať 8,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3748Paulů BlankaAtletika Jilemnice5400:50:0220
2ZB3854Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:50:1618
3ZB557Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:3016
4ZB6129Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:2214
5ZB7270Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:0612
Trať 8,5 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:4360
2MA244Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:4558
3MA39Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:5856
4MA436Michl PetrDukla Liberec7000:41:1754
1MB512Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0540
1MJ622Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:42:0740
5MA713Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:2552
6MA817Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:42:4750
2MB920Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:2038
7MA1019Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:43:3848
8MA1143Pozler TomášAC Pardubice7600:44:4846
9MA1228Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:3344
3MB1355Henych PetrOK Jilemnice6000:46:0336
2MJ1467Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:46:0438
4MB1518Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:46:0434
5MB1625Tomíček JosefCSKV Vysoké nad Jizerou5900:46:0532
1MC1727Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0840
6MB1872Vejnar JosefSki Jilemnice5700:46:1230
3MJ1951Kožíšek DušanDukla Liberec8300:46:5836
10MA2059Tuž JaroslavSKI Mrožové6900:47:0942
11MA216Havelka JanMaratonstav Úpice7900:47:1540
12MA222Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:47:2038
13MA234Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:3236
4MJ2421Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:47:3734
14MA2561Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:47:3834
2MC261Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:4338
7MB278Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:3328
8MB2841Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:48:5126
3MC2960Vodička JanŠela Sport Přerov4500:48:5436
9MB3014Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:5924
15MA3150Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:49:0332
5MJ3233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:0932
6MJ3365Krámský OtakarSki Jilemnice8200:49:1230
16MA3449Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:49:3030
7MJ3516Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:49:3228
17MA3645Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:49:58-
1ZB3748Paulů BlankaAtletika Jilemnice5400:50:0220
2ZB3854Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:50:1618
10MB3971Slabý JosefSedlec - Prčice6100:50:5022
18MA4056Hák MichalSokol Studenec7500:51:1428
19MA4158Dvořák JiříViking Jilemnice6300:51:2026
20MA4257Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:51:3224
4MC4338Kober JosefDolní Olešnice5000:51:5334
11MB4439Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:0020
1ZA4540Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:52:1020
1MD465Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:52:3820
12MB4747Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:53:09-
2MD4830Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:0918
5MC493Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:53:2132
13MB5042Marek DalimilASK Blansko6000:53:2818
6MC5111Zahula JanČD Tanvald5000:53:3930
7MC5263Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2328
8MJ5315Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:54:3726
9MJ5468Šebek ViktorSki Jilemnice8300:54:5524
3ZB557Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:55:3016
3MD5634Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:55:4016
10MJ5769Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8300:55:4122
14MB5826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:5816
11MJ5953Henych MartinOK Jilemnice8600:55:5920
4MD6062Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:0914
4ZB6129Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:2214
1ŽJ6223Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:57:1320
21MA6346Kohnert JanSC Bratwurst Hoyerwerd6900:59:00-
15MB6466Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:59:2514
22MA6535Salvet MartinRaketa Praha7501:00:0122
16MB6637Flegl VlastimilBrtev5301:00:4312
2ZA6732Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:1918
3ZA6831Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:0416
23MA6952Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:05:5020
8MC7024Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:5226
9MC7110Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:07:2224
5ZB7270Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:0612

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód